Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Like
34
Πόντοι
1
για αυτούς που γουστάρουν βυζάρες Σόλονως 117 μόνο με ραντεβού 694*******. Δε χρειάζεται να πείτε κάτι. 70 euro μασαζ καυλοτικό με μαλακία και η γκόμενα τα βγάζει παίζει το μουνάκι της και τέτοια. μην περιμένεται κανονικό μασαζ. Σε γενικές γραμμές ωραίο μουνάκι (πρώην πουτάνα την κόβω...).

EDIT_antisthenis: Προσοχή! Σύμφωνα με τους κανόνες του forum, απαγορεύονται οι δημοσιεύσεις αριθμών τηλεφώνου στο forum. Αν ο αριθμός είναι από εφημερίδα ή περιοδικό, επιτρέπονται μόνο τα 3 τελευταία ψηφία.
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
[qu κουδούνι Θώδου, [/quote]... Χμμ Το δίδυμο από Πιπίνου και Πατησίων Γωνία
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
για αυτούς που γουστάρουν βυζάρες Σόλονως 117 μόνο με ραντεβού 694*******. Δε χρειάζεται να πείτε κάτι. 70 euro μασαζ καυλοτικό με μαλακία και η γκόμενα τα βγάζει παίζει το μουνάκι της και τέτοια. μην περιμένεται κανονικό μασαζ. Σε γενικές γραμμές ωραίο μουνάκι (πρώην πουτάνα την κόβω...).

EDIT_antisthenis: Προσοχή! Σύμφωνα με τους κανόνες του forum, απαγορεύονται οι δημοσιεύσεις αριθμών τηλεφώνου στο forum. Αν ο αριθμός είναι από εφημερίδα ή περιοδικό, επιτρέπονται μόνο τα 3 τελευταία ψηφία.
αν ρωτησει απο που βρηκα το τηλ τι λενε?.....
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Πες σε μια αγγελια... ;)

πιανει παντα!
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Φιλοι συναγωνιστες καλημερα,παρακολουθω τα Post αλλα πρωτη φορα συμμετεχω ενεργα.Σχετικα με το μασατζιδικο στη Μαρνης 28, σχεδιαζω να κανω μια βολιτσα κατα εκει. Θα παρακαλουσα αν καποιος συναγωνιστης μπορουσε να βοηθησει ως εξης:
Π.Χ ειμαι καινουργιος στο μαγαζι αλλα με στελνει ο φιλος μου ο "Γιωργος" οπου γιωργος το ονομα του συναγωνιστη. Εαν οι κοπελες γνωριζουν το ονομα περνουν ευκολοτερα μπροστα.
Αυτα ευχαριστω για την βοηθεια.
 

jok1

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
εγω επιμενω στην μαρνης .
Τωρα οι πιο πολλες λοιπουν διακοπες.
Γαματη ειναι η ΖΑΝΑ (ειναι διακοπες απο παρασκευη θα παει ιταλια στην αδελφη της και μετα κρητη) .
ΠΡΟΣΟΧΗ να εχετε παντα μαζι προφυλακτικο.Και προσοχη επανω στην καυλα μην ξεχαστητε ( πολλεσ το βουτανε και το βαζουν στεγνα μεσα πχ ζανα )
Εαν δεν εχετε ξαναπαει απλα πεξτε το ανετος ( πχ τωρα που δεν ειναι εκει η ζανα ζητα αυτην ) Μακρια απο την αννα την ψηλη ξανθια .
Θανατος εινα η ΜΟΝΙΚΑ (ακανει πολλα αεροπλανικα και σου κανει και μασαζ με το σωμα ),καλες ρωξανη ,θεωδορα.
ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΜΗΝ δινετε παραπανω απο 50+20(70) για ολα γιατι χαλατε την πιατσα .
Μακρια απο την αννα την ψηλη ξανθια
Γιατί μακριά από την Αννα με τα μεγάλα βυζιά και με την καλύτερη ακάποτη πίπα και σε αφήνει να χύσεις με ισπανική στα βυζιά της?
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
ααααα,δεν παιζω ,υπαρχει βυζαρου και σε αφηνει να την χυσεις κιολας στα βυζια,και δεν το λετε?......ενταξειιιιιι!!!!!
 

Centurion

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Γειά σας και απο εμένα τον καινούργιο αγωνιστές,

πήγα σήμερα το μεσημέρι στο ΟΑΣΙΣ και πήρα την Λάνα.. πήγαινα όντως για πρώτη φορά και και της το είπα όταν με ρώτησε.. άνετος ήμουνα και πήρα το πρόγραμμα 1ας ώρας 65 ευρώ..

Να μην τα πολυλογώ το μασάζ ήταν ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ η γκόμενα Λευκορωσσίδα 35-40 με ωραίο σώμα και πρόσωπο αλλά φράππα ΥΟΚ...
Δεν ξέρω αν τη χάλασε που πήγαινα πρώτη φορά ή επειδή προσπαθώντας να της πιάσω κουβέντα την ρώταγα πολλά..πάντως ούτε μπηχτές έπιανε (ούτε τις καταλάβαινε καθλως τα ελληνικά της είναι χάλι...) αλλά ούτε ανταποκρίθηκε όταν άρχισα "τυχαία" να της χαιδεύω μπούτια κλπ...(με έκανε πέρα κουνώντας μου το δάχτυλο...) εε από εκεί και πέρα ξενέρωσα και έμεινα στο μασάζ που τουλάχιστον ήταν πολύ καλό...

Έτσι είναι το ΟΑΣΙΣ ? την πρω΄τη φορά απλό μασάζ και μετά ΟΚ ? Την έχει πάρει κανείς άλλος ? είχε μόνο Ρωσσίδες..

Αξίζει να ξαναπάει κανείς ή πάλι μούφα ?

Στο αγώνα..
 

solinas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Φίλε τη Λάνα την έχω πάρει δύο φορές. Την πρώτη μου έκανε τα ίδια που έκανε και σε σενα, δηλ. πολύ καλό μασάζ και τίποτα παραπάνω όσο κι αν προσπάθησα. Τη δεύτερη φορά ήταν πιο άνετη. Την έβαλα να τα βγάλει όλα, αλλά το κοιλοτάκι της δεν το έβγαλε λογω περιόδου και καλά...Ξηγήθηκε μασάζ και φράπα αλλά όχι κάτι παραπάνω. Γενικώς νομίζω ότι είναι από τα πιο όμορφα γυναικάκια στο ΟΑΣΙΣ. Τρίτη φορά πάντως δεν το ρισκάρω. Το μασαζ της είναι όντως καλό.
 

takis69

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Μαρνη 28 πολυ καλο. Φραπεδια με τη πρωτη, εκτος και μοιαζεις για μπατσος! 8).Θεωδορα πολυ καλη :). 50€ + οτι εχεις ευχαριστηση στο κοριτσι αν περασεις καλα (10-20€ μη χαλατε τη πιατσα! :grin: ;))
 

Centurion

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Πάμε Μάρνης λοιπόν ? :grin:

Μέσα σε όλα τα μασατζίδικα που έχουν αναφερθεί (Σκρα, Συγγρού, Ελ. Βενιζέλου, Θησέως, κλπ..) υπάρχει κάποιο που να έχει ΜΟΝΟ Ελληνίδες ? ή πρέπει να είσαι τυχερός για να πετύχεις καμία ?
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Πάμε Μάρνης λοιπόν ? :grin:

Μέσα σε όλα τα μασατζίδικα που έχουν αναφερθεί (Σκρα, Συγγρού, Ελ. Βενιζέλου, Θησέως, κλπ..) υπάρχει κάποιο που να έχει ΜΟΝΟ Ελληνίδες ? ή πρέπει να είσαι τυχερός για να πετύχεις καμία ?
μονο ελληνιδες δεν νομιζω...παντως θα βρεις αρκετες σαυτα που αναφερεις....
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6

μαγκες καλησπερα,πηγε σημερα φιλος αδερφικος σε μαρνης 28 και δεν υπηρχε η θεοδωρα,εγω πηγα σαββατο και την βρηκα εκει!!
τελοσπαντων η τσατσα του ειπε οτι θα λειψει ενα μηνα περιπου!! ενω εμενα το σαββατο μου ειπε οτι ειναι καθε μερα εκει και οτι δεν θα φυγει καθολου(η θεοδωρα)ο φιλος δεν μπηκε καθοτι δασκαλεμενος,ξερεις κανει τιποτα?? αξιζει καμια αλλη εκει(εννοω για full προγραμμα παντα).παντως αν δοκιμασει καποιος αλλος κατι νεο ας ενημερωσει.ευχαριστω

 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
μαγκες καλησπερα,πηγε σημερα φιλος αδερφικος σε μαρνης 28 και δεν υπηρχε η θεοδωρα,εγω πηγα σαββατο και την βρηκα εκει!!
τελοσπαντων η τσατσα του ειπε οτι θα λειψει ενα μηνα περιπου!! ενω εμενα το σαββατο μου ειπε οτι ειναι καθε μερα εκει και οτι δεν θα φυγει καθολου(η θεοδωρα)ο φιλος δεν μπηκε καθοτι δασκαλεμενος,ξερεις κανει τιποτα?? αξιζει καμια αλλη εκει(εννοω για full προγραμμα παντα).παντως αν δοκιμασει καποιος αλλος κατι νεο ας ενημερωσει.ευχαριστω

κοιτα,η θεοδωρα ηρθε απο διακοπες 4 αυγουστου και ειναι λογικα εκει!τωρα γιατι και πως ειπε στον φιλο σου οτι θα λειψει ενα μηνα,αυτο ειναι μαλλον τα παραπλανητικα της τσατσας..... ;) ;)
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
μέχρι τι ώρα δουλεύει η μάρνης? προλαβαίνω να πάω τώρα?
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
ευχαριστώ,
αλλά δεν το βλέπω να προλαβαίνω, ίσως πάω αύριο... δεν θέλω να πάω και να βιάζονται να κλείσουν και να με ξεπετάξουν...
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.439
Κριτικές
2
Like
1.194
Πόντοι
216
παιδια κι εγω περασα σημερα το μεσημερι και δεν ηταν η θεοδωρα...δεν ξερω τι παιζει...η βικτωρια,η ρωξανη κ μια ακομα μου σκασανε μυτη.... :o
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
καποιος ειχε αναφερει παλιοτερα για καποιο στουντιο στην οικονομου στα εξαρχεια.. ξερει κανεις τιποτα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom