Νέα

Κοριτσια που το κανουν με ανταλλαγμα δωρακια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex0444
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 785
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
η κατηγορια αυτη αυξανει δραματικα. θα σας πω 3 δικες μου εμπειριες

- εργαζομενη σε pr γνωστου καφε/μπρ/εστιατοριου γλυφαδας. Αντιτιμο: μηνιαιο νοικι + λογαριασμοι για 2 συνευρεσεις εβδομαδιαια. Επιλέγει,λογω εμφανισης.

- Πωλήτρια σε καταστημα ρουχων νοτια, επισης. δωρακια, μονο (παπουτσια, τσαντες, αξεσουαρ). βγαινει κανα 700αρι μηνιαια. Απεριοριστες συνευρεσεις - εχει βαρυ ωραριο ομως και δεχεται κουφες ωρες

- Κομμωτρια σε γνωστη αλυσιαδα - νοτια παλι. Δωρο κατα περισταση, οτι χρειαζεται. Φιλος, πχ, πλήρωσε δόση εφορίας  :2funny:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
η κατηγορια αυτη αυξανει δραματικα. θα σας πω 3 δικες μου εμπειριες

- εργαζομενη σε pr γνωστου καφε/μπρ/εστιατοριου γλυφαδας. Αντιτιμο: μηνιαιο νοικι + λογαριασμοι για 2 συνευρεσεις εβδομαδιαια. Επιλέγει,λογω εμφανισης.

- Πωλήτρια σε καταστημα ρουχων νοτια, επισης. δωρακια, μονο (παπουτσια, τσαντες, αξεσουαρ). βγαινει κανα 700αρι μηνιαια.

- Κομμωτρια σε γνωστη αλυσιαδα - νοτια παλι. Δωρο κατα περισταση, οτι χρειαζεται. Φιλος, πχ, πλήρωσε δόση εφορίας  :2funny:
Τηλεφωνα εχουμε?ειναι καλες?
 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
η κατηγορια αυτη αυξανει δραματικα. θα σας πω 3 δικες μου εμπειριες

- εργαζομενη σε pr γνωστου καφε/μπρ/εστιατοριου γλυφαδας. Αντιτιμο: μηνιαιο νοικι + λογαριασμοι για 2 συνευρεσεις εβδομαδιαια. Επιλέγει,λογω εμφανισης.

- Πωλήτρια σε καταστημα ρουχων νοτια, επισης. δωρακια, μονο (παπουτσια, τσαντες, αξεσουαρ). βγαινει κανα 700αρι μηνιαια.

- Κομμωτρια σε γνωστη αλυσιαδα - νοτια παλι. Δωρο κατα περισταση, οτι χρειαζεται. Φιλος, πχ, πλήρωσε δόση εφορίας  :2funny:

 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Τηλεφωνα εχουμε?ειναι καλες?

ειναι καθημερινες γυναικες. δημοσιοτητα μεσω του σαιτ θα τις κατεστρεφε. αναφερθηκε λοφω θεματολογιας του θρετ. ειμαι βεβαιος οτι ξερουν εκατονταδες αλλες αλλοι.
 

BIASTIS.XXX

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
212
Like
16
Πόντοι
1
οι γυναικες θα δωσουν το κορμι τους για δωρακια εμεις τι θα δωσουμε
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Εμενα μου ετυχε μια νεαρα η οποία μου πηρε μια πιπα και εγω για να ανταποδωσω ενα ζευγαρια παπαουτσια εσας?
Με την κρίση θα επιστρέψουμε στην ανταλλακτική οικονομία τύπε
 

Συνημμένα

  • barter2.jpg
    barter2.jpg
    14,7 KB · Εμφανίσεις: 11

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
ΟΛΕΣ ρε μαλακες,ΟΛΕΣ........

Θα το καταλαβετε ποτε?

Οχι δωρακια αλλα ΛΕΦΤΑ......οσα πιο πολλα σας αρπαξουν,μαλακες,θελετε να λεγεστε αντρες και κανετε σχεσεις και σας πιανουν και κοροιδα και σας κερατωνουν και απο πανω.

Οι αληθινοι αντρες (1-3%) γαμανε 50-100+ καργιολες-πουτανες το μηνα οχι σαν τις υπολοιπες αδερφαρες (95%+) που κανουν σχεσεις και μαλακιες.




 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
ΟΛΕΣ ρε μαλακες,ΟΛΕΣ........

Θα το καταλαβετε ποτε?

Οχι δωρακια αλλα ΛΕΦΤΑ......οσα πιο πολλα σας αρπαξουν,μαλακες,θελετε να λεγεστε αντρες και κανετε σχεσεις και σας πιανουν και κοροιδα και σας κερατωνουν και απο πανω.

Οι αληθινοι αντρες (1-3%) γαμανε 50-100+ καργιολες-πουτανες το μηνα οχι σαν τις υπολοιπες αδερφαρες (95%+) που κανουν σχεσεις και μαλακιες.

ανατριχιασα ρε φιλε. αρχικα χαιρομαι που ποσταρω σε ενα τυπο του 1-3%. τιμη μας. αλι σε μας τους υπολοιπους.  :headbang:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
ΟΛΕΣ ρε μαλακες,ΟΛΕΣ........

Θα το καταλαβετε ποτε?

Οχι δωρακια αλλα ΛΕΦΤΑ......οσα πιο πολλα σας αρπαξουν,μαλακες,θελετε να λεγεστε αντρες και κανετε σχεσεις και σας πιανουν και κοροιδα και σας κερατωνουν και απο πανω.

Οι αληθινοι αντρες (1-3%) γαμανε 50-100+ καργιολες-πουτανες το μηνα οχι σαν τις υπολοιπες αδερφαρες (95%+) που κανουν σχεσεις και μαλακιες.

fffanati-κός πορνιστής  :thumbsup:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Οι αληθινοι αντρες (1-3%) γαμανε 50-100+ καργιολες-πουτανες το μηνα οχι σαν τις υπολοιπες αδερφαρες (95%+) που κανουν σχεσεις και μαλακιες.

Δηλαδη γαμανε καθε ημερα απο δυο φορες την ημερα (minimoum) συμφωνα με την αποψη σου ? ? ?
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Σκεφτειτε οτι οι σχεσεις ειναι η μονη μορφη απατης που και πληρωνεις αλλα και παρακαλας για να γαμησεις!

ΚΟΡΟΙΔΑΑΑΑΑ!!!!!!!

RIGOMORTIS :thumbsup: RESPECT! :thumbsup:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Εγώ πήδηξα πριν από λίγο μία 18χρονη στη γωνία με αντάλλαγμα να της πω για ένα δρόμο που ρώτησε  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom