Νέα

Λίντα !!! (πάλαι ποτέ Λέλας Καραγιάννη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 271
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
D

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Η λίντα ήταν δυναμήτης. Παρόλα αυτά φημολογήται ότι είναι τρανς.
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
637
Κριτικές
12
Like
187
Πόντοι
5.765
........ Στην  αρχη  μαλιστα  φοβηθηκα  γιατι  εγινε  μια  παρεξηγηση  και  πηγε  να  μου  βαλει  δακτυλο  αλλα  της  ειπα  οτι  δεν  τα  γουσταρω  αυτα  .  ......

Συνηθεια που την εχουν ΠΟΛΛΑ τραβελια ειναι αυτη.
ΥΠΟΠΤΟ.
Μολλον τελικα ειναι αγορακι .
 

fox40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα.Τη συγκεκριμένη την πήδηξα όταν δούλευε Πιπίνου και μου πέρασε και μένα η ιδέα μήπως είναι τράνς γιατί όπως αναφέρθηκε κρύβει τη φάτσα της.Όταν μπήκε στο δωμάτιο έσβησε τα φώτα και άφησε μόνο ένα αναμμένο ενώ προσπαθούσε να μου έχει γυρισμένα τα κωλομέρια.Το βυζί της είναι σιλικόνη αν δεν το προσέξατε.Παρόλα αυτά η συγκεκριμένη έχει εντοπιστεί στο πιπίνου,αριστομένους και τώρα λέλας (πιθανόν συνεργαζόμενα ) για τα οποία δεν έχει γραφεί ότι παίζουν τρανς.Επιπλέον η φωνή της είναι καθαρά γυναικεία και αλλοδαπή.
Στο δωμάτιο πάντως είναι όπως έχει γραφεί δυναμιτης (κάντε διαπραγμάτευση αν θέλετε με την ίδια΄και όχι με την τσατσά για κουλούρι με κάτι παραπάνω) και να προσπαθήσουμε όλοι να κανομε τη διευκρίνηση.
 
OP
OP
D

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
ʼρα είναι τρανς ανατολικού μπλόκ? Μήπως έχει χαρακομμένη την φάτσα της και δεν την δείχνει?
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Ακομα και αν προερχεται απο "μετασκευη", ποιο ειναι το προβλημα, αφου αποδιδει, οπως αναφερεται, και με το παραπανω ?
Παλια, μεσα δεκαετιας '80, που τα αυτοκινητα ηταν ακριβα και της μοδας το Golf GTI, oσοι δεν αγοραζανε καινουργιο, κανανε μετατροπη στα απλα Golf, η αποδοση-πρακτικα-η ιδια.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Ισως γιατι καποιοι προτιμουν να καθαροαιμα αλογα (φοραδες) στη μηχανη τους.
 

fox40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ακομα και αν προερχεται απο "μετασκευη", ποιο ειναι το προβλημα, αφου αποδιδει, οπως αναφερεται, και με το παραπανω ?
Προσωπικά θέλω να ξέρω τι πληρώνω και τι πρόκειται να πάρω ώστε να κάνω την επιλογή μου.Με λίγα λόγια δεν θέλω γουρούνι στο σακκί.
Συμπληρωματικά να αναφέρω ότι η ανατομία του μουνιού της μιας και στο δείχνει φάτσα - φόρα δεν φαίνεται μαϊμού.Ας προσέξει κάποιος που θα επισκεφτεί περισσότερα και ας γράψει
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά αυτηή η Λίντα δούλευε ποτέ στο μπουρδέλο της φυλής απέναντι απο μία ταβέρνα και σχεδόν απέναντι απο το super market (κατεβάινεις κάτι σκαλάκια και πρέπει να χτυπήσεις την πόρτα για να σου ανοίξει ο τσάτσος); Η στο κλασικό μπουρδέλο τραβελιών στο αδιέξοδο;
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Παιδιά αυτηή η Λίντα δούλευε ποτέ στο μπουρδέλο της φυλής απέναντι απο μία ταβέρνα και σχεδόν απέναντι απο το super market (κατεβάινεις κάτι σκαλάκια και πρέπει να χτυπήσεις την πόρτα για να σου ανοίξει ο τσάτσος); Η στο κλασικό μπουρδέλο τραβελιών στο αδιέξοδο;
Στο υπογειο αυτο εχει μονο "μετασκευασμενα" τρανς-ΑΝ ειναι αυτη τοτε ειναι !!!
 

fox40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τι έγινε ρε συναγωνιστές?Κανένα νέο από το κορίτσι δεν υπάρχει?Δεν την είδε δεν τη συνάντησε κανένας?
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Η Λίντα ήταν πρώην...οικοδόμος?χαχαχαχαχαχαχα
 
OP
OP
D

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
εγώ πιστεύω πως η λίντα ήταν normal, ας μην τα ισωπεδώνου με όλα ;)
 

fox40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κάποιος συναγωνιστής έγραψε στο "ημερήσια ενημέρωση για στούντιο" ότι χθες δούλευε στο αριστομένους. Κανένας κοντινός ας μάθει το πρόγραμμα της αν μπορεί
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Στο 99 δεν έχει μόνο τρανσ, έχω πετύχει και κανονικές ( απλά νταρντανοειδείς)
 

Επισκέπτης
καυλιαριδες πραγματικα το μπουρδελακι φιλις 99(νομιζο) απεναντι απο το σουπερ μακετ φερνει μονο τρανς!!!!αν και παλιοτερα ειχα χισει εκι ενα πολι ορεο μορο!αλλα τελευτεα φερνει μονο τρανς!!!
 

tonis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μπορει να ειναι και τραβελι η τυπισσα αλλα το βασικο ειναι πως γαμιεται σαν σκυλα και δεν κολαει πουθενα στο κρεβατι
ΥΓ. Στο φυλης 99 εχω πετυχει κι εχω κανονικες
 

Επισκέπτης
ι λιντα που δουλευι τορα ρε καυλιαριδεσ???ειναι τρανσ ι κανονικι γκομενα???δοστε τα φοτα σασ!
 

Επισκέπτης
αχαχαχχχααχαχ!!!ωραιος ρε tasaef!!!τι ορες δουλευι φιλε?ξερεισ να μας πει σινεμπουρδελιαρι μου??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom