Νέα

Κρίτωνος 17-19

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SSGT-i
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 499
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
ναι είναι...τελευταία φορ'α που πήρα τηλέφωνο δούλευε μόνο αυτή.... καθημερινή ήταν
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
455
Κριτικές
24
Like
1.298
Πόντοι
1.071
Παιδιά θέλω να μου πείτε για την Όλγα κάποια πράγματα αξίζει?
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
138
Κριτικές
4
Like
252
Πόντοι
1
Επίσκεψη στο μαγαζί πριν μερικές βδομάδες. Διακριτικός σχετικά χώρος στον οποίο δούλευε μόνη της η Όλγα. Προηγήθηκε τηλεφωνικό ραντεβού.

Η όλγα είναι μια κλασσική ξανθιά Ρωσίδα μιλφαρα γύρω στα 45 που κατέχει γενικά το μασάζ. Ο χώρος όπως ανέφερα διακριτικός με ένα ντουζ και ένα δωματιο για μασάζ.
Οι υπηρεσίες περιορισμένες δλδ φτάνει μέχρι φραπέ οπότε οτιδήποτε παραπάνω ξεχαστε το. Το κάνει καλά ωστόσο μιας που το απολάμβανα όσο έπαιζα με τις ωραίες φυσικες βυζάρες της..κρίμα που δεν προσφέρει έστω ενα ισπανικό το τελείωμα θα ήταν πιο έντονο.
Τιμή στα 45.

(Μη ρωτάτε πληροφορίες για τηλ κλπ έχουν αναφερθεί πολλές φορές και με ένα Google search το βρίσκετε εύκολα)
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
περασμα με ολγα υπερτιμημενη.....δλδ γκιλφ βυζι το πολυ 3αρι και μασαζ μετριο
μονο μαλακια ουτε σεξ ουτε καλαμακι
Αν εκανε τουλαχιστον κανα αξιολογο μασαζ η ειχε μεγαλο βυζι οπως περιμενα θα ξαναπηγαινα παρολο που ναι σπασμενη στην μουρη .
 
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
31
Like
98
Πόντοι
0
Έκανα λογαριασμό για να σας πω την εμπείρια μου απο το εν λόγω "κατάστημα" . Παρθενική επίσκεψη σε φραπεδερι παίρνω τηλέφωνο ρωτάω αν ύπαρχει διαθεσίμοτητα στο επόμενο μισάωρο μου λέει ναι βεβαίως. Πάω με μετρό γιατί με αμάξι μέρα μεσημέρι στο κέντρο Αθήνας καλή τύχη. Φτάνω στην ώρα μου, χτυπάω μου ανοίγει μια κυρία που έτεινε πιο κόντα στα ηντα παρά στα άντα ξανθό βαμμένο γενικά μέτρια πράματα, πιο μέσα ένα όμορφο νεαρούδι μαξ 25-26 χρόνων να κοντοστεκετε στον διάδρομο. Της λέω όνομα και ώρα κράτησης και σαστίζει, μου λέει: "ωχ έκανα λάθος εγώ μπορείτε να περιμενετε λιγάκι;" Λεω εγώ : "εντάξει αλλα πόσο λιγάκι ;" "20 λεπτακια να καθίστε στο σαλόνι και δείτε λίγο τήλεοραση" μου λεει καθώς μου ανοιξε την τιβι να δω ειδήσεις του ΣΚΑΙ. Περίμενα 30 λεπτα, μεσα στα όποια ακουγόντουσαν κάπου κάπου ομιλίες απο τα δωμάτια, μετά απο εκεί είπα φτάνει και σηκώθηκα και έφυγα. Απογοητευτική πρώτη εμπειρία αν έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο μέσα στο budget των 50 εύρω θα τίμησω την επιλογή σας.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
34
Like
3.066
Πόντοι
4.365
περασμα με ολγα υπερτιμημενη.....δλδ γκιλφ βυζι το πολυ 3αρι και μασαζ μετριο
μονο μαλακια ουτε σεξ ουτε καλαμακι
Αν εκανε τουλαχιστον κανα αξιολογο μασαζ η ειχε μεγαλο βυζι οπως περιμενα θα ξαναπηγαινα παρολο που ναι σπασμενη στην μουρη .

Η Όλγα παμπάλαιη καραβάνα.. δεν νομίζω να την προτείνει κανείς τα τελευταία χρόνια. Το πιο τίμιο θα ήταν η άμεση απόσυρση της
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
34
Like
3.066
Πόντοι
4.365
Έκανα λογαριασμό για να σας πω την εμπείρια μου απο το εν λόγω "κατάστημα" . Παρθενική επίσκεψη σε φραπεδερι παίρνω τηλέφωνο ρωτάω αν ύπαρχει διαθεσίμοτητα στο επόμενο μισάωρο μου λέει ναι βεβαίως. Πάω με μετρό γιατί με αμάξι μέρα μεσημέρι στο κέντρο Αθήνας καλή τύχη. Φτάνω στην ώρα μου, χτυπάω μου ανοίγει μια κυρία που έτεινε πιο κόντα στα ηντα παρά στα άντα ξανθό βαμμένο γενικά μέτρια πράματα, πιο μέσα ένα όμορφο νεαρούδι μαξ 25-26 χρόνων να κοντοστεκετε στον διάδρομο. Της λέω όνομα και ώρα κράτησης και σαστίζει, μου λέει: "ωχ έκανα λάθος εγώ μπορείτε να περιμενετε λιγάκι;" Λεω εγώ : "εντάξει αλλα πόσο λιγάκι ;" "20 λεπτακια να καθίστε στο σαλόνι και δείτε λίγο τήλεοραση" μου λεει καθώς μου ανοιξε την τιβι να δω ειδήσεις του ΣΚΑΙ. Περίμενα 30 λεπτα, μεσα στα όποια ακουγόντουσαν κάπου κάπου ομιλίες απο τα δωμάτια, μετά απο εκεί είπα φτάνει και σηκώθηκα και έφυγα. Απογοητευτική πρώτη εμπειρία αν έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο μέσα στο budget των 50 εύρω θα τίμησω την επιλογή σας.

Συνηθισμένη φάση από παλιά. Κλείνανε ραντεβού αλλά δεν λέγανε όχι αν ερχότανε και πελάτης.. Σίγουρα όμως ήσουν άτυχος γιατί το μαγαζί δεν νομίζω να έχει κόσμο γενικά.

Για το νεούδι μήπως τσίμπησες καμια πρόσθετη πληροφορία?
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.581
Like
7.671
Πόντοι
1.056
Επιτρέπεται να αγγίζετε γυναίκες στα δύο αδελφά μαγαζιά;
Παλαιότερα που πήγαινα ναι, άνετα. Δε νομίζω να έχει αλλάξει αυτό, οι ίδιες δουλεύουν ακόμα.
Όταν ήταν η Μαρίνα (:smiling-face-with-heart-eyes:) στο Σ.33 το ευχαριστιόταν κιόλας.....
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.912
Πόντοι
456
Έκανα λογαριασμό για να σας πω την εμπείρια μου απο το εν λόγω "κατάστημα" . Παρθενική επίσκεψη σε φραπεδερι παίρνω τηλέφωνο ρωτάω αν ύπαρχει διαθεσίμοτητα στο επόμενο μισάωρο μου λέει ναι βεβαίως. Πάω με μετρό γιατί με αμάξι μέρα μεσημέρι στο κέντρο Αθήνας καλή τύχη. Φτάνω στην ώρα μου, χτυπάω μου ανοίγει μια κυρία που έτεινε πιο κόντα στα ηντα παρά στα άντα ξανθό βαμμένο γενικά μέτρια πράματα, πιο μέσα ένα όμορφο νεαρούδι μαξ 25-26 χρόνων να κοντοστεκετε στον διάδρομο. Της λέω όνομα και ώρα κράτησης και σαστίζει, μου λέει: "ωχ έκανα λάθος εγώ μπορείτε να περιμενετε λιγάκι;" Λεω εγώ : "εντάξει αλλα πόσο λιγάκι ;" "20 λεπτακια να καθίστε στο σαλόνι και δείτε λίγο τήλεοραση" μου λεει καθώς μου ανοιξε την τιβι να δω ειδήσεις του ΣΚΑΙ. Περίμενα 30 λεπτα, μεσα στα όποια ακουγόντουσαν κάπου κάπου ομιλίες απο τα δωμάτια, μετά απο εκεί είπα φτάνει και σηκώθηκα και έφυγα. Απογοητευτική πρώτη εμπειρία αν έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο μέσα στο budget των 50 εύρω θα τίμησω την επιλογή σας.
Πιτσιρίκα εκεί μέσα έχει να εμφανιστεί πάνω απο δέκα χρόνια-είχε ένα πανέμορφο Ουκρανάκι που σπούδαζε τότε- έχουμε κάποια παραπάνω πληροφορία απο συναγωνιστή;
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Πιτσιρίκα εκεί μέσα έχει να εμφανιστεί πάνω απο δέκα χρόνια-είχε ένα πανέμορφο Ουκρανάκι που σπούδαζε τότε- έχουμε κάποια παραπάνω πληροφορία απο συναγωνιστή;
Τελος. Απο οτι μου ειπε η Ολγα υπηρχε μια κοπελα που εκατσε 3 μερες και σταματησε. Γυρευε τι θα ειδε η κοπελα
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.581
Like
7.671
Πόντοι
1.056
Τελος. Απο οτι μου ειπε η Ολγα υπηρχε μια κοπελα που εκατσε 3 μερες και σταματησε. Γυρευε τι θα ειδε η κοπελα
Τι να είδε; Καυλωμένες πούτσες, όπως είδαν και οι άλλες. Να τις παίξει, να χύσουν και τέλος......
Σε άλλα μαγαζιά θα της ζήταγαν πολλά περισσότερα από αυτό.
 

kikoman

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
9
Like
87
Πόντοι
0
Καλησπέρα - δουλεύει ακόμα το μαγαζί; δεν έχω βρει πρόσφατες κριτικές και θέλω να το επισκεφτώ.
 
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
31
Like
98
Πόντοι
0
Καλησπέρα - δουλεύει ακόμα το μαγαζί; δεν έχω βρει πρόσφατες κριτικές και θέλω να το επισκεφτώ.
Ρε τυπε κυριολεκτικά ένα μήνα πριν άφησα σχόλιο. Το κατάστημα λειτουργεί κανονικά απλά μην περιμένεις συγκλονιστικά πράματα. Γκιλφ γύρω στα 50 και φραπές είναι η φάση για 45 ευρώ
 

goku_the_legend

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Έχει κανείς υπόψη αν το συγκεκριμένο μαγαζί λειτουργεί ακόμη; Επίσης γνωρίζετε σε γενικές γραμμές αν είναι καλό από άποψη χώρου; Αν είναι καθαρό, όμορφος χώρος, κλπ δηλαδή. Βασικά από παλιότερα είχα επισκευτεί 2 διαφορετικά μασάζ τα οποία μου άρεσαν πολύ αλλά διαμένω επαρχία και θα έρθω Αθήνα αυθημερόν και έχω πολύ περιορισμένο χρόνο, οπότε δεν θα μπορέσω να επισκευτώ κάποιο από αυτά που μου άρεσαν. Το συγκεκριμένο μασάζ είναι αρκετά κοντά στο μέρος που θα έρθω για δουλειά.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
34
Like
3.066
Πόντοι
4.365
Έχει κανείς υπόψη αν το συγκεκριμένο μαγαζί λειτουργεί ακόμη; Επίσης γνωρίζετε σε γενικές γραμμές αν είναι καλό από άποψη χώρου; Αν είναι καθαρό, όμορφος χώρος, κλπ δηλαδή. Βασικά από παλιότερα είχα επισκευτεί 2 διαφορετικά μασάζ τα οποία μου άρεσαν πολύ αλλά διαμένω επαρχία και θα έρθω Αθήνα αυθημερόν και έχω πολύ περιορισμένο χρόνο, οπότε δεν θα μπορέσω να επισκευτώ κάποιο από αυτά που μου άρεσαν. Το συγκεκριμένο μασάζ είναι αρκετά κοντά στο μέρος που θα έρθω για δουλειά.

Τύπε τα παίρνω ως αστείο αυτά που γράφεις. Έρχεσαι αυθημερόν Αθήνα και ρωτάς για Κρίτωνος;

Διάβασε λίγο το Μασαζ Αθηνα και κατηφόρισε προς συγγρου ή Φραντζη
 

goku_the_legend

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Τύπε τα παίρνω ως αστείο αυτά που γράφεις. Έρχεσαι αυθημερόν Αθήνα και ρωτάς για Κρίτωνος;

Διάβασε λίγο το Μασαζ Αθηνα και κατηφόρισε προς συγγρου ή Φραντζη
Έχω επισκεφτεί παλιότερα το Lelas στην Λίλας Καραγιάννη Κυψέλης και το Nirvana στη Φραντζή. Το πρόβλημα είναι ότι θα έχω κυριολεκτικά πολύ περιορισμένο χρόνο και το συγκεκριμένο μασάζ είναι μόλις 10 λεπτά δρόμος με τα πόδια από το σημείο που θα κινηθώ. Εκτός αν υπάρχει και κάποια άλλη πρόταση όπου να μπορώ να πάω κυριολεκτικά σε πολύ σύντομο χρόνο, η δουλειά μου θα είναι πολύ κοντά στο νοσοκομείο Ευαγγελισμός και θα πρέπει να υπολογιστεί και ο χρόνος της μετακίνησης. Μετά βλέπω ότι είναι και το Σκουφά 10 που μετακινήθηκε στην Βασιλίσης Σοφίας 66.
 
Τελευταία τροποποίηση:

NoobaklasGR

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2024
Μηνύματα
18
Like
18
Πόντοι
0
Έχει κανείς υπόψη αν το συγκεκριμένο μαγαζί λειτουργεί ακόμη; Επίσης γνωρίζετε σε γενικές γραμμές αν είναι καλό από άποψη χώρου; Αν είναι καθαρό, όμορφος χώρος, κλπ δηλαδή. Βασικά από παλιότερα είχα επισκευτεί 2 διαφορετικά μασάζ τα οποία μου άρεσαν πολύ αλλά διαμένω επαρχία και θα έρθω Αθήνα αυθημερόν και έχω πολύ περιορισμένο χρόνο, οπότε δεν θα μπορέσω να επισκευτώ κάποιο από αυτά που μου άρεσαν. Το συγκεκριμένο μασάζ είναι αρκετά κοντά στο μέρος που θα έρθω για δουλειά
Το μαγαζί είναι ανοιχτό, καθαρό μέρος όπου μπορείς να κάνεις ντουζ πριν και μετά. Έχει καλό κρεβάτι μασάζ. Τα υπόλοιπα τα έχουν γράψει τόσα μέλη εδώ και σε άλλα γκρουπ. Κατά τη γνώμη μου προσφέρει πολύ καλό μασάζ και για το δεύτερο μέρος φραπέ. Αν δεν έχεις χρόνο όπως λες, δεν χάνεις να κάνεις μια επίσκεψη να χαλαρώσεις λίγο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom