Νέα

Λίντα !!! (πάλαι ποτέ Λέλας Καραγιάννη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 271
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
[size=30pt]Kiev !!!![/size]


7.jpg
5.jpg
URL]]
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Μολις διαβασα την κριτικη του συναγωνηστη dimitris35 οπου αναφερει την παρετηση της Λιντας απο την αλυσιδα! :headbang:
Οποιος γνωριζει κατι ας ενημερωσει για την μεγαλη απωλεια των οικων!
Ευχομαι βεβαια να ειναι φημες της τσατσας ολα αυτα οπως συνηθιζεται εξ'αλλου και το κοριτσι απλα να πηγε διακοπες και να επιστρεψει με το καλο στη βαση της! :-
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
η λιντα σταματησε πηγε ρωσια οπως μου ειπε η ναταλι που δουλευει στη λελας και μετακομισε στην κωνσταντινουπολεως
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Μου φαινεται οτι η αλυσιδα θα εχει σοβαρες απωλειες φετος!!! :think:
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
Περασα την Πέμπτη αν δεν κάνω λάθος, ειχα να πάω κανα 3αρι χρόνια. Η τσατσα μου είπε οτι ειναι η Λίντα, η οποία έχει κάνει θραύση στο ιντερνετ κτλ κτλ.
Δεν πρόσεξα φάτσα, μάλλον την έκρυβε, το μάτι μου όμως πήγε στον κώλο της που ήταν
ΑΠΑΙΧΤΟΣ.
Δεν μπήκα γιατί ήθελα να συμβουλευτώ κ το σάιτ πρώτα....
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Περασα την Πέμπτη αν δεν κάνω λάθος, ειχα να πάω κανα 3αρι χρόνια. Η τσατσα μου είπε οτι ειναι η Λίντα, η οποία έχει κάνει θραύση στο ιντερνετ κτλ κτλ.
Δεν πρόσεξα φάτσα, μάλλον την έκρυβε, το μάτι μου όμως πήγε στον κώλο της που ήταν
ΑΠΑΙΧΤΟΣ.
Δεν μπήκα γιατί ήθελα να συμβουλευτώ κ το σάιτ πρώτα....
Tα λογια ειναι περιττα φιλε!!!Μιλαμε για τσοντα η γκομενα!! :zfuck: :fuck1: :cum: :kissass2: :pipa3: :2on1:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
τελικα το πυραυλακι μας ειχε πεος ή είναι φυσικο το γατακι της;;;
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
τελικα το πυραυλακι μας ειχε πεος ή είναι φυσικο το γατακι της;;;
100%γυναικα ειναι φιλε μου,τα υπολοιπα ειναι παπαριες.απλα ειναι τρελλη,προχτες που την πηρα μου εκανε κεφαλοκλειδωμα με τα ποδια,για να ελευθερωθω αχισα να τη δαγκωνω και να τη χτυπαω,οσο πιο πολυ την χτυπαγα τοσο πιο πολυ την εβρισκε,μαλιστα μου ελεγε"σου αρεσει να παιζεις".
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
100%γυναικα ειναι φιλε μου,τα υπολοιπα ειναι παπαριες.απλα ειναι τρελλη,προχτες που την πηρα μου εκανε κεφαλοκλειδωμα με τα ποδια,για να ελευθερωθω αχισα να τη δαγκωνω και να τη χτυπαω,οσο πιο πολυ την χτυπαγα τοσο πιο πολυ την εβρισκε,μαλιστα μου ελεγε"σου αρεσει να παιζεις".

ρε φιλε σιγουρα γιατι αυτο που λενε με την φατσα που την κρυβει συνεχεια στεκει...κακη πλαστικη κοκ...
μην παμε για μαλλι και βγουμε κουρεμενοι!!!!
ειναι πολυ σκυλι ετσι;;;
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Τελικά, η Λίντα εμφανίζεται και αλλού, εκτός από το Λέλας;
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
hounik βαλε κριτικη προς ενημερωση των παλιων και γνωση των νεων...δεν θυμαμαι αν το 'πα σωστα παντως με καταλαβες!!!
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
ρε φιλε σιγουρα γιατι αυτο που λενε με την φατσα που την κρυβει συνεχεια στεκει...κακη πλαστικη κοκ...
μην παμε για μαλλι και βγουμε κουρεμενοι!!!!
ειναι πολυ σκυλι ετσι;;;
ειναι ομορφη κοπελα και σ'εμενα τουλαχιστον δεν εκρυψε τιποτα,μιλησαμε και για διαφορα πραγματα μετα τη μαχη, το μονο μειονεκτημα που μπορω να βρω ειναι οτι εχει κανει πολλα χιλιομετρα αλλα και αυτο λεγεται μονο αν αρχισουμε να ψυριζουμε πραγματα.γενικα η κοπελα προτεινεται, και να μην εχεις αγρια ενστικτα θα στα βγαλει στην επιφανεια,και προταση μου προγραμμα των 100 για περισσοτερη ελευθερια.
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Δουλεύει σήμερα ξέρει κανείς;;;
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
ειναι ομορφη κοπελα και σ'εμενα τουλαχιστον δεν εκρυψε τιποτα,μιλησαμε και για διαφορα πραγματα μετα τη μαχη, το μονο μειονεκτημα που μπορω να βρω ειναι οτι εχει κανει πολλα χιλιομετρα αλλα και αυτο λεγεται μονο αν αρχισουμε να ψυριζουμε πραγματα.γενικα η κοπελα προτεινεται, και να μην εχεις αγρια ενστικτα θα στα βγαλει στην επιφανεια,και προταση μου προγραμμα των 100 για περισσοτερη ελευθερια.

στο 50€ βγαζει το ιδιο attitude;;
απο που ειναι ξερεις;;
σε παρακαλω επειδη με ενδιαφερει σε σημαντικο βαθμο μπορεις να μου πεις τι αποκομισες απο την εμπειρια;;; με πμ ή εδω...
ευχαριστω προκαταβολικα...
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
στο 50€ βγαζει το ιδιο attitude;;
απο που ειναι ξερεις;;
σε παρακαλω επειδη με ενδιαφερει σε σημαντικο βαθμο μπορεις να μου πεις τι αποκομισες απο την εμπειρια;;; με πμ ή εδω...
ευχαριστω προκαταβολικα...
πιστευω οτι εχεις μεγαλυτερη ανεση χρονου με τα 100 ευρω παρα με τα 50,τωρα οσον αφορα το δευτερο σκελος της ερωτησης,τι αποκομισα απο την εμπειρια η απαντηση ειναι απλη,αυτο που ηταν το ζητουμενο πηγαινοντας εκει,ενα καλο πηδημα απο πουτανα.
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
38
Like
457
Πόντοι
6.055
στο 50€ βγαζει το ιδιο attitude;;
απο που ειναι ξερεις;;
σε παρακαλω επειδη με ενδιαφερει σε σημαντικο βαθμο μπορεις να μου πεις τι αποκομισες απο την εμπειρια;;; με πμ ή εδω...
ευχαριστω προκαταβολικα...
Αδερφε η ΛΙΝΤΑ τιμαει και το 50αρικο και με το παραπανω οταν εχει πολυκοσμια καταλαβαινεις οτι τρεχει πανικοβλητη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom