Νέα

Λάρισα: Δολοφονία συζύγου με όπλο σε ταβέρνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Keeper
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 226
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Δεν θα σου πω τί είμαι αλλά δεν σε παίρνει να ειρωνεύεσαι. Να έχουμε κ λίγη τσίπα. Εκτός και αν το έχεις ακατοίκητο βέβαια.
Κατάλαβα,ή μπαόκι ή βαζελάκι είσαι.
Μην ντρέπεσαι.

Μια χαρά κατοικημένο το έχω,πυκνοκατοικημένο κιόλας.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.235
Κριτικές
4
Like
7.211
Πόντοι
2.586
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.235
Κριτικές
4
Like
7.211
Πόντοι
2.586
Όπως και η δική σου έλλειψη ομολογίας της ομάδος που στηρίζεις :cheesy:

Λυπάμαι που είμαι αρκετά έξυπνος για εσένα
Είσαι πολύ πιο χαζός από ό,τι νόμιζα..
Σου λέω για το επίπεδο του ποδοσφαίρου που έχει πέσει λόγω της θρυλάρας με τον ναρκομανή-ναρκέμπορο γκάνγκστερ που του κάνουν πλάτες για να κάνει τα χατήρια κάποιων με τα πλοία του :angel: και μου λες για "άρνηση (έλλειψη :confused:) ομολογίας ομάδος".. Λες και αν πω θα ανέβει το επίπεδο.. Αν δεν αντιλαμβάνεσαι την κατακόρυφη πτώση από όταν ανέλαβε πρόβλημα σου...

Νοίκιασε και κανένα άλλο κεφάλι αυτό όντως πυκνοκατοικήθηκε και βαράει μπιέλες. Έξυπνε :2funny:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Είμαι πολύ πιο χαζός από ό,τι νόμιζα..
Στο έφτιαξα.

Σου λέω για το επίπεδο του ποδοσφαίρου που έχει πέσει λόγω της θρυλάρας με τον ναρκομανή-ναρκέμπορο γκάνγκστερ που του κάνουν πλάτες για να κάνει τα χατήρια κάποιων με τα πλοία του :angel: και μου λες για "άρνηση (έλλειψη :confused:) ομολογίας ομάδος".. Λες και αν πω θα ανέβει το επίπεδο.. Αν δεν αντιλαμβάνεσαι την κατακόρυφη πτώση από όταν ανέλαβε πρόβλημα σου...
Ε πες ρε εσύ την ομάδα σου να καταλάβω με τι άτομο μιλάω.Αν και έχω πάρει πρέφα ότι καις μαζούτ.

Επίπεδο υψηλό,αντικειμενικά δεν είχε ποτέ.Οπότε δεν σου φταίει μόνο ο ΟΣΦΠ.

Νοίκιασε και κανένα άλλο κεφάλι αυτό όντως πυκνοκατοικήθηκε και βαράει μπιέλες. Έξυπνε :2funny:
Λέω να σου νοικιάσω εσένα αλλά δεν θα ξέρεις τι να το κάνεις μιας και έχεις συγγένεια πρώτου βαθμού με τις αμοιβάδες:)
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.235
Κριτικές
4
Like
7.211
Πόντοι
2.586
Στο έφτιαξα.


Ε πες ρε εσύ την ομάδα σου να καταλάβω με τι άτομο μιλάω.Αν και έχω πάρει πρέφα ότι καις μαζούτ.

Επίπεδο υψηλό,αντικειμενικά δεν είχε ποτέ.Οπότε δεν σου φταίει μόνο ο ΟΣΦΠ.


Λέω να σου νοικιάσω εσένα αλλά δεν θα ξέρεις τι να το κάνεις μιας και έχεις συγγένεια πρώτου βαθμού με τις αμοιβάδες:)
Έγινε τύπε, πάω παρακάτω να μην γεμίζω το νήμα με άσχετα.

Ωραίες απαντήσεις, και αλλαγές στις παραθέσεις.. :babycry: Τρομερό επίπεδο και ένδειξη ευφυίας.

Είπα μία κουβέντα αλλά ο ναρκισσισμός σου και ο μεγαλοϊδεατισμός σου (πηγάζουν από σύμπλεγμα κατωτερότητας βέβαια) δεν αφήνουν τίποτα να πέσει κάτω.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Έγινε τύπε, πάω παρακάτω να μην γεμίζω το νήμα με άσχετα.

Ωραίες απαντήσεις, και αλλαγές στις παραθέσεις.. :babycry: Τρομερό επίπεδο και ένδειξη ευφυίας.

Είπα μία κουβέντα αλλά ο ναρκισσισμός σου και ο μεγαλοϊδεατισμός σου (πηγάζουν από σύμπλεγμα κατωτερότητας βέβαια) δεν αφήνουν τίποτα να πέσει κάτω.
Κανένας ναρκισσισμός,κανένας μεγαλοιδεατισμός.Αυτογνωσία λέγεται.

Αν εσυ δεν λες τι ομάδα είσαι,δεν γίνεται να κάνουμε τη συγκεκριμένη κουβέντα.

Αλλά θα συμφωνήσω,ας πάμε παρακάτω........
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.437
Like
4.081
Πόντοι
456

Αριστη ορθολογικη αναλυση χωρις λοατκισμους και σοσιαλιστικα ουρλιαχτα
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.459
Κριτικές
1
Like
30.186
Πόντοι
8.006
No problem. Εγώ δεν σε θεωρώ σοβαρό εδώ και 3.5 χρόνια που παρακολουθώ το φόρουμ.

Όλους τους δικηγόρους τους τσουβαλιαζω στην κατηγορία των λαμογιων που κοιτούν την πάρτι τους και υπηρετούν το σύστημα.

Πιο πριν κάποιος λέει ότι είσαι φεμινιστης, δεν εκπλήσσομαι.
Το συστημα τρεμει τύπε ηδη οταν βλεπει επαναστατες σαν εσενα να το απειλουν απο τον καναπε.
Επειδη βαριεμαι να ψαχνω, το ειπε καποιος αναλογης σοβαροτητας με σενα?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.459
Κριτικές
1
Like
30.186
Πόντοι
8.006
Χασοδικη δεν θα σου απαντησω σε καμμια απο τις παραθεσεις που μου εκανες γιατι εισαι γνωστος φεμινιστης και οι φεμινιστες εχουν καταστρεψει την πατριδα μου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οι φεμινιστες κατεστρεψαν τον δυτικο πολιτισμο
Για δειξε μου ενα ποσταρισμα μου, το οποιο να αναφερεται υπερ του φεμινισμου

Εξακολουθεις να λες ουρανομήκεις ανοησιες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.459
Κριτικές
1
Like
30.186
Πόντοι
8.006
Εγώ δει γυναίκες που μιλάνε σε άντρα πολύ άσχημα και σε κόσμο μπροστά πολύ τρώνε και ξύλο απο γυναίκες. Αλλά γενικά δεν ταιριάζετε χωρίζεται και τελειώνει το θέμα. Ίσως να σκέφτονται ότι υπάρχει διατροφή και να κάνουν πίσω δεν ξέρω. Δεν υπάρχει τιμωρία ο τύπος παίζει να βγει σε 15 χρόνια. Βάλε μια τιμωρία κόψε το χέρι με αυτό που πυροβόλησε η θανατική ποινή. Ισως φταει η τηλεόραση που τα πρόβαλει συνέχεια και μερικοί ψυχακιδες αντιγράφουν.
Αυτο παλι, που μια φυλακιση 15-16 ετων "δεν την θεωρειτε τιμωρια"...
 

Giorgaras Kalamatianos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
29
Κριτικές
24
Like
578
Πόντοι
990
Αφού μπριζαρουν τις γυναίκες να πηγαίνουν κόντρα στους άντρες και ότι θα τις προστατέψει η αστυνομία και τα δικαστήρια.

Σε εν βρασμό ψυχής βέβαια η αστυνομία δεν εμφανίζεται με μαγικό τροπο δίπλα στην γυναίκα και την παίρνει ο διάολος.
Ίσως από τα σωστότερα που γράφτηκε για το θέμα! Μαζί σου Άντριους!
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Το συστημα τρεμει τύπε ηδη οταν βλεπει επαναστατες σαν εσενα να το απειλουν απο τον καναπε.
Επειδη βαριεμαι να ψαχνω, το ειπε καποιος αναλογης σοβαροτητας με σενα?
Εσύ που είσαι δικηγόρος θα μπορούσες μόνος να πας κόντρα στο διεφθαρμένο σύστημα ΑΝ ήθελες; θα σε σβήσανε με την μια.

Εγώ κοιτώ να βελτιώσω τον εαυτό μου όσο γίνεται. Ας το έκανε η πλειοψηφία του πληθυσμού και ο κόσμος θα άλλαζε προς το καλύτερο.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Από προσωπική μου εμπειρία οι γυναίκες φταίνε σε πολλά.

Κάνουν προσπάθειες να φέρουν εκεί που θέλουν τον άντρα για να βάλουν χέρι στα λεφτά του σπιτιού. Άλλες έχω δει να βάζουν τον άντρα να βουτήξει κληρονομιες κτλ. Χρησιμοποιεί και τα παιδιά για όλα αυτά.

Όταν η γυναίκα έρθει αντιμέτωπη με τις πονηράδες της τα αρνείται όλα, κλαίει, παίζει το θύμα και προσπαθεί να τα γυρίσει ανάποδα.

Άμα ο άλλος τα πάρει στο κρανίο θα φτάσει και στον φόνο. Αλλά και εκεί να μην φτάσει η ζημιά στην οικογένεια είναι μεγάλη.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.437
Like
4.081
Πόντοι
456
Από προσωπική μου εμπειρία οι γυναίκες φταίνε σε πολλά.

Κάνουν προσπάθειες να φέρουν εκεί που θέλουν τον άντρα για να βάλουν χέρι στα λεφτά του σπιτιού. Άλλες έχω δει να βάζουν τον άντρα να βουτήξει κληρονομιες κτλ. Χρησιμοποιεί και τα παιδιά για όλα αυτά.

Όταν η γυναίκα έρθει αντιμέτωπη με τις πονηράδες της τα αρνείται όλα, κλαίει, παίζει το θύμα και προσπαθεί να τα γυρίσει ανάποδα.

Άμα ο άλλος τα πάρει στο κρανίο θα φτάσει και στον φόνο. Αλλά και εκεί να μην φτάσει η ζημιά στην οικογένεια είναι μεγάλη.

Ναι αλλα και σε αυτο τοτε εχουν ευθυνη οι αντρες που το επιτρεπουν να συμβαινει.
Δε μπορει να δινεις ευθυνη και να γινεσαι και εσυ γυναικα. Εσυ εισαι αντρας ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom