Νέα

Laluna μασάζ μόνο με happy end στην Αθήνα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
816
Κριτικές
33
Like
2.504
Πόντοι
5.345
Τώρα σε θυμηθηκα ποιος εισαι ρε μουνάκι... Εσύ είσαι η κωλώστρα ο Νικολάκης. Είχες μοστράρει στο προφιλ σου το skype σου (NikosZog) αλλα έκλασες μέντες και το έσβησες μωρη παρθενοπιπίτσα εεε;;
Το έπαιζες μάγκας από τη ροζ πολυθρονίτσα σου εδώ.
Τελικά μαγκιά κλανιά και κώλο φινιστρίνι είσαι μωρή χαμούρα.

Για στείλε μωρή ψωλορουφήχτρα που είσαι να έρθω να σου χαρακώσω το κωλί. Γιατί από ότι αποδείχθηκε τα αρχιδάκια σου είναι τόσο μικρά, όσο και τα πλήκτρα του πληκτρολογίου σου, αφου δεν πέρασες εσύ από το δικό μου χώρο.
Καλημέρα, δεν καταλαβαίνω ποιό Skype εννοείς ... αλήθεια τώρα, μήπως ψάχνεις για γκόμενο? Κρίνω ότι γουστάρεις να είσαι υποτακτικός τύπος.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.375
Πόντοι
1.056
Καλημέρα, δεν καταλαβαίνω ποιό Skype εννοείς ... αλήθεια τώρα, μήπως ψάχνεις για γκόμενο? Κρίνω ότι γουστάρεις να είσαι υποτακτικός τύπος.
ρε θυμιατο... τα πολλά λόγια είναι φτώχεια... εχεις αρχιδια να μου τα πεις απο κοντά;; έλα... σου εχω δώσει διεύθυνση.. σε περιμένω...
αν εισαι τσιφούτης και καρμίρης και λυπάσαι να κάψεις βενζίνα.. δώσε τη διευθυνση σου να σε βρω εγω....
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
561
Πόντοι
81
ρε θυμιατο... τα πολλά λόγια είναι φτώχεια... εχεις αρχιδια να μου τα πεις απο κοντά;; έλα... σου εχω δώσει διεύθυνση.. σε περιμένω...
αν εισαι τσιφούτης και καρμίρης και λυπάσαι να κάψεις βενζίνα.. δώσε τη διευθυνση σου να σε βρω εγω....
Τι μου θυμίσες ρε Περαματιωτη με το θυμιατό!

 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Αλανιαρης ακούγεσαι. Έλιωσα με τις λεπιδιες.


Πήρες για να σε τρολαρει ο Αποστόλης ή όντως ήθελες να διαφημίσει καμπαρέ ο Σκάι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom