Νέα

Lviv the best

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα davarits
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 613
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
813
Like
315
Πόντοι
26
Μπα ο ψεύτης τον ξεπέρασε  :2funny: να πάει κάποιος εκεί γιά να πάει γήπεδο να δει ποδόσφαιρο με τους Τούρκους  :2funny:
 Και να μας βάλει πάλι μια φωτογραφία απο ενα δωμάτιο ξενοδοχείου  :2funny:όσο για το Σκυλοχάλια ξέρετε οτι ολα οσα λέει ειναι ψέματα,πρόσφατα μας έβαλε την φωτογραφία απο μια γκόμενα που ήταν μαζί του το 2003  :2funny: το βούλωσε για λίγο αλλά μετά ξανάρχισε  :2funny:.
 Αν ο ψεύτης είχε γκόμενες θα είχε γεμίσει το σά'ι'τ  :2funny:
 Μου είπαν επιγώντος να μπω να δω να  :2funny: μου είπαν οτι πάλι φωτογραφίες απο γκόμενες σε δωμάτιο ξενοδοχειου  :2funny: αυτη τη φορά αν υποθέσουμε οτι υπήρχε γκόμενα πρέπει να ηταν τόσο χάλια  :2funny: που ακομα και σε κουνημένη φωτογραφία πρέπει να φένονταν τα χάλια της  :2funny: για να λέει 65 κιλά πρέπει να είναι 75  :2funny: όσο για την ηλικία της για να λέει 31 μπορεί να είναι και 40  :2funny:.
 Και να μην έγραφα καταλαβαινει ο αναγνώστης οτι εχει καταντίσει το σά'ι'τ νάσιοναλ γκεογκάφικ  :2funny: .Οι ιστορίες ενος κακομοίρη που ξεκινησε απο την Ελλάδα να πάει στο Λβοφ για να παει στο γήπεδο  :2funny:και να συναντίσει μια τελειωμένη  (πιθανότατα θεόχοντρη)Ουκρανή :vomit: :2funny:.Δεν καταλαβαινω γιατι να παει κανεις στο Λβοφ για να βρει μια 35+ χοντρή όταν στον Πειραιά στις γυρω πολυκατοικίες ειναι 2-3 τέτοιες που δουλεύουν καθαρίστιριες :2funny:. Τελος πάντων αφου μπήκα ας σας κάνω να γελάσετε λιγάκι :2funny: πάρτε φωτογραφίες απο την Ελληνική μαφία του Κισινιώφ  :2funny: αυτοί εδώ ελεγχουν όλη την πόλη  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε τι παρα-πτωματα ειναι αυτοι στην φωτο.Αντε να παει κανεις Ελληνας μετα απο αυτους εκει να κανει παιχνιδι :2funny:
 

Συνημμένα

  • πππ.jpg
    πππ.jpg
    91,4 KB · Εμφανίσεις: 69

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Σε ευχαριστώ..
Όντως κρίμα..
Και είναι μεγαλύτερο κρίμα που σαν Έλληνες προσπαθούμε να βγάλουμε ο ένας το μάτι του άλλου και προβάλουμε εδώ μέσα ο καθένας την ιδιαιτερότητα μας και όχι την κοινή λογική στα πράγματα. Αν λες κάτι λογικό εδώ μέσα είσαι ψεύτης και αν λες για φίδια και δράκους.. είσαι αληθινός.
Συνέχισε εσύ να γράφεις και μην ενδιαφέρεσαι το τη γράφουν όσοι φθονούν και ζηλεύουν,οι περισσότεροι από εμάς διαβάζουν με ενδιαφέρον.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Βρίσκομαι τώρα 100km πριν τη Legnica κοντά στο Brotclav. Απίστευτη ταλαιπωρία στα σύνορα Ουκρανίας-Πολωνίας. 4 ώρες αναμονή από 8.30 έως 12.30. Χιλιόμετρα ουρά. Είσοδος στην Πολωνία και τα 550km μέχρι τη Legnica με μέσο όρο ταχύτητας τα 150km. Πολύ καλό οδικό δίκτυο, αυτοκινητόδρομος σχέδον σε όλο το μήκος του με εξαίρεση 40km. Άντε να συνεχίσω σιγά, σιγά γιατί έχω 45 λεπτά ακόμη δρόμο από το γκομενάκι που θα με φιλοξενήσει.. 80αρα από τα ΚΑΠΗ Γιαννιτσών  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: για να νιώθουν καλύτερα μερικοί καημένοι αγάμητοι που περιφέρονται σε πάρκα και Sallon και μετά γράφουν ασυναρτησίες για να δικαιολογήσουν την ανικανότητά τους. Γαριδάκη2,9cm..Πήγες Super Market σήμερα?? Περίπτερο? McDonalds? Κάτσε να διαβάζεις μήπως βγεις από την άθλια μιζέρια σου.. Το σιδερένιο άλογο είναι κλεισμένο στο πάρκινκ? Το έπλυνες.. σαν κάτι παππούδες που το έχουν και το κοιτάζουν?
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Γαριδάκη2,9cm..Πήγες Super Market σήμερα?? Περίπτερο? McDonalds? Κάτσε να διαβάζεις μήπως βγεις από την άθλια μιζέρια σου.. Το σιδερένιο άλογο είναι κλεισμένο στο πάρκινκ? Το έπλυνες.. σαν κάτι παππούδες που το έχουν και το κοιτάζουν?

εεεεεε  τα θελει  ο κολος σου και εσενα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
κολοτρωγεσε να σου τα χώση.......


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλά να περνάς  χαιρετισματα στο  ΚΑΠΗ  :2funny:  αν ειναι αυτη που ξέρω.....
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Για το Λβωφ τα έχω γράψει εδώ και χρόνια.Υπάρχει μερίδα Ελλήνων που σιχαίνονται όταν αξιόλογοι Ελληνες επισκέπτονται αυτά τα μέρη γιατί χαλάνε την πιάτσα.Αν είναι τίποτα παππούδες άφραγκοι δεν έχουν πρόβλημα.Αλλά με το νέο τύπο γαμέως Βαλκάνιου τσοπάνη σας γαμάμε όλους υπάρχει πρόβλημα.Αλλά έτσι είναι και παραμένει εδώ γαμιάς Βαλκάνιος τσομπάνης ψάξε τον πούτσο σου να δεις πώς θα με αντιμετωπίσεις καραγκιόζη αυτό είναι το νέο στυλ.
 

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
τρεις φορες εως τωρα εχω επισκεφτει το λβοφ!!! η τελευταια πριν απο 3 μηνες περιπου... με τους τουρκους αχυτους που πανε τωρα και σκορπανε τα λεφτα τους για τα πατσαβουρια τις ντοπιες δεν προκειται να δει χαιρι κανας ελληνας!!!!! το εχουν ξεφτιλισει γιαυτο μου ειπε μια ντοπια εκει οτι ειναι ολοι μαλακες οι τουρκοι νομιζουν οτι κανουν οτι θελουν γιαυτο οι ντοπιες τους τα παιρνουν χαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny:
 

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
η τελευταια φορα που επισκεφθηκα το λβοφ ηταν πριν απο 3 μηνες περιπου... με τους τουρκους αχυτους που πανε τωρα και σκορπανε τα λεφτα τους για τα πατσαβουρια τις ντοπιες δεν προκειται να δει χαιρι κανας ελληνας!!!!! το εχουν ξεφτιλισει γιαυτο μου ειπε μια ντοπια εκει οτι ειναι ολοι μαλακες οι τουρκοι νομιζουν οτι κανουν οτι θελουν γιαυτο οι ντοπιες τους τα παιρνουν χαχαχαχαχα 2funny
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
η τελευταια φορα που επισκεφθηκα το λβοφ ηταν πριν απο 3 μηνες περιπου... με τους τουρκους αχυτους που πανε τωρα και σκορπανε τα λεφτα τους για τα πατσαβουρια τις ντοπιες δεν προκειται να δει χαιρι κανας ελληνας!!!!! το εχουν ξεφτιλισει γιαυτο μου ειπε μια ντοπια εκει οτι ειναι ολοι μαλακες οι τουρκοι νομιζουν οτι κανουν οτι θελουν γιαυτο οι ντοπιες τους τα παιρνουν χαχαχαχαχα 2funny

Ποιος τους γαμάει τους Τούρκους?Μόνο οι Βαλκάνιοι πουτσαράδες μετράνε.Οι Τούρκοι είναι βρωμύλοι και bass class και είναι πάντα σε μεγάλα γκροθπ.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
η τελευταια φορα που επισκεφθηκα το λβοφ ηταν πριν απο 3 μηνες περιπου... με τους τουρκους αχυτους που πανε τωρα και σκορπανε τα λεφτα τους για τα πατσαβουρια τις ντοπιες δεν προκειται να δει χαιρι κανας ελληνας!!!!! το εχουν ξεφτιλισει γιαυτο μου ειπε μια ντοπια εκει οτι ειναι ολοι μαλακες οι τουρκοι νομιζουν οτι κανουν οτι θελουν γιαυτο οι ντοπιες τους τα παιρνουν χαχαχαχαχα 2funny
Γ αυτο δεν μου αρεσουν οι γκομενες απο της μικρες πολεις και την Ουκρανία γιατι πανε με αυτα τα σκουπίδια  :vomit:.Εδω παντος επειδη τους Τουρκους δεν τους πάνε δεν τολμανε να κανουν μαλακίες και να πουλησουν μαγκιά.Στην Ουκρανία το ειδα αυτο που γραφεις
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Εχεις δικιο αλλα με μισθους 100-200 ευρω τον μηνα τι περιμενεις? Οι ρωσιδες ακομα εχουν μια αξιοπρεπεια με τους μισθους εκει.ετσι δεν ειναι?  :think: Γιαυτο τον λογο θα αλλαξω προορισμο προς Ρωσια απο εδω και περα και,Λευκορωσια,Ουκρανια δυσκολα ξαναπαω
Καμία σχέση μ'αυτές της γύφτισες!Στα χωριά είναι απερηποίητες οπως οι Ουκρανές χωριάτες αλλά η συμπεριφορα τους δεν ειναι άθλια το αντιθετο θα ελεγα.
 

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
Γ αυτο δεν μου αρεσουν οι γκομενες απο της μικρες πολεις και την Ουκρανία γιατι πανε με αυτα τα σκουπίδια  :vomit:.Εδω παντος επειδη τους Τουρκους δεν τους πάνε δεν τολμανε να κανουν μαλακίες και να πουλησουν μαγκιά.Στην Ουκρανία το ειδα αυτο που γραφεις
Εχεις δικιο αλλα με μισθους 100-200 ευρω τον μηνα τι περιμενεις? Οι ρωσιδες ακομα εχουν μια αξιοπρεπεια με τους μισθους εκει.ετσι δεν ειναι?  :think: Γιαυτο τον λογο θα αλλαξω προορισμο προς Ρωσια απο εδω και περα και,Λευκορωσια,Ουκρανια δυσκολα ξαναπαω
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
καλα κανεις και τον επικροτεις αλλα μην ξεχναμε οτι οι Τουρκοι μας εχουν ξεπερασει οικονομικα! Οι περισσοτεροι που πανε Ουκρανια ειναι επιχειρηματιες κονομημενοι ενω εμεις[βαζω και τον εαυτο μου] παμε μετρημενα... Αυτοι ειναι λεζαντιαρηδες και χαλανε τις Ουκρανεζες :hi:
εγω τους γραφω στ αρχιδια μου
1.γιατι τα λεφτα που απαιτουνται για ουκρανια ειναι τριχες γενικως κ 1000 ναχεις για μια βδομαδα εισαι βιπ,ας εχει 10χιλ ο αλλος το ιδιο ειναι
2.γιατι ειναι ζαμπες ολοι 1.65 ο πιο ψηλος και
3.ειναι τουρκοι,,αυτο φτανει... :grin:
υγ δεν φταινε οι τουρκοι για το λβιβ
απλως ολη η ζπατνα ειναι καραβλαχες.καλο αυτο για να γαμας ευκολα,αλλα κακο γιατι στο λβιβ που ειναι οντως ευρωπαικη πολη σε στυλ,νομιζουν οι ντοπιες οτι κατι εγινε,εξ ου κ κανουν λιγο τις δυσκολες πιο πολυ απο τις αλλες... ;)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Στο Λβοβ, είδα πολύ καλοντυμένες γυναίκες! Παντού υπάρχει η επίδραση της Ευρώπης. Ευγενέστατοι άνθρωποι
και πολύ φιλικοί καμία σχέση με τους αγενείς στα ανατολικά. Το μόνο άσχημο, είναι ο τρελός καιρός που έχει, λόγω των Καρπαθίων.
Όσοι έχουν πάει, ξέρουν τι εννοώ. 15 βαθμοί ανεβοκατέβασμα θερμοκρασίας, για πλάκα, μέσα στο μισάωρο...

Φυσικά, όποια πέτρα και αν σηκώσει κάποιος, παντού θα βρεί κάποιον Έλληνα. Στην κεντρική πλατεία υπάρχει -για όσους δεν το γνωρίζουν- μια ελληνική πιτσαρία, El Greco. Την έχει ένας Αθηναίος, Νίκος νομίζω, εδώ και εφτά χρόνια. Ωραίος τύπος και ξέρει πολλά για τη ζωή στην πόλη. Μπορεί κάλλιστα να κατατοπίσει τα πατριωτάκια.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
τυπικό σκηνικό από ενδιαφέρουσα πιτσιρικαρία στην κεντρική πλατεία όπου συμβαίνουν συχνά happenings...
Εκεί, γίνεται παιχνίδι, και αργότερα όταν κλείσουν τα μαγαζιά (κλείνουν νωρίς δυστυχώς)...
 

Συνημμένα

  • DSC00751.JPG
    DSC00751.JPG
    91,6 KB · Εμφανίσεις: 98

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
καλα κανεις και τον επικροτεις αλλα μην ξεχναμε οτι οι Τουρκοι μας εχουν ξεπερασει οικονομικα! Οι περισσοτεροι που πανε Ουκρανια ειναι επιχειρηματιες κονομημενοι ενω εμεις[βαζω και τον εαυτο μου] παμε μετρημενα... Αυτοι ειναι λεζαντιαρηδες και χαλανε τις Ουκρανεζες :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom