Νέα

Κριμαία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vonmakoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 145
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
V

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
εγω πηγα και ειδα μια αηδία!η θαλασσα της Κριμαιας δεν μπορει με τιποτα να συγκριθει με την Ελληνικη θαλασσα!μουνι ειχε παρα πολυ.ανεσεις 0.ζεστο νερο 2-3 ωρες τη μερα (2005).γνωστοι μου απο 'κει μου ειπαν οτι παλια τους κωβαν και το ρευμα (δεκαετια του '90)!και γενικα δεν ειναι και τοσο φτηνα για καποιον Ρωσσο εν σχεση με το να παει Τουρκια ή Αιγυπτο που θα του στιχοισει πολυ φτηνοτερα και εκει θα εχει ολες της ανεσεις.τα σανατορια εδειχναν εγκαταλελημενα  και γενικα ο τουρισμος δεν ηταν ιδιεταιρα ανεπτυγμενος.υπαρχει και η Οδησσος εκει η θαλασσα ειναι ακομα πιο συχαμερη!μπανιο δεν εκανα!η Κριμαια κατα τη γνωμη μου ειναι μια καλη επιλογη για καποιον πορνοτουριστα.ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΠΟΡΝΟΤΟΥΡΙΣΜΟ.για τους λατρες της καταγαλανης Ελληνικης θαλασσας που το καμακι δεν τους ενδιαφερει ιδιεταιρα καλητερα να πανε καπου αλλου.
Σύντροφε η θάλασσα της Κριμαίας είναι η μόνη θάλασσα που μου θύμιζε Ελλάδα. Βρήκα πραγματικά υπέροχες παραλίες με καθαρά και κρύα νερά.Έχε υπόψη σου ότι είμαι πολύ μυστήριος με τις θάλασσες και μαθημένος στο Αιγαίο και στο Ιόνιο δεν κολυμπάω όπου και όπου. Φυσικά το θέμα των ιδιωτικών πλαζ είναι εντελώς απίσιο για τα μάτια του Ελληνα, αλλά δεν έχει σχέση με τη θάλασσα.
Στην Οδησσό όντως η θάλασσα είναι σιχαμερή, αλλά απέχει από την Κριμαία 650χλμ.
Και ναι είναι ιδανικό μέρος για πορνοτουρισμό (γιατί είναι κάτι σαν τη Μυκονο για τους Ανατολικούς) αλλά είναι ακριβή.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Σύντροφε η θάλασσα της Κριμαίας είναι η μόνη θάλασσα που μου θύμιζε Ελλάδα. Βρήκα πραγματικά υπέροχες παραλίες με καθαρά και κρύα νερά.Έχε υπόψη σου ότι είμαι πολύ μυστήριος με τις θάλασσες και μαθημένος στο Αιγαίο και στο Ιόνιο δεν κολυμπάω όπου και όπου. Φυσικά το θέμα των ιδιωτικών πλαζ είναι εντελώς απίσιο για τα μάτια του Ελληνα, αλλά δεν έχει σχέση με τη θάλασσα.
Στην Οδησσό όντως η θάλασσα είναι σιχαμερή, αλλά απέχει από την Κριμαία 650χλμ.
Και ναι είναι ιδανικό μέρος για πορνοτουρισμό (γιατί είναι κάτι σαν τη Μυκονο για τους Ανατολικούς) αλλά είναι ακριβή.
Σιγουρα Μακη αν ψαξεις θα βρεις παραλιες.αλλα οπως ξερεις εγω ειμαι ανθρωπος που δεν πολυενδιαφερομαι για τη θαλασσα.το καλοκαιρι ξυπανω συνηθως μετα της 2 το μεσημερι.πολλες φορες και μετα της 3ης.θαλασσα πηγαινα οπου ειχε πιο κοντα βαριομουνα να παω παραεξω.απο της  γκομενες που γνωριζα οι 3ης στις 4ης ηταν που ειχαν ερθει απο καπου.συνηθως απο αλλα μερη της Ουκρανιας.αλλα ειχε και πολλες τουριστριες  απο διαφορες πολεις της Ρωσσιας αυτο που μου ειχε κανει μεγαλη εντυποση ειναι το ποσο Ρωσσοφιλοι ειναι οι ντοπιοι!με το που παρκαρα καπου τ'αμαξι μου (με Ρωσσικες πινακιδες) παντου χαμογελα.δεν θεωρουν τους εαυτους τους Ουκρανους.παντου εβλεπες Ρωσσικες σημαιες!το βασικοτερο εισοδημα των κατοικων ειναι 1.Δουλειες που εχουν σχεση με το Ρωσσικο στολο.και 2.τουρισμος.Η παραγωγη κρασιων μετα το ξεριζωμα των αμπελιων απο τον Γκορμπατσοφ στην αντιαλκοολικη εξτρατια δεν εφτασε ποτε στα επιπεδα της δεκαετιας του '80.γενικα η Κριμαια μου αφησε πολυ καλες εντυπωσεις.
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
πηγα θαλασσα στιν Ρουμανια & Βουλγαρια και σιγουρα δεν εχει καμμια σχεση με τιs Ελληνικεs. Αλλα εδω μαs ενδιαφερει το μουνι. Απο οτι εχω ακουσει στιν Κριμαια τα καλα μωρα ειναι πιασμενα απο σπονσορεs, και μενει η σαβουρα & αυτεs το παιζουν και καλα. Ασ μαs πει ο Υαντιs τι ισχυει τελικα αν μπορει.
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
[video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=a7YQFjhCfWQ[/video] [/video][video]  [video]http://www.youtube.com/watch?v=fqEM2vfHFzM[/video] [/video]
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
σύντροφοι  yalta  ξεκινήσαμε  από βουκουρέστι οδικός πρώτη στάση κισινέου  καφέ φαγητό  φύγαμε σύνορα με ουκρανία  "τουdορα"  μας ζάλισαν τα ούμπαλα  τελωνειακή "διασιφινισι"  20 euro λάδωμα και μπήκαμε θα  οποιος πάει  από εκεί καλύτερα να μπει από παλάγκα 5 km πιο πριν  αέρας χωρίς  λάδωμα και  πρήξιμο  από εκεί γυρίσαμε  με το που μπαίνουμε ουκρανία ανοίγουμε  το Gps MIO  βάζουμε προορισμό yalta 630 km δείχνει  5 τάματα στον άγιο χριστόφορο  προστάτη τον οδηγών "μουσικαρες" τέζα και πάμε περιμένοντας να βρούμε δρόμο ουκρανικό πολεμικό original  αλλα πάθαμε πλακα  μονο έχω από το χέρσον  η κέρσον 25 km κουνούσαν μετά όλος ο δρόμος σφεντόνα  δεν το  πιστεύαμε  στο δρόμο 2 φορες  σταμάτημα 10 euro και το  γέλιο ο δεύτερος  "ηθελε 130 γρίβνα λάδωμα του λέμε ότι έχουμε χοντρά και μας λέει no problem  μας  χαλάει  το διακοσάρικο κρατάει τα "δικατου"  και  μας δίνει  ρέστα  γέλια  πολλά  μέτο που φτάνουμε  στην αρχή τις  κριμαίας αρχίζει και αλλάζει το  τοπίο δραματικά  δεξιά  και αριστερά  χωράφια  θερισμένα  στο "κιτρινοκαφε" χρώμα  όπως  ακριβώς  ελλάδα αυτό κράτησε  μέχρι την συμφερούπολη πρωτεύουσα του νομου μετά την συμφερούπολη  νομίζεις ότι  είσαι ελλάδα  ακριβώς  μα  ακριβώς πεύκα  έλατα  στροφιλίκια  βουνό  και ακόμα  και τα προστατευτικά  στην άκρη  του δρόμου ίδια με  τα  ελληνικά  ακριβώς  μετά το βουνό θάλασσα και μπήκαμε  yalta
 

Συνημμένα

  • War-Dog-Website.jpg
    War-Dog-Website.jpg
    88,4 KB · Εμφανίσεις: 101

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
yalta ξεκινήσαμε  12 το μεσημέρι από βουκουρέστι και  φτάσαμε 8 το πρωί τις επομενης yalta  non stop  παρκάρουμε στο κέντρο τις πόλις διπλα στο mc ντόναλτς κατεβαίνουμε καθόμαστε σε ένα καφέ διπλα μετά από 10 λεπτά παρατήρησης λέω στον μαθητευόμενο δεν βλέπω ξεκολλα  σορτσάκια  και τακούνια να κροταλίζουν αλλα ουκρανία  xmmm περνάει καμια ώρα  αρχίζουμε και  παίρνουμε τηλ τα τηλεφωνα για  σπίτια που είχαμε από το internet  τα ζώα μου αργά μετά  τις 10 απάντησαν τα δυο από τα 5 σε άπταιστα ρωσικα αρχίδια δηλαδή  πάμε μέχρι την παραλια "μασαντρα"  στα  300 μετρα από το κέντρο  εκεί βρήκαμε  στο δρόμο τύπους που νοίκιαζαν  βρήκαμε καμια 7-8   κοτέτσια  από 60-120 euros την ημερα παρα την κούραση τα  "βαλκανοσκιλα" αντισταθήκαμε  γυρνάμε στο κέντρο  και βρίσκουμε γραφείο ενοικιάσεως  μετά  από πολύ ποδαρόδρομο έρχεται η λουντμίλα  60fevga  σε  άπταιστα  αγγλικά μας δίνει  spitaraaa  δυάρι  τεράστιο στο κέντρο ήθελε  80 δολάρια και με 55 euros  ήμασταν μέσα και με  το αμάξι ακριβώς  από κάτω   σε  άτυπο parking του σπιτιού  κάτω  από δέντρα ψωνίζουμε τα βασικά   νερά τσιγάρα κτλ και  την πέφτουμε  για ύπνο ξυπνάμε κατά τις 8 το βραδυ παρασκευής  χαρούμενοι  οι maalakes που ήρθαμε  στο πιο ανεβασμένο τουριστικό θέρετρο  τον ρώσων  ετοιμαζόμαστε  ντυνόμαστε  ole   κουστούμια  ρολόγια  τέζα  κάνα 3000  euros τουλάχιστον  ο καθένας ρούχα ρολόγια  παπούτσια  κτλ  top  και πάμε που λέτε  στο πιο ανεβασμένο club το πολυακουσμένο και ξακουστό matrix  η "ματριτσα" όπως το λένε  οι ρώσοι μέτο που φτάνουμε  από έχω με taxi 30 γρίβνα παθαίνουμε  πλακα sl  ml  s class  hummer x6 bmw κτλ λες και είμαστε μαϊάμι εδώ είμαστε λέω  του συντρόφου πάμε στην πόρτα  μέχρι την πόρτα η απόλυτη χλίδα  την "παρναμε"  μπαίνουμε μέσα και παθαίνουμε πλακα γιατί το  club είναι στον τρίτο  όροφο και πρέπει να πάμε  με  ένα τεράστιο  ανσανσέρ γέλια  τελικά  ανεβαίνουμε μπαίνουμε είσοδοι 2 άτομα 20 euro μπαίνουμε μέσα  το μαγαζί πληρότητα 30 τις 100  στυλ 2004-5 βουκουρέστι  αρχίδια "μεδολες"  ψόφιες κοντές και κέφι 0  το μαγαζί λέω   στον  σύντροφο όχι τραπέζι  εξερεύνηση ο τσάκαλος το πιάνει  πάμε μπάρα πιάνει  τον κεντρικό μπάρμαν τον αρχίζει  σφηνάκια  κεράσματα  μέσα  σε  μιση ώρα έγινε  αδερφός και  μας γραφει  σε  χαρτί τα  club που  πάει  ο κόσμος  ανά τρις λέξεις  στα αγγλικά που μας  έλεγε η μια ήταν κρίσις
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
φεύγουμε  και πηγαίνουμε στα  αλλα 2 club που μας έγραψε ο barman  εγώ "σιφιλιασμενος"  γιατί έχω πάρει  χαμπάρι  ότι  έχουμε  φάει  αντί για bon φιλε  φάβα ρωσικη με "σκορδοστουπι" γάμο την κριμαία μου γάμο στο  ένα από τα 2 club πόλις κόσμος  χάρηκα  αλλα  το μαγαζί  σαν ταβέρνα  η πιστα  ανισόπεδοι  μακριά  από το μπαρ γκόμενες μετριότατες  ακόμα  και  για  ελλάδα  πίνουμε vodkes με πορτοκαλι για να πάει κάτω η  φάβα  ρωσίας καθόμαστε μπάρα  2euro η μια  και πάνω που έχω φρικάρει έρχεται μια 1.80+  όχι όμορφη για τα γούστα  μου και μου λέει να χορέψουμε στα ρωσικα το μπλούζ που έπαιζε εκείνη την στιγμή  με το που τις λέω ότι δεν μιλάω ρωσικα και τις λέω γκρέτσκι στραβώνει τα "μουτρατις" και φεύγει επιδεικτικά  κόκαλο ο παππούς ο βάτραχος πρώτη φορα  στην ουκρανία  είπα έλληνας και η γκόμενα έφυγε  δεν μπορεί λέω βλήμα θα είναι τυχαίο γεγονός φεύγουμε  πάμε για  ύπνο άπραγοι για να είμαστε καλά το σάββατο που ξημέρωνε  οι  "αρχιγκανδεμιδομαλακες" :headbang:
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
ξυπνάμε κατά τις μια το μεσημέρι  εκεί μου βγήκε εμενα η ψυχολογική κούραση του ταξιδιού και πάμε στην παραλια masandra  στο siam paradise  με τα πόδια κόσμος στον δρόμο φτάνουμε και η siam άδεια 5 άτομα και το ίδιο στις διπλανές  πίνουμε cafe  γυρίζουμε πίσω στον δρόμο βρίσκουμε  μια κάτω από το club "ματριτσα" που δεν έχει είσοδο για να μπεις και γινόταν όπα  πανικός και ομόχλη  χαιρόμαστε γυρνάμε σπίτι βγαίνουμε το απόγευμα  για cafe και στον κεντρικό πεζόδρομο που βλέπετε στις φωτό χαμός  κόσμος πάνω κάτω πόλις κόσμος πραγματικά  διπλάσιος από odessa που ήμουν πέρσι το καλοκαίρι  αλλα  έκπληξη  πάλι μουρλάθηκα πραγματικά  δεν μπορούσα καν να το σκεφτώ πριν το δω ο κόσμος πάνω κάτω στον δρόμο και μιλάμε για πολύ κόσμο και οι καφετεριες και τα εστιατόρια  δεξιά και αριστερά από τον πεζόδρομο άδεια      :headbang:        100 και 150 καθίσματα το κάθε μαγαζί και να κάθονται 3-10 άτομα  ενώ από έχω να περνάνε τουλάχιστον εκατοντάδες άτομα    :headbang:        πρώτη φορα είδα τέτοιο πράγμα  στην ζωή μου με  έπιασε λίπη  ρε ούτε cafe δεν πίνουν    εκεί είναι  σπίτι θάλασσα και η θάλασσα  νοείται η διασκέδαση τους  ella μουνί  στον τόπο σου έχω πάει "σε πολι πιο φτωχότερες περιοχές τις ουκρανίας και παντού σάββατο είχε κόσμο στα μαγαζιά
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
φοβερη αναλυση, μπραβο συντροφε, αναμενω με αγωνια τιν συνεχεια  :rockon:  ;)
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
yalta ένα πράγμα που ξέχασα να γράψω είναι ο καιρός  εναλλαγές συνεχεια  συννεφιά  βροχή  καντάρια αύγουστο μηνα μετά κουφόβραση με λίγο ήλιο και ξανά συννεφιά βροχή κτλ  ανυπόφορα  τέλος πάντων  σάββατο βραδυ  λέμε δεν μπορεί το matrix  η "ματριτσα"  το καλύτερο τους μαγαζί  θα είναι  όπα  ντυνόμαστε πάλι όπα  στην διάλεκτο  τον "βαλκανοσκιλον"  λατέρνα  στυλ  rolex κουστούμια ιταλικά γυαλιστερά  κτλ σκάμε νωρίς στο μαγαζί  κατά  τις12.30 ο "αρχιμπαρμαν" έκανε τούμπες  μόλις  μας είδε τραπέζι  άμεσος  σε καλο σημείο  μπουκάλα  vodka χυμοί  κτλ το γέλιο  τις  υπόθεσις  άμα δεν  τα πληρώσεις  δεν  στα  φέρνουνε  100 euro όλα  μαζί με  εισόδους  διά δυο  50 εύρα  το άτομο "τραπεζατι" στο  καλύτερο club τις γιάλτας  τι ακριβά  και  τούμπανα  κινεζικα αράζουμε και περιμένουμε εγώ είχα όλο το βραδυ σερβιτόρο  πάνω από το κεφάλι μου μου άναβε  τα τσιγάρα άλλαζε πάγκο  μου  άλλαζε τασάκια  μονο πίπες  δεν  μου  έκανε  του αφίσα  100 γρίβνα  και ήταν  ok  ο τύπος  κατά  1.30  πληρότητα  60-70  τις  100  στο μαγαζί  γυναίκες  1 καλή όχι top ρωσίδα  58  βατράχια  ευτυχώς  οι χορεύτριες ήταν καλές  και  υπήρχε  "ψιλοκεφι"  και δεν  φύγαμε  κατά  τις 2  ο σύντροφος  πάει μπαρ  και  αρχίζει  το σκληρό  ρουμανικο  καμάκι πρέπει να κέρασε  όλες  τις γκόμενες  τις  μπάρας  εγώ  καμάκι σε  30 fefga στόχο  στο απέναντι τραπέζι μονίτης  λέω μονη σε  ολόκληρο τραπέζι??  κάτι είναι  η  γκόμενα  την πεζό  χαμογελάει  παο διπλα  mpla mpla  αγγλικά τις  λέω  έλληνας  χάρηκε  λίγο  λέω ωραία  θα  γαμήσω σήμερα  τα πίναμε όλα  καλά και τι γυρνάει  και  μου λέει σύντροφοι  ???????????????  ακούστε  περίμενε  να  σου γνωρίσω τον  άντρα μου που χορεύει  στην πιστα  αυτό μετά  από 1 ώρα  mpla  mpla  κόκαλο  ο παππούς  ο  βάτραχος  πράγματι γνωρίζω  τον ivan  και παο στην θέση μου  τέζα  από σύφιλη έρχεται και  ο σύντροφος  με  δυο γκόμενες από την  μπάρα από κίεβο  με φυλάνε  χαιρετούρες  πίνουν δυο ποτά  και  ξαφνικά  εξαφανίζονται  δεύτερη  σύφιλη  η  προηγουμενη με  τον  άντρα  χαμογελα  και  νοήματα  εγώ  στα  αρχίδια  μου σπασμένος  πρώτη φορα  στην ουκρανία  έτσι :headbang:  επίσης  άλλο κουφό  σε  όλα  τα  τραπέζια  πουθενά  μπουκάλι  παντού  2 χυμοί  τρία  ποτά  2 μπίρες    κτλ  μονο  εμείς  πίναμε  ορε τα σκέφτομαι  και  γελάω τώρα  αλλα  εκεί  έσκασα από το  κακό  μου :2funny:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Φίλε yantis σε ευχαριστούμε πραγματικά για τις αναλύσεις. Τις διαβάζουμε (όσο μπορούμε) με πολύ ενδιαφέρον.
Υπάρχει μείζον θέμα με τα ελληνικά όμως.
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
δυστυχώς  γράφω με  μετατροπέα  από ρουμανικο πληκτρολόγιο  greeklish-το-greek          yalta  ok :headbang: παντού  αμάξια  με  νούμερα  από  την ρωσία  καλά  αυτοκίνητα  είδα  όλα  τα καινούργια μεγάλα  τζιπ  τις  toyota    και  τις  μιτσουμπίσιη    μαζί  με  x5  και  vw    επίσης  είδα    στην  yalta  100 τις 100  τα  γραφόμενα    του  μπλασκου 1  ο κόσμος    στα  παγκάκια  2 τσιγκουνιά  ούτε  για  καφέ δεν πάνε 3  κουτοπονηριά  και  βλαχιά  .  είχαμε  μείνει  στο matrix  λοιπόν  με  λίγα  λόγια  είχαμε  φρικάρει    και  ο  σύντροφος  πάει  στον  "αρχιμπαρμαν"  και  του  λέει  για  "καργιολες"  ο μπάρμαν  του  λέει  δεν  έχουμε  κανε  καμάκι .  αν  είναι  δυνατόν  πρωτόγνωρα  πράγματα  για  ουκρανία  έχει  πάει  4.30    πάμε    για  άλλο  μαγαζί    αλλα  μετά  τις  4  σάββατο  έχτος  από  κάποια  εστιατόρια  στα  ξενοδοχεία    δεν  δουλεύει  τίποτα  . άλλο  πακέτο    ρωσικο  και  αυτό  ξενερώσαμε  τελείως      σπίτι  για  ύπνο .  κυριακή    ξυπνάμε    κατά  τις  2    πάμε  για  μπάνιο  αρχίζει    να  βρέχει    μπαίνουμε    σε  ένα  cafe    και  ρε  παιδιά    πέφτουμε    σε  3  κυπριους    που  μέναν  στο  κεντρικότερο    ξενοδοχείο  απέναντι    από  το  λιμεναρχείο    κλαμένοι    και    σιφιλιασμενοι    όπως  και  εμείς    .  αρχίσαμε  να  γελάμε    όλοι  μαζί  και    να    βρίζουμε      κυπριακά      την  yalta      μουνί    και    αυτοί    μηδέν    γέλιο  και  κλάμα    μαζί  . αυτοί  είχαν    πάει    στα    αλλα    μαγαζιά    που    δεν  πήγαμε      εμείς  τα  πιο    παρακμιακά      και    αυτοί    τα  ίδια  μηδέν    αποτέλεσμα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
            τα  περνo    στο  κρανίο      τσιμπάμε  έναν    ταρίφα    και  πάμε      στο  hotel    yalta    το    πιο  παλιό    και    γνωστό    στους    τούρκους      για    καριόλες      κουμμουνιστικό    πολύ  μεγάλο      ξενοδοχείο      καθόμαστε      για    καφέ      στο    καφέ      ακριβώς    στην    είσοδο  .και    όντως    καριόλες    δυο  δυο    μπάζα    "χοντροκολες"    αυτές  που  γουστάρουν  οι  τουρκαλάδες  φορτώνονταν  με  "τουρκοαραβες"    40 χρόνον  και  πάνω    αηδία    ξενερώσαμε  πήγαμε    από  πίσω    στην  πισινα  αρχίδια    πράσινα  ,  κατεβήκαμε    μπροστά    στην  παραλια  .    αρχίδια  μπλε  με  πουά    βουλες.    πίσω    στο    σπίτι    με    βροχή          :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
e  λέω 3  μέρες    ουκρανία    σκορ  ο  :jerking: :jerking: :jerking:  να σκίσω  τα  "βαλκανοσιμα"  μου  αρχίζω  την  μαντική  "βαλκανοσκιλικι"  μέθοδο    ευρέσεως    "λασποκαταστασις"    μέσο    αστεριών  θα  σας  την  εξηγήσω    άλλη  φορα  την  μέθοδο    και  επιτέλους    βρίσκουμε    κυριακή  βραδυ    το  μονο  club  λάσπης  που  παίζει    στην  yalta  είναι    στην  μέση  του  πεζοδρομου  μέσα  σε  στενό    το  club    ζέφυρ    είσοδο    10  euro  το  άτομο  μπαίνουμε  μέσα  μικρό  μεν  αλλα  θαυματουργό    επιτέλους    ουκρανία    όπα  μουνιά  να  χορεύουν    τέζα  ερωτικό    κάλεσμα    στον  μοντέλο    σύντροφο  και  σε  μένα  foul    αρχίζουμε    τα  ξίδια    και  από    την  χαρά μου    χόρεψα    όλες    τις  φιγούρες      του  travolta    τέζα    όπα    πάμε  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
επιτελουs, να και εναs σοβαροs & αντικειμενικοs πορνο-ανταποκριτιs που δεν βλεπει τιs σαρδελεσ για αστακουs  :rockon: :rockon: :rockon: keep walking  :woldman:
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
το  χαρήκαμε    πραγματικά    μετά    από  τρις  μέρες  ρωσικης    φάβας    με    "σκορδοστουπι"    όπα    το  μαγαζί    σας    λέω  tezaaa    olllaaa    pameee  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:  αλλα  μικρό    vodkaportokali  2.5  euro  μπίρα    το  ίδιο  red  bull  το  ίδιο  ότι  πάρεις    2.5  euro    κατά  τις  4  φορτώνουμε  2  από  harkov  κανονικές    και  πάμε    για  φαΐ    28  και    25  χρόνον  πολύ  καλές    για    κρεβάτι  έχω    όμως  όλα  κλειστά .    γαμάτα    οι  γκόμενες  αγγλικά    μηδέν  τους  λέμε  πάμε    στο  σπίτι    όχι  λένε    μας    καθίζουν    σε  παγκάκι    πάνω  από  το  λιμάνι  παίρνουμε    μπίρες    και  πέφτει    το  "χαμουρεμα"    τις    αρκούδας    στο  παγκάκι    έφηβος  ξανά  oleee  :dancing::dancing:
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
α ρε τυχερε, παντα τετοια, 45αρηs με 25αρα  :new_shocked: στα παγκακια, σπορια, μπυρεs, χαμουρεμα  :humpleg:
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
αυτh ειναι περιγραφη, οχι σαν τιs μουφα φοτο απο γκομενεs ντεμεκ Δνιπρο  :jerking:
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
την  επομενη  μέρα  ξαναβρήκαμε  τους  κυπριους  πιο  κλαμένους  βγάλαν  μια  γκόμενα  τους  πήγε  σε  ένα  μπαρ    και  πλήρωσαν    τρία  ποτά  70    euro  το  κατάλαβαν    ότι  ήταν  πουστιά  αλλα  κώλωσαν  να  κάνουν  φασαρία  .    τα  μωρά  τα  δικά  μας  την  κάναν  για  harkove    δευτερα  λέω  πάμε  σεβαστούπολη    διπλα  η  άλουστα    ο  σύντροφος  όμως    μου  λέει  άμα    είναι  έτσι  εδώ    διπλα  θα  είναι  φάβα      ρωσικη  χωρίς      "σκορδοστουπι"    οποτε  μιλάω    με  τα  αστερια  μου    και    τα    αστερια  μου  μου    λένε    "κοπροσκιλε"    πήγαινε    dnipropetrofsc  μα  λέω  είναι  500  km    πιο  πάνω    και  δεν  ξέρω  πως  είναι    ο  δρόμος    άσε  που  είναι    αύγουστος    και    θα  είναι  αντίο    το  μέρος  όμως    τα  αστερια    μου    είπαν    όχι  άλλο    φάβα    τσακίσου  και  πήγαινε    dnipropetrovsc    άμεσος        :tickedoff: :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom