Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (8 μέλη και 40 επισκέπτες)

Sherlock Holms

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
132
Πόντοι
0
Το μόνο που θα τους πάει μπροστά φίλε μου είναι να έχουν παρόμοιες κοπέλες με πριν και διαφορετικές από αυτές που έχουν στα αλλά μαγαζιά.!!! Αλλιώς τους έφαγε το μαύρο σκοτάδι!
Φίλε μου εγώ βλέπω ότι συνέχεια έχει εναντίον κάτι να πεις για το μαγαζί έχεις κάνα πρόβλημα με το μαγαζί η εχεις χασει κατι απο εκει και σε εχει ενόχληση. Γιατί αυτό βλέπω από σένα και άμα πήγαινε τόσο καλά το μαγαζί γιατί δεν συνέχισε να λειτουργεί και κατέβασε ρολά. Εγώ αυτό βλέπω ότι κατέβασε ρολά αρα δεν είχε δουλειά αρα δεν πήγαινε καλά, Άρα Άρα Άρα 500 Αρα . Άρα μη μας λες λοιπόν ότι το μαγαζί πήγαινε τρένο και ότι πρέπει να ξαναγυρίσει έτσι όπως ηταν τα χρέη αυτοί τα φάγανε η προηγούμενη ιδιοκτήτη η μιχαελα δεν τα εφαγες εσύ αυτή θα πνίγηκαν στα χρέη.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.848
Κριτικές
67
Like
3.742
Πόντοι
4.130
Εγω βλέπω μια σειρα απο call girls απο Ουκρανία και Ρωσία που είναι εδώ και επισης τη δευτερη φορα που ειχα παει στο Λελας με τη Ροζα μου είχε πει ότι η οικογένεια εχει μείνει Πολωνία. Όταν ρωτησα γιατί δεν έμεινε και αυτη μου ειπε ότι εδώ πληρώνουν καλύτερα......
Βλέπω ακόμη στο Φραντζή 7 τις δυο να πηγαινοέρχονται και διάφορες άλλες. Αυτο που δεν βλέπω πολυ είναι αλήθεια είναι Ρουμάνες που κάποτε γινόταν χαμός.
Συμπέρασμα το κανάλι της νότιας Αμερικής τροφοδοτεί καλύτερα και είναι πιο φτηνό. Επομένως το προτιμάνε.....το ότι δεν έρχονται απο Ανατολικό μπλοκ γιατί η Ελλάδα δεν πληρώνει είναι μαλλον υπερβολή. Το ότι η Ελλάδα είναι σε χρεωκοπία που έγραψε καποιος είναι εντελώς εκτος τόπου και χρονου......αυτά.....
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.856
Κριτικές
15
Like
11.599
Πόντοι
3.846
Εγω βλέπω μια σειρα απο call girls απο Ουκρανία και Ρωσία που είναι εδώ και επισης τη δευτερη φορα που ειχα παει στο Λελας με τη Ροζα μου είχε πει ότι η οικογένεια εχει μείνει Πολωνία. Όταν ρωτησα γιατί δεν έμεινε και αυτη μου ειπε ότι εδώ πληρώνουν καλύτερα......
Βλέπω ακόμη στο Φραντζή 7 τις δυο να πηγαινοέρχονται και διάφορες άλλες. Αυτο που δεν βλέπω πολυ είναι αλήθεια είναι Ρουμάνες που κάποτε γινόταν χαμός.
Συμπέρασμα το κανάλι της νότιας Αμερικής τροφοδοτεί καλύτερα και είναι πιο φτηνό. Επομένως το προτιμάνε.....το ότι δεν έρχονται απο Ανατολικό μπλοκ γιατί η Ελλάδα δεν πληρώνει είναι μαλλον υπερβολή. Το ότι η Ελλάδα είναι σε χρεωκοπία που έγραψε καποιος είναι εντελώς εκτος τόπου και χρονου......αυτά.....
Θα στο πω απλά να το καταλάβεις.
Όποια Ουκρανη πουτανα έχει επιλογή να πάει σε άλλη χώρα εκτός Ελλάδος, αυτό θα κάνει.
Ελλάδα έρχονται μόνο όσες δεν έχουν επιλογή.
Στις άλλες χώρες εντός Ευρώπης θα πληρώνονται στάνταρ καλύτερα και θα έχουν ίσως και καλύτερες συνθήκες ζωής.
 

gorgious87

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2021
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
0
Πέρασμα από Σουλίου 4 πριν κάτι μέρες , επέλεξα Ελένη ψηλή αδύνατη καστανο μαλλι με πολύ ωραίο κορμί , γλωσσοφιλα φουλ , πίπα ακα πολύ καλή ( μπανιαρισμενος φουλ) με έβαλε να της γλείφω την μουνα για καμποση ώρα , γαμησι πολύ δυνατό αντέχει και τελείωμα στο στοματάκι της , τα άφησε και έτρεξαν σε πηγούνι και στο στήθος της , από εμένα μια χαρα το πέρασε το τεστ ωραίο τυπάκι ωραίο προσωπάκι και σωματαρα ψηλή με κωλαρα , όσοι φαν αυτού του τύπου λαδοκορης ας πάνε μια βόλτα προς Σουλίου, η υποδοχή ευγενέστατη όπως πάντα
Μιας και πέρασες μήπως είδες και το new entry Άννα ; Γνωρίζουμε αν αξίζει;
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Θα στο πω απλά να το καταλάβεις.
Όποια Ουκρανη πουτανα έχει επιλογή να πάει σε άλλη χώρα εκτός Ελλάδος, αυτό θα κάνει.
Ελλάδα έρχονται μόνο όσες δεν έχουν επιλογή.
Στις άλλες χώρες εντός Ευρώπης θα πληρώνονται στάνταρ καλύτερα και θα έχουν ίσως και καλύτερες συνθήκες ζωής.
Εχεις κανει τη πουτανα σε αλλη χωρα και τα ξερεις αυτά τύπε ?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.856
Κριτικές
15
Like
11.599
Πόντοι
3.846
Εχεις κανει τη πουτανα σε αλλη χωρα και τα ξερεις αυτά τύπε ?
Απλά ταξιδεύω πολύ και μιλάω με άπειρες Ουκρανες στην Κύπρο.
Εσύ γενικά φέρεσαι σαν πουτανος;
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.848
Κριτικές
67
Like
3.742
Πόντοι
4.130
Απλά ταξιδεύω πολύ και μιλάω με άπειρες Ουκρανες στην Κύπρο.
Εσύ γενικά φέρεσαι σαν πουτανος;
Η Κύπρος ίσως ηταν πάντα η εξαίρεση για Ρώσους και Ουκρανούς, δεν αποτελεί γενικό κανόνα, το θέμα εδώ είναι τι θέλει να πληρώσει το μαγαζι και όχι αν χειροτέρεψαν οι συνθήκες στην Ελλάδα.....
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
42
Like
7.384
Πόντοι
4.446
δυστυχώς είναι πραγματικότητα αλλά για να μένουν ανοιχτά ακόμη σημαίνει ότι υπάρχει πελατεία.....είναι η ίδια πελατεία που θα διαλέξουν 10 φορές σε αντίστοιχες περιπτώσεις το μάπα σουβλάκι πασάροντας το ως γαμάτο, το χάλια σνίτσελ ως σπουδαίο γκραντζανιστό και γενικότερα όλα τα χάλια που μπορεί να σκεφτεί κάποιος.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
42
Like
7.384
Πόντοι
4.446
εγώ πλέον μόνο σιτζι και κάποιες πολύ εξαιρετικές περιπτώσεις μασάζ όπως μαρίνα 40-42, ιουλία κάποιες φορές στην μάρνης 28 κλπ κλπ.....που στέκονται αξιοπρεπώς σε εμφάνιση και υπηρεσίες!!!!!! και φυσικά φκκ εξωτερικού και κανα στριπ αλογο
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Απλά ταξιδεύω πολύ και μιλάω με άπειρες Ουκρανες στην Κύπρο.
Εσύ γενικά φέρεσαι σαν πουτανος;
Προχθές πηδαγα μια Ουκρανομολδαβή που ηταν Ολλανδια και ΓΥΡΙΣΕ στην Ελλαδιτσα.
Γνώμη σου ?
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
Πέρασμα από Σουλίου 4 πριν κάτι μέρες , επέλεξα Ελένη ψηλή αδύνατη καστανο μαλλι με πολύ ωραίο κορμί , γλωσσοφιλα φουλ , πίπα ακα πολύ καλή ( μπανιαρισμενος φουλ) με έβαλε να της γλείφω την μουνα για καμποση ώρα , γαμησι πολύ δυνατό αντέχει και τελείωμα στο στοματάκι της , τα άφησε και έτρεξαν σε πηγούνι και στο στήθος της , από εμένα μια χαρα το πέρασε το τεστ ωραίο τυπάκι ωραίο προσωπάκι και σωματαρα ψηλή με κωλαρα , όσοι φαν αυτού του τύπου λαδοκορης ας πάνε μια βόλτα προς Σουλίου, η υποδοχή ευγενέστατη όπως πάντα
Γλωσσοφιλα,τα παιρνει στομα;;;;;η εισαι ομορφαντρας, η μουσια!!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.902
Πόντοι
19.505
Από ένα γρήγορο πέρασμα σε μασαζερί να πω ότι στο Λαγουμιτζή ήταν όλες καπαρωμένες. Μόνο ένα σκιάχτρο ελεύθερο.
Στο Νιρβάνα δεν είχε χώρο για να μπω, τα παραβάν ήταν σε λαβυρινθώδη διάταξη. Μήπως να βάλουν το gloryhole με κερματοδέκτη στην εξώπορτα να βολευόμαστε απ' έξω;
Η Ιζαμπέλα στο Silver κλεισμένη για 4ωρα.
Εντωμεταξύ πόσες ενημερώσεις έχετε διαβάσει; Καμία!
Α ρε μοναχοφάηδες αγαπούληδες
 
Τελευταία τροποποίηση:

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
39
Like
1.674
Πόντοι
3.990
Από ένα γρήγορο πέρασμα σε μασαζερί να πω ότι στο Λαγουμιτζή ήταν όλες καπαρωμένες. Μόνο ένα σκιάχτρο ελεύθερο.
Στο Νιρβάνα δεν είχε χώρο για να μπω, τα παραβάν ήταν σε λαβυρινθώδη διάταξη. Μήπως να βάλουν το gloryhole με κερματοδέκτη στην εξώπορτα να βολευόμαστε απ' έξω;
Η Ιζαμπέλα στο Silver κλεισμένη για 4ωρα.
Εντωμεταξύ πόσες ενημερώσεις έχετε διαβάσει; Καμία!
Α ρε μοναχοφάηδες
Ψάχνω δυο μέρες να βρω τίποτα καλο και είναι όλες κλεισμένες από δυο τρεις μέρες πριν νον στοπ εκτός από κάτι σκιάχτρα και λοιπά φαντάσματα στην σύνταξη
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
31
Like
3.903
Πόντοι
5.595
Από ένα γρήγορο πέρασμα σε μασαζερί να πω ότι στο Λαγουμιτζή ήταν όλες καπαρωμένες. Μόνο ένα σκιάχτρο ελεύθερο.
Στο Νιρβάνα δεν είχε χώρο για να μπω, τα παραβάν ήταν σε λαβυρινθώδη διάταξη. Μήπως να βάλουν το gloryhole με κερματοδέκτη στην εξώπορτα να βολευόμαστε απ' έξω;
Η Ιζαμπέλα στο Silver κλεισμένη για 4ωρα.
Εντωμεταξύ πόσες ενημερώσεις έχετε διαβάσει; Καμία!
Α ρε μοναχοφάηδες αγαπούληδες
Ξερεις πως δρουν οι μοναχοφαηδες : μπαινουν ως επισκεπτες, και πηγαινουν σαν τα κορακια μολις δουν καλη κριτικη. Επειτα, μολις χασουν το στανταρακι ή την αγαπη τους, φτιαχνουν προφιλ και το πρωτο τους μηνυμα ειναι "Ξερετε που μπορω να βρω την ταδε απο το ταδε μαγαζι;"
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.322
Κριτικές
1
Like
799
Πόντοι
96
.....
Η Ιζαμπέλα στο Silver κλεισμένη για 4ωρα.
Εντωμεταξύ πόσες ενημερώσεις έχετε διαβάσει; Καμία!
Α ρε μοναχοφάηδες αγαπούληδες

Μετα το καζο που φαγανε με εκεινο το τριο από 20χρονα μαλλον η Βίκυ την πασαρει σε στενό κυκλο την Ιζαμπελα προφανως με άλλη τιμολόγηση .

Καλυτερα να απεχει το πόπολο γιατι θα επαναστατησουν τα αλλα κοριτσια και θα θελουν και αυτά αυξήσεις .

Αλλωστε μια σταση κανει η Ιζαμπελλα στο δρόμο για την Μυκονο .
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
225
Κριτικές
3
Like
548
Πόντοι
21
Μετα το καζο που φαγανε με εκεινο το τριο από 20χρονα μαλλον η Βίκυ την πασαρει σε στενό κυκλο την Ιζαμπελα προφανως με άλλη τιμολόγηση .

Καλυτερα να απεχει το πόπολο γιατι θα επαναστατησουν τα αλλα κοριτσια και θα θελουν και αυτά αυξήσεις .

Αλλωστε μια σταση κανει η Ιζαμπελλα στο δρόμο για την Μυκονο .
Δεν νομίζω να έχει άλλη τιμολόγηση.
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
Ψάχνω δυο μέρες να βρω τίποτα καλο και είναι όλες κλεισμένες από δυο τρεις μέρες πριν νον στοπ εκτός από κάτι σκιάχτρα και λοιπά φαντάσματα στην σύνταξη
Οπως τα λες,χτυπα στουντιακια εχει κατι μουναρες μοντελα, οκ 15 λεπτα αλλατουλαχιστο μου τον σηκωνουν! Οι μασατζουδες δεν !!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: tribal

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom