Νέα

Ad Lelas Massage and Relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Invisible Man
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.403
Πόντοι
4.446
Ενημέρωση από την επίσκεψη το Σάββατο. 5 κορίτσια, η Μίκη φαίνεται καλύτερα από όσο τη θυμάμαι, η Νάνσυ, η Έρρικα, η Ρόζα και άλλη μια. Γιάννα, Βικτώρια και νέα κοπέλα Kira από την ιστοσελίδα , δεν είδα.
Από καλές κριτικές επιλέγω το Errika.

μου λέει η Τσάτσα
120 για 1 ώρα nuru σώμα με σώμα
90 για 40 λεπτά μασάζ και σεξ
70 για 30 λεπτά μασάζ και σεξ

Αυτά τα 90 ευρώ φαίνονται πιο ακριβά από ό,τι θυμάμαι από την τελευταία επίσκεψη. Η Τσάτσα λέει ότι δεν είναι αύξηση τιμής
Η Erika είναι μια εξαιρετική επιλογή όπως είπαν και άλλοι. GFE πολλά φιλιά, εξαιρετική πίπα, σέξι πρόσωπο και σώμα, μασάζ αισθησιακό αλλά τίποτα το ιδιαίτερο. Στο 2ο μέρος είναι 10/10. Χαμόγελα, φιλικά και σέξι.
μου φαίνεται έχω κάνει μαλακία που δεν έχω εμφανιστεί ακόμη εκεί.....πως μου είχε ξεφύγει αυτό το ίδρυμα?
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.095
Κριτικές
27
Like
19.418
Πόντοι
5.946
αυτές οι αυξήσεις καθόλου δεν μου αρέσουν...
 

spiros s

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2021
Μηνύματα
20
Like
41
Πόντοι
0
Νάνσυ αδιάφορη διεκπερωτικη δεν κάνει μασάζ χαϊδεύει.
Μiky μια χαρά σε όλα .
 

Dhyfvbvf

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Έχει κανείς ιδέα για την κιρα τι παίζει?
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
285
Κριτικές
18
Like
1.176
Πόντοι
5.160
Πρόσφατο πέρασμα, ανοίγει η Ρέα για welcome και τα σχετίκα, περνάω σαλόνι μαζι με γκαρφιλντ χωρίς τα λαζάνια, έρχεται η γάτα Βεγγάλης και μετά απο πολύ λίγο μπήκαν άλλες δυο, μια μαυρόγατα και μια κοκκινομαυρη.
Πρόγραμα 50ε/30m, 70€/45m, 80€/1h.
Μου λέει η σεριφησα, θα ταϊσεις καμία:
Ήμουν αναμέσα σε μαυρόγατα και κοκκινόμαυρη. Η μαυρόγατα παίζει να ήταν η Έρικα, συμπαθής πρόσωπο κοντούλα με μπουτάκια και μαύρο μακρύ ίσιο μαλλί.
Not bad ο γκαρφιλντ απο πρόσωπο αλλά ειναι για πολύ μερακλήδες το υπόλοιπο.
Πήρα την κοκκινόμαυρη.
Κιρα λοιπόν, μαύρο μαλλάκι με κόκκινες ανταύγιες , κόκκινο κραγιόν και γυαλιά , χαμογελαστή είχε κάτι που με έκανε να αγνοήσω την έξτρα κοιλιτσά που ήταν λίγο οβερ για τα κιλά της. Σωματακι πιστεύω τύπου Mikys στης φώτο , πρόσωπο ολοστρόγγυλο, στήθος 2ρι λίγο χαλαρό και μεγάλα μουνόχειλα.
Μασαζ τύπου ελαφρύ τρίψιμο περνώντας την κρέμα, btw μου λέει θες λάδι ή κρέμα? Επειδή το λάδι δεν βγαίνει εύκολα προτιμώ την κρέμα. Δεν έχω θέμα της λέω.
Μετά το ας πούμε μασάζ, αν της πείς ότι θες λίγο παραπάνω ένταση πιστεύω οτί μπορεί να ανταπεξέλθει και να σε χαλαρώσει καλύτερα, αρχίζει με φιλάκια στο λαιμό και σώμα, κατεβαίνει προς τα κάτω ακουμπώντας με το κορμί και τα βυζιά της τον πούτσο ισα ισα για να σηκωθεί λίγο και να αρχίσει το :pipa1: ακα μετά απο ερώτησης της και κατάφασης μου. Μέτρια + με παίξιμο γλώσσας και λίγο dt χωρίς χέρι παρα μόνο εκεί που έπρεπε, την σταματάω γιατί ήμουν φορτομένως και πάμε καναπέ σε ιεραποστολικό, μετά σηκώνω τα πόδια της και πλαγιοπιστονιάζω και τελελιωμα στα 4 μέσα της μέχρι να αδείασω.
Δεύτερος γύρος εγώ στον καναπέ. αυτή στα γόνατα, αναιβαίνει σε cow όπου τον έπαιρνε μέχρι την ρίζα όλο μέσα της και τα 8cm παρακαλώ, συνέχεια αυτή στο μασαζοκρέβατο εγώ όρθιος με δυνατό πιστόνιασμα και αυτή να παίζει με το μουνάκι της. Την γυρνάω μπρούμυτα πάνω στο μασαζοκρέβατο, ανεβαίνω και εγω, τουρλώνει την κωλάρα της και συνεχίζουμε στον ίδιο ρυθμό. Τελείωμα μετά+ απο 5λεπτη πίπα στο σκουφάκι γιατί είχα κουραστεί με τα ακροβατικά σε καναπέ και μασαζοκρέβατο.
Στο cow η κοιλιά της έκανε δίπλες και τρίπλες να μην πω, και αυτός είναι ένας λόγος για μένα να μην παίξει επαναληπτικός.
2η φορά σε λαδομάγαζο για μένα, η πρώτη πριν απο πολλά χρονια, δεν ξέρω τι παίζει με τον ανταγωνισμό οπότε σίγουρα θέλω να δοκιμάσω και άλλες κοπέλες του χώρου, καί να δω κάποια στιγμή και της υπόλοιπες κοπέλες του μαγαζιου.
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
285
Κριτικές
18
Like
1.176
Πόντοι
5.160
Στο φεύγα πέτυχα και συναγωνιστή τυπου johnny sins στο σαλόνι, ίσως έπρεπε να περιμένω να ακούσω τα τακούνια για να βγώ μήπως δω και της υπόλοιπες κοπέλες.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
536
Κριτικές
18
Like
2.133
Πόντοι
1.196
..... Κιρα λοιπόν, μαύρο μαλλάκι με κόκκινες ανταύγιες , κόκκινο κραγιόν και γυαλιά , χαμογελαστή .....
Δεύτερος γύρος εγώ στον καναπέ. αυτή στα γόνατα, αναιβαίνει σε cow όπου τον έπαιρνε μέχρι την ρίζα όλο μέσα της και τα 8cm παρακαλώ, συνέχεια .....
Ιδιαίτερο στυλ γραφής με χιούμορ και μετριόφρων.
 
Εγγρ.
26 Σεπ 2022
Μηνύματα
24
Like
91
Πόντοι
0
Recent passage, Rhea opens for welcome and the related, I pass the living room with Garfield without the lasagna, the Bengal cat comes and after a very short time two others entered, a black cat and a red and black cat.
Program 50e/30m, 70€/45m, 80€/1h.
The sheriff says to me, you will feed none:
I was mixed between a black cat and a red and black cat. The black cat pretends to be Erica, a short, cute face with black long straight hair.
Garfield is not bad in person, but the rest is very strange.
I got the red and black one.
So Kira, black hair with red highlights, red lipstick and glasses, smiling, she had something that made me ignore the extra belly that was a little over for her weight. I believe Mikys body type in the photo, round face, slightly loose chest and big lips.
Light rubbing type massage by applying the cream, btw it tells me do you want oil or cream? Because the oil does not come out easily, I prefer the cream. I don't have a problem, I tell her.
After the massage, let's say, if you tell her you want a little more intensity, I think she can handle it and relax you better, she starts with kisses on the neck and body, goes down, touching the dick with her body and tits equally for to get up a little and start the :pipa1: aka after her question and my confirmation. Moderate + with tongue play and a little dt no hand except where it should be, I stop her because I was loaded and we go couch to missionary, then I lift her legs and side thrust and finish in 4 of her until I empty.
Round two me on the couch. she on her knees, climbs into a cow where she took him all the way inside her and the 8cm please, then she on the massage bed, me standing up with strong pistoning and her playing with her pussy. I turn her face down on the massage bed, I get on too, she twirls her collar and we continue at the same pace. Finish after + 5 minutes of blowjob in the cap because I was tired of the acrobatics on the couch and massage bed.
In the cow her belly did doubles and triples not to mention, and this is a reason for me not to play a repeater.
2nd time in an oil shop for me, the first was many years ago, I don't know what's going on with the competition so I definitely want to try other girls in the place, and see the other girls in the shop at some point .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

λοιπόν ποιες είναι οι τιμές αυτού του καταστήματος;

Στην επίσκεψή μου τον Δεκέμβριο 50e = 30 λεπτά +20 πίπα χωρίς

Πριν από δύο εβδομάδες, 70e= 30 λεπτά, 90 = 40 λεπτά

Ρώτησα τον τσάτσα για την αύξηση. Δεν μου είπε ότι το 2023 έχει αυξήσεις τιμών. Μου είπε ''Δούλεψα εδώ για 3 χρόνια και η τιμή δεν άλλαξε ποτέ''. Είναι αυτές οι μαλακίες που δεν μου αρέσουν. Αν υπάρχει αύξηση τιμής, πες μου αυτό.

Αλλά ένα μέλος εδώ αναφέρει διαφορετικές τιμές...

Είναι κρίμα γιατί κορίτσια όπως η Μίκη και η Έρικα έχουν εξαιρετικές υπηρεσίες
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.855
Κριτικές
67
Like
3.760
Πόντοι
4.130
Και η Ροζα είναι εντάξει αν και βλέπω ότι λείπει απο τις βάρδιες τελευταία ....
Για τους πιο επιλεκτικούς του σεξ ας σκεφτουνε και Γιαννα....
 
Εγγρ.
26 Σεπ 2022
Μηνύματα
24
Like
91
Πόντοι
0
Επισκεφθείτε σήμερα για να συνέλθετε από τη φόλαρα φυλής
Φιλική τσάτσα (μήπως της αρέσουν οι Κυριακές;)
Διαφημίζει στο διαδίκτυο 7 κορίτσι στη βάρδια, συμπεριλαμβανομένης της ενδιαφέρουσας νέας προσθήκης στο ρόστερ της Victoria (φαίνεται όπλο)
Στην πραγματικότητα, μόλις 3 κορίτσια, οπότε αν κάποιος σκέφτεται να ταξιδέψει στην κυψέλη, η Ρέα, η Νάνσυ και η Κίρα είναι εκεί.
 
Τελευταία τροποποίηση:

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
112
Like
17.892
Πόντοι
20.686
Επισκεφθείτε σήμερα για να συνέλθετε από τη φόλαρα της φίλης
Φιλική τσάτσα (μήπως της αρέσουν οι Κυριακές;)
Διαφημίζει στο διαδίκτυο 7 κορίτσι στη βάρδια, συμπεριλαμβανομένης της ενδιαφέρουσας νέας προσθήκης στο ρόστερ της Victoria (φαίνεται όπλο)
Στην πραγματικότητα, μόλις 3 κορίτσια, οπότε αν κάποιος σκέφτεται να ταξιδέψει στην κυψέλη, η Ρέα, η Νάνσυ και η Κίρα είναι εκεί.
Ωραίος
Κάνεις αυτό που θα έπρεπε να κάνουν πολλοί εδώ μέσα, στα πεδία της αλληλεγγύης των μπουρδελιαρηδων
Ενημέρωση....
 

Teokosmo

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2013
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Γνώμες και περιγραφές για Ρέα και Νανσί?
 
Εγγρ.
26 Σεπ 2022
Μηνύματα
24
Like
91
Πόντοι
0
Η nancy έχει κριτικές εδώ και δεν είναι καλό. Μου αρέσουν τα κορίτσια από την Ασία και δεν με ενδιαφέρει αυτό.
Οι επικριτές της Rhea εδώ λένε ότι αν σας αρέσει το σχήμα της (λίγο παχουλό, βυζαρα) είναι μια καλή επιλογή
 
Εγγρ.
26 Σεπ 2022
Μηνύματα
24
Like
91
Πόντοι
0
ενημέρωση στο ρόστερ τώρα αναφέρεται ως Andrea και Eva (Αλβανική λένε, όχι Ταϊλανδή Εύα που έφυγε)
Η Άντρεα φαίνεται ενδιαφέρουσα (από τη χώρα του Δράκουλα) αλλά δεν είναι ακόμα στο πρόγραμμα η Εύα έχει καταχωρηθεί εδώ και 20 χρόνια, έτσι για όσους αγαπούν το πιπινάκι...
Δεν είμαι παρούσα στη σημερινή επίσκεψή μου (δεν πήρα τίποτα)
 

kame7410

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2020
Μηνύματα
70
Κριτικές
5
Like
259
Πόντοι
280
καλησπερα. η Κιρα ειναι η κοπελα που ηταν στο Λ23?
 

nikos2222

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6
Like
5
Πόντοι
0
εχει κάποιος συναγωνιστής ιδέα ,
τι εγινε η Γιάννα ?
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.855
Κριτικές
67
Like
3.760
Πόντοι
4.130
Εμφανίστηκε στις βάρδιες η Ροζα, αξιοπρεπές Ουκρανικό μιλφ αρκετα σεξι που δεν βάζει φωτιά στα σεντόνια ή δίνει πόνο όπως λενε φίλοι, αλλα αρκετα δοτική και καθαρη με καλο στοματικο που δεν θα τα κλάψεις. Επισης πρόσεξα Λανα, αν είναι μια Ουκρανεζα που ηταν εκεί και πριν περίπου ένα χρόνο καλοκαίρι είναι κορμάρα. Υπηρεσιες όπως και η Ροζα. Μασαζ και οι δυο επιπεδου Λαγουμιτζή, Φ2 κλπ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom