Νέα

Κοριτσια που το κανουν με ανταλλαγμα δωρακια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex0444
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 785
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Σκεφτειτε οτι οι σχεσεις ειναι η μονη μορφη απατης που και πληρωνεις αλλα και παρακαλας για να γαμησεις!

ΚΟΡΟΙΔΑΑΑΑΑ!!!!!!!

RIGOMORTIS :thumbsup: RESPECT! :thumbsup:

σου έχει τύχει να πληρώσεις και να παρακαλας μετά για να γαμήσεις?  :think:
κότσο σε πιάσαν τύπε  :grin:
 

lamogio1

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα αν δεν πληρωσεις δε γαμας!
Ειτε εμμεσα ειτε αμεσα!
Εξαιρεσεις αποτελουν τυποι οπως ο Ρουσελ της ζουρλοΩναση, ο απεθαντος Μητσοτακης της Μαρικας....
Μην χρησιμοποιείς αυτό το όνομα θα πέσει η ιστοσελίδα
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
Οι αληθινοι αντρες (1-3%) γαμανε 50-100+ καργιολες-πουτανες το μηνα οχι σαν τις υπολοιπες αδερφαρες (95%+) που κανουν σχεσεις και μαλακιες.
αυτο το 1-3% κατουραει καθολου η μονο σπρωχνει;
οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει... μελιντζανες
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
η κατηγορια αυτη αυξανει δραματικα. θα σας πω 3 δικες μου εμπειριες

- εργαζομενη σε pr γνωστου καφε/μπρ/εστιατοριου γλυφαδας. Αντιτιμο: μηνιαιο νοικι + λογαριασμοι για 2 συνευρεσεις εβδομαδιαια. Επιλέγει,λογω εμφανισης.

- Πωλήτρια σε καταστημα ρουχων νοτια, επισης. δωρακια, μονο (παπουτσια, τσαντες, αξεσουαρ). βγαινει κανα 700αρι μηνιαια. Απεριοριστες συνευρεσεις - εχει βαρυ ωραριο ομως και δεχεται κουφες ωρες

- Κομμωτρια σε γνωστη αλυσιαδα - νοτια παλι. Δωρο κατα περισταση, οτι χρειαζεται. Φιλος, πχ, πλήρωσε δόση εφορίας  :2funny:
Από μαλάκες άλλο τίποτα... Καλά κάνουν τα κορίτσια από μια μεριά...
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Τις προάλλες γάμησα και μια άλλη, μοντέλο εκείνη, και μου έδωσε μια τυρόπιτα  :2funny:
 

lamogistan

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Τσαμπα δεν παιζει,αλλα σε οποια βγαλεις καμια γραμμη.....σου κανει φουλ προγκραμ  για πλακα..
και για να μην μιλαω γενικευμενα...το 98%
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
η κατηγορια αυτη αυξανει δραματικα. θα σας πω 3 δικες μου εμπειριες

- εργαζομενη σε pr γνωστου καφε/μπρ/εστιατοριου γλυφαδας. Αντιτιμο: μηνιαιο νοικι + λογαριασμοι για 2 συνευρεσεις εβδομαδιαια. Επιλέγει,λογω εμφανισης.

- Πωλήτρια σε καταστημα ρουχων νοτια, επισης. δωρακια, μονο (παπουτσια, τσαντες, αξεσουαρ). βγαινει κανα 700αρι μηνιαια. Απεριοριστες συνευρεσεις - εχει βαρυ ωραριο ομως και δεχεται κουφες ωρες

- Κομμωτρια σε γνωστη αλυσιαδα - νοτια παλι. Δωρο κατα περισταση, οτι χρειαζεται. Φιλος, πχ, πλήρωσε δόση εφορίας  :2funny:
Ποιοί τα κάνουν αυτα ρε?  :idiot:  :jerking:
Ρε δεν πάμε καθόλου καλά,μετα μερικοί αναρωτιούνται γιατι οι Ελληνίδες θεωρούν το μουνί τους θησαυροφυλάκιο.Έλα ντέ....  :cheesy:
Απορώ γιατι υπάρχει ακόμα αυτος ο ψευτό-διαχωρισμός ανάμεσα σε πορνες και μή,μιας κ οπως φαίνεται η διάφορα αφορά μόνο το "φαινεσθαι" και όχι το "ειναι".Η ουσία ειναι,όμως,γιατι το κάνει αυτο ο έχων π.χ την οικονομική δυνατότητα (δεν το συζητώ οτι ο μή έχων ειναι άξιος της μοίρας του,αν προσπαθεί να το κάνει),τόσο ανίκανος είναι?
Διότι σας ερωτώ,αυτος ειναι ο "μάγκας" με τον "τροπο" του ή μήπως εν τη πραγματικότητι ειναι το μέγας κορόιδο της υποθέσεις,μιας κ επ´ουδενί δεν διαθέτει-τουλάχιστον μη ζημιογόνα-τα χρήματα του?
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Εμενα μου ετυχε μια νεαρα η οποία μου πηρε μια πιπα και εγω για να ανταποδωσω ενα ζευγαρια παπαουτσια εσας?

Εμενα μου ετυχε μια μεσηλικη την οποια την εσκισα και μου εκανε δωρο παπουτσια!

sorry_i_win.jpg
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Ποιοί τα κάνουν αυτα ρε?  :idiot:  :jerking:
Ρε δεν πάμε καθόλου καλά,μετα μερικοί αναρωτιούνται γιατι οι Ελληνίδες θεωρούν το μουνί τους θησαυροφυλάκιο.Έλα ντέ....  :cheesy:
Απορώ γιατι υπάρχει ακόμα αυτος ο ψευτό-διαχωρισμός ανάμεσα σε πορνες και μή,μιας κ οπως φαίνεται η διάφορα αφορά μόνο το "φαινεσθαι" και όχι το "ειναι"

Οι γυναικες κανουν σεξ μονο για καποιον λογο δηλαδη ΛΕΦΤΑ-ΠΡΟΑΓΩΓΗ-ΓΑΜΟΣ.
Δεν ειναι μονο οι Ελληνιδες ολες οι γυναικες στον πλανητη ψαχνουν να βρουν εναν πλουσιο μπουλη-μαλακα για να κανουν σχεση να τον παντρευτουν και να πιασουν την καλη!
Αυτος ο ψευτοδιαχωρισμος υπαρχει γιατι οπως καθε απατη ετσι και αυτη χρειαζεται καλυψη,οι ιεροδουλες ειναι 100000 φορες πιο εντιμες!

Ομως η απατη για να τεθει σε εφαρμογη πρεπει να βρεθει το ΚΟΡΟΙΔΟ.
Οι γυναικες ξερουν οι το 95%+ των ανδρων ειναι κοροιδα.
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Οι γυναικες κανουν σεξ μονο για καποιον λογο δηλαδη ΛΕΦΤΑ-ΠΡΟΑΓΩΓΗ-ΓΑΜΟΣ.
Δεν ειναι μονο οι Ελληνιδες ολες οι γυναικες στον πλανητη ψαχνουν να βρουν εναν πλουσιο μπουλη-μαλακα για να κανουν σχεση να τον παντρευτουν και να πιασουν την καλη!
Αυτος ο ψευτοδιαχωρισμος υπαρχει γιατι οπως καθε απατη ετσι και αυτη χρειαζεται καλυψη,οι ιεροδουλες ειναι 100000 φορες πιο εντιμες!

Ομως η απατη για να τεθει σε εφαρμογη πρεπει να βρεθει το ΚΟΡΟΙΔΟ.
Οι γυναικες ξερουν οι το 95%+ των ανδρων ειναι κοροιδα.
Συμφωνώ μάζι σου σχεδόν σε όλα,μόνο που πιστεύω πως οι Ελληνίδες το έχουν σε πολυ μεγαλύτερο βαθμό...και σε χώρες που ίσχυε έντονα αυτο(π.χ χώρες του πρώην Ανατολικού μπλοκ),ίσχυε λόγω ιδιαίτερων συνθηκών,οπως λ.χ κακή οικονομική κατάσταση κ.λ.π.
Υ.Γ: Αυτο ακριβώς ήθελα να τονίσω,πως στην πραγματικότητα όλα βασίζονται πάνω μας(και ειδικά τώρα στους χαλαιπούς καιρούς που ζούμε).Συνεπως,κύριοι,ας θέσουμε τους δικούς μας όρους στο παιχνίδι,διότι,ναι με αυτές έχουν το καρπούζι,αλλα πιστεύω πως εμείς έχουμε το μαχαίρι και ο νοών νοείτο.Καλο απόγευμα σε όλους  ;)  :)
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Οι γυναικες κανουν σεξ μονο για καποιον λογο δηλαδη ΛΕΦΤΑ-ΠΡΟΑΓΩΓΗ-ΓΑΜΟΣ.
Δεν ειναι μονο οι Ελληνιδες ολες οι γυναικες στον πλανητη ψαχνουν να βρουν εναν πλουσιο μπουλη-μαλακα για να κανουν σχεση να τον παντρευτουν και να πιασουν την καλη!
Αυτος ο ψευτοδιαχωρισμος υπαρχει γιατι οπως καθε απατη ετσι και αυτη χρειαζεται καλυψη,οι ιεροδουλες ειναι 100000 φορες πιο εντιμες!

Ομως η απατη για να τεθει σε εφαρμογη πρεπει να βρεθει το ΚΟΡΟΙΔΟ.
Οι γυναικες ξερουν οι το 95%+ των ανδρων ειναι κοροιδα.
:2funny:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Όταν πηγαίναμε σχολείο και μας έδερνε η αγαμία ένας φίλος έλεγε ότι αν όλοι οι άντρες έκαναν απεργία από το σεξ για κάνα μήνα, θα βγαίνανε στους δρόμους όλες σαν λυσσασμένες. Σωστό αλλά επειδή αυτά τα πράγματα δεν γίνονται, όσοι έχουνε να σπρώξουν καλά κάνουν και σπρώχνουν. Όσοι δεν έχουμε, τη βγάζουμε με άλλους τρόπους. Έτσι είναι η ζωή. Τι θα πεις σε αυτόν που έχει φράγκα, μην πας διακοπές στο εξωτερικό, μη μένεις σε καλό σπίτι, μην έχεις ανέσεις, μη γαμάς γιατί δεν γαμάω ούτε κι εγώ;  :boobies:
 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
Οι γυναικες κανουν σεξ μονο για καποιον λογο δηλαδη ΛΕΦΤΑ-ΠΡΟΑΓΩΓΗ-ΓΑΜΟΣ.
Δεν ειναι μονο οι Ελληνιδες ολες οι γυναικες στον πλανητη ψαχνουν να βρουν εναν πλουσιο μπουλη-μαλακα για να κανουν σχεση να τον παντρευτουν και να πιασουν την καλη!
Αυτος ο ψευτοδιαχωρισμος υπαρχει γιατι οπως καθε απατη ετσι και αυτη χρειαζεται καλυψη,οι ιεροδουλες ειναι 100000 φορες πιο εντιμες!

Ομως η απατη για να τεθει σε εφαρμογη πρεπει να βρεθει το ΚΟΡΟΙΔΟ.
Οι γυναικες ξερουν οι το 95%+ των ανδρων ειναι κοροιδα.

:jerking:
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
8
Πόντοι
16
Οι περισσότεροι εδω μέσα δεν λέγανε στις αρχές τις κρίσης ότι επιτέλους θα χαθούν οι χορηγοί, γκομενοβοσκοί, πυρφόροι κτλ. και οι ελλεηνίδες θα ρίξουν τα μούτρα τους και θα γαμιούνται για λεφτά και δώρα; Τώρα που αυτό γίνεται σας κακοφαίνεται; Και μετά λέμε ότι οι γυναίκες δεν ξέρουν τι θέλουν!
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
:2funny:

Σταματήστε με τις μαλακίες θα μου φύγει ο καφές απ ΄τα χέρια...
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Όταν πηγαίναμε σχολείο και μας έδερνε η αγαμία ένας φίλος έλεγε ότι αν όλοι οι άντρες έκαναν απεργία από το σεξ για κάνα μήνα, θα βγαίνανε στους δρόμους όλες σαν λυσσασμένες. Σωστό αλλά επειδή αυτά τα πράγματα δεν γίνονται, όσοι έχουνε να σπρώξουν καλά κάνουν και σπρώχνουν. Όσοι δεν έχουμε, τη βγάζουμε με άλλους τρόπους. Έτσι είναι η ζωή. Τι θα πεις σε αυτόν που έχει φράγκα, μην πας διακοπές στο εξωτερικό, μη μένεις σε καλό σπίτι, μην έχεις ανέσεις, μη γαμάς γιατί δεν γαμάω ούτε κι εγώ;  :boobies:
Βλέπεις φίλε μου που πολλοί έχετε υλιστική αντίληψη των πραγμάτων?
Και σ ερωτώ,γιατί να θεωρείται ως εμπορεύσιμο είδος ή αντάλλαγμα μια σχέση ή το sex της μιας βραδιάς με μια μή επαγγελματία?
Καταλαβαίνεις δηλαδή που εστιάζω εγώ?
Μιλάμε για ένα τοσο απλό πράγμα,που θα έπρεπε να ειναι κάτι φυσικό και όχι πολύπλοκο,όχι σαν ένα είδος συναλλαγής όπου απλα ο καθένας προσπαθεί να πάρει αυτο που θέλει ,ο μεν άνδρας με όσο το δυνατόν λιγότερο κόστος και η δε γυναίκα με όσο το δυνατόν μεγαλύτερο όφελος.Αν ειναι δυνατόν δηλαδή,που ζούμε?
Υ.Γ:Προφανώς και δεν θα πεις στον έχοντα το χρήμα,"γιατι ξοδευεις?¨,όμως μπορείς να του πεις :"γιατί ξοδευεις μαλακισμένα?
Στο παράδειγμα π.χ που έδωσες,άνεση π.χ ειναι και το να πληρώνει έναν άνθρωπο μόνο και μόνο για να τον ταιζει,ας πούμε,σταφύλια στο στόμα και να του δίνει 50e την ωρα(γιατι όχι?ετσι δεν ειναι?αφου εχει πολλα λεφτά)....Ε,πείτε μου λοιπόν,δεν ειναι μαλακία αυτο που κάνει?καπου εκει βασίζεται το σκεπτικό μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom