Νέα

Κόρινθος/Λουτράκι μπουρδέλα/studio

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
ολη η διαδρομη σε πιο μακρινο πλανο
ελπιζω να σας βοηθησα συγνωμη για την καθυστερηση αλλα επρεπε να μικρινω μεγεθος στις εικονες
 

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο 4 (800x450).jpg
    Χωρίς τίτλο 4 (800x450).jpg
    311,6 KB · Εμφανίσεις: 124

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Εξαιρετικα αναλυτικος! Ευχαριστω πολυ!
 

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Με την βοηθεια των συναδελφων τελικα το βρηκα! Περασα αποψε κατα της 11:00 καθως πηγαινα για Πατρα. Η οικοδεσποινα με υποδεχθηκε με θερμη και προθυμα μου προσφερε ενα ουισκακι με παγο...
Υπηρεσια η Γκλορια, Ελληνιδα πιτσιρικα , νταρντανα ομορφη σχετικα, με κωλαρα (μιλαμε για κωλαρα) και 2αρι βυζι.
50εουρος το απλο προγραμμα, 60 με μασαζ, 70 εξηνταεννια, 90 ακα, 100 αναλ, κατι ανεφερε για 200 για δυο ωρες και 250 συν αναλ... αλλα εκανα πως δεν ακουσα... για ονομα!
Πηρα το απλο ξεφορτωσα σε μια τυπικη διαδικασια κα that's it.
Δεν ξαναπαω.
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Με την βοηθεια των συναδελφων τελικα το βρηκα! Περασα αποψε κατα της 11:00 καθως πηγαινα για Πατρα. Η οικοδεσποινα με υποδεχθηκε με θερμη και προθυμα μου προσφερε ενα ουισκακι με παγο...
Υπηρεσια η Γκλορια, Ελληνιδα πιτσιρικα , νταρντανα ομορφη σχετικα, με κωλαρα (μιλαμε για κωλαρα) και 2αρι βυζι.
50εουρος το απλο προγραμμα, 60 με μασαζ, 70 εξηνταεννια, 90 ακα, 100 αναλ, κατι ανεφερε για 200 για δυο ωρες και 250 συν αναλ... αλλα εκανα πως δεν ακουσα... για ονομα!
Πηρα το απλο ξεφορτωσα σε μια τυπικη διαδικασια κα that's it.
Δεν ξαναπαω.

εισαι σιγουρος?
γιατι αποτι ξερω και στα 2 δεν εχουν αναλ στο προγραμμα
και τα παραπανω +++
50 το απλο προγραμμα, 60 με μασαζ, 70 εξηνταεννια, 90 ακα, και σεξ σοου τα δεινουν ολα μαζι στα 100 ευρο(χωρις αναλ)σε πιο πηγες?
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
27
Like
1.755
Πόντοι
5.235
το private villa εχει κοπελες απο Πειραιως 193, Κηφισου 30 κλπ αυτο ειναι σιγουρο!
το αλλο στουντιο στην Κορινθο φερνει κοπελες απο την ιδια αλυσιδα? Μπορει να απαντησει καποιος υπευθυνα?

επισης ποιο ειναι το τηλ απο αυτο το μαγαζι? δεν ειναι καταχωρημενο στο bou.
αν το εχει καποιος παιχτης ας το δωσει παρακαλω γιατι δεν μας πεφτει και διπλα η Κορινθος... :rolleyes:
καποιος παιχτης που γνωριζει μπορει να δωσει απαντηση?
 

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
εισαι σιγουρος?
γιατι αποτι ξερω και στα 2 δεν εχουν αναλ στο προγραμμα
και τα παραπανω +++
50 το απλο προγραμμα, 60 με μασαζ, 70 εξηνταεννια, 90 ακα, και σεξ σοου τα δεινουν ολα μαζι στα 100 ευρο(χωρις αναλ)σε πιο πηγες?
Πηγα σε αυτο διπλα απο το Τζαμπο. Πηγα πρωτη φορα και ειναι ετσι οπως το περιγραφω.
 

rockstar

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
203
Κριτικές
36
Like
9
Πόντοι
11
Σάββατο και Κυριακή... μήπως γνωριζει κανείς ποια κορίτσια θα δουλεύουν???
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Μετά από επίσκεψη σε αμφότερα τα πορνεία της Κορίνθου, διαπιστώσαμε ότι αρνήθηκαν πεισματικά να συμφωνήσουμε σε έκπτωση επί του τιμήματος των 50€.
Τα δε θήλεα, ήταν μέτριας αισθητικής.

Εμείς δεν ενδώσαμε.
Ας γαμήσει κανας άλλος με 50€.
 

xk1182

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
Μετά από επίσκεψη σε αμφότερα τα πορνεία της Κορίνθου, διαπιστώσαμε ότι αρνήθηκαν πεισματικά να συμφωνήσουμε σε έκπτωση επί του τιμήματος των 50€.
Τα δε θήλεα, ήταν μέτριας αισθητικής.

Εμείς δεν ενδώσαμε.
Ας γαμήσει κανας άλλος με 50€.
αστα φιλε στην κορινθο την εχουν δει με τα 2 στουντιο σαν μονοπωλιο...
στο αργος ξερεισ αν παιζει τιποτα καλο??εχει κανα 10αρια οικους αν!!
 

execratis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες θέλω ενημέρωση για Κόρινθο. . .
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
δεν υπαρχουν τυπε
 

execratis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδή δεν υπάρχει τίποτα Κόρινθο; Ούτε Λουτράκι;
 

sqrt

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετω τους συναθλητες της κορινθιας.  Βρεθηκα στην πολη σας για δουλειες και ειπα να κανω ενα περασμα απο τα μπουρδελακια. Πηγα σ αυτο που ειναι κοντα στα jumbo και το βρηκα σχετικα ευκολα. Χτυπαω το κουδουνι, μου ανοιγει μια θεια και βρισκομαι κατευθειαν σε ενα δωματιο με κρεβατι. Τι γινεται λεω απο μεσα μου  :huh:. Η τσατσα εμφανως ταραγμενη μου λεει οτι η εισοδος ειναι απο την αλλη πλευρα. Ευτυχως δηλαδη που εκεινη τη στιγμη δεν πηδουσε κανενας και τον εκοβα τον ανθρωπο :-Τεσπα για να μην τα πολυλογω μπαινω μεσα. Εχω την τζοανα μου λεει. Δεν την ξερω της λεω. Βγαινει ενα πιπινακι γυρω στα 25 την εκοψα με μακρια σγουρα μαλλια, αδυνατο με συμπαθητικο προσωπακι αλλα οχι να πεσεις και στα πατωματα.ποσο παει ρωταω και αρχιζει να μου λεει το ποιημα. 50 το απλο.... Τα αλλα δεν τα θυμαμαι το μυαλο μου ειχε σταματησει.50 το απλο της λεω μπας και δεν ακουσα καλα. Ναι μου απαντα με ενα ψυχρο βλεμμα σαν να ηθελε να μου πει ""που νομιζεις οτι ηρθες ρε κακομοιρη""Καλως της λεω θα ξαναπερασω.50 ευρω για ενα απλο γαμησι,θα μας τρελλανουν.πολεις με πληθυσμο τριπλασιο,οι τιμες ξεκινανε απο 30 ευρω σε μπουρδελα-στουντιο.Δεν πανε καλα ρε.Θα χω να το λεω αυτο
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
9
Like
1.317
Πόντοι
216
Η πολυτελεια του μονοπωλειου...
 

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Δυστυχώς, φαίνεται οι μεσήλικες αγρότες εδώ αποτρέπουν το επάγγελμα απ' την κρίση. 30+15€ εισιτήριο για Αθήνα και κάνεις και βόλτα. Όποιος τροφοδοτεί τα κορινθιακά «ιδρύματα» με 50άρικα είναι άξιος της μοίρας του.

Αν υπάρχει άλλη πληροφορία για την περιοχή εκτός των δύο στουντίων, στείλτε μου μήνυμα.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Σκέφτομαι (και μάλλον θα το κάνω) να γράψω ορισμένες πληροφορίες (ή και μαλακίες ... ) για τα καταστήματα της Κορίνθου.

Παρακαλώ για την βοήθεια του συνοδοιπόρου Ορεινού Λέοντος  :headbaning3:
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
Χαιρετω τους συναθλητες της κορινθιας.  Βρεθηκα στην πολη σας για δουλειες και ειπα να κανω ενα περασμα απο τα μπουρδελακια. Πηγα σ αυτο που ειναι κοντα στα jumbo και το βρηκα σχετικα ευκολα. Χτυπαω το κουδουνι, μου ανοιγει μια θεια και βρισκομαι κατευθειαν σε ενα δωματιο με κρεβατι. Τι γινεται λεω απο μεσα μου  :huh:. Η τσατσα εμφανως ταραγμενη μου λεει οτι η εισοδος ειναι απο την αλλη πλευρα. Ευτυχως δηλαδη που εκεινη τη στιγμη δεν πηδουσε κανενας και τον εκοβα τον ανθρωπο :-Τεσπα για να μην τα πολυλογω μπαινω μεσα. Εχω την τζοανα μου λεει. Δεν την ξερω της λεω. Βγαινει ενα πιπινακι γυρω στα 25 την εκοψα με μακρια σγουρα μαλλια, αδυνατο με συμπαθητικο προσωπακι αλλα οχι να πεσεις και στα πατωματα.ποσο παει ρωταω και αρχιζει να μου λεει το ποιημα. 50 το απλο.... Τα αλλα δεν τα θυμαμαι το μυαλο μου ειχε σταματησει.50 το απλο της λεω μπας και δεν ακουσα καλα. Ναι μου απαντα με ενα ψυχρο βλεμμα σαν να ηθελε να μου πει ""που νομιζεις οτι ηρθες ρε κακομοιρη""Καλως της λεω θα ξαναπερασω.50 ευρω για ενα απλο γαμησι,θα μας τρελλανουν.πολεις με πληθυσμο τριπλασιο,οι τιμες ξεκινανε απο 30 ευρω σε μπουρδελα-στουντιο.Δεν πανε καλα ρε.Θα χω να το λεω αυτο
Τα 2 μαγαζιά της Κορίνθου είναι εφάμιλλα των Αθηνών από ποιότητα κοριτσιών ,αφού αυτός που τα διαχειρίζεται έχει κι άλλα μαγαζιά στην Αθήνα και οι κοπέλες έρχονται από Αθήνα.Από θέμα χώρου ίσως είναι καλύτερα από κάποια των Αθηνών.Υπάρχουν 2 βάρδιες.
Οι τιμές είναι αλμυρές για στούντιο,εγώ αν και κάτοικος Κορίνθου επιλέγω την Αθήνα ,τα έχω επισκευτεί και τα δύο ,αλλά πλέον δεν πηγαίνω και για άλλους λόγους(παντρεμένος).
Οι περισσότεροι που κατεβαίνουν από τα χωριά δεν σκέφτονται την επιλογή των Αθηνών.
Αυτό που μπορώ να πω είναι ότι δουλειά υπάρχει και μάλιστα αρκετή στα μαγαζιά αυτά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom