Νέα

Λίντα !!! (πάλαι ποτέ Λέλας Καραγιάννη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 271
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26

Chef69

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2010
Μηνύματα
159
Κριτικές
4
Like
27
Πόντοι
1
ξαναεφυγε για ρωσσια μαν....θα επιστρεψει σε κανα 2βδομαδο στα γνωστα βριλησσου 46+κροκεων...τρελα γαμησια

Για μένα από όσα έχω ζήσει το κορυφαίο γαμήσι ασυζητητί με πάντα ίδια ένταση και ποιότητα και με την απίστευτη τρέλα της Λίντα!!!
 

Koreas

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
52
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0

Drgus1377

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Σε ποιο μαγαζί δουλεύει η Λίντα; Ξέρει κανείς;
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
24
Like
3.352
Πόντοι
2.846
Σε ποιο μαγαζί δουλεύει η Λίντα; Ξέρει κανείς;
 Εκτος  απ το  Κροκεων  εγω  τελευταια  φορα την πηρα μες το καλοκαιρι  στο  studio στην οδο Μπουζιανη ενα στενο  καθετο στην Βουλιαγμενη στην Δαφνη , παραμενει πολυ  καυλερη και πολυ  ορεξατη στο  αθλημα παρα τα  δευτερα  αντα της  :hi: :hi: :hi: :hi:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.264
Κριτικές
19
Like
9.159
Πόντοι
9.095
ποια ρε?! η λιντα η γνωστη?! δε μου γαμιεστε! πιο κωμωδια γαμησι δεν εχω ξανακανει! ουτε τσαμπα!
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
24
Like
3.352
Πόντοι
2.846
ποια ρε?! η λιντα η γνωστη?! δε μου γαμιεστε! πιο κωμωδια γαμησι δεν εχω ξανακανει! ουτε τσαμπα!
  Δεν  κανει πια τα γαμησια που εκανε καποτε σε καμοια περιπτωση , τα εχει τερματισει τα γαμησια της , και πλεον  εχει γινει και πολυ νευρικη , εμενα επειδη γνωριζομαστε χρονια μου εκανε ενα καλο ζουμερο  γαμησι και την  ωραια αργη ερωτικη  της πιπα της τα εριξα  και τιποτα αλλο  ,ουτε κωλο εδωσε αυτη την φορα ουτε τιποτα ,παντως ορεξατη  ητανε η  χαρηκε που ειχε να με δει χρονια και μου εκανε καλο γαμησι ,  βεβαια  επειδη  ημουν εκει  στην  περιοχη και δεν ειδα κατι  καλυτερο το εριξα σε αυτην  το φυτιλιασμα  , αλλωστε  δεν ημουν  ποτε φαν  της Λιντας να την ακολουθω οπου παει , την  βρηκα της τα  εριξα  κι end of  story , στην  αρχη της  καριερας της παντως  εχω  ριξει καλα γαμησια με την  τυπισσα .... πλεον δεν την κοιταω καν  :hi: :hi: :hi: :hi:
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.226
Κριτικές
40
Like
2.184
Πόντοι
1.796
 Εκτος  απ το  Κροκεων  εγω  τελευταια  φορα την πηρα μες το καλοκαιρι  στο  studio στην οδο Μπουζιανη ενα στενο  καθετο στην Βουλιαγμενη στην Δαφνη , παραμενει πολυ  καυλερη και πολυ  ορεξατη στο  αθλημα παρα τα  δευτερα  αντα της  :hi: :hi: :hi: :hi:
Πόσο τελευταία; Νομίζω έχει πάνω από χρόνο να εμφανιστεί εκεί!
 

skl 75

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς τότε για τη Λιντα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom