Νέα

Μάγια- μασάζ κατ'οίκον

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bubu01
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 656
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Alexis11

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
244
Like
622
Πόντοι
81
αφου διαβασα αρκετα εδωπερα, μιας που δεν ειχα ιδεα για την κοπελα, καταλαβα οτι απο υπηρεσιες ειναι πολυ καλα και ειδικοτερα τωρα με το ντουεντο αλλα ρε παιδια σε 30 σελιδες μια αναφορα για την εμφανιση που να ειναι σηγκεκριμενη δεν ειδα.. Οι κοπελες ειναι ωραιες? λενε τιποτα η απλα να τριβουν ξερουν? τα σωματα τους ειναι αδυνατα, γυμνασμενα, χοντρα? θελω να επισκεφτω αλλα αν ειναι κατω απο την κλιμακα καποιος να με σωσει παρακαλω!
 

Rascal26

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
364
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
Η Μάγια είναι αρχοντο-μιλφ, πατημένα τα 40 σίγουρα και κάτω από 50, μελαχροινή Γεωργιανή, με όμορφο πρόσωπο, ψηλή με ποδάρες και υπέροχο κώλο, αλλά μικρό βυζάκι. Μασάζ από τα καλύτερα της αγοράς, γαμήσι μερακλίδικο.
Για την Άννα δεν ξέρω, δεν έχω πάει μετά την επαναλειτουργία.
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Η Αννα είναι πολύ νεώτερη,πιο ωραίο σώμα,μεγαλύτερο στήθος,ωραία ποδια και κοντά μαλλιά...
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
1
Πόντοι
1
Να παίξουμε ένα υπερατού Μάγιας vs Άννας?  :s&m_2:
 

maitr

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Από εμφάνιση τίποτα το ιδιαίτερο και οι 2 από μασάζ η  μαγιά καλή. Τώρα στον αγώνα να σε γλυφουν 2 γλώσσες παντού μαζί παντού είναι όλα τα λεφτά.
 

geor333

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2012
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Το μασαζ αρκετά καλό και  η προσπάθεια και των 2 στο β΄ημίχρονο είναι εξίσου καλή. Νομίζω ότι η αναλογία τιμής και υπηρεσιών είναι καλή.
Δίνεται και σφουγγάρι σφραγισμένο.
 

athensgr

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
9
Πόντοι
1
συνάντηση πρις λίγες μέρες στο ´χωρο τους στο μοσχάτο ο οποιος εινασι πολύ διακριτικός κατι το οποιο ειναι υπεραπαραίτητο για εμενα. όμορφες κοπελες῏γυναίκες κ οι δυο,πάνω απο το μέσο όρο,πολύ ανθρώπινος χώρος κ καθαρός.ωραιίο μασάζ κ καλός δευτερος γύρος.θα ξαναπάω σιγουρα
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.828
Κριτικές
18
Like
2.932
Πόντοι
7.195
συνάντηση πρις λίγες μέρες στο ´χωρο τους στο μοσχάτο ο οποιος εινασι πολύ διακριτικός κατι το οποιο ειναι υπεραπαραίτητο για εμενα. όμορφες κοπελες῏γυναίκες κ οι δυο,πάνω απο το μέσο όρο,πολύ ανθρώπινος χώρος κ καθαρός.ωραιίο μασάζ κ καλός δευτερος γύρος.θα ξαναπάω σιγουρα
χθες αψογες και οι δυο. πολυ ωραια.
 

xristos350

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
730
Κριτικές
10
Like
294
Πόντοι
1.510
Mονο ντουετο παιζει πλεον???
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
τη μάγια την είχα δοκιμάσει μόνη της με πολύ καλές εντυπώσεις...τώρα με ντουέτο ψήνομαι ακόμα περισσότερο....η άννα τι ηλικίας είναι?
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
91
Like
2.878
Πόντοι
5.195
ρε μάγκες για ρ/β με τα κορίτσια αρκεί το pm που έστειλα, ή δεν θα το δούνε? Παίζει κάποιο τηλ σε pm?
 

kounoupidi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους, ειμαι η Μαγια.
Σας ενημερωνω οτι απο εδω και στο εξης θα εργαζομαι μονη μου στο δικο σας ή στο δικο μου χωρο. Προσφέρω  μασάζ και πρόγραμμα για μια ωρα.
Οι ωρες που θα ειμαι διαθεσιμη ειναι απο 10 το πρωι εως 9 το βραδυ.
Μπορειτε να ρωτατε και να επικοινειτε μαζι μου μεσα απο αυτο το θρεντ
Φιλιά σε ολους  :-*
!!!
 

aquaplus1

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα καλό μου κορίτσι.
Πες μου σε παρακαλώ πως μπορώ να επικοινωνήσω μαζί σου? ή που σε βρίσκουμε?
Ευχαριστώ φιλακια.
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
περασμα πριν λιγο καιρο..για την/τισ εμφανισεισ,βλεπε παρακατω

Η Μάγια είναι αρχοντο-μιλφ(δεν θατολεγα,δεν εχω αυτη την αποψη για αρχοντογυναικα γενικα), πατημένα τα 40 σίγουρα και κάτω από 50, μελαχροινή Γεωργιανή, με όμορφο πρόσωπο(αλλα σκληρο), ψηλή με ποδάρες και υπέροχο κώλο, αλλά μικρό βυζάκι. Μασάζ από τα καλύτερα της αγοράς, γαμήσι μερακλίδικο(εχουμε διαφορετικη αποψη κ σε αυτο)
Η Αννα είναι πολύ νεώτερη,πιο ωραίο σώμα,μεγαλύτερο στήθος,ωραία ποδια και κοντά μαλλιά...

η αννα ειναι γυρω στο 1,70 καστανοξανθη με καλο σωματακι και ωραια βυζακια.θα ελεγα γυρω στα 27 αν και με τις ηλικιες δεν τα παω καλα. για τα δικα μου δεδομενα ειναι μεγαλη καυλα. στα του διπλου τωρα εχει αψογη συνεργασια με τη μαγια,και δικαιολογημενα σου αποσπα την προσοχη λογω του νεανικου κορμιου της..

με καλυπτουν οι συναγωνιστεσ παραπανω για την εμφανιση,(με καποιεσ απισημανσεισ απο εμενα)...
αψογη καθαριοτητα,καλο εωσ υπερβολικα φιλικο περιβαλον,που ομωσ το διαχειριζεται μονο η μαγια..η αννα εμφνιαζεται μονο στο δωματιο..
στα ενδωτερα..
ειναι πραγματικα υπεροχο,να αισθανεσαι 4 χερια,2 στοματα,να σε περιποιουνται,να μην ξερεισ ποια σε χαιδευει που,ποια σε φιλα...απιστευτη καβλα...ετσι κ αλλοιωσ ζητησα απαλο αισθησιακο μασαζ...αριστη συνεργασια μεταξυ τουσ,κ απογειωση..
στο δευτερο μεροσ..
εδω αλλαζουν τα πραγματα,(ετσι ειχε γινει κ την αλλη φορα,που ειχα παει ,οταν ηταν μονη τησ η μαγια..)βλεπε παλαιοτερη κριτικη.
εμφανησ "σπρωξιμο"τησ αννασ για διεκπαιρεωση τησ πραξησ..η μαγια σε βοηθητικο ρολο..εμεινα με ενα κενο,μια αποστειρωμενη οπωσ ειχα πει κ την προηγουμενη φορα,συνευρεση...η αννα τραβιοταν σε ολα,κ επαιρνε κ σταση,που δεν αφηνε την πληρη διεισδυση...τελειωμα οπωσ οπωσ απο μερουσ μου...
για τον φιλο που ρωτουσε για CIM,CIF κλπ ομορφα ,ουτε να το σκεφτεται..

προσωπικη αποψη,για μια φορα αξιζει τα λεφτα,η αν δινεισ μεγαλυτερη σημασια στο πρωτο μεροσ,κ ελαχιστη στο δευτερο,αξιζει σιγουρα..
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16


προσωπικη αποψη,για μια φορα αξιζει τα λεφτα,η αν δινεισ μεγαλυτερη σημασια στο πρωτο μεροσ,κ ελαχιστη στο δευτερο,αξιζει σιγουρα..
[/quote]

Επέτρεψε μου να μη συμφωνήσω... Και το δεύτερο είναι υπέροχο . Το μόνο που έχει να κάνει κανείς είναι πολύ ευγενικά και διακριτικά να προτιμήσει την Μάγια αντί για την Αννα.. Τουλάχιστον την υπογραφή μας και την....  την βάζουμε όπου θέλουμε εμείς...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom