Νέα

Lunona

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freesoul77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

manousos pire

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2015
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ SITE ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΨΕΥΤΙΚΑ ΠΡΟΦΙΛ
 

manousos pire

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2015
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Αν είσαι σίγουρος και θέλεις, ενημέρωσέ μας για κ
Αν είσαι σίγουρος και θέλεις, ενημέρωσέ μας για κάποια.
θα σας πω δυο που ειναι 100% AretiRed,28 εχει ανεβασει και στελνει φωτο και βιντεο απο την Miss Molly , και η KatiaBi,29 εχει ανεβασει και στελνει φωτο και βιντεο απο την Emma Kuzi.
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
394
Κριτικές
8
Like
617
Πόντοι
301

roboot

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
94
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
10
Για πείτε κανένα νέο; nikigirl κλείσαμε ραντεβού και καλά έβγαλε θετικό ράπιντ στο παρά πέντε..
 

roboot

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
94
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
10
Anastasia4 η ίδια ιστορία, στο παραπέντε την πήρε τηλέφωνο πυρόπληκτη οικογένεια..
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
394
Κριτικές
8
Like
617
Πόντοι
301
Mariadancer μουφα όπως και Natalia25
Επιβεβαιώνω για Mariadancer. Και μούφα και βρωμόστομα όταν της την πεις.
Αν χτυπούσα γυναίκες, θα ήταν από τις πρώτες. Χωρίς γαμήσι εννοείται. Τραγική.
 

Joetribiani

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
176
Like
161
Πόντοι
1
Παιδιά, κάντε report τις fake. Έκανα κ πήρα πίσω 7500luns. Να μου πεις τι να τα κάνεις πάλι θα στα φανε...Athina_blueberry ηταν το fake.
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
394
Κριτικές
8
Like
617
Πόντοι
301
Έχω κάνει πολλές φορές. Δεν έχω πάρει πίσω ούτε ένα lun
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Διαβάστε ρε σεις λίγο τα προηγούμενα ποστς πριν χαλάτε τζάμπα χρήμα και χρόνο. Τα έχουμε(νε) πει σχεδόν όλοι:

1. Το Lunona είναι ΜΟΝΟ για φραγκάτους που χτυπάνε τα CG του 500άρικου
2. ΜΟΝΟ τέτοιες έχει καθώς και πολλές μούφες (θα καταλάβετε παρακάτω το γιατί).
3. Έχω γνωρίσει (και πηδήξει) CG από εκεί η οποία μου είπε όλο το story, το οποίο είναι το εξής:
- Ανοίγει λογαριασμό στο Lunona
- Eπικοινωνούν οι διαχειριστές του site μαζί της
- Κάνουν skype video call (ή viber ή whatsapp αλλά ΠΑΝΤΑ video call για να δούνε ότι όντως είναι αυτή)
- Ζητάνε ταυτότητα ή διαβατήριο και IBAN τράπεζας
- Όταν διασταυρωθούν όλες οι πληροφορίες και γίνει ο λογαριασμός ενεργός, το CG βγάζει γύρω στα 3-4 cents ανά μήνυμα που λαμβάνει.
Η συγκεκριμένη μου είπε ότι βγάζει περίπου 350-400 ευρώ το μήνα μόνο από τα μηνύματα που τις στέλνουν.

Αυτά, ελπίζω να βοήθησα αυτούς που βαριούνται να ψάχνουν τα Threads!!! :)
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
394
Κριτικές
8
Like
617
Πόντοι
301
Διαβάστε ρε σεις λίγο τα προηγούμενα ποστς πριν χαλάτε τζάμπα χρήμα και χρόνο. Τα έχουμε(νε) πει σχεδόν όλοι:

1. Το Lunona είναι ΜΟΝΟ για φραγκάτους που χτυπάνε τα CG του 500άρικου
2. ΜΟΝΟ τέτοιες έχει καθώς και πολλές μούφες (θα καταλάβετε παρακάτω το γιατί).
3. Έχω γνωρίσει (και πηδήξει) CG από εκεί η οποία μου είπε όλο το story, το οποίο είναι το εξής:
- Ανοίγει λογαριασμό στο Lunona
- Eπικοινωνούν οι διαχειριστές του site μαζί της
- Κάνουν skype video call (ή viber ή whatsapp αλλά ΠΑΝΤΑ video call για να δούνε ότι όντως είναι αυτή)
- Ζητάνε ταυτότητα ή διαβατήριο και IBAN τράπεζας
- Όταν διασταυρωθούν όλες οι πληροφορίες και γίνει ο λογαριασμός ενεργός, το CG βγάζει γύρω στα 3-4 cents ανά μήνυμα που λαμβάνει.
Η συγκεκριμένη μου είπε ότι βγάζει περίπου 350-400 ευρώ το μήνα μόνο από τα μηνύματα που τις στέλνουν.

Αυτά, ελπίζω να βοήθησα αυτούς που βαριούνται να ψάχνουν τα Threads!!! :)
Στο πιάτο τους τα έδωσες :hi:
 

Matthew James

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
216
Κριτικές
2
Like
619
Πόντοι
301
Να πω και εγώ την εμπειρία μου, που είναι παρόμοια με των υπολοίπων... Έκανα προφιλ ένα χρόνο πριν λόγω καραντίνας. Την πρώτη ώρα που σερφαρα μου μιλάει μια πιτσιρίκα από Καβάλα, "τι ψάχνεις κτλ" και κανονίζουμε με 200€ το τρίωρο φουλ έξτρα. Βρισκόμαστε τελικά οι φωτό της 100% αληθείς, η ίδια από Καλαμαριά, με φράγκατους γονείς που γουστάρει να πηδιεται για το χρήμα. Περάσαμε σούπερ και λέω εδώ είμαστε, παράδεισος το Λουνονα! Ε από τότε, ένα χρόνο τώρα και κανένα 500€ σε λουνς κατάφερα να πηδήξω ακόμα μια, από Λάρισα, που ήρθε Θεσσαλονίκη με 150€ για 3-4 ώρες. Δυστυχώς και οι δύο το έκοψαν το άθλημα και διέγραψαν προφίλ. Πρόσφατα μίλησα με ίνα ζητά που ψωνιζεται κανονικά μέσω λουνονα. Γενικά το σάιτ έχει πολύ πτωτική πορεια, τα περισσότερα προφίλ είναι ανενεργά και από τα ενεργά η πλειοψηφία είναι fake ή κοράκια. Αν πάντως κάποιος θέλει να το δοκιμάσει ας έχει στο νου του τα εξής:
1. Δεν μιλάς σε γκόμενες από άλλη περιοχή.
2. Δεν ανοίγεις φωτό που σου στέλνουν αυτές, πεταμένα λεφτά
3. Μπαίνεις κατευθείαν στο ψητό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom