Νέα

Laluna μασάζ μόνο με happy end στην Αθήνα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.663
Κριτικές
9
Like
1.566
Πόντοι
3.145
Mάλλον το μωρό ψάχνει παππούδες να μην κουράζεται και πολύ.
Λίγο απο εδώ λίγο απο εκεί να περνάει η ώρα,λογικά με νεότερους θα ζορίζεται.
στα παπάρια της αδερφέ και οι παππούδες και οι νέοι...
τα 120/130αρια....να τρέχουν.
εξάλλου ...σιγά μην την αφήνει '' ο γραμματέας της '' να επιλέγει.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.375
Πόντοι
1.056
Ρε ειστε χαζοί; Ειναι πιθανό κύκλωμα trafficking απο πίσω .... Σχεδόν μου το "δήλωσε" εμένα... Μην τραβιέστε και σας δούμε σε κάνα καναλι....


Καλημέρα, τι εννοείς?

Τι δηλαδή ρε παιδιά; Δεν καταλαβαίνετε τι εννοεί;
Εχουν πιάσει οι νταβατζήδες μια κοπέλα και την εκμεταλλεύονται . Εχει αναφερθεί και σε άλλη νήμα η συγκεκριμένη , απο τύπο που την έκλεισε για μασαζ και στον οποίο είπε ότι ανα 15 μέρες πάνε και σε άλλη χώρα.

Και στον τύπο που εγραψε κριτική στο άλλο νήμα, αλλα και στον dimchair δήλωσε ότι είναι κύκλωμα από πίσω.
Επίσης η άγνοια της κοπέλας σε συμπεριφορά και στον τρόπο που λειτουργούν τα ξενοδοχεία , δείχνουν ότι είναι η πρώτη φορά που το κάνει αυτό .
Όπως επίσης και η επανειλλημένη αναφορά της νεαράς για το κύκλωμα, εμένα μου μοιάζει σαν κραυγή για βοήθεια. Ελπίζω να ακούνε (διαβάζουν) κάποιοι που έχουν τις άκρες και τις ικανότητες να χειριστούν τέτοιες καταστάσεις.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 227776
Εγγρ.
18 Δεκ 2022
Μηνύματα
9
Like
24
Πόντοι
0
Hello.You are mistaken, no one is keeping me here. After a week I am going home to my country. Where did you get that I am going to work in another country? Some misunderstanding...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.375
Πόντοι
1.056
Hello.You are mistaken, no one is keeping me here. After a week I am going home to my country. Where did you get that I am going to work in another country? Some misunderstanding...
Yeah sure. What else would you say?
Please explain to us all here, why there is a guy answering the phone and not you?
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Yeah sure. What else would you say?
Please explain to us all here, why there is a guy answering the phone and not you
Μήπως είναι ο σύζυγος/ σύντροφος; Θυμάμαι μια στους Αγίους Αναργύρους έκλεινες ραντεβού στο σπίτι της και στον από κάτω όροφο ήταν ο άντρας της.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.375
Πόντοι
1.056
Μήπως είναι ο σύζυγος/ σύντροφος; Θυμάμαι μια στους Αγίους Αναργύρους έκλεινες ραντεβού στο σπίτι της και στον από κάτω όροφο ήταν ο άντρας της.
Δεν ξέρω. Οποιος και να είναι όμως αφου την εκδίδει λέγεται νταβατζής.
Αλλά η ιστορία βρωμάει. Δηλαδη ήρθε μια άγνωστη από τις βόρειες χώρες στην Ελλάδα μόνο για 10-15 μέρες να κάνει μασαζ και να φύγει.
Και πριν έρθει, ήξερε ήδη (από τη χώρα της) για το site μας .
Γιατί αν θυμάστε το έγραφε από το Δεκέμβρη ότι σε λίγες μέρες θα έρθει στην Ελλάδα.
Και ήρθε μόνο για λίγες μέρες. Δηλαδή πόσα μασαζ υπολογίζει ότι θα κάνει; Ούτε τα έξοδα του ταξιδιού δε θα βγουν.
 
Τελευταία τροποποίηση:

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Δεν ξέρω. Οποιος και να είναι όμως αφου την εκδίδει λέγεται νταβατζής.
Αλλά η ιστορία βρωμάει. Δηλαδη ήρθε μια άγνωστη από τις βόρειες χώρες στην Ελλάδα μόνο για 10-15 μέρες να κάνει μασαζ και να φύγει.
Και πριν έρθει, ήξερε ήδη (από τη χώρα της) για το site μας .
Γιατί αν θυμάστε το έγραφε από το Δεκέμβρη ότι σε λίγες μέρες θα έρθει στην Ελλάδα.
Και ήρθε μόνο για λίγες μέρες. Δηλαδή πόσα μασαζ υπολογίζει ότι θα κάνει; Ούτε τα έξοδα του ταξιδιού δε θα βγουν.
Θα μπορούσα να κάνω τον δικηγόρο του διαβόλου και να αντικρούσω όλες τι υποψίες, αλλά δεν θα το κάνω διότι κάτι μου λέει μέσα μου πως έχεις δίκιο. Αν ισχύει ας ελπίσουμε πως δεν θα υπάρξει άσχημη τροπή στην κοπέλα ή σε κάποιον συναγωνιστή.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 227776
Εγγρ.
18 Δεκ 2022
Μηνύματα
9
Like
24
Πόντοι
0
Μήπως είναι ο σύζυγος/ σύντροφος; Θυμάμαι μια στους Αγίους Αναργύρους έκλεινες ραντεβού στο σπίτι της και στον από κάτω όροφο ήταν ο άντρας της.
Ask the person who said that, I can't answer, I'm on the phone. I have a problem with the phones, she helped me fix it, but it didn't work, viber doesn't work, maybe that's why there was such a misunderstanding
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.375
Πόντοι
1.056
Θα μπορούσα να κάνω τον δικηγόρο του διαβόλου και να αντικρούσω όλες τι υποψίες, αλλά δεν θα το κάνω διότι κάτι μου λέει μέσα μου πως έχεις δίκιο. Αν ισχύει ας ελπίσουμε πως δεν θα υπάρξει άσχημη τροπή στην κοπέλα ή σε κάποιον συναγωνιστή.
Κάντο, μου αρέσει να ακούω διαφορετικές απόψεις με σωστά επιχειρήματα.
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Όχι, διότι θα πω την δική μου εκδοχή, μετά θα πατήσεις στα δικά μου για να τα αναιρέσεις και θα μπαχαλέψουμε το νήμα με σενάρια και εικασίες. Ας το αφήσουμε εδώ και όποιος πραγματικά ενδιαφέρεται για ραντεβού το προχωράει και ενημερώνει ή να δώσει εξηγήσεις η ίδια αν θέλει/μπορεί.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.327
Κριτικές
124
Like
6.422
Πόντοι
5.097
Δεν ξέρω. Οποιος και να είναι όμως αφου την εκδίδει λέγεται νταβατζής.
Αλλά η ιστορία βρωμάει. Δηλαδη ήρθε μια άγνωστη από τις βόρειες χώρες στην Ελλάδα μόνο για 10-15 μέρες να κάνει μασαζ και να φύγει.
Και πριν έρθει, ήξερε ήδη (από τη χώρα της) για το site μας .
Γιατί αν θυμάστε το έγραφε από το Δεκέμβρη ότι σε λίγες μέρες θα έρθει στην Ελλάδα.
Και ήρθε μόνο για λίγες μέρες. Δηλαδή πόσα μασαζ υπολογίζει ότι θα κάνει; Ούτε τα έξοδα του ταξιδιού δε θα βγουν.
Τυπε ωραία τα γράφεις αλλά εδώ μάλλον θέλει κι έναν έξτρα χειρισμό η περίπτωση. Εγώ προτείνω όλα αυτά να καταγγελθούν εκεί που πρέπει για να μη νομίζουν μερικοί ότι εδώ μέσα τρώμε παραμύθια.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.375
Πόντοι
1.056
Όχι, διότι θα πω την δική μου εκδοχή, μετά θα πατήσεις στα δικά μου για να τα αναιρέσεις και θα μπαχαλέψουμε το νήμα με σενάρια και εικασίες. Ας το αφήσουμε εδώ και όποιος πραγματικά ενδιαφέρεται για ραντεβού το προχωράει και ενημερώνει ή να δώσει εξηγήσεις η ίδια αν θέλει/μπορεί.
Όχι δεν θα σχολίαζα σε τίποτα από αυτά που θα έγραφες. Αφου ομως δε θες σεβαστό. Το αφήνουμε. Σχετικά με τη νεαρά τώρα υπάρχει ήδη κριτική εδώ
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Ρε παιδιά μην τρελλαθούμε. Δηλαδή να αναλάβουν οι νταβατζήδες και τα κυκλώματα που διαφημίζονται εδώ να σώσουν την κοπέλα από τον νταβατζή και το κύκλωμα που την πλασάρει ! Έλεος πια ! Τι άλλο θα ακούσουμε ! :headbang:
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
816
Κριτικές
33
Like
2.504
Πόντοι
5.345
Καλημέρα σε όλους. Αλήθεια αυτός ο Περαματιώτης, τι φάση spam είναι? Από τη μια μιλάει στο κάθε μέλος εδώ ειρωνικά και επιθετικά και από την άλλη βγάζει δικές του ιστορίες περιπλέκονται καταστάσεις που μπορεί να μην ανταποκρίνονται στην αλήθεια. Προαγωγούς, εμπόριο και εκμετάλλευση γυναικών κτλ. Τραγικός...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.375
Πόντοι
1.056
Καλημέρα σε όλους. Αλήθεια αυτός ο Περαματιώτης, τι φάση spam είναι? Από τη μια μιλάει στο κάθε μέλος εδώ ειρωνικά και επιθετικά και από την άλλη βγάζει δικές του ιστορίες περιπλέκονται καταστάσεις που μπορεί να μην ανταποκρίνονται στην αλήθεια. Προαγωγούς, εμπόριο και εκμετάλλευση γυναικών κτλ. Τραγικός...
Ποιες δικές μου ιστορίες βγάζω ρε μαλάκα. Εχεις διαβάσει τι έχουν γράψει όσα μέλη την έχουν συναντήσει; Δεν έχεις ξανακούσει ποτέ για προαγωγούς για εμπόριο και εκμετάλλευση γυναικών στο χώρο του πληρωμένου έρωτα;; Που ζεις ρε κοιμισμένε;

Κι αν σε τρώει το κωλί σου να μάθεις τι φάση είμαι, έλα μια βόλτα από το μαγαζί μου να μάθεις.. Μπες στο προφιλ μου ψάξε τα τελευταία 20-30 μηνυματά μου και θα βρεις τα στοιχεία μου... Τα έχω δώσει στη δημοσιότητα για όποιον νομίζει ότι έχει τα αρχίδια να με συναντήσει από κοντά.
Μην κωλώσεις κι εσύ όπως ο Νικολάκης (ξέρει αυτός ποιος είναι, μας διαβάζει). Σε περιμένω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
788
Κριτικές
12
Like
2.184
Πόντοι
496
Ποιες δικές μου ιστορίες βγάζω ρε μαλάκα. Εχεις διαβάσει τι έχουν γράψει όσα μέλη την έχουν συναντήσει;

Κι αν σε τρώει το κωλί σου να μάθεις τι φάση είμαι, έλα μια βόλτα από το μαγαζί μου να μάθεις.. Μπες στο προφιλ μου ψάξε τα τελευταία 20 μηνυματά μου και θα βρεις τα στοιχεία μου... Τα έχω δώσει στη δημοσιότητα για όποιον νομίζει ότι έχει τα αρχίδια να με συναντήσει από κοντά.
Μην κωλώσεις κι εσύ όπως ο Νικολάκης (ξέρει αυτός ποιος είναι, μας διαβάζει). Σε περιμένω.

Είσαι σκληρός καργιόλης.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.375
Πόντοι
1.056
Καλημέρα σε όλους. Αλήθεια αυτός ο Περαματιώτης, τι φάση spam είναι? Από τη μια μιλάει στο κάθε μέλος εδώ ειρωνικά και επιθετικά και από την άλλη βγάζει δικές του ιστορίες περιπλέκονται καταστάσεις που μπορεί να μην ανταποκρίνονται στην αλήθεια. Προαγωγούς, εμπόριο και εκμετάλλευση γυναικών κτλ. Τραγικός...
Τώρα σε θυμηθηκα ποιος εισαι ρε μουνάκι... Εσύ είσαι η κωλώστρα ο Νικολάκης. Είχες μοστράρει στο προφιλ σου το skype σου (NikosZog) αλλα έκλασες μέντες και το έσβησες μωρη παρθενοπιπίτσα εεε;;
Το έπαιζες μάγκας από τη ροζ πολυθρονίτσα σου εδώ.
Τελικά μαγκιά κλανιά και κώλο φινιστρίνι είσαι μωρή χαμούρα.

Για στείλε μωρή ψωλορουφήχτρα που είσαι να έρθω να σου χαρακώσω το κωλί. Γιατί από ότι αποδείχθηκε τα αρχιδάκια σου είναι τόσο μικρά, όσο και τα πλήκτρα του πληκτρολογίου σου, αφου δεν πέρασες εσύ από το δικό μου χώρο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom