Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Ξέρει κανείς τι παίζετε στα μασσατζιδικα τις 3ης Σεπτεμβρίου 25 (νομίζω) και στην παροδο επί της Λεωφ. Αλεξάνδρας (Γκύζη); Στην 3η Σεπτεμβρίου με εξυπηρέτησε η Κορίνα (Ρωσσίδα). Περίπου σαράντα χρόνών. Αν και ψαρωμένος μου έδωσε φραπεδία χωρίς καν να τις το ζητήσω. 70€ Νομίζω ότι μπορείς και να πηδήξεις αν είσαι πίο μάγκας.
Στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας πάροδος Γκύζη τι παίζετε; Πήγα και είχε τέσσερις γκομενάρες. Απο την Ρωσία πρέπει να ήταν και αυτές εκτός από μία που ήτα ελληνίδα. Κάνανε μόνο μασαζ.

ΦΙΛΑΡΑΚΟ που ειναι ακριβως αυτο στην αλεξανδρας και γκυζη?οποιος ξερει κατι καλο για εκει ας ενημερωσει
 

Επισκέπτης
κουμανούδη, υπάρχει σε όλες τις αγγελίες, φραπεδια στάνταρ, γομενες ψιλομεγάλες αλλά οχι κακές, αριστος χώρος, καλό μασσαζ, καλή περίπτωση για οποιον ψάχνει τα σίγουρα.
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
....εγω παντως πιστευω πως τωρα που λειπει αρκετος κοσμος ειναι καλη φαση σε τετοια μερη...και γενικα κανεις και τα κονε για τον χειμωνα να εισαι ετοιμος...κατευθειαν στο ψητο μετα....
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
ελα ρε συ κινκυ που δεν ξερεις τωρα!λοιπον βυζαρες τρελες εχει η μια απο τις 3 στη συγγρου 79(αν και πολυ γεματη),στην μαρνης η βικτωρια,στην αχιλλεως η ζωη η ελληνιδα,στην λεκκα αρκετες κ.ο.κ.υπαρχουν πολλες με αυτο το χαρακτηριστικο,να συνοδευοταν και λιγο απο εμφανιση.......αλλα θα μου πεις:τι θε ρε,που νομιζεις οτι εισαι,στο εξωτερικο?παρε οτι σκατομπαζα πετουν οι εταιροι μας στην ελλαδιτσα και βολεψου με αυτα!!!!!!!!!!!!!σωστος? :cheesy:
αυτο ειναι ενημερωση...αν και το 2ερο σκελος ειναι απο πολυ παλια γνωστο και κατα το πως δειχνει θα συνεχιστει ακομη για πολυ!!!!!

Φίλε vasos η Ζωή που αναφέρεις είναι μια ξαθιά με κατσαρό μαλί; Αν ναι την είχα πετύχει παλότερα στν Ομήρου .. όπου και το πήγαινε το γράμμα κανονικότατα ...  και χωρίς δωράκια βεβαίως βεβαίως  :)
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ενημερωση απο συγγρου  12 πηγα μεσημερι προχτες ηταν μια ντεμυ και μια Λινα ..πηρα την Λινα γιατι η αλλη δεν μου εκανε κλικ στη φατσα...μπαινει στο δωματιο και μου λεει φτανω μεχρι στοματικο δεν παω παραπανω τι κανουμε ....εμπροσ λεω να δουμε...με ρωταει τι ειδους μασαζ θελω δυνατο-με λαδι-η κατι αλλο....τη απανταω το κατι αλλο γιατι τα αλλα δυο τα εχω δοκιμασει οποτε αφου γδυθηκε αρχισει ενα γλυψιμο απο παντου μου ελγυφε τα αρχιδια και την περιοχη γυρω, περιπου στα 20 λεπτα κρατιομουνα να μην χυσω μετα πιπα εξισου φοβερη....αξιζε σαν εμπειρια και ας μην γαμισα..100ευρω το τιμημα
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Πήγα στο Οασις SPA. Θησέως 79. Καλιθέα. 100 το μαλί για φούλ πρόγραμμα. Λόγω των ημερών μόνο μία κοπέλα. Ξανθιά, λεπτή, ωραίο κορμάκι. Πολύ φιλική. Μέτρια πράγματα στην πράξη. Άπό ψυχρό έως αδιάφορο. Πιθανόν όταν γυρίσουν όλες να υπάρχουν και καλύτερα. Φουλ πρόγραμμα με τη μία χωρίς ερωτήσεις κλπ. Βαθμός  6,5/10
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
αυτο ειναι ενημερωση...αν και το 2ερο σκελος ειναι απο πολυ παλια γνωστο και κατα το πως δειχνει θα συνεχιστει ακομη για πολυ!!!!!


Φίλε vasos η Ζωή που αναφέρεις είναι μια ξαθιά με κατσαρό μαλί; Αν ναι την είχα πετύχει παλότερα στν Ομήρου .. όπου και το πήγαινε το γράμμα κανονικότατα ...  και χωρίς δωράκια βεβαίως βεβαίως  :)

oxi.Η Ζωη ειναι η μοναδικη μελαχροινη και η πιο ψηλη γυρω στο 1.78.Μηπως μπερδευεσαι με ειρηνη-μαρια που ολο αλλαζουν το μαλλι τους?
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Like
34
Πόντοι
1
φίλε paulos2 Σε ένα σου post αναφέρεσαι στο μασατζίδικο στη Νέα Σμύρνη.
Για να σου κάνουν το κάτι παραπάνω στο τέλος πρέπει να πεις κάτι πρέπει να το ζητήσεις στην υποδοχή; Αυτή που σου τον παίζει στο τέλος είναι ωραία; Μπορείς να την χουφτώνεις; Πρέπει να πεις ότι έρχεσαι από κάποιον; Πόσα λεφτά είναι;
αν έχει και κάποιος άλλος μια απάντηση... ευπρόσδεκτη
 

Επισκέπτης
φίλε panospros αν έχεις ενημέρωση για το στούντιο τησ Παιωνίου 10 για το λεσβιακό ενημέρωσε όπωσδήποτε ... :grin: :grin:
Συνάδελφε rodman να ξέρεις ότι τώρα όλα θα ξεκινήσουν απο αρχές Σεπτέμβρη . Με το που μάθω τίποτα για καινούργιο 'λεσβιακό' θα σε ενημερώσω μέσω pm καθώς και στο forum.
Φιλαράκο panospros, είναι και άλλοι με τις ίδιες αδυναμίες και όποια ενημέρωσή σου ευπρόσδεκτη. Μακάρι να μπορούσα να αναφέρω κάτι σχετικό κι εγώ αλλά κάποιες αλλαγές στην ζωή μου με έχουν απομακρύνει πολύ απο τον χώρο. Θα επανέλθω όμως, πού θα πάει....
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
oxi.Η Ζωη ειναι η μοναδικη μελαχροινη και η πιο ψηλη γυρω στο 1.78.Μηπως μπερδευεσαι με ειρηνη-μαρια που ολο αλλαζουν το μαλλι τους?

Δεν ξέρω αν χρησιμοποιεί πολλά ονόματα ... μάλλον άλλη Ζωή θα είναι αυτή (απλά το θυμήθηκα το ονόμα επειδή δεν την είχα ξαναπετύχει στην Ομήρου) ... άλλωστε δεν έχω επισκευτεί και αυτό στην Αχχιλέως .. αν το κάνω θα μπορώ να έχω καλύτερη άποψη  :grin:
 

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
…συναγωνιστές..ως συνεισφορά ξαναγράφω τα παρακάτω ..μια και δημοσιεύτηκαν στη προηγούμενη μορφή του forum ακριβώς την ημέρα της αλλαγής και καλό είναι
να υπάρχουν μαζεμένες στο νεο forum όσες συγκεκριμένες πληροφορίες  είναι δυνατόν .

Στις 13 / 08 πήγα στο στούνντιο που βρίσκεται στα Κατω Πατήσια πίσω απο τον Αγ. Λουκά ( Δευκαλίωνος 63-5ος οροφος, κουδούνι Θώδου,τηλ.210*******).

Ηταν 2 γκόμενες, η μία 40-45 χρονών (  μπάζο αλλα πολύ καλή στο κρεβάτι )
Η άλλη 25-30 χρονων ,ψηλή ξανθιά....καλή.

Οι τιμές είναι για απλό γ@μήσι 50 € , για τις δυο μαζί 100€ , για λεσβιακό 120 €.

Πήρα και τις 2 μαζι, έμεινα ικανοποιημένος, είναι καλές και «περιποιητικές»
( και ακάποτη πίπα  ).

Ο χώρος αρκετα καλός .

Μου είπαν ότι λειτουργούν 11-5 μμ καθημερινές και Σ/Κ εως 7μμ.

.......επίσης μου είπαν οτι κάθε λίγες μέρες οι κοπέλλες εναλλάσονται .

Οπότε όποιος συνάδελφος πάει μάλλον θα πετύχει διαφορετικές.

Οποιος φίλος δοκιμάσει ας στείλει κάποια ενημέρωσει στο forum….

ΥΓ : Mε χαρα διαπιστώνω οτι στο νεο φόρουμ έχουμε ξεκινήσει πολύ καλά..δηλ.
        δίνουμε ακριβείς πληροφορίες και οχι αοριστολογίες..κλπ ...μπράβο guys ..ας το
          κρατήσουμε έτσι!!



EDIT_antisthenis: Προσοχή! Σύμφωνα με τους κανόνες του forum, απαγορεύονται οι δημοσιεύσεις αριθμών τηλεφώνου στο forum. Αν ο αριθμός είναι από εφημερίδα ή περιοδικό, επιτρέπονται μόνο τα 3 τελευταία ψηφία.

 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
…συναγωνιστές..ως συνεισφορά ξαναγράφω τα παρακάτω ..μια και δημοσιεύτηκαν στη προηγούμενη μορφή του forum ακριβώς την ημέρα της αλλαγής και καλό είναι
να υπάρχουν μαζεμένες στο νεο forum όσες συγκεκριμένες πληροφορίες  είναι δυνατόν .

Στις 13 / 08 πήγα στο στούνντιο που βρίσκεται στα Κατω Πατήσια πίσω απο τον Αγ. Λουκά ( Δευκαλίωνος 63-5ος οροφος, κουδούνι Θώδου,τηλ.210*******).

Ηταν 2 γκόμενες, η μία 40-45 χρονών (  μπάζο αλλα πολύ καλή στο κρεβάτι )
Η άλλη 25-30 χρονων ,ψηλή ξανθιά....καλή.

Οι τιμές είναι για απλό γ@μήσι 50 € , για τις δυο μαζί 100€ , για λεσβιακό 120 €.

Πήρα και τις 2 μαζι, έμεινα ικανοποιημένος, είναι καλές και «περιποιητικές»
( και ακάποτη πίπα  ).

Ο χώρος αρκετα καλός .

Μου είπαν ότι λειτουργούν 11-5 μμ καθημερινές και Σ/Κ εως 7μμ.

.......επίσης μου είπαν οτι κάθε λίγες μέρες οι κοπέλλες εναλλάσονται .

Οπότε όποιος συνάδελφος πάει μάλλον θα πετύχει διαφορετικές.

Οποιος φίλος δοκιμάσει ας στείλει κάποια ενημέρωσει στο forum….

ΥΓ : Mε χαρα διαπιστώνω οτι στο νεο φόρουμ έχουμε ξεκινήσει πολύ καλά..δηλ.
        δίνουμε ακριβείς πληροφορίες και οχι αοριστολογίες..κλπ ...μπράβο guys ..ας το
          κρατήσουμε έτσι!!



EDIT_antisthenis: Προσοχή! Σύμφωνα με τους κανόνες του forum, απαγορεύονται οι δημοσιεύσεις αριθμών τηλεφώνου στο forum. Αν ο αριθμός είναι από εφημερίδα ή περιοδικό, επιτρέπονται μόνο τα 3 τελευταία ψηφία.
 

:cheesy: :grin: συνάδερφε πολύ καλή η ενημέρωση σου για το στούντιο και επείδη θα το επισκεφτώ μετά τις καλές πληροφορίες σου για το λεσβιακό, μια ερώτηση : τα 120€ για πόση ώρα ;
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
637
Κριτικές
12
Like
187
Πόντοι
5.765
Μετα απο μια μεσημεριανη επισκεψη στην ΜΑΡΝΗΣ Διαπιστωσα οτι η ΡΩΞΑΝΗ το πηρε πανω της πολυ.
Αρκετα ψυχρη , κακο μασαζ  , αδιαφορη και μαπα στο αλλο .
Επειδη την ειχα ξαναπαρει πιο παλια διαπιστωσα μεγαλη διαφορα πρως τα κατω .
Be carefull
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
εμενα παντως με βλεπω για μαρνης αλλα μονο με την θεοδωρα...αφου ειναι απο τις λιγες που συγκεντρωνει τα ποιο θετικα σχολια...και γαμιεται και σουπερ...ετσι φιλε vasos?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Δεν ξέρω αν χρησιμοποιεί πολλά ονόματα ... μάλλον άλλη Ζωή θα είναι αυτή (απλά το θυμήθηκα το ονόμα επειδή δεν την είχα ξαναπετύχει στην Ομήρου) ... άλλωστε δεν έχω επισκευτεί και αυτό στην Αχχιλέως .. αν το κάνω θα μπορώ να έχω καλύτερη άποψη  :grin:

εγω μιλαω για τη ζωη της αχιλλεως,εσυ για την ομηρου στο κολωνακι εννοουσες?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
εμενα παντως με βλεπω για μαρνης αλλα μονο με την θεοδωρα...αφου ειναι απο τις λιγες που συγκεντρωνει τα ποιο θετικα σχολια...και γαμιεται και σουπερ...ετσι φιλε vasos?

ναι,φιλε κινκυ,της τα δινω ολα.....
 

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
   

:cheesy: :grin: συνάδερφε πολύ καλή η ενημέρωση σου για το στούντιο και επείδη θα το επισκεφτώ μετά τις καλές πληροφορίες σου για το λεσβιακό, μια ερώτηση : τα 120€ για πόση ώρα ;

Φίλε rodman….κοίταξε δεν σου βάζουν χρονικό περιθώριο απ ότι κατάλαβα...αλλα δύσκολα έτσι κι αλλιώς θα ξεπεράσεις τα 30-40 λεπτά υποθέτω
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
εγω μιλαω για τη ζωη της αχιλλεως,εσυ για την ομηρου στο κολωνακι εννοουσες?

Απλά αναρωτήθηκα αν ήταν η ίδια Ζωή επειδή χάθηκε από Ομήρου όταν είχα ξαναπάει ... και είπα μήπως και εμφανίστηκε στην Αχχιλέως ... αλλά όπως διαπιστώνω μάλλον είναι διαφορετικό πρόσωπο  ... τεσπά ... άντε να βρίσκουμε νέες πληροφορίες να περνάμε καλά  ;)
 

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
...file vagvagvag…αν δεν έλαβες την απάντηση στο pm που μου έστειλες πες μου να την ξαναστείλω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom