Νέα

Κριμαία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vonmakoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 145
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Εδώ είναι ένα βίντεο που δείχνει περίπου τι βλέπεις στην Κριμαία σε ό,τι αφορά τις ηλικίες άνω των 25.Επίσης το μότο των Ρωσίδων daj mi cash(δως μου cash).

 

caetano_italia

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2011
Μηνύματα
181
Like
0
Πόντοι
1
τελειος ο kman για ακομα μια φορα..ακομα μια φοβερη αναλυση ψυχικου χαρακτηρα τροπου ζωης συμπεριφορας λειτουργιας,kman γιατι σε παιρνουσαν για ρωσο?μοιαζεις με σλαβο ανοιχτοχρωμος ξανθος και ετσι?αυτο ειναι πλεονεκτημα στης γκομενες πιστευω γιατι σε παιρνανε για σλαβο.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Οχι,δεν είμαι ξανθός αλλά επειδή οι Ρώσοι έχουν μεγάλη ποικιλομορφία έχοντας πολλές επιμιξίες με παίρνουν όλοι για Ρώσο.Ακόμα και όταν τους λέω οτι είμαι Ελληνας επιμένουν οτι είμαι Ελληνας ρωσικής καταγωγής και οτι γεννήθηκα και μεγάλωσα στη Ρωσία.Μάλλον εκεί ζούσαν Ελληνες παλιά μου είπαν οτι τους έδιωξε ο Στάλιν στο Καζακστάν όσους κατοικούσαν γύρω από τη θάλασσα του Αζώφ.Γενικά το Κρασνοντάρ είναι εντυπωσιακή πόλη και οι γκόμενες εκεί το ίδιο.
Οι Ρώσοι είναι περίεργοι χαρακτήρες και αρκετά διαφορετικοί από τους Ευρωπαίους.Ενα αλλόκοτο στη Ρωσία είναι το ζήτημα των επιθυμιών.Ενώ σε εμάς υπάρχει ένα μίνιμουμ συμβιβασμών για καθετί εκεί δεν είναι έτσι και όλα είναι ανοιχτά.Υπεισέρχονται μύριοι προσωπικοί παράγοντες και όλοι διεκδικούν.Δηλαδή σου λέει εγώ θέλω αυτό άσχετα αν δεν κάνει τίποτα για να το αποκτήσει.Και όλα παίρνουν τη μορφή σύγκρουσης επιθυμιών δεν είναι όπως στο δυτικό κόσμο όπου όλα είναι αποστειρωμένα και στάνταρ.

Επίσης στους Σλαύους αρέσυν τα φυσικά πράγματα δέντρα,μουνιά ό,τι είναι φυσικό αφήνεται ελεύθερο να αναπτυχθεί.Δεν τους αρέσει να τα οργανώνουν όπως οι Γερμανοί.Ακόμα η σταλινική αρχιτεκτονική δεν είναι άσχημη γιατί δημιουργεί πολλούς ανοιχτούς χώρους και μεγαλοπρεπή κτίρια που δίνουν ατμόσφαιρα τη νύχτα σε τσιτώνουν στην αναζήτηση μουνιού.Το σλαυικό μουνί σε κρατάει πάντα τσιτωμένο σε έξαψη οι Σλαύες φαίνονται συνέχεια καυλωμένες και συχνά γελάνε και διασκεδάζουν σα σεληνιασμένες.Αμα έρθουν στο κέφι αρχίζουν το στριπτίζ.Εκεί τις αφήνεις να κάνουν το κομμάτι τους δεν πρέπει να παρεμβαίνεις στις φυσικές διαδικασίες.Η ελευθερία κινήσεων των γυναικών χωρίς την κοινωνική κατακραυγή εξηγεί σημαντικό μέρος της γοητείας και της μαγείας που ασκούν οι Σλαύες ώστε πακτωλός χρημάτων να εισρεύσει στα ηδυπαθή μουνιά τους.
 

caetano_italia

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2011
Μηνύματα
181
Like
0
Πόντοι
1
σωστος ο kman αλλη μια τρομερη και αναλυτικη πληρης αναλυση..οντως εχεις δικιο τρελαινονται για δεντρα για τη φυση,εβλεπα ενα ντοκιμαντερ και εδειχνε κατι ρωσους πορωμενους εθνικιστες πως ζουνε το τροπο ζωης..και τους εδειχνε να πηγαινουν οικογενιακως πικ νικ μεσα στα δαση..με της γυναικες τους..να γινονται κομματια απο το μεθυσι και μετα οι ρωσιδες να βαρανε με κατι οπλα..(ειχαν και οπλα μαζι τους) βαρουσαν οι ρωσσιδες γελουσαν οι ρωσοι,αυτο μονο ρωσιδες το κανουν..καμια σχεση με ευρωπη οντως..
 

spgreenblue

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Σωστός ο ΚΜΑΝ στα σχόλιά του.

Ήμουν και εγω στο Κρασνονταρ, Νοβο, Ροστοφ την προηγούμενη εβδομάδα για 8 ημέρες. Γύρισα Κυριακή.

Είδα πιο ομορφες κοπέλες στο Ροστοφ στο δρόμο και στα εμπορικά, αλλά λόγω δουλειάς δεν πρόλαβα να κάνω πολλά.

Έπαθα όμως ήττα στην Μόσχα που είχα να παω από τον προηγούμενο καλοκαίρι. Πήγα σε ένα σούπερ μαγαζί (club-bar-restaurant) Soho Rooms όπου τόσο όμορφες κοπέλες δέν βρίσκω ούτε στο Ιμπίζα στην Οδησσό ούτε στο Mantra & D'Lux & Budha Bar στο Κίεβο που γνωρίζω καλύτερα.

Οχι,δεν είμαι ξανθός αλλά επειδή οι Ρώσοι έχουν μεγάλη ποικιλομορφία έχοντας πολλές επιμιξίες με παίρνουν όλοι για Ρώσο.Ακόμα και όταν τους λέω οτι είμαι Ελληνας επιμένουν οτι είμαι Ελληνας ρωσικής καταγωγής και οτι γεννήθηκα και μεγάλωσα στη Ρωσία.Μάλλον εκεί ζούσαν Ελληνες παλιά μου είπαν οτι τους έδιωξε ο Στάλιν στο Καζακστάν όσους κατοικούσαν γύρω από τη θάλασσα του Αζώφ.Γενικά το Κρασνοντάρ είναι εντυπωσιακή πόλη και οι γκόμενες εκεί το ίδιο.
Οι Ρώσοι είναι περίεργοι χαρακτήρες και αρκετά διαφορετικοί από τους Ευρωπαίους.Ενα αλλόκοτο στη Ρωσία είναι το ζήτημα των επιθυμιών.Ενώ σε εμάς υπάρχει ένα μίνιμουμ συμβιβασμών για καθετί εκεί δεν είναι έτσι και όλα είναι ανοιχτά.Υπεισέρχονται μύριοι προσωπικοί παράγοντες και όλοι διεκδικούν.Δηλαδή σου λέει εγώ θέλω αυτό άσχετα αν δεν κάνει τίποτα για να το αποκτήσει.Και όλα παίρνουν τη μορφή σύγκρουσης επιθυμιών δεν είναι όπως στο δυτικό κόσμο όπου όλα είναι αποστειρωμένα και στάνταρ.

Επίσης στους Σλαύους αρέσυν τα φυσικά πράγματα δέντρα,μουνιά ό,τι είναι φυσικό αφήνεται ελεύθερο να αναπτυχθεί.Δεν τους αρέσει να τα οργανώνουν όπως οι Γερμανοί.Ακόμα η σταλινική αρχιτεκτονική δεν είναι άσχημη γιατί δημιουργεί πολλούς ανοιχτούς χώρους και μεγαλοπρεπή κτίρια που δίνουν ατμόσφαιρα τη νύχτα σε τσιτώνουν στην αναζήτηση μουνιού.Το σλαυικό μουνί σε κρατάει πάντα τσιτωμένο σε έξαψη οι Σλαύες φαίνονται συνέχεια καυλωμένες και συχνά γελάνε και διασκεδάζουν σα σεληνιασμένες.Αμα έρθουν στο κέφι αρχίζουν το στριπτίζ.Εκεί τις αφήνεις να κάνουν το κομμάτι τους δεν πρέπει να παρεμβαίνεις στις φυσικές διαδικασίες.Η ελευθερία κινήσεων των γυναικών χωρίς την κοινωνική κατακραυγή εξηγεί σημαντικό μέρος της γοητείας και της μαγείας που ασκούν οι Σλαύες ώστε πακτωλός χρημάτων να εισρεύσει στα ηδυπαθή μουνιά τους.
 

spgreenblue

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Το αγαπημένο μου βίντο για τις σλάβες είναι το mama's lover που κάνει θραύση τώρα.
Μάγκες καλή απόλαυση!!!

Εδώ είναι ένα βίντεο που δείχνει περίπου τι βλέπεις στην Κριμαία σε ό,τι αφορά τις ηλικίες άνω των 25.Επίσης το μότο των Ρωσίδων daj mi cash(δως μου cash).

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom