Νέα

Λάρισα - μπουρδέλα/κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα con1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 259K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

yiannikyr

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
που ακριβως στην τερψιθεα?καμιά διεύθυνση?
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
η τερψιθέα μέσα στν λαρισα ειναι??πια περιοχη??με ποσα περιπου??
 

biggest

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
252
Like
332
Πόντοι
21
Λοιπόν συναγωνιστές πριν λίγες μέρες επισκέφτηκα την Λάρισα λόγο επαγγελματικών υποχρεώσεων. Άφιξη στη Λάρισα κάτα τις 10:30 το βράδυ και πήγα κατευθείαν στα σπιτάκια στην Τερψιθέα , πριν πάω στο ξενοδοχείο που είχα κλείσει για διανυκτέρευση στο κέντρο της πόλης.

Τα σπίτια είναι 3 και βρίσκοντε στον δρόμο που πάει από Λάρισα για τα Τρίκαλα , έξω από την Τερψιθέα. Για να ακριβολογώ και για να βοηθήσω διάφορους συναθλητές , τα σπίτια βρίσκονται απέναντι από την αντιπροσωπία με τα Mitsubishi - Volvo - Honda. Metalaxis λέγεται νομίζω. Mε το που θα φτάσεται εκεί κατευθυνόμενοι προς Τρίκαλα , θα στρίψετε αριστερά και θα πάρετε το δρόμο για τα σπίτια γύρω στα 100-150 μέτρα μετά τον κεντρικό δρόμο. Ονομάζοντε "Vila Erotica". Θα τα βρείτε πολύ εύκολα.

Στο προκείμενο τώρα. Από τα τρία σπίτια δουλεύουν τα δύο. Σαν εγκατάσταση είναι ωραία και προσεγμένα. Αφου μπήκα και στα δύο για να δω τις κοπέλες , αποφάσισα να πάω με μια Γερμανίδα την Νίκη. Σαν γκόμενα ήταν πολύ ωραία. Με ωραίο κορμί , ψηλοκάπουλο κώλο με τατουαζ στην μέση και σιλικονάτο βυζί 3άρι. Μέτραγε το μωρό και γουσταρα πολύ να το γαμήσω. Όλα μέχρι εκεί καλά.

Με το που ξεκινάμε , αρχίζει πίπα με προφυλακτικό. Την ρωτάω , μπάλες γλύφεις μωρό μου; Όχι μου λεει. Αρχίζω να την χαϊδεύω στα βυζιά της και με το που πάω να πιάσω κωλαράκι , Όχι εκεί μου λέει. Αρχίζω να τα πέρνω στο κράνος , αλλά δεν μιλάω γιατί ο "Περικλης" ήθελε κοκό. Πριν προλάβω να καταλάβωτην πίπα , που δεν ήταν και τίποτα το ιδιαίτερο , σταματάει η τύπισα και μου λέει  , "πως γουστάρεις να με γαμήσεις"; Τέλος πάντων την βάζω να μου καβαλήσει το εργαλείο και εκεί που άρχιζα να φτιάχνομαι , τις λέω γύρνα από την άλλη για να βλέπω τον κώλο σου. Όχι μου λέει πάλι και αρχίζω να τα παίρνω άγρια. Την βάζω στα τέσσερα και την αρχίζω σε ένα ανελέητο σφυροκόπημα όπου έβγαλα το άχτι μου με την καριόλα , και στο τέλος την γύρισα σε ιεραποστολικό όπου συνέχισα το σφυροκόπημα μέχρι που έχυσα.

Εν ολίγις μου τα ψιλοέσπασε τα παπάρια , αλλά τουλαχιστον στο τέλος έκανα το κέφι και ευχαρηστήθηκα γαμήσι. Πάντως η Νίκη σαν γκόμενα λέει και η καυλόφατσά της σε προϊδεάζει για γαμήσια. Τελειώσαμε , την χαιρέτησα και έφυγε από το δωμάτιο.

Γενικώς , η κατάσταση αυτή για την Λάρισα είναι πολύ καλή σε σχέση με το παρελθον και τα δύο κορίτσια ήταν πολύ όμορφα. Όταν ξαναπάω στην Λάρισα για δουλειές σίγουρα θα τα ξαναεπισκεφτώ τα σπίτάκια για μια κατάθεση.

Η τίμη είναι 30€ για την επίσκεψη. Αυτά και πιστεύω να διαφώτησηα τους φίλους που σκέπτονται να τραβήξουν κατα Λάρισα μεριά.
 

yiannikyr

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
τι καλό παίζει αυτην την περίοδο λάρισα?ποιά μπουρδέλα έχουν καλές γκόμενες?Στην ηφαιστου ποιο ειναι το καλύτερό?το μεσαίο εμαθα οτι εχει camera.ισχύει κάτι τέτοιο?
 

demis23

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Κανένα νέο από Τερψιθέα υπάρχει? Η Νίκη δουλεύει ακόμη?
 

mixkon19

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ειχα παει πριν 1 μηνα τερψιθεα
ητανε η βικυ, 35αρα περιπου
ο χωρος τελειος,ητθε μετα απο κανα 10λεπτο στο δωματιο
χαδακια,τισ επαιζα το μουνακι,αυτη μου  χαιδευε το εργαλειο
την ανεβασα επανω και μετα απο 5 λεπτα τελειωσα
ωραιο μουνι,30 ευρο, αξιζε η κοπελα
 

kormara

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Στην Τερψιθεα, στο πρώτο σπιτακι απο τα 3, πριν απο 10 μερες εκανε πρεμιερα η Adrianna. Βελγίδα, μελαχρινη, περιπου 26, ωραίες καμπυλες και εκπληκτικος κωλος. Επισης πολυ καλη διάθεση να ικανοποιήσει τον πελάτη... Εχει σκοπο να μείνει για καιρό (είπε). Για μένα, απλα μια όαση στην ξεραϊλα του καμπου. Τιμάει τα λεφτα που παίρνει η κοπέλα, καμμία σχέση με ό,τι κυκλοφορεί στην επαρχία...Είπα κ στον τσατσο να την κρατήσει οσο παέι την κοπελα - - να δούμε...
Τελευταία (λεπτομέρεια): μιλάει μονο Αγγλικα προς το παρον...  ΄
Οσο για τη Βίκυ (στο 3ο σπιτι) : - η νυχτα με τη μερα σε σχεση με την Adrianna...
 

demis23

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Όταν λες στο πρώτο από αριστερά ή από δεξιά? Και αν γνωρίζεις μέχρι ποιά ώρα είναι ανοιχτά?
 

kormara

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Οπως μπαινεις με το αυτοκινητο το πρωτο σπιτακι - ολα ειναι στα δεξια σου...
Δεν εχει και πολυ σημασια που, αφου αν φτασεις μεχρι εκει, ριχνεις μια ματια σε οποιο ειναι ανοικτο κ μετα αποφασιζεις... Για να εισαι σιγουρος απλα ρωτα το ονομα (Adrianna).
Για ωρες: Συνηθως ανοιγουν 5 το απογευμα μεχρι ??? δεν ξερω ακριβως, αλλα μετα τα μεσανυχτα...
Καποιες φορες ομως ανοιγουν απο τις 11 το πρωι - οπως πχ τη μερα που πετυχα την Adrianna- ηταν Σαββατο. Σε αυτη τη περιπτωση εχουν 2 κοριτσια βαρδυα....Και οι ιδιοι δεν ξερουν ποτε ανοιγουν απο πρωι (υποψιαζομαι πιο πιθανο το ΣΚ) κ ποτε μονο απο απογευμα
 

demis23

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες...θα την τιμήσω σίγουρα την Adrianna!
 

NEFELIM

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Στο πέμπτο χιλιόμετρο ΛΑΡΙΣΗΣ/ΤΡΙΚΑΛΩΝ βρίσκετε το καλύτερο
Τριπλό μπουρδελο της πόλης κοπέλες για όλα τα γούστα ΘΕΕΣ στην
Κυριολεξία. σας προτινο να πάτε το περιβάλλον ηνε φανταστικό.
BILAFRONT.jpg
INSIDE1.jpg
INSIDE2.jpg


 

demis23

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αφού έβαλες photo από τα δωμάτια δεν βάζεις και καμμία από τις κοπέλλες? Έτσι για να έχουμε μια πιο ολοκλρωμένη εικόνα...
 

demis23

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Επιβεβαιώνω για Andrianna...πολύ καλή εμφάνιση, υπομονετική, περιποιείται τον πελάτη και τιμάει το 30ευρο. Μακάρι να είναι για πολύ καιρό μαζί μας!
 

demis23

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Στο πέμπτο χιλιόμετρο ΛΑΡΙΣΗΣ/ΤΡΙΚΑΛΩΝ βρίσκετε το καλύτερο
Τριπλό μπουρδελο της πόλης κοπέλες για όλα τα γούστα ΘΕΕΣ στην
Κυριολεξία. σας προτινο να πάτε το περιβάλλον ηνε φανταστικό.
BILAFRONT.jpg
INSIDE1.jpg
INSIDE2.jpg
Είχαμε καμμιά καινούρια άφιξη?
 

kormara

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Επισκεψη χθες στο εν λογω μπουρδελο. Αλλη μια ευχαριστη εκπληξη: Noel, απο Ολλανδια, θεϊκο κορμι, γλυκια, ψηλη, ξανθο κοντο μαλι. Επισης στο πρωτο σπιτακι. Συστηνεται ανεπιφυλακτα! Σερβις επιπεδου καλων μπουρδελων Αθηνας...
Τελικα απ'οτι φαινεται ανοιγουν στις 12 κ καθημερινες, κ εχουν 2 βαρδιες (αλλαζουν στις 6). Το πρωτο σπιτι φαινεται να εχει τα καλυτερα κομματια (οποτε πηγα στα αλλα -απογοητευση...)
 

bizoskampilo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
επισκεψη προχθες και την προηγουμενη στο "villa erotika" στη λαρισα
πηγα στο 2ο και το 3ο σπιτι ο βλαξ εκτος απο το πρωτο οπου πραγματι υπηρχε μια ομορφη ξανθια οπως ανεφερε ο προηγουμενος συναγωνιστης
στο 3ο σπιτι η adriana ειναι πραγματι φιλοτιμο το κοριτσι και κανει καλα τη δουλεια της
στο 2ο σπιτι πετυχα μια σουλα που ηταν νοστιμη, αλλα κρυοκωλη και βιαστικη ....να σωνουμε
τα σπιτια ειναι αξιοπρεπη και καθαρα
αν στρωνανε λιγο και τα σεντονια απο την προηγουμενη παλη, θα ηταν καλυτερα
υπαρχει αραγε τιποτε αλλο του ειδους σε αυτη την πολη?
 

fun1970

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοι συναδελφοι στις 5/7 επισκευτικα και εγω τη "villa erotika" στη λαρισα πηγα στο 1ο και 2ο σπιτι. Δουλευαν και τα τρια. Ηταν Σαββατο και ηταν ανοιχτα απο τις 13:00 - 02:00. Τιμη 30€
Εκεινη την ημερα κατεθεσα 2 φορες μια το απογευμα γυρω στις 17:00 στο 2ο σπιτι, και γυρω στις 01:00 το πρωι στο 1ο. Και τα 3 εχουν ωραιο καθαρο περιβαλων στην υποδοχη. Η τσατσα ευγενικη. Τα δωματια καθαρα, και παιζει τσοντα συνεχεια σε TFT TV απεναντι απο τα κρεβατι. Το απογευμα κατεθεσα στη Σουλα απο οτι ειπε φοιτιτρια απο Κομοτηνη. Αλλα μαλον ειναι Ρωσιδακι. Περιπου 22 ετων ξανθο μαλι κοντο,σωμα καλο,βυζι μικρο αλλα με ρωγα στο "Θεο". Ξαπλωσα ηρθε μετα απο 5 λεπτα περιπου. Χαιψε ολο μου το σωμα και σταματισε στο επιμαχο σημειο. Το πηρε στο στομα με προφυλακτικο. Πιπα πολυ καλη και γλυψιμο στις μπαλες. Στην ερωτηση πως θες να με γαμησης η απαντηση ηταν στα 4.
Καθησε πολυ καυλιαρικα και ειχα θεα στο σφιχτο κωλαρακι της.
Οι καθρεπτες δεξια και αριστερα βοηθουν στο ολο σκοινικο.
Την γαμουσα με δυναμη και εβγαζε "αναστεναγμους" πιανοντας τα βυζακια της.
Με αφισε να βαλω και λιγο δακτυλο στο κολαρακι της.
Στις 01:00 συναντησα στο 1ο σπιτι τη Noel. Ο χωρος το ιδιο καθαρος και προσεγμενος. Ξανθια 24 ετων περιπου με κοντο μαλι και αυτη βυζι περιπου 3 νουμερο 1,75 υψος, σωμα ολο καυλα. Ηρθε και αυτη μετα απο 5 λεπτα παρολο που δεν ειχε κοσμο οπως και το απογευμα. Πιπα καταπλικτικη, ροφουσε,εγλυφε και χαιδευε τις μπαλες. Μπορει επιδει τις εχω ξυρισμενες. Την εβαλα να καθησει επανω μου με προσωπο προς εμενα. Διαθεση και συμετοχη αριστη.
Γενικα εμεινα πολυ ικανοποιημενος και απο τις δυο. Θα ξαναπαω οταν μπορεσω και θα δοκιμασω και το 3ο σπιτι.         
 

gtpaonik

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
κανενα call girl που να ερχετε σπιτι ξερετε.εμεις που ειμαστε απο λαρισα και δεν μπορουμε να απολαυσουμε αυτο που θελουμε.
 

NEFELIM

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Τραβατε στο vila erotica στην λαρισα σαs μιλαο γιατη πιγα και εγο και παντε στην νοελ σιντομα φοτο.και θα με θιμιθιτε
Η Υπεροχη ξανθια θα σαs πεταξη τα ματια εξο μην λιπαστε τα εξοδα και δοστε τα διπλα για να καθισετε παραπανο και αν γινετε και πελατηs ολο και καπιο BONUS θα εχη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom