Νέα

Κρίτωνος 17-19

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SSGT-i
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 499
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
καλησπέρα παιδιά. είμαι καιρό στο σάιτ παρακολουθώ όλες τις συζητήσεις. αλλά σήμερα επισκέφτηκα το συγκεκριμένο μαγαζί. πέρασα με μαρία που με ξάφνιασε. καλό μασάζ και πολύ καλή, τρυφερή περιποίση.

καλησπέρα παιδιά. είμαι καιρό στο σάιτ


Φύλο:
Ηλικία: (-)
Τόπος:
Ημερομηνία εγγραφής: 11/01/10, 17:05
Τελευταία σύνδεση: 22/01/11, 21:09
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Like
34
Πόντοι
1
εδώ ήρθε κάνα νέο γκομενάκι; Ξερει κανείς;
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
16
λες να βαλανε μυαλο και να προσφερουν μπριζολα?
ποιος ηρωας θα παει...?
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Ηταν 65 μονο μασαζ (αρκετα καλο),πιο παλια ειχε φραπε σιγουρο,περιπου πριν 3 χρονια,τωρα εχει αλλαξει η Δ/νση και το φραπε ειναι σπανιο αλλα παραμενει καλο  το επιπεδο του μασαζ καλο.
Πριν 3 χρονια ηταν μια ουκρανη με το ονομα αννα ομορφη πολυ αλλα δεν εβγαζε ουτε την μπλουζα της....
η αννα και η Λούντα με τα γιαλιά...
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Like
34
Πόντοι
1
άλλαξε τίποτα εδώ; Ήρθε τίποτα καινούργιο;
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

KENTAYROS_X

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2011
Μηνύματα
8
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
γιατί δεν δοκιμάζεις και να ενημερώσεις κι εμάς ;

Aν δοκιμάσω, θα σε ενημερώσω. αλλά τα forum είναι για να μας λένε την γνώμη τους και χρήστες με μεγαλύτερη εμπειρία. Γι’ αυτό ρωτάω εσένα που υπογράφεις σαν ειδήμων!



???
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Aν δοκιμάσω, θα σε ενημερώσω. αλλά τα forum είναι για να μας λένε την γνώμη τους και χρήστες με μεγαλύτερη εμπειρία. Γι’ αυτό ρωτάω εσένα που υπογράφεις σαν ειδήμων!

Από τη στιγμή που δεν βλέπεις κάποιο σχετικό post, σημαίνει ότι δεν έχει δοκιμάσει κάποιος με κουπόνι.

Γι αυτό σου είπα, δοκίμασε και ενημέρωσε. Έτσι θα συνεισφέρεις κι εσύ στην ενημέρωση. Μην τα περιμένεις όλα έτοιμα...

 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
μού κάνει εντύπωση πάντως που συζητάτε γιά μασσαζ χωρίς πίπα χωρίς γαμήσι.....65 ευρώ
δηλαδή άλλος τρόπος γιά νά πετάξετε τα λεφτάσας δέν υπάρχει???
 

KENTAYROS_X

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2011
Μηνύματα
8
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Επισκέφτηκα σχετικά πρόσφατα το μαγαζί. Καλό μασάζ. Καλή φραπεδιά.
Τιμές 45 απλό μασάζ +30 για φραπεδιά (αν θυμάμαι καλά). Έχω την εντύπωση ότι με λίγα παζάρια, μπορείς να κατεβάσεις κάπως τη τιμή.
3 Κοπέλες και οι τρεις Μαρίες (τυχαίο; δεν νομίζω.) Τις ζητάς Μαρία Κοκκινομάλλα, Μαρία Ξανθιά, Μαρία Μαυρομάλλα!!!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Επισκέφτηκα σχετικά πρόσφατα το μαγαζί. Καλό μασάζ. Καλή φραπεδιά.
Τιμές 45 απλό μασάζ +30 για φραπεδιά (αν θυμάμαι καλά). Έχω την εντύπωση ότι με λίγα παζάρια, μπορείς να κατεβάσεις κάπως τη τιμή.
3 Κοπέλες και οι τρεις Μαρίες (τυχαίο; δεν νομίζω.) Τις ζητάς Μαρία Κοκκινομάλλα, Μαρία Ξανθιά, Μαρία Μαυρομάλλα!!!
...στην τιμή συνεχίζει να είναι απαράδεκτο....
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Like
34
Πόντοι
1
Επίσκεψη και συνεδρία με τη Μαρία τη μικρή. Μια μικροσκοπική γλυκιά κοπελίτσα. Μασάζ ανύπαρκτο! Αυτό το μαγαζί προσέφερε καλό μασάζ παλιότερα. Και βεβαίως φραπεδάκι. Τιμή 70. Και όταν ζήτησα καλύτερη τιμή μου είπε ότι δε γίνεται. Τα 70 είναι πάρα πολλά για ανύπαρκτο μασάζ φίλε KENTAYROS_X
 

midi

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
7
Like
130
Πόντοι
1
Καλησπερα κυριοι. Πηγα εγω σημερα για μασαζακι με 'ΚΟΥΠΟΝΙ' προσφορα απο internet. Δεν περιμενα και κατι παραπανω απο ενα απλο μασαζ. Τις υπηρεσιες μου την προσφεραι μια κοπελα με το ονομα Ειρηνη(ελληνιδα). Υπηρχαν και αλλες τρεις κοπελες. Δυο Μαριες και μια Μαρινα. Δεν μπορω να κρινω το μαγαζι αλλα νομιζω οτι μπριζολα δεν θα φαμε ποτε εκει.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Καλησπερα κυριοι. Πηγα εγω σημερα για μασαζακι με 'ΚΟΥΠΟΝΙ' προσφορα απο internet. Δεν περιμενα και κατι παραπανω απο ενα απλο μασαζ. Τις υπηρεσιες μου την προσφεραι μια κοπελα με το ονομα Ειρηνη(ελληνιδα). Υπηρχαν και αλλες τρεις κοπελες. Δυο Μαριες και μια Μαρινα. Δεν μπορω να κρινω το μαγαζι αλλα νομιζω οτι μπριζολα δεν θα φαμε ποτε εκει.
...είναι γνωστό ότι το συγκεκριμένο ..δεν...σερβίρει ....
 

george333

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
πηγα χθες παιδια δεν ξερω τι γινοταν παλια εμενα μονο μασαζακι μ κανανε 45' 55ευρω δεν ξερω αν καποιος αλλοσ εχει κανει κατι διαφορετικο εκει μεσα...το μασαζ ηταν ικανοποιητικο παντος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom