Νέα

Lunona

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freesoul77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Θα πρεπει να διευκρινισω κατι το οποιο δεν το εχουμε θιξει οι "πραγματικες" Sugar που βρισκονται στο Putanona (και οπου αλλου) να ξερετε οτι περα απο τα φραγκα πρεπει και να τους αρεσει ο Αντρας (εστω και λιγο) διαφορετικα οσα και να της "ταζει" (εκτος αν ειναι σειχης χαχα) δεν υπαρχει περιπτωση να "γινουν" η σε εμφανιση η σε χαρακτηρα η σε ευγενεια η γενικοτερα σαν ανθρωπο (εκτος αν ειναι στην δυση της "καριερας" της)
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Τα σχολια δικα σας (μην βιαστειτε) καντε τον κοπο και διαβαστε το

 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
Klarino1 Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια (υποχρεωση μου οτι μπορω κανω ο φτωχος)
μπραβο ρε φιλε,εχεις αρχιδια και λες τα πραγματα με το ονομα τους,μακαρι σε ολους τους τομεις του πληρωμενου σεξ οι αντρες στην Ελλαδα να ειχαν το μυαλο σου
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
μπραβο ρε φιλε,εχεις αρχιδια και λες τα πραγματα με το ονομα τους,μακαρι σε ολους τους τομεις του πληρωμενου σεξ οι αντρες στην Ελλαδα να ειχαν το μυαλο σου
CHRIS1971 Σε ευχαριστω για τα θερμα σου λογια θα το φτασω μεχρι εκει που δεν παει και παλι ευχαριστω
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.701
Κριτικές
3
Like
4.172
Πόντοι
456
Δηλαδή εγώ δεν έχω καταλάβει.Είχε τελικά αποτέλεσμα ή είναι παπάτζα να ξοδεύεις λεφτά για να αγοράζεις τοκεν για μηνύματα;
 

Matthew James

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
216
Κριτικές
2
Like
619
Πόντοι
301
Δηλαδή εγώ δεν έχω καταλάβει.Είχε τελικά αποτέλεσμα ή είναι παπάτζα να ξοδεύεις λεφτά για να αγοράζεις τοκεν για μηνύματα;
Με λίγα λόγια: Το 95% - 99% είναι κοράκια που το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι τα δώρα του σάιτ. Το υπόλοιπο είναι γκόμενες αματουρια που ψωνίζονται μέσω του σάιτ.
Αν ψάχνεις για αματουρια όπως εγώ και σου περισσεύουν 50 - 100€ για να κάνεις μια δοκιμή πρόσεξε τα εξής:
1. Μην μιλάς σε γκόμενες μακριά από τον τόπο σου.
2. Μην ανοίγεις φωτογραφίες που σου στέλνουν οι γκόμενες.
3. Πες από την αρχή αυτό που ψάχνεις.
4. Αν δεις ότι μια κοπέλα μιλάει για ραντεβού αλλά δεν σου δίνει κινητό ή κάποιον άλλο δωρεάν τρόπο επικοινωνίας είναι κοράκι που προσπαθεί να σου φάει luns.
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Δηλαδή εγώ δεν έχω καταλάβει.Είχε τελικά αποτέλεσμα ή είναι παπάτζα να ξοδεύεις λεφτά για να αγοράζεις τοκεν για μηνύματα;
Πολυ σωστος ο φιλος Matthew James Στον φιλο padepadou θα απαντησω ως εξης 1ο Αν θελεις απλα να στελνεις μηνυματα να περναει η ωρα σου και να κανεις ηλεκτονικο Sexaki ειναι Ok (υποψιν ειναι ακριβο αυτο το Spor) 2ο Αν θελεις να "βγαλεις" γκομενακι απλα ξεχασε το 3ο Αν θελεις να γαμησεις Call Girl ειναι σχετικα ευκολο 4ο Αν θελεις να "χτυπησεις" Sugar θα πρεπει να ρωτησεις την τσεπη σου αν συμφωνει για καποια δεκαδες χιλιαδες ευρω για τα πρωτα σου εξοδα Αν θελεις την γνωμη μου επικεντρωσου η στην 1η περιπτωση η στην 3η
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.654
Κριτικές
1
Like
2.779
Πόντοι
456
Πολυ σωστος ο φιλος Matthew James Στον φιλο padepadou θα απαντησω ως εξης 1ο Αν θελεις απλα να στελνεις μηνυματα να περναει η ωρα σου και να κανεις ηλεκτονικο Sexaki ειναι Ok (υποψιν ειναι ακριβο αυτο το Spor) 2ο Αν θελεις να "βγαλεις" γκομενακι απλα ξεχασε το 3ο Αν θελεις να γαμησεις Call Girl ειναι σχετικα ευκολο 4ο Αν θελεις να "χτυπησεις" Sugar θα πρεπει να ρωτησεις την τσεπη σου αν συμφωνει για καποια δεκαδες χιλιαδες ευρω για τα πρωτα σου εξοδα Αν θελεις την γνωμη μου επικεντρωσου η στην 1η περιπτωση η στην 3η
Συνάδελφε εκτός Αθηνών και Θεσσαλονίκης υπάρχει κάτι αξιόλογο σε άλλες πόλεις.
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Συνάδελφε εκτός Αθηνών και Θεσσαλονίκης υπάρχει κάτι αξιόλογο σε άλλες πόλεις.
Αν μιλας για Sugar βεβαιως και Κρητη και Βολο και Ιωαννινα και Πατρα αλλα εχουν να μπουν κατι "αιωνες" που αυτο σημαινει η οτι τις εχουν "νοικιασει" καποιοι η απλα αυτες παρακολουθουν για να χτυπησουν το επομενο θυμα. Οταν δω κατι να παιζει θα ενημερωσω
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.701
Κριτικές
3
Like
4.172
Πόντοι
456
Πολυ σωστος ο φιλος Matthew James Στον φιλο padepadou θα απαντησω ως εξης 1ο Αν θελεις απλα να στελνεις μηνυματα να περναει η ωρα σου και να κανεις ηλεκτονικο Sexaki ειναι Ok (υποψιν ειναι ακριβο αυτο το Spor) 2ο Αν θελεις να "βγαλεις" γκομενακι απλα ξεχασε το 3ο Αν θελεις να γαμησεις Call Girl ειναι σχετικα ευκολο 4ο Αν θελεις να "χτυπησεις" Sugar θα πρεπει να ρωτησεις την τσεπη σου αν συμφωνει για καποια δεκαδες χιλιαδες ευρω για τα πρωτα σου εξοδα Αν θελεις την γνωμη μου επικεντρωσου η στην 1η περιπτωση η στην 3η
Το καλύτερο προφανώς είναι το 4 αλλά ας ξεκινήσουμε από το 3ο.
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Εβαλα δικο μου "τσιρακι" να ρωτησει παλια μου γκομενα που ειναι στο Putanona Super Sugar και του ειπε μας "διαβαζουν" εδω στο Site κανονικα αρκετες
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: pol85

Bed knight

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
59
Κριτικές
2
Like
79
Πόντοι
0
Ας μας διαβαζουν. Εμείς εδώ πρέπει να προφυλάξουμε ο ένας τον άλλον από τα κοράκια του lunona. Έτσι λοιπόν προσθέτω άλλο ένα κοράκι ( εννοώντας αυτές που θέλουν να μας μαδήσουν μόνο με άνοιγμα φωτογραφιών και ανταλλαγή μηνυμάτων ) για Θεσσαλονίκη …
Daphni,22
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Ας μας διαβαζουν. Εμείς εδώ πρέπει να προφυλάξουμε ο ένας τον άλλον από τα κοράκια του lunona. Έτσι λοιπόν προσθέτω άλλο ένα κοράκι ( εννοώντας αυτές που θέλουν να μας μαδήσουν μόνο με άνοιγμα φωτογραφιών και ανταλλαγή μηνυμάτων ) για Θεσσαλονίκ
Πολυ σωστα το θετεις φιλε Bed Knight συμφωνω 100% μαζι σου
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
411
Like
326
Πόντοι
21
Τύποι, είδα Lunona νέο φυντάνι με όνομα Eleann, 19. Τι λέτε είναι η πραγματική ή μούφα;;;
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Μην βγαλετε ουτε κινητο στο τραπεζι ( αν ποτε πηγαινατε χαχα) απο την λυσσα τους θα τα "φανε" ολα

Dimi27,28
Deppy_Prs,22
28Anita,29
 
  • Like
Αντιδράσεις: roboot

Matthew James

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
216
Κριτικές
2
Like
619
Πόντοι
301
Τύποι, είδα Lunona νέο φυντάνι με όνομα Eleann, 19. Τι λέτε είναι η πραγματική ή μούφα;;;
Φιλε τα προφίλ στο λουνονα είναι αληθινά. Χωρίς αληθινό προφίλ η γκόμενα δεν πληρώνεται άρα δεν έχει λόγο να συμμετέχει. Το ζήτημα είναι αν όντως είναι αματουρι ή απλά θέλει να σε μαδήσει με τσατ και φωτογραφίες. Εφόσον είναι καινούρια κανείς δεν ξέρει. Μπες και ενημέρωσε μας
 

Matthew James

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
216
Κριτικές
2
Like
619
Πόντοι
301
Συνάδελφε εκτός Αθηνών και Θεσσαλονίκης υπάρχει κάτι αξιόλογο σε άλλες πόλεις.
Φιλε με βάση τα ενεργά προφίλ, μόνο στην Αθήνα υπάρχει μεγάλη προσφορά. Στην Θεσσαλονίκη πχ υπάρχουν καμία εκατοστή προφίλ εκ των οποίων 10-20 είναι ενεργά.
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Μακρια απο (Χασιμο χρονου ηρεμιας και χρηματος)

Lenaki_Ss,23
Marianna1010,26
Alexandra_Kiss,31
Dimitra_Flower,24
Myrto95,25
Elenaki30,31
Flwra,28
jasmingiasemi,25
Eli_B,28
rozita69,69
Zoi_19,26
Helena2019,26
NataliatopModel,25
GiotaBd,27
Lia_99,20
Valeria21,21
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
411
Like
326
Πόντοι
21
Φιλε τα προφίλ στο λουνονα είναι αληθινά. Χωρίς αληθινό προφίλ η γκόμενα δεν πληρώνεται άρα δεν έχει λόγο να συμμετέχει. Το ζήτημα είναι αν όντως είναι αματουρι ή απλά θέλει να σε μαδήσει με τσατ και φωτογραφίες. Εφόσον είναι καινούρια κανείς δεν ξέρει. Μπες και ενημέρωσε μας
Το λέω γιατί οι φώτος της είναι από μια γνώστη ας πούμε που εμφανιζόταν σε video στο youtube..Και λέω είναι όντως αυτή ή απλά έχει πάρει τις φώτος από το instagram της γνωστής;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom