Νέα

Ad Lelas Massage and Relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Invisible Man
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 322K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
584
Κριτικές
30
Like
3.813
Πόντοι
2.836
τι ώρα πήγες φίλε;
Πήγα την εβδομάδα γύρω στις 3 μ.μ., ήλπιζα να βρω τον Miki ή την Errika μετά από καλές κριτικές.
Εκεί γνώρισα 3 κορίτσια που κάθισαν στον καναπέ, όχι γεια χωρίς όνομα. Τους ζήτησα να επιβεβαιώσουν ότι δεν υπήρχε Μίκι ή Έρρικα. Μετά είπα καλησπέρα και έφυγα. Ακολούθησε κρύος αέρας από τον τσάτσα που χτύπησε την πόρτα. Ήταν η πρώτη μου φορά που επισκέφτηκα το μαγαζί, ελπίζω για καλύτερα την επόμενη φορά.
Εμένα 2 φορές που πήγα όλες μου είπαν όνομα. Πότε δεν είπα θέλω να περάσω με αυτή που κάθετε καναπέ τέρμα γωνιά ...χαχαχα πάρε Γιάννα ή Μίκυ ρουκέτες!!!! Επόμενος στόχος η Έρρικα για μενα
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0
Γνωρίζετε αν το Lelas διαθέτει κινητό/viber για να μπορώ να επικοινωνήσω με μηνύματα; Θα έρθω για μερικές μέρες Αθήνα και εντελώς τυχαία βρίσκεται αρκετά κοντά στο Airbnb που νοίκιασα, οπότε σκέφτομαι να τους επισκεφτώ, και θέλω να κάνω κάποιες ερωτήσεις για τις υπηρεσίες που προσφέρουν και για τις τιμές για να είμαι προετοιμασμένος.
 

inprivate

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2021
Μηνύματα
192
Κριτικές
14
Like
692
Πόντοι
311
Γνωρίζετε αν το Lelas διαθέτει κινητό/viber για να μπορώ να επικοινωνήσω με μηνύματα; Θα έρθω για μερικές μέρες Αθήνα και εντελώς τυχαία βρίσκεται αρκετά κοντά στο Airbnb που νοίκιασα, οπότε σκέφτομαι να τους επισκεφτώ, και θέλω να κάνω κάποιες ερωτήσεις για τις υπηρεσίες που προσφέρουν και για τις τιμές για να είμαι προετοιμασμένος.
Σταθερό τηλέφωνο βλεπω στο Μπάνερ
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.822
Πόντοι
4.130
Εμένα 2 φορές που πήγα όλες μου είπαν όνομα. Πότε δεν είπα θέλω να περάσω με αυτή που κάθετε καναπέ τέρμα γωνιά ...χαχαχα πάρε Γιάννα ή Μίκυ ρουκέτες!!!! Επόμενος στόχος η Έρρικα για μενα
Ίσως επειδή πηγαίνουν όλοι με συγκεκριμένη κατεύθυνση τις δυο που αναφέρθηκαν να κόψανε τα ονόματα μήπως δούνε καμμία χαρα και οι άλλες...
Υπαρχει πρόσφατη εμπειρία απο άλλον?
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
επιλογη δλδ αποκλειστικα λογω εμφανισης (..εκτος κι αν σε εχουν πληροφορησει)
...καπως τυφλο ραντεβου ..... ε και κακο σερβις προς τον πελατη

απορια: μπαστακωνονται ολες μαζι (χωρις σαλοναρισμα;;;) μεχρι να αποφασισεις;;;;;; ...... οπως δημοκριτου κτλ....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
584
Κριτικές
30
Like
3.813
Πόντοι
2.836
επιλογη δλδ

απορια: μπαστακωνονται ολες μαζι (χωρις σαλοναρισμα;;;) μεχρι να αποφασισεις;;;;;; ...... οπως δημοκριτου κτλ....
Κάθονται ορθιες η σε ενα καναπέ όλες μαζί κ σε κοιτάνε σαν πιασμένες γάτες κ λέει η κάθε μία το όνομα της.....περιμένοντας να διαλέξεις.....μείον στο μαγαζί είναι ότι αν πάρεις τηλ πριν για ραντεβού η πληροφορία δεν σηκώνουν ποτέ.....
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
απορια: μπαστακωνονται ολες μαζι (χωρις σαλοναρισμα;;;) μεχρι να αποφασισεις;;;;;; ...... οπως δημοκριτου κτλ....
Ναι, μεγάλη μαλακία! Πήγα προχτές άνοιξε η Ρόζα, της λέω αν γίνεται να τις δω μία μία. Ναι μου λέει. Με περνάει στο σαλόνι και έρχονται όλες μαζί και σε κοιτάνε στα μάτια σαν ζητιανάκια
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
549
Like
953
Πόντοι
86
Πρόγραμμα θα ανακοινώσει το μαγαζί;
 
Εγγρ.
26 Σεπ 2022
Μηνύματα
24
Like
91
Πόντοι
0
Μια ενημέρωση σήμερα με τις εμπειρίες μου.
16:00 ήταν 5 κορίτσια, φυσικά ξεκινάμε με το
'Παγιδευμένη γάτα παρέλαση' Νανσί, Εύα, Γιάννα, Μίκη. Όχι Erika, οπότε για δεύτερη φορά που επισκέπτομαι είτε είναι απασχολημένη είτε δεν εργάζεται.

1η φόλαρα - το πρόγραμμα αναφέρει την Εύα ως Φιλιππινέζα.
Θυμάμαι μια Ταϊλανδή Εύα από την εποχή που ο Κασσάνδρας ήταν ασιατικό σπίτι. Κάποτε, πήρα την κακή απόφαση να πάω μαζί της. Φρικτό μισάωρο. Ρωτάω λοιπόν αυτήν την Εύα από πού είσαι. Ταϊλάνδη. Είναι το ίδιο. Μαλακίες.
Για τους φίλους (@black crow) :)
που τους αρέσουν τα κορίτσια από την Ασία, αυτή δεν είναι καλή επιλογή.

2η φόλαρα - Παίρνω 30 λεπτά με τον Μίκη, γιατί η κοπέλα είναι φιλική και υπάρχουν καλές κριτικές.
Στη συνεδρία είναι πολύ καλή σε όλα τα σημεία αλλά με ρωτάει αν θέλω πίπα χωρίς, +20. Εντάξει λέω, αλλά τώρα έχω πρόγραμμα 40 λεπτών ναι;
Όχι, μου λέει ''είναι 30 λεπτά με πίπα χωρίς''

Αυτό είναι το μόνο αρνητικό για το κορίτσι αλλά σημαντικό.

 
Εγγρ.
26 Σεπ 2022
Μηνύματα
24
Like
91
Πόντοι
0
Επεξεργασία :

Συγγνώμη που επεξεργάζομαι τα κακά ελληνικά μου για να πω
είναι ακόμα 30 λεπτά αλλά περιλαμβάνει πίπα χωρίς προφυλακτικό
 

seaswvf

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2020
Μηνύματα
9
Like
13
Πόντοι
0
Επεξεργασία :

Συγγνώμη που επεξεργάζομαι τα κακά ελληνικά μου για να πω
είναι ακόμα 30 λεπτά αλλά περιλαμβάνει πίπα χωρίς προφυλακτικό
Αν ειχες πληρωσει πριν στην υπηρεσια ειναι 70 χωρις 45 λεπτα. Αν της εδωσες το 20 αρικο μεσα το καβατσωσε.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Σχεδόν όλες εκεί ζητάνε +20 για ελεύθερο...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Επίσης να πω ότι στο εν λόγω οίκημα μόνο με Χριστίνα, Ρόζα και 1-2 ακόμα ξανθιές που δε θυμάμαι όνομα χάρηκα τη συνεδρία. Όλες οι άλλες κάτω του μετρίου ή οριακά.
 

panic231

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
52
Like
82
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα....να ρωτήσω αν έχει κανείς άποψη για την Βικτωρία που εμφανίζεται στο πρόγραμμα του καταστήματος...
Φωτογραφίες έχει μόνο 2 ωστόσο το μωρό φαίνεται μοντελε που γουστάρω.
Επίσης μπορείτε να μου πείτε εάν Κυριακές είναι ανοιχτά?
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
549
Like
953
Πόντοι
86
Καλησπέρα στην παρέα....να ρωτήσω αν έχει κανείς άποψη για την Βικτωρία που εμφανίζεται στο πρόγραμμα του καταστήματος...
Φωτογραφίες έχει μόνο 2 ωστόσο το μωρό φαίνεται μοντελε που γουστάρω.
Επίσης μπορείτε να μου πείτε εάν Κυριακές είναι ανοιχτά?
Ανοιχτό τις Κυριακές. Πάρε τηλέφωνο μήπως ρεπάρει η Βικτώρια. Δεν έχω εμπειρία μαζί της
 
Εγγρ.
26 Σεπ 2022
Μηνύματα
24
Like
91
Πόντοι
0
Ενημέρωση από την επίσκεψη το Σάββατο. 5 κορίτσια, η Μίκη φαίνεται καλύτερα από όσο τη θυμάμαι, η Νάνσυ, η Έρρικα, η Ρόζα και άλλη μια. Γιάννα, Βικτώρια και νέα κοπέλα Kira από την ιστοσελίδα , δεν είδα.
Από καλές κριτικές επιλέγω το Errika.

μου λέει η Τσάτσα
120 για 1 ώρα nuru σώμα με σώμα
90 για 40 λεπτά μασάζ και σεξ
70 για 30 λεπτά μασάζ και σεξ

Αυτά τα 90 ευρώ φαίνονται πιο ακριβά από ό,τι θυμάμαι από την τελευταία επίσκεψη. Η Τσάτσα λέει ότι δεν είναι αύξηση τιμής
Η Erika είναι μια εξαιρετική επιλογή όπως είπαν και άλλοι. GFE πολλά φιλιά, εξαιρετική πίπα, σέξι πρόσωπο και σώμα, μασάζ αισθησιακό αλλά τίποτα το ιδιαίτερο. Στο 2ο μέρος είναι 10/10. Χαμόγελα, φιλικά και σέξι.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
584
Κριτικές
30
Like
3.813
Πόντοι
2.836

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom