Νέα

Λάρισα - μπουρδέλα/κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα con1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 259K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

foyfoy

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
πιατσα στη Λαρισα εχει, και αν ναι που κοντα ειναι
διοτι κατεβενω που και που
 

tsompanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον προχτες πηγα Λαρισα για βολτιτσα πρωινη και shoping therapy. Καποια στιγμη κατα τις 3 το μεσημερακη είπα να ποιο ενα καφε να ξεκουραστω και να συνεχισω αργοτερα που θα ανοιξουν τα μαγαζια πάλι την βολτα μου. Καθομαι λοιπον στην καφετερια απένατι απο το ξενοδοχειο Μετροπολ για τον ευνοιτο λογο μπας και πετυχω κάποιο "περιστατικο".  Καμια δεν βγηκε απο το ξενοδοχειο αλλα μετα απο λιγο εκατσε στην απεναντι καφετερια (δηλαδη διπλα απο το ξενοδοχειο ) ενας μεγαλης ηλικιας αντρας με μια κοπελα. Λογο αποστασης δεν μπορουσα να ακουσα τι λεγανε αλλα καταλαβα πως η κοπελλα δεν μιλουσε καλα Ελληνικα ο αντρας σιγουρα δεν ηταν καποιος φραγκατος που απλα εκανε επιδειξη αφου ηταν ντυμενος νορμαλ και γενικα απο την συζητηση καταλαβα πως κατι ψυνετε. Η κοπελα ηταν συμπαθητικη αν και αβαφη. Δυστηχως δεν μπορεσα να καποια κινηση. Τον αντρα πάντως ποιο παλια τον εχω πετυχη πριν κανα δυμηνο να μιλαει σε σε μια μικρα τσαχπινουλα ξανθουλα και μα την καλοπιανει γιατι εκανε νερα μαλλον. Σταματησα σε μια βιτρινα και καλα να δω κατι αλλα το αφτι το ειχα στην συζητηση αλλα λογο φασαριας του κοσμου δεν επιανα και πολλα. Και τις 2 φορες που τον εχω πετυχει παντα ειμουν με παρεα και δεν μπορουσα να τον πλησιασω και να παρω πληροφορίες. Αλλα ετσι και τον ξαναπετυχω δεν την γλυτώνει :P.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
γενικα στη λαρισα δεν παιζουν μασαζερι και cg. Ελληνικη επαρχια του αθανατου και απειρου τιποτα.
Οσο για το ντοπιο κρεας, σπανια να βρεις καμια καλη που δε θελει γαμο αλλα μονο μαμησι σε λοκο.
 

tsompanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
cg πρεπει να παιζει αλλα  θελει ψαξιμο η δουλεια. Αν διαβασετε και μερικες σελιδες ποιο πισω καποιος ανεφερε κάτι. Πάντως πολυ πιθανον να παω για καταθεση μια απο αυτες τις μερες αναλογα με την δουλεια. Ισως να παω στην Βικη που εχει αναφερθει ποιο πανω ως καλη περιπτωση. Αναλογα βεβαια θα κανω την βολτιτσα μου παντως.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Γαμήσατε που γαμησατε την αγγλίδα πουτάνα την Μπλάκμπερν,θέλετε κ να γαμήσετε κ άλλες πουτανες.Ρε αχόρταγοι είστε.
 

tsompanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
αλλο οι αγγλιδες και αλλο οι ρωσο-ουκρα-βουλγαρο-ρουμανες. Εχουν άλλες παραστασεις αλλη φιλοσοφια αλλο backround αλλο feeling αν με πιανεις. Εξάλλου η blackbern μας ζορισε  λιγο και είμασταν και εκτός Ελλάδος τωρα μιλαμε για εντος έδρας εμφανιση για χαλαρωμα.
 

tsompanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
τελευταιες πληροφοριες θελουν αρκετα απο τα ρδελα στην Βυρωνος εχουν κλείσει και έχουν μείνει 3 απο τα 7 ανοιχτα αλλά ανακαινιστηκε ενα στην Ηφαιστου και μαλλον ανοιξε και ενα ακομα. Περιμενω info.
 

diass

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Το  μεσαιο στην Ηφαιστου  ειναι  τρανς  η  μου φανηκε ???
 

dock

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν, επειδή βλέπω ενδιαφέρον για την πόλη και πολλές ανακρίβειες,ας βάλω τα πράγματα στη θέση τους.

Call girls υπήρχαν και πολλά μάλιστα(μέχρι και τρανς) αλλά έκανε ντου η αστυνομία και πλέον οι δουλειές έχουν σπάσει.
Μόνο από κανένα γνωστό θα βρείτε τηλέφωνο ή από κάποιον ρεσεψιονίστ (αν και είδα ότι οι φίλοι που επισκέφθηκαν την πόλη δεν ξαναέγραψαν τίποτα,αν και έμειναν σε ξενοδοχείο).

Τεσπα,call girl θα βρείτε σε αγγελία για την Λάρισα στην εφημερίδα ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ (αν είστε βάζελοι κρίμα για την ταλαιπωρία που θα υποστείτε)  :2funny:

Από μπουρδέλα,τα χειρότερα...Μην κάνετε καν τον κόπο.ΑΙΣΧΟΣ!!!!


Αυτά από ένα πολύ παλιό φίλο του site...
 

Επισκέπτης
τι να τα κάνεις τα μπουρδέλα στην Λάρισα? αφού οι ντόπιες το πήδημα το έχουν για σπόρ.
 

diass

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Για την τερψιθεα κανενα νεο ???
 

demis23

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Έμαθα από φίλο Τρικαλινό ότι Τερψιθέα παίζει ένα καινούριο μικρό. Εγώ θα κατέβω Λάρισα σε καμμιά δεκαριά μέρες, αν τσεκάρει κάποιος φίλος ας ενημερώσει...
 

diass

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Στην Τερψιθεα ποιο απ τα 3 σπιτια δουλευει¨?..τι  τιμες  εχουν  ?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
απο φιλη λαρισαια, εμαθα κατι που της το ειπε ο αδελφος της και μου το μετεφερε στη συζητηση που ειχαμε ως πιπερατο νεο της πολης της.
ανοιξε λιγο εξω απ τη λαρισα νεο 2οροφο ή 3οροφο πολυ-καταστημα.

δεν ξερω αν ειναι ραδιο αρβυλα, δεν ξερω πού ακριβως πεφτει, δεν ξερω τιποτε περισοτερο, καθως δεν μπορεσα να μαθω κατι ππαραπανω.

το μεταφερω με καθε επιφυλαξη για να το τσεκαρουν τα παληκαρια της περιοχης..
 

yiannikyr

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
τι παιζει τελικά αυτην την περίοδο στην λαρισα με τα μπουρδέλα?τιμές?περιοχές?
 

biggest

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
252
Like
332
Πόντοι
21
Στην Τερψιθεα ποιο απ τα 3 σπιτια δουλευει¨?..τι  τιμες  εχουν   ?

Ρε μάγκες που ακριβώς στην Τερψιθέα είναι αυτά τα σπίτια; Σε δέκα μέρες θα είμαι στην Λάρισα για δουλειές και θα ήθελα να κάνω καμιά επίσκεψη.
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
γεια ειμαι 18 κ παρθενος την επομενη εβδομαδα μπορει να παω λαρισα που μπορω να παω να μαμησω κ με ποσα???απαντησρε please...
 

LOSTRE(1)

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Αδερφε αν πας στη Λάρισα να χασεις την παρθενιά σου,την πάτησες...Καλύτερα πάνε σε άλλη πόλη!!!
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
ειμαι απο επαρχια κ δεν γινεται στον βολο παιζει τιποτα καλο??αλλιως θα πρεπει να μαζευω λεφτα για αθηνα??(δεν εχω ιδεα ομως απο περιοχες)...
 

yiannikyr

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά τι παίζει λαρισα?καμία καλή διεύθυνση?από τερψιθεα κανένα νέο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom