Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
764
Πόντοι
81
Ρε μάγκες 1000 συγνώμη αν είναι άκυρη η ερώτηση αλλά ξέρει κανείς που θα βρω την Έλενα από paradise spa μπανκανα 47 δλδ? Σταμάτησε τα Χριστούγεννα την πήρα πέρσι πάνω από 4 φορές και δεν την χορταίνω με τπτ αν ξέρει κανείς μ.λεει είτε εδώ είτε dm
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.848
Κριτικές
67
Like
3.742
Πόντοι
4.130
Καλησπέρα συναγωνιστές, πρώτη φορά που σκέπτομαι να πάω σε μασατζιδικο, έχω διαλέξει να πάω στο diamond spa στη Δάφνη με προγραμμα κωλο+cim. Ποσο ειναι το κοστος για μια ωρα?Έχω διαλέξει με την ακόλουθη σειρά: 1)Ρουλα (λογω καλών κριτικών), 2) Κατερίνα( λόγω κωλαρας) και τρίτη επιλογή Λίζα (λόγω κορμαρας). Ποια μου προτείνετε και τι διάθεση έχουν τα ανωθι κορίτσια στο δωματιο? Το μασαζ μου είναι αδιάφορο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Για τις τρεις που διάλεξες δηλ την εξής μια Ρούλα, αν κατι δεν εχει αλλάξει θέλεις 80 για μια ώρα. Για τα περεταιρω πάρε τηλ την ευγενική Άννα θα σου πει τα πάντα...
 

Punisher88

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
234
Κριτικές
1
Like
426
Πόντοι
21
Για τις τρεις που διάλεξες δηλ την εξής μια Ρούλα, αν κατι δεν εχει αλλάξει θέλεις 80 για μια ώρα. Για τα περεταιρω πάρε τηλ την ευγενική Άννα θα σου πει τα πάντα...
Μονο η Ρουλα είναι για επι το πέος δηλαδή? Οι άλλες δύο είναι γτπ?
 

Christian Kenway

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2023
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
648
Πόντοι
300
Καλησπέρα συναγωνιστές, πρώτη φορά που σκέπτομαι να πάω σε μασατζιδικο, έχω διαλέξει να πάω στο diamond spa στη Δάφνη με προγραμμα κωλο+cim. Ποσο ειναι το κοστος για μια ωρα?Έχω διαλέξει με την ακόλουθη σειρά: 1)Ρουλα (λογω καλών κριτικών), 2) Κατερίνα( λόγω κωλαρας) και τρίτη επιλογή Λίζα (λόγω κορμαρας). Ποια μου προτείνετε και τι διάθεση έχουν τα ανωθι κορίτσια στο δωματιο? Το μασαζ μου είναι αδιάφορο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Καμία από τις κοπέλες κάνουν πρόγραμμα κωλο+cim φίλε, αυτή που αξίζει είναι η Ρούλα
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.413
Κριτικές
16
Like
13.586
Πόντοι
5.577
Το ότι η Ελλάδα είναι σε χρεωκοπία που έγραψε καποιος είναι εντελώς εκτος τόπου και χρονου......αυτά.....

Εγώ το 'γραψα

Όταν το απλό στα μασάζ είχε 60 (ποσα χρονια πριν δεν θυμαμαι), με 30 ευρώ ψωνιζες αξιοπρεπώς στο SM
Σήμερα θες τα δίπλα, τα ενοίκια στο Θεό.

Σημερα το 60αρι στο απλό παραμενει άρα οι κοπέλες βγάζουν λιγότερα στην ελλαδα
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.865
Πόντοι
6.585
επειδή διαβάζω τώρα τελευταία για τις κοπέλες που δεν βγάζουν πολλά στην Ελλάδα κ ότι σε άλλες χώρες τις Ευρώπης βγάζουν τα διπλά, κλπ κλπ και ότι θα φύγουν και άλλα τέτοια κουλά ..

Επειδή μερικοί μας περνάνε για Φαίδωνες εδώ μέσα ..

Το επίπεδο ζωής έχει ακριβύνει για όλους τα τελευταία 2 χρόνια (κοβιντ κ δήθεν ενεργειακή κρίση) ένα 25%.
για σένα, για μένα, για τις κοπέλες, για όλους.
Η αγορά προσδιορίζει από μόνη της, τις τιμές (προσφορά κ ζήτηση).

Κανένας δεν μένει με το ζόρι εδώ. Ο δρόμος ανοικτός κ τα σκυλιά δεμένα. Να πάνε στο καλό κ να μας γράφουν. όταν θα θέλουν τα τριπλά για νοίκια το μήνα σε χώρες όπως η Δανία, τα Nordics, κλπ, και πολλαπλάσιο κόστος ζωής, με το μαύρο χρήμα να είναι σπάνιο, να θυμούνται ότι μας κουνάγανε δάκτυλο κ ήταν μέσα στην ξυνιλα.

Άντε με τον καθένα που τσαμπουνάει την κάθε παπαριά του (δεν το λέω για τον Geoman, απλά είναι το 4ο σχολιο που βλέπω σημερα ότι οι κοπέλες βγάζουν λιγοτερα εδω ..)

Λιάζονται όλες 9 μήνες το χρόνο στην παραλιακή και μετά τους χαλάει το Ελλάdα
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.252
Κριτικές
111
Like
17.799
Πόντοι
20.686

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.722
Κριτικές
24
Like
3.413
Πόντοι
2.846
Από αύριο ξεκινάει μαζί μας μια καινούρια κοπέλα στον χώρο από την Βραζιλία 20 χρόνων και κούκλα!!


Από αύριο ξεκινάει μαζί μας μια καινούρια κοπέλα στον χώρο από την Βραζιλία 20 χρόνων και κούκλα!!

Παίζει να έχει και πάπαρι η Σελεσαο ??
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.975
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
Πάντως στην αγγελία της λέει ότι είναι 26 ...
- Mikaela (1)
- Mikaela (2)
Δηλ το πρόβλημα είναι αν είναι 20 η 26 ετών?
Εδώ κάνουμε κρα να δούμε νέα και όμορφη κοπέλα στα μασάζ και όποτε έρχεται μια (σε αυτή την περίπτωση cg) το ένα μας βρωμάει το άλλο μας ξενίζει κτλ
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
37
Like
20.524
Πόντοι
4.646
Δηλ το πρόβλημα είναι αν είναι 20 η 26 ετών?
Εδώ κάνουμε κρα να δούμε νέα και όμορφη κοπέλα στα μασάζ και όποτε έρχεται μια (σε αυτή την περίπτωση cg) το ένα μας βρωμάει το άλλο μας ξενίζει κτλ
Κάτσε νά δεις σέ λίγο θά αρχίσει καί αλλού ή γκρίνια αν δεν έχει αρχίσει ήδη γιατί τόν ίδιο λόγο ακριβώς πρώην cg κλπ....
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
225
Κριτικές
3
Like
548
Πόντοι
21
Κάτσε νά δεις σέ λίγο θά αρχίσει καί αλλού ή γκρίνια αν δεν έχει αρχίσει ήδη γιατί τόν ίδιο λόγο ακριβώς πρώην cg κλπ....
Μακάρι τόσο όμορφα κορίτσια να έρχονται στα μασάζ. Αν και οι υπηρεσίες της είναι έστω του μέσου όρου με τέτοια εμφάνιση θα δουλεύει non-stop. Το ότι ήταν είναι call girl Για μένα ειναι αδιάφορο. Πολλές από τις κοπέλες στο χώρο του μασάζ προέρχονται από μπουρδελα. Σαφώς αυτό πιθανά να υποβαθμίζει το κομμάτι των υπηρεσιών του μασάζ αλλά αυτό μένει να αποδειχθεί. Ίδωμεν...
 

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.279
Like
6.244
Από σημερα ξεκινάει μαζί μας μια καινούρια κοπέλα στον χώρο από την Βραζιλία και κούκλα η Μικαελα!!:headbaning1::headbaning2: Ηλικία: 26 Χώρα Καταγωγής:
blank.gif
Βραζιλία Ύψος: 1.67 m Βάρος: 50 kg Χρώμα μαλλιών: μαύρα Χρώμα ματιών: καφέ Μέγεθος στήθους: A

 
Τελευταία τροποποίηση:

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.090
Κριτικές
27
Like
19.401
Πόντοι
5.946
Από σημερα ξεκινάει μαζί μας μια καινούρια κοπέλα στον χώρο από την Βραζιλία και κούκλα η Μικαελα!!:headbaning1::headbaning2: Ηλικία: 26 Χώρα Καταγωγής:
blank.gif
Βραζιλία Ύψος: 1.67 m Βάρος: 50 kg Χρώμα μαλλιών: μαύρα Χρώμα ματιών: καφέ Μέγεθος στήθους: A

μακάρι να κάνει και πρόγραμμα επιπέδου Έλενας... αν ναι, βάλτε κανα δυό καναπέδες ακόμα στην αναμονή... που δεν χωράνε βέβαια, αλλά εγώ στο μπαλκόνι δεν ξαναβγαίνω...
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.026
Κριτικές
167
Like
84.150
Πόντοι
46.423
μακάρι να κάνει και πρόγραμμα επιπέδου Έλενας... αν ναι, βάλτε κανα δυό καναπέδες ακόμα στην αναμονή... που δεν χωράνε βέβαια, αλλά εγώ στο μπαλκόνι δεν ξαναβγαίνω...

Αυτή πως σου ξέφυγε και δεν την έχεις πηδήξει στο παρελθόν με €20 ???

:think:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.090
Κριτικές
27
Like
19.401
Πόντοι
5.946

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
μακάρι να κάνει και πρόγραμμα επιπέδου Έλενας... αν ναι, βάλτε κανα δυό καναπέδες ακόμα στην αναμονή... που δεν χωράνε βέβαια, αλλά εγώ στο μπαλκόνι δεν ξαναβγαίνω...
Η Ελενα ηταν το κατι αλλο,ασυγκριτο μεγαλο!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom