Νέα

Lviv the best

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα davarits
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 613
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
χαχαχαχα.οραιο παντως το δωματιο για ξενοδοχειο,συνηθως χαλια ειναι σε αυτες της χωρες.το δωματιο σου οδυσσο και αυτο ηταν καλο και ανετο σαν διαμερισμα,εξτρα το οτι δεν σου σητουσαν λεφτα για να φερεις καπεια πανω.στην μοσχα δεν αφηναν της κοπελες στα δωματια των φιλων μου χωρις λεφτα και ιδικα αν δεν ηταν μοσχοβιτισες συνηθως δεν της αφηναν να βγουνε πανω ετσι ερχονταν σπιτι μου.τωρα μιλαμε 10-12 χρονια πριν.τα μερη εκει ειναι απιθανα,χειμωνα καρπαθια οπως λεει και ο νταβαριτς πας με την κοπελα σου σε σπιτακια,κανουν σκι και μαλακιες.τελος παντον να περνας καλα στον δρομο,δυστηχος δεν γουσταρω οδηγημα 40 λεπτα ειναι αρκετα για μενα να παω δουλεια και 50 λεπτα να παω λεμεσο η αγια ναπα να τρεχω ρωσιδες παλι σκεφτωμαι τον δρομο.
 

slaviani

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
5
Like
382
Πόντοι
36
brother respect
εισαι ο μονος που ταξιδευει δεν λεει φιδια, περναει καλα και γαμαει τσαμπα
εννοειτε πως θα βγουν μερικοι γραφικοι αγαμητοι ζηλιαρηδες οπου θα που οτι μεχρι και της φωτογραφιες απο το ιντερνετ της κατεβασες
χανεις το χρονο σου με το να γραφεις εδω φιλε μου
εδω καποιο δεν πιστευουν τα ματια τους και απο την ζηλια και την αγαμια τους τις κανουν 50 αρες και ηλιθιες καραπουταναρες
ειναι κριμα κι αδικο που δεν συμπιπτουν οι χρονοι μας στα πορνο-ταξιδια ))
 
D

dude901123

Επισκέπτης
χαχαχαχα.οραιο παντως το δωματιο για ξενοδοχειο,συνηθως χαλια ειναι σε αυτες της χωρες.το δωματιο σου οδυσσο και αυτο ηταν καλο και ανετο σαν διαμερισμα,εξτρα το οτι δεν σου σητουσαν λεφτα για να φερεις καπεια πανω.στην μοσχα δεν αφηναν της κοπελες στα δωματια των φιλων μου χωρις λεφτα και ιδικα αν δεν ηταν μοσχοβιτισες συνηθως δεν της αφηναν να βγουνε πανω ετσι ερχονταν σπιτι μου.τωρα μιλαμε 10-12 χρονια πριν.τα μερη εκει ειναι απιθανα,χειμωνα καρπαθια οπως λεει και ο νταβαριτς πας με την κοπελα σου σε σπιτακια,κανουν σκι και μαλακιες.τελος παντον να περνας καλα στον δρομο,δυστηχος δεν γουσταρω οδηγημα 40 λεπτα ειναι αρκετα για μενα να παω δουλεια και 50 λεπτα να παω λεμεσο η αγια ναπα να τρεχω ρωσιδες παλι σκεφτωμαι τον δρομο.

Ρε Χάρη νομίζω τα μπέρδεψες.. πήρα δίκλινο και έχω μια γκόμενα για αυτή τη μιάμιση μέρα στο Λβιβ. Τι να πληρώσω? Δεν κουβαλάω πουτάνες. Κανονικό κορίτσι είναι. Δίκλινο δωμάτιο και είμαστε δυο άτομα..
 
D

dude901123

Επισκέπτης
brother respect
εισαι ο μονος που ταξιδευει δεν λεει φιδια, περναει καλα και γαμαει τσαμπα
εννοειτε πως θα βγουν μερικοι γραφικοι αγαμητοι ζηλιαρηδες οπου θα που οτι μεχρι και της φωτογραφιες απο το ιντερνετ της κατεβασες
χανεις το χρονο σου με το να γραφεις εδω φιλε μου
εδω καποιο δεν πιστευουν τα ματια τους και απο την ζηλια και την αγαμια τους τις κανουν 50 αρες και ηλιθιες καραπουταναρες
ειναι κριμα κι αδικο που δεν συμπιπτουν οι χρονοι μας στα πορνο-ταξιδια ))

Σε ευχαριστώ..
Όντως κρίμα..
Και είναι μεγαλύτερο κρίμα που σαν Έλληνες προσπαθούμε να βγάλουμε ο ένας το μάτι του άλλου και προβάλουμε εδώ μέσα ο καθένας την ιδιαιτερότητα μας και όχι την κοινή λογική στα πράγματα. Αν λες κάτι λογικό εδώ μέσα είσαι ψεύτης και αν λες για φίδια και δράκους.. είσαι αληθινός.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Ρε Χάρη νομίζω τα μπέρδεψες.. πήρα δίκλινο και έχω μια γκόμενα για αυτή τη μιάμιση μέρα στο Λβιβ. Τι να πληρώσω? Δεν κουβαλάω πουτάνες. Κανονικό κορίτσι είναι. Δίκλινο δωμάτιο και είμαστε δυο άτομα..

Όντως στην Οδησσό που κουβάλησα 4 διαφορετικές γυναίκες δεν μου είπαν τίποτα. Ίσως γιατί δεν είναι Ξενοδοχείο με την κλασσική έννοια, άσχετα που έχει reception. Ίσως γιατί δεν κουβάλησα διαφορετικές γυναίκες την ίδια μέρα ή δυο μαζί στο δωμάτιο, αλλά μία κάθε ημέρα. Άλλωστε και το όνομα είναι Geneva apartments. Εδώ Χάρη δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.. πήρα δίκλινο σε ξενοδοχείο και έχω μια γκόμενα για αυτή τη μιάμιση μέρα στο Λβιβ. Τι να πληρώσω? Δεν κουβαλάω πουτάνες. Κανονικό κορίτσι είναι. Δίκλινο δωμάτιο και είμαστε δυο άτομα.. Άντε πάω να κάνω καμιά βουτιά στην πισίνα, η γκόμενα έστειλε μήνυμα πως θα είναι εδώ σε μισή ώρα, τελείωσε τη δουλειά της.. και πήρε day off για την υπόλοιπη μέρα.
 
OP
OP
davarits

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ο ενασ γουσταρει σαλονν και κατουριμα  :2funny: :2funny: :2funny: ο αλλος καροτσια και γαλατακι :tits2: :tits2: και αλλος ειναι λβοβ και παει γιπαιδο :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:  ειπαμε ειμαστε αφασια εδο μεσαα καψιμο τελιος :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
davarits

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
συντροφε γραψε το κοςτος διαδρομις αν θελης και το σινολικο κοστος αυτο ενδιαφερει τον κοςμο !! το αμαξι στο ανατολικο μπλοκ θελη1 1 χερια και του λαχιστον 2 ατομα !! δευτερον να ειναι αμαξι και οχι κουβαΣ 3 να εχεις και κανα χιλιαρικο μαζι σιν που δεν το χαλας αλλα το εχεις για παν ενδεχομενο  :rockon: :rockon:  χειμονα δε αν δεν εχεις εμπειρια απο ανατολικο μπλοκ ειναι απαγορευτικο τελειος καρφοτος με αγιο πετρο εισε  :2funny: :2funny: :2funny:  χειμονα για ασχετους απο ανατολικο μπλοκ  το καλητερο ειναι το τρενο αλλη φαση να ουμε  :rockon: :rockon: :rockon: πιγενα χειμονα απο βουκουρεστι το 2005 τσερνειυτσι και μετα λβοβ σαν τον σταλιν  :2funny: :2funny: :2funny: ειμουνα ο μονος διτικος τοτε σε ολοκληρο το τρενο  θελησ χρονο βεβεα :2funny: :2funny: με τρενο χειμονα εχο παει παντου  :rockon: :rockon: :rockon: αεροπλνα ανατολικο μπλοκ δεν μπενο τελος !!! λβοβ καλα ειναι και γουσταρο τρελα και εγο αλλα χαιβανε οι πορνοτουριστες πλεον που το κατεχουν το αθλημα πανε διπλα τερνοπολ ;) ;) ;) ;) ;) ;)  πολι πιο καλο αμεσο και φτινο αποτελεσμα  ;) ;) ;) ;) η αν δεν εχεις αμαξι αραζεισ λβοβ και φερνεις γινεκακια απο τερνοπολ  ;) ;)  και σημερα γυπεδο θα πας ??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  ΟΠΟΙΟς ΤΗΝ ΝΗΧΤΑ ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΟΡΕΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΙ  :tits2: :tits2: ;) ;) ;)  ΤΑ ΦΟΤΟΓΡΑΦΟΝΙΑ ΣΟΥ ΤΕΖΑ ΔΙΝΑΜΗ ΤΟ ΕΧΕΙς ΤΟ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΛΕΜΕ ΑΞΙΟΥςςς :rockon: :rockon: :rockon: υ.γ 2 και ανατολικα και διτικα στην ουκρανεια το καλο ειναι οτι οι μεγαλες πολεις εκτος κιεβου και λουγκανσκ τα εχουν ολα μα ολα μαζεμενα στο κεντρο δηλαδη αραζ0ντας κεντρο σπιτι παντα!! και οχι ξενοδοχειο!! λογο του οτι εισε πορνοτουριστας και οχι τουριστας τα εχεις ολα στα ποδια σου!!! δεν χριαζεσε αμαξι !! αμαξι το θελης για να τα δεις ολα στην χορα  ;) ;) ;) και τα καλα και τα ασχημα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  γουσταρο που εισε γκρεκος τεζα μουνακιας και εση!!! :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:   μας πιξανε στην πυτσα εδι μεσα τα παλικαρια  :gay: :gay: :gay:   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  αστης λαικες και σιγκεντροσου αν εχεις ευρα σε κανα τουμπανο νιχτιατικο να σε δικτιοσει  ;) ;) ;) ;) ;)
 
OP
OP
davarits

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ το τελευταιο καλο καλοκαιρη !!!!!
 τα γραφα ο μαυρος τοτε!!!! γαμο το ελλαδισταν γαμοο  :S :S :S :S :S καταντια κατο  και αφου παλικαρε ζεις το ονειρο εκατομιριον σκλαβον ελληνον !!!! ασε της λαικεςςςς και επικεντροσου ΣΤΑ ΣΚΙΛΙΑ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ  ;) ;) ;) ;)  ΤΑ ΜΙΣΑ ΤΑ ΞΙΔΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙς ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΡΧΟΝΤΕ ΚΑΤΟ!!! ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΛΟς ΠΟΡΝΟΤΟΥΡΙΣΤΑς ΠΟΥ ΣΕΒΕΤΕ ΤΑ ΕΥΡΑ ΤΟΥ  ;) ;) ;) ;)  λαικες εχεις και στην βουλγαρεια διπλα οτι θες πιο τσαμπα  ;) ;) ;) ;)  τα λεμε!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Μετά τον αγώνα πήγαμε στο κέντρο και οι Τούρκοι για ύπνο καθώς δεν κυκλοφορούσε κανένας. Μόνο κάτι παρέες φοιτητών και εναλλακτικά κορίτσια, τα πιο εύκολα θύματα του πορνοτουρίστα. Καθόντουσαν σε παγκάκια 2,3 μαζί και κοιτούσαν ψάχνοντας κάποιον να τους της την πέσει. Να τους την πέσει είπα.. όχι να πάει και να αρχίσει να λέει μαλακίες. Με μια μέτρια εμφάνιση, καλούς τρόπους και λίγο μυαλο το Λβιβ είναι η πόλη που το γαμήσι μπορεί να ρέει άφθονο. Μην πάτε με σαλάχια, φίδια, cameres και γελάτε σαν χεσμένοι ηλίθιοι όπως προτείνουν εδώ μέσα κάτι γραφικοί τύποι γιατί τότε θα πάρετε ότι παίρνετε σε όλες τις χώρες με τέτοια συμπεριφορά. Μια πουτάνα σε ένα Sallon που θα σας ανεχτεί για 20 λεπτά το πολύ. Και την ίδια ώρα όλοι οι υπόλοιποι θα γαμάνε δωρεάν γκομενάκια.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
να τους την πεσει δηλαδη πως?τι θα κανεις μονος?πως θα πλισιασεις?καμια δεν αφηνει την φιλη της μονη,θα σου πουνε ολες στην μασα εστιατοριο.θα δεις ποια τραβα περισοτερο θα συμφωνεισης να βρεθειται μονοι για βολτα και νασου παλι με τις φιλες γιατι βαριονται ταχα και δεν εχουν κατι να κανουν,πως τις ξεφωρτωνεσε.ο απειρος θα της ανεχεται για μερες να τρωνε ολες με την ελπηδα να πηδηξει αυτη που γουσταρε ενω θα μπορουσε να γαμησει καμια βιζιτα με λιγοτερα αν πηγενε για αυτο.ποσες συμφωναμε μονοι βολτα και παλι εμφανιζονται με την φιλη και λενε μαλακιες,τους λεω αφου περνατε καλα μαζι τραβατε μονες βολτα χαχαχαχ
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
για αυτο φιλε ντερτι λεω να βγειται να παιξεται εξω απο ιτερνετ,να πλισιασεις γκομενες να δεις αντιδρασι,τι νουμερα η μαλακισμενες ειναι η και το αντιθετο καλα κοριτσακια που δεν γουσταρουν πεσιμο,ολες εχουν τον κυκλο τους.δεν υπαρχει ανταγωνισμος,απλα διαφορα αποψεων και σας ειπα χιλιαδες φορες ολους σαν θεωρω φιλους και με ολους αν θελουν ειμαι προθυμος να συναντηθουμε απο κοντα.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
brother respect
εισαι ο μονος που ταξιδευει δεν λεει φιδια, περναει καλα και γαμαει τσαμπα
εννοειτε πως θα βγουν μερικοι γραφικοι αγαμητοι ζηλιαρηδες οπου θα που οτι μεχρι και της φωτογραφιες απο το ιντερνετ της κατεβασες
χανεις το χρονο σου με το να γραφεις εδω φιλε μου
εδω καποιο δεν πιστευουν τα ματια τους και απο την ζηλια και την αγαμια τους τις κανουν 50 αρες και ηλιθιες καραπουταναρες
ειναι κριμα κι αδικο που δεν συμπιπτουν οι χρονοι μας στα πορνο-ταξιδια ))
 

slaviani

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
5
Like
382
Πόντοι
36
και αλλος ειναι λβοβ και παει γιπαιδο   ειπαμε ειμαστε αφασια εδο μεσαα καψιμο τελιος
τελικα εκτος απο το να ξεχασες να γραφεις ελληνικα μαλλον σταματησες και να διαβαζεις τα ελληνικα
λοιπον
1) ο φιλος πηγε τουρ με το τουτου του
2) ειναι ηδη αρκετες μερες εκτος
3) γαμησε καθημερινος σε κισιναου, τσερβιτσι και λβοβ
4)στη σαλλλλλονικα δεν προκειτε να δει τσου λου ουτε με κυαλια
5) δεν ειμαστε ολοι το τριο χα-για-δη (ka-da-di)που ουτε για κατουρημα δεν τον βγαζετε
6) σε μερικους αρεσει η μπαλιτσα και χανουμε ενα δυωρο να την χαζεψουμε
 

slaviani

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
5
Like
382
Πόντοι
36
ΥΓ, εγω εχω δει ολα τα μουνια που γαμησε λαϊβ στο σκαϊπ
και καμια δεν ηταν 50αρα ή ασχημη, κανα δυο δεν ηταν του γουστου μου εμφανησιακα αλλα γαμευσιμα, και ειδικα η γκομενα στο κισιναου ηταν πυρκαυλη
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
πιο πολυ ζηλευουμε εσενα ροντολφο βαλεντινο.πρεπει να εισαι μεγαλος ζιγολο για να μενουνε για να χανουνε οι βιζιτες πελατες και να καθονται ολη μερα μαζι σου για 18 ευρο ολη μερα χαχαχαχ.ρωτα εμας τους εμπειρους τι ικανες ειναι να σε κανουν αν της παρεις ηλιθιες και δωσεις λιγοτερα.κιεβο με 400 γριβνα την ωρα παιρνεις κατι χωρις δοντια,ναρκωμανεις που στεκονται εξω απο τα μακτοναλτς χρισιατικ χαχαχαχ.μονο απο ιτερνετ εχεις εμπειρια,κλινεσε σε ενα δωματιο οπως οι πρωταρηδες παλια που κλινονταν ξενοδοχεια,τους εστελναν οι ρεσεψιον πουτανες και μου ελεγαν μετα ολες πουτανες ειναι ουκρανια και ολες τις γαμαμε.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
τελικα εκτος απο το να ξεχασες να γραφεις ελληνικα μαλλον σταματησες και να διαβαζεις τα ελληνικα
λοιπον
1) ο φιλος πηγε τουρ με το τουτου του
2) ειναι ηδη αρκετες μερες εκτος
3) γαμησε καθημερινος σε κισιναου, τσερβιτσι και λβοβ
4)στη σαλλλλλονικα δεν προκειτε να δει τσου λου ουτε με κυαλια
5) δεν ειμαστε ολοι το τριο χα-για-δη (ka-da-di)που ουτε για κατουρημα δεν τον βγαζετε
6) σε μερικους αρεσει η μπαλιτσα και χανουμε ενα δυωρο να την χαζεψουμε
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
μοσχα δεν εχανα μπαλα,κιεβο πηγα μονο μια φορα πριν 4-5 χρονια που ηρθε η μπαρσελονα.μετα απο 10 λεπτα γηπεδο εφυγα,εμενε μαζι μου μια 22 κατω του μετριου κοπελα κοντουλα οπως μου αρεσει αλλα δεν ειχα εμπιστοσυνη να την αφησω μονη σπιτι δεν ξερεις καμια φορα χαχαχαχ.παρα με το αγχος πηγα 10 λεπτα και εφυγα.τσαμπιονς λινκ μονο αποελ,αν και με αυτον τον προπονητη δεν τραβα ενω εχει πολυ καλους παικτες.
 

slaviani

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
5
Like
382
Πόντοι
36
πιο πολυ ζηλευουμε εσενα ροντολφο βαλεντινο.πρεπει να εισαι μεγαλος ζιγολο για να μενουνε για να χανουνε οι βιζιτες πελατες και να καθονται ολη μερα μαζι σου για 18 ευρο ολη μερα χαχαχαχ.ρωτα εμας τους εμπειρους τι ικανες ειναι να σε κανουν αν της παρεις ηλιθιες και δωσεις λιγοτερα.κιεβο με 400 γριβνα την ωρα παιρνεις κατι χωρις δοντια,ναρκωμανεις που στεκονται εξω απο τα μακτοναλτς χρισιατικ χαχαχαχ.μονο απο ιτερνετ εχεις εμπειρια,κλινεσε σε ενα δωματιο οπως οι πρωταρηδες παλια που κλινονταν ξενοδοχεια,τους εστελναν οι ρεσεψιον πουτανες και μου ελεγαν μετα ολες πουτανες ειναι ουκρανια και ολες τις γαμαμε.
υπαρχει εμπειρια και εμπειρια

εσυ απλα εισαι εμπειρος να τρως χυλοπιτες

απλα ολοι για εσενα που εισαι απλα ανικανος ολοι οι αλλοι ειναι ψευτες
και ο αλλαν και ο ντερτι και 5-6 αλλοι
ο δε Αλλαν πηδηξε τσαμπα μις ουκρανια
ο δε ντερτι ενα κακασκημο μελαχροινο διμετρο αδυνατο με 4 αρια βυζια
και πανω απ ολα ηλιθιες που δεν πηραν 1000 γριβνες

οκ εχεις δικαιο

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
πιο πολυ ζηλευουμε εσενα ροντολφο βαλεντινο.πρεπει να εισαι μεγαλος ζιγολο για να μενουνε για να χανουνε οι βιζιτες πελατες και να καθονται ολη μερα μαζι σου για 18 ευρο ολη μερα χαχαχαχ.ρωτα εμας τους εμπειρους τι ικανες ειναι να σε κανουν αν της παρεις ηλιθιες και δωσεις λιγοτερα.κιεβο με 400 γριβνα την ωρα παιρνεις κατι χωρις δοντια,ναρκωμανεις που στεκονται εξω απο τα μακτοναλτς χρισιατικ χαχαχαχ.μονο απο ιτερνετ εχεις εμπειρια,κλινεσε σε ενα δωματιο οπως οι πρωταρηδες παλια που κλινονταν ξενοδοχεια,τους εστελναν οι ρεσεψιον πουτανες και μου ελεγαν μετα ολες πουτανες ειναι ουκρανια και ολες τις γαμαμε.
Μπα ο ψεύτης τον ξεπέρασε  :2funny: να πάει κάποιος εκεί γιά να πάει γήπεδο να δει ποδόσφαιρο με τους Τούρκους  :2funny:
  Και να μας βάλει πάλι μια φωτογραφία απο ενα δωμάτιο ξενοδοχείου  :2funny:όσο για το Σκυλοχάλια ξέρετε οτι ολα οσα λέει ειναι ψέματα,πρόσφατα μας έβαλε την φωτογραφία απο μια γκόμενα που ήταν μαζί του το 2003  :2funny: το βούλωσε για λίγο αλλά μετά ξανάρχισε  :2funny:.
  Αν ο ψεύτης είχε γκόμενες θα είχε γεμίσει το σά'ι'τ  :2funny:
  Μου είπαν επιγώντος να μπω να δω να  :2funny: μου είπαν οτι πάλι φωτογραφίες απο γκόμενες σε δωμάτιο ξενοδοχειου  :2funny: αυτη τη φορά αν υποθέσουμε οτι υπήρχε γκόμενα πρέπει να ηταν τόσο χάλια  :2funny: που ακομα και σε κουνημένη φωτογραφία πρέπει να φένονταν τα χάλια της  :2funny: για να λέει 65 κιλά πρέπει να είναι 75  :2funny: όσο για την ηλικία της για να λέει 31 μπορεί να είναι και 40  :2funny:.
  Και να μην έγραφα καταλαβαινει ο αναγνώστης οτι εχει καταντίσει το σά'ι'τ νάσιοναλ γκεογκάφικ  :2funny: .Οι ιστορίες ενος κακομοίρη που ξεκινησε απο την Ελλάδα να πάει στο Λβοφ για να παει στο γήπεδο  :2funny:και να συναντίσει μια τελειωμένη  (πιθανότατα θεόχοντρη)Ουκρανή :vomit: :2funny:.Δεν καταλαβαινω γιατι να παει κανεις στο Λβοφ για να βρει μια 35+ χοντρή όταν στον Πειραιά στις γυρω πολυκατοικίες ειναι 2-3 τέτοιες που δουλεύουν καθαρίστιριες :2funny:. Τελος πάντων αφου μπήκα ας σας κάνω να γελάσετε λιγάκι :2funny: πάρτε φωτογραφίες απο την Ελληνική μαφία του Κισινιώφ  :2funny: αυτοί εδώ ελεγχουν όλη την πόλη  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • kamakia.jpg
    kamakia.jpg
    91,4 KB · Εμφανίσεις: 60
D

dude901123

Επισκέπτης
Μπα ο ψεύτης τον ξεπέρασε  :2funny: να πάει κάποιος εκεί γιά να πάει γήπεδο να δει ποδόσφαιρο με τους Τούρκους  :2funny:
 Και να μας βάλει πάλι μια φωτογραφία απο ενα δωμάτιο ξενοδοχείου  :2funny:όσο για το Σκυλοχάλια ξέρετε οτι ολα οσα λέει ειναι ψέματα,πρόσφατα μας έβαλε την φωτογραφία απο μια γκόμενα που ήταν μαζί του το 2003  :2funny: το βούλωσε για λίγο αλλά μετά ξανάρχισε  :2funny:.
 Αν ο ψεύτης είχε γκόμενες θα είχε γεμίσει το σά'ι'τ  :2funny:
 Μου είπαν επιγώντος να μπω να δω να  :2funny: μου είπαν οτι πάλι φωτογραφίες απο γκόμενες σε δωμάτιο ξενοδοχειου  :2funny: αυτη τη φορά αν υποθέσουμε οτι υπήρχε γκόμενα πρέπει να ηταν τόσο χάλια  :2funny: που ακομα και σε κουνημένη φωτογραφία πρέπει να φένονταν τα χάλια της  :2funny: για να λέει 65 κιλά πρέπει να είναι 75  :2funny: όσο για την ηλικία της για να λέει 31 μπορεί να είναι και 40  :2funny:.
 Και να μην έγραφα καταλαβαινει ο αναγνώστης οτι εχει καταντίσει το σά'ι'τ νάσιοναλ γκεογκάφικ  :2funny: .Οι ιστορίες ενος κακομοίρη που ξεκινησε απο την Ελλάδα να πάει στο Λβοφ για να παει στο γήπεδο  :2funny:και να συναντίσει μια τελειωμένη  (πιθανότατα θεόχοντρη)Ουκρανή :vomit: :2funny:.Δεν καταλαβαινω γιατι να παει κανεις στο Λβοφ για να βρει μια 35+ χοντρή όταν στον Πειραιά στις γυρω πολυκατοικίες ειναι 2-3 τέτοιες που δουλεύουν καθαρίστιριες :2funny:. Τελος πάντων αφου μπήκα ας σας κάνω να γελάσετε λιγάκι :2funny: πάρτε φωτογραφίες απο την Ελληνική μαφία του Κισινιώφ  :2funny: αυτοί εδώ ελεγχουν όλη την πόλη  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ένας σαβουρογάμης υπάρχει στο σιτε..
Λέγεται Πεπόνιας και πληρώνει πόρνες στα ταξίδια του, όταν κάνει μια φορά το χρόνο. Δεν έχεις ούτε καν αυτοσυνείδηση πριν μιλήσεις.. Μιλάς για 35χρονες Ουκρανές εσύ? Που ακόμη και οι πόρνες δεν βγαίνουν μαζί σου. Ούτε καν αυτές που είναι πάνω από 30 με κυτταρίτιδα, τις οποίες πληρώνεις κι όλας. Τα μάθαμε στην Οδησσό τα χαΐρια σου.. μιλας και από πάνω σαβούρη. Αντε να πας να κρυφτείς σε κανένα λάκκο μέσα στη γυφτιά και τη μιζέρια σου. Βάλε φωτογραφία μου να δεις πόσα απίδια πιάνει ο σάκκος. Θα τρέχεις σαν το Βέγγο και θα παρακαλάς για λύπηση. Έχεις ανεβάσει όλους τους άσχετους που δεν μπαίνουν καν εδώ.. Αλλά μόλις θα κάνεις τη μαλακία μαζί μου θα δεις τι θα πει η έκφραση γαμιώντας..
Το πλήρωσες το ίντερνετ? Η ακόμη πας σε καφετέρεις για wifi? Η μαμά οκ, έστειλε χρήματα? Ο Χάρης είναι έτη φωτός μπροστά σου. Αυτός ταξιδεύει.. τουλάχιστον προσπαθεί, εσύ έχεις κλειστεί μέσα στο κοντέινερ.
Φεύγω για Legnica όσο εσύ θα προσπαθείς να κλέψεις λίγο φως.. αλλά νύχτωσε νωρίς και απόψε.
Φιλάκια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom