Νέα

Μάγια- μασάζ κατ'οίκον

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bubu01
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 656
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.839
Κριτικές
19
Like
3.006
Πόντοι
7.195
μην αποπαιρνεις τα..παιδια :2funny: και εγω που το διαβαζω το ζητησα... :grin: :grin:
δεν εχω να χωρισω τιποτα και με κανεναν.
αλλα ειναι σπαστικο καθε λιγο ο καθενας να ζητα χωρις καν να προσπαθειση.
πρεπει να το παραδεχθεις.
 

enplo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2013
Μηνύματα
124
Like
9
Πόντοι
1
Κοιτα να δεις που προσπαθω να στειλω pm και δεν μ'αφηνει
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
μετα απο αρκετο καιρο περασα χτες το απογευμα απο το γνωστο χωρο της μαγιας στο μοσχατο ...
δεν εχω να προσθεσω κατι παραπανω αφου εχω αναφερθει και  παλιοτερα .....
ολα υπεροχα απο ολες τις αποψεις ...
το μονο νεο για εμενα η παρουσια της αννας ...
μια πολυ ευχαριστη νοτα στο ολο κονσεπτ...
συνιστατε ανεπιφυλακτα  και ειναι κατι το εκπληκτικο 4 χερια να σε τριβουν και μετα να εχεις δυο κοπελες στα παρελκομενα ...
περασα ενα γεματο δυωρο στον χωρο μαζι βεβαια και το καφεδακι που μου προσφερε η μαγια...
ευχομαι σε ολους σας να περασετε αναλογα...σε οσους βεβαια τιμησουν τις κυριες..
γιατι γουστα ειναι αυτα :grin: :grin:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
μετα απο αρκετο καιρο περασα χτες το απογευμα απο το γνωστο χωρο της μαγιας στο μοσχατο ...
δεν εχω να προσθεσω κατι παραπανω αφου εχω αναφερθει και  παλιοτερα .....
ολα υπεροχα απο ολες τις αποψεις ...
το μονο νεο για εμενα η παρουσια της αννας ...
μια πολυ ευχαριστη νοτα στο ολο κονσεπτ...
συνιστατε ανεπιφυλακτα  και ειναι κατι το εκπληκτικο 4 χερια να σε τριβουν και μετα να εχεις δυο κοπελες στα παρελκομενα ...
περασα ενα γεματο δυωρο στον χωρο μαζι βεβαια και το καφεδακι που μου προσφερε η μαγια...
ευχομαι σε ολους σας να περασετε αναλογα...σε οσους βεβαια τιμησουν τις κυριες..
γιατι γουστα ειναι αυτα :grin: :grin:
...περιγραφη αννας?.....ποσο σου πηγε το διπλο?....
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
...περιγραφη αννας?.....ποσο σου πηγε το διπλο?....
η αννα ειναι γυρω στο 1,70 καστανοξανθη με καλο σωματακι και ωραια βυζακια.θα ελεγα γυρω στα 27 αν και με τις ηλικιες δεν τα παω καλα. για τα δικα μου δεδομενα ειναι μεγαλη καυλα. στα του διπλου τωρα εχει αψογη συνεργασια με τη μαγια,και δικαιολογημενα σου αποσπα την προσοχη λογω του νεανικου κορμιου της.κοστος διπλου 70 ευρω.ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ.
 

maximq1

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
39
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
η αννα ειναι γυρω στο 1,70 καστανοξανθη με καλο σωματακι και ωραια βυζακια.θα ελεγα γυρω στα 27 αν και με τις ηλικιες δεν τα παω καλα. για τα δικα μου δεδομενα ειναι μεγαλη καυλα. στα του διπλου τωρα εχει αψογη συνεργασια με τη μαγια,και δικαιολογημενα σου αποσπα την προσοχη λογω του νεανικου κορμιου της.κοστος διπλου 70 ευρω.ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ.
Ακριβώς όπως τα λέει ο φίλος  παραπάνω!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
αμα θες μονο την Αννα μπορεις? ή ειναι υποχρεωτικο το διπλο?
τι σερβις παρεχει το σημερον η Μαγια... εχω ακουσει οτι εχει περιορισει τις παλαιοτερες υπηρεσιες που την κανανε γνωστη...
υπηρεσιες Αννας? κοστος μονου?
λιγη καλη και τεκμηριωμενη πληροφορηση...?
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
αμα θες μονο την Αννα μπορεις? ή ειναι υποχρεωτικο το διπλο?
τι σερβις παρεχει το σημερον η Μαγια... εχω ακουσει οτι εχει περιορισει τις παλαιοτερες υπηρεσιες που την κανανε γνωστη...
υπηρεσιες Αννας? κοστος μονου?
λιγη καλη και τεκμηριωμενη πληροφορηση...?

Μπορεί να σου φανεί λίγο αποστειρωμένη η Μάγια σε σχέση με άλλα ξέκωλα του χώρου. Όμως θα ευχαριστηθείς μασάζ και ποιοτικό δεύτερο μέρος με αρκετές προφυλάξεις.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
εχω γραψει Μαγια εγω... πολλα χρονια τωρα... πολλες φορες... τοτε που οι προφυλαξεις ηταν λιγοτερες...
μου ειναι γνωστη η ποιοτητα...
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
εχω γραψει Μαγια εγω... πολλα χρονια τωρα... πολλες φορες... τοτε που οι προφυλαξεις ηταν λιγοτερες...
μου ειναι γνωστη η ποιοτητα...
Τότε τι ρωτάς ρε συ; Να σου πει άλλος αν το σημερινό σέρβις είναι ίδιο ή αλλιώτικο με το παλιό της; :think:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
ε ναι... και για το σερβις της αλλης της μικρης...
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.839
Κριτικές
19
Like
3.006
Πόντοι
7.195
ε ναι... και για το σερβις της αλλης της μικρης...
μεγαλε μου δημιουργεις την εντυπωση οτι δεν διαβαζεις..... για κανε ενα κοπο.
τουλαχιστον 2 φιλοι εχουν γραψει αναλυτικα γι αυτο το πολυ ωραιο μπουκετο!!!!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Τα κοριτσια ειναι εξαιρετικα και τα δυο και η Μαγια και η Αννα. Πολυ ανετες, φιλικες σα να ειναι φιλες σου. Το κυριοτερο απ ολα ειναι οτι δεν ειναι ξεπετες. Δεν τις ενδιαφερει ο χρονος. Μοναδικη καθαριοτητα που δεν συναντας αλλου. Σαν εμφανιση ειναι ακριβως οπως εχει περιγραφει και παραπανω. η τιμη ειναι 70 και για τα δυο κοριτσια και ειναι πολυ ωραια να σε αγγιζουν 4 χερια και να χουφτωνεις δυο κορμια. Απο σερβις κανονικα με σκουφο ολα

μετα απο αρκετο καιρο περασα χτες το απογευμα απο το γνωστο χωρο της μαγιας στο μοσχατο ...
δεν εχω να προσθεσω κατι παραπανω αφου εχω αναφερθει και  παλιοτερα .....
ολα υπεροχα απο ολες τις αποψεις ...
το μονο νεο για εμενα η παρουσια της αννας ...
μια πολυ ευχαριστη νοτα στο ολο κονσεπτ...
συνιστατε ανεπιφυλακτα  και ειναι κατι το εκπληκτικο 4 χερια να σε τριβουν και μετα να εχεις δυο κοπελες στα παρελκομενα ...
περασα ενα γεματο δυωρο στον χωρο μαζι βεβαια και το καφεδακι που μου προσφερε η μαγια...
ευχομαι σε ολους σας να περασετε αναλογα...σε οσους βεβαια τιμησουν τις κυριες..
γιατι γουστα ειναι αυτα :grin: :grin:

η αννα ειναι γυρω στο 1,70 καστανοξανθη με καλο σωματακι και ωραια βυζακια.θα ελεγα γυρω στα 27 αν και με τις ηλικιες δεν τα παω καλα. για τα δικα μου δεδομενα ειναι μεγαλη καυλα. στα του διπλου τωρα εχει αψογη συνεργασια με τη μαγια,και δικαιολογημενα σου αποσπα την προσοχη λογω του νεανικου κορμιου της.κοστος διπλου 70 ευρω.ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ.

αναλυτικα κι ολας... τι λες βρε παιδι μου θα ειμαι τυφλος μαλλον...
εγω αυτα τα λεω γενικοτητες...
DFK, OWO, CIM, CIF, A-LEVEL, AR εγω ετσι καταλαβαινω...
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.839
Κριτικές
19
Like
3.006
Πόντοι
7.195
αναλυτικα κι ολας... τι λες βρε παιδι μου θα ειμαι τυφλος μαλλον...
εγω αυτα τα λεω γενικοτητες...
DFK, OWO, CIM, CIF, A-LEVEL, AR εγω ετσι καταλαβαινω...

φιλε αγαπητε να σου ζητησω συγνωμη.
απο την επομενη φορα θα δημοσιευουμε ολοι τις πτυχιακες μας εργασιες επιπεδου τουλαχιστον PHD.
να μην σε αναγκαζουμε να αναδημοσιευσεις ανουσιες "φοιτητικες σημειωσουλες" για να βλεπουμε τις "αποριες" που προκυπτουν ....
μπραβο επιπεδο το σαιτ ?????
και δεν του φαινεται !!!!

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
...περιγραφη αννας?.....ποσο σου πηγε το διπλο?....
οπως προαναφερθηκε το διπλο 70 ...
τωρα οσο αναφορα την αννα εγω την κανω κοντα στα 25 ..δεν εχω δει ταυτοτητα  :grin: :grin:...για να προλαβω καποιους
εινια λιγο πιο ψηλη απο μαγια εχει κοντο καστανο μαλλι ..εχει σκουλαρικακι στα χειλια της ...μικρο βυζακι... καλο αλλα οχι τελειο σωμα ...              και ειναι καλη στον στιβο μαχης
τωρα οπως ρωτησε ενας φιλος αν κανει μονη της και οχι μονο μαζι με μαγια ...
δεν ρωτησα διοτι μου αρεσε το σετακι :dancing:

βεβαια μονο με την οπτικη επαφη ο καθενας θα μπορει να βγαλει πιο ασφαλη συμπερασματα
γιατι του καθενος τα ματια βλεπουν αυτα που ο ιδιος θελει και σε αλλους αρεσουν και σε αλλους οχι

εμενα τουλαχιστον μου αρεσει το εν λογω θεαμα

ελπιζω να βοηθησα...
 

pistone

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
καλησπέρα στην παρέα :rockon:, μπορεί κάποιος να μου δώσει το τηλ της Μάγια?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
φιλε αγαπητε να σου ζητησω συγνωμη.
απο την επομενη φορα θα δημοσιευουμε ολοι τις πτυχιακες μας εργασιες επιπεδου τουλαχιστον PHD.
να μην σε αναγκαζουμε να αναδημοσιευσεις ανουσιες "φοιτητικες σημειωσουλες" για να βλεπουμε τις "αποριες" που προκυπτουν ....
μπραβο επιπεδο το σαιτ ?????
και δεν του φαινεται !!!!

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
κοίτα δεν έχει και άδικο ο παίχτης...δεν έχουν γραφτεί αναλυτικά όπως για παραδειγμα για call girls που εκει ψειρίζουμε την μαιμού! :)
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.839
Κριτικές
19
Like
3.006
Πόντοι
7.195
κοίτα δεν έχει και άδικο ο παίχτης...δεν έχουν γραφτεί αναλυτικά όπως για παραδειγμα για call girls που εκει ψειρίζουμε την μαιμού! :)
φιλε αγαπητε καλησπερα...
υπαρχουν τουλαχιστο τρεις κριτικες λεπτομερεις σχετικα με το ντουετο.
απο την αλλη η μαγια ειναι μια πολυ γνωστη επαγγελματιας στον κυκλο μας με επισης γνωστο και αναντιρητο επιπεδο ποιοτητας.
αν λοιπον ο αγαπητος φιλος ζητα ακομα περισσοτερες και πλεον εξειδικευμενες πληροφοριες , και αφου εχει ηδη πολυ καλο πλαισιο πληροφορησης, γιατι δεν μπαινει στο κοπο να την καλεσει τηλεφωνικα ????
ελεος ουτε 1 ευρω δεν θα πληρωσει σημερα !!!!!!
την καλησπερα μου αγαπητε
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
:)
πολύ καλημέρα σας!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom