Νέα

Κόρινθος/Λουτράκι μπουρδέλα/studio

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Νέο studio στην Κόρινθο. Στο 3 χιλιόμετρο περίπου της Εθνικής οδού Κορίνθου –Πατρών, στον πρώτο παράδρομο μετά το Jumbo, στο ρεύμα προς την Πάτρα, βρίσκουμε το Private villa studio
dsc00081b.jpg

dsc00080bi.jpg


Το κτίριο έχει κατασκευαστεί επί τούτου, για να γίνει studio, έτσι παρέχει όλες τις απαραίτητες ανέσεις.
Άπλετο parking, άνετο σαλόνι, πολυτελή δωμάτια.
Διακριτικός φωτισμός, ωραίο περιβάλλον.
Αυτό που μου έκανε εντύπωση, είναι πως δεν έχει απλά ντουζιέρες, αλλά ειδικά διαμορφωμένους χώρους, αν το περιγράφω καλά, οι οποίοι είναι ναι μεν μέσα στο δωμάτιο, αλλά απομονωμένα από τον χώρο της κυρίως κρεβατοκάμαρας.
Εκτός από την κεντρική είσοδο, υπάρχει και δεύτερη πόρτα εξόδου, πιο «prive» για όσους φοβούνται τα αδιάκριτα βλέματα, αν και η τοποθεσια που βρισκεται ειναι ηδη απομονωμενη σχετικα απο τους περίεργους..

Είναι ανοικτό  από τις 10:00 το πρωί έως τις 02:00 το βράδυ και εργάζονται δυο κοπέλες σε δυο βάρδιες, από τις 10:00 έως τις 19:00 και από τις 19:00 μέχρι το τέλος.

Διπλό πέρασμα για scouting.
Ευχάριστες εκπλήξεις. Στην πρωινή βάρδια η Μόνικα, η γνωστή μας Σλοβακα από το Πειραιώς 193 – Κηφισού 30.
Νεαρή, μελαχρινή με όμορφο πρόσωπο και μεγάλο φυσικό στήθος.
Στην δεύτερη βάρδια η Κωνσταντίνα.
Από τα πλέον δυνατά ονόματα στα studio της Αθήνας.
Λεπτομέρειες στην κριτική μου, μιας και δεν μπόρεσα να αντισταθώ…..
Η υπηρεσία επίσης γνωστή και ευγενέστατη από την θητεία της σε διάφορα ιδρύματα της Αθήνας,. Πραγματικά υπόδειγμα υπηρεσίας.
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
ανεβαινει κ η κορινθος μαγκες στο καινουριο δεν εχω παει αλλα στο αλλο στη παλια οδο αργους επαιζε μια ξανθια μαρια με κοωτο μαλι ωραιο κορμι καβλιαρικο babyface προσωπο κ τελεια στο κρεβατι την τμησα 4 φορες πολυ σπανιο για μενα αφου με το ζορι παω καπου δευτερη φορα μια αλλη μελαχρινη αντζυ νομιζω με σκουλαρικια ομορφη αλλα στο κρεβατι  δεν πολυ λεει  τουλαχιστον για μενα(κεχω αδυναμια στις μελαχρινες ρε γαμοτο)πρωτοβουλια 0 σαν καινουρια φανηκε δεν ξερω ισως επειδη δεν ειχα ξαναπαει η ισως εφταιγα κ εγω γιατι πηγενα να δω την μαρια κ δεν ηταν οπως κ να εχει αν τη ξαναπετυχω θα μπω μην το καψω αδικα το κοριτσακι μιας κ ειχα χαλαστει αφου αλλη ηθελα παντως αυτο που βλεπω ειναι οτι εχει πολυ κινηση το μαγαζι κ κανεις δεν γραφει κ ελεγα να μην γραψω ουτε κ εγω αλλα εχε χαρη που υπαρχουν κ ενταξη ατομα τελος παντων μολισ κσανακανω  βολτα θα ενημερωσω κ αρχιστε να γραφετε κ οι υπολοιποι που τα θελετε ετοιμα
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
ανεβαινει κ η κορινθος μαγκες στο καινουριο δεν εχω παει αλλα στο αλλο στη παλια οδο αργους επαιζε μια ξανθια μαρια με κοωτο μαλι ωραιο κορμι καβλιαρικο babyface προσωπο κ τελεια στο κρεβατι
Η κοπελα που αναφερεσαι ειναι η Μαρια "η ψηλη" με μεγαλη και εποτυχημενη θητεια στα Αθηναικα studio.
με περασματα απο τα Κασσανδρας, και Πειραιως 193, Κηφισου 30 το δοαστμα που εργαζοταν στην Αθηνα.

Τελευταια εκανε καποιες εκτακτες εμφανισεις στο Βριλησσου 60
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Η κοπελα που αναφερεσαι ειναι η Μαρια "η ψηλη" με μεγαλη και εποτυχημενη θητεια στα Αθηναικα studio.
με περασματα απο τα Κασσανδρας, και Πειραιως 193, Κηφισου 30 το δοαστμα που εργαζοταν στην Αθηνα.

Τελευταια εκανε καποιες εκτακτες εμφανισεις στο Βριλησσου 60
βασικα ειχα παει αρκετες φορες να πετυχω την μαρια την ψηλη αλλα ποτε δεν μου εκατσε ακομα κ οταν ελεγαν στο σαιτ οτι εχει βαρδια δεν την εβρισκα  :tickedoff:  οποτε δεν ξερω να σου πω σιγουρα η συγκεκριμενη που λεω δηλωνε καλαματιανη 19 χρονων(κ δεν εδειχνε παραπανω) κ αποτι εμαθα απο ενα φιλαρακι που εχει σχεση με το αθλημα ελεγε αληθεια αν κ μου φενετε απιστευτω οποτε δεν ξερω ισως να εχεις δικιο μακαρι  να πετυχω την μαρια την ψηλη :priest: να σε επιβεβαιωσω κα να το χαρω :grin:
 

GEA

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2005
Μηνύματα
6
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
οχι φιλε μου αυτη η Μαρια που λεει ο maik_mk ειναι άλλη Μάρια καθως το συγκεκριμένο μαγαζι δεν πρεπει να ανηκει στην αλυσιδα Πειραιώς 193 Κηφισου 30 που ανήκει το Private villa studio
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Like
103
Πόντοι
6
Δεν πρεπει να κανω λαθος,και τα 2 στουντιο στην Κορινθο ανηκουν στην ιδια γερμανικη αλυσιδα,ητοι Πειραιως 193 κτλ κτλ.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Δεν πρεπει να κανω λαθος,και τα 2 στουντιο στην Κορινθο ανηκουν στην ιδια γερμανικη αλυσιδα,ητοι Πειραιως 193 κτλ κτλ.
Το Πειραιως 193 - Κηφισου 30 ΔΕΝ ανηκουν στην Γερμανικη αλυσιδα, οπως φυσικα και το συγκεκριμνο της Κορινθου, τα οποια εχουν διαφορετικο ιδιοκτησιακο καθεστως.
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Like
103
Πόντοι
6
και τα δυο της Κορινθου τροφοδοτουνται με κοπελες απο Πειραιως 193.Αυτο ισχυει παντως.
 

ks1995

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
αποτι ξερω στην κορινθο δεν πρεπει να εχει  μαγκεσ μπουρδελα αν εχει που βρισκονται?? :fuck2:
 

lellos

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2009
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
Ξέροει κανεις ποιές κοπέλες δουλεύουν αυτή την εβδομάδα στο studio, γιατί με τα πολλά rotation μας έχουν μπερδέψει;
 

AdNoctum

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά, δεν ανανεώνει κάποιος γνώστης τους χάρτες λίγο, να δούμε και εμείς που είμαστε αυτόν τον καιρό στη Κόρινθο;
 

dimk93

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.562
Like
108
Πόντοι
16
Απεναντι απο το Τζαμπο μορτη,οχι απο την πλευρα της εθνικης,απο την πλευρα που ειναι το παρκινκ,στον καθετο της εθνικης.
 

AdNoctum

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Α, κατάλαβα. Βρίσκεται εύκολα το στούντιο εκεί;

Το άλλο στην Ε.Ο. Αθηνών - Πατρών 133 χλμ λειτουργεί ακόμα; Ξέρουμε περίπου που είναι;
 

dimk93

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.562
Like
108
Πόντοι
16
Πανω στον δρομο εχει ταμπελα κ φαινεται,αποκλειεται να μην το δεις.
Για το αλλο δεν ξερω...
 

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Επ'ευκαιρία ημερήσιας "εκδρομής" στην Κόρινθο την Κυριακή που μας πέρασε, είπα να περάσω κι'εγώ από το Private Villa. Πρωϊνή βάρδια ήταν η Ναταλί ενώ στην απογευματινή θα ήταν η Λίλη, αμφότερες γνωστές από την αλυσίδα Π193, Κηφισού 30, κλπ. Πέρασμα με τη "γυναίκα" του φίλου μου του Cheyenne (από τον οποίο είχα πάρει προηγουμένως την απαραίτητη άδεια  :grin: ), η οποία (μου) απέδειξε γιατί θεωρείται ένα από τα δυνατά χαρτιά των αθηναϊκών στούντιο.
Μιλώντας μετά μου είπε πως θα παραμείνει για 2-3 μήνες στην Κόρινθο και ότι οι δουλειές πάνε πολύ καλά.

Κάτι τελευταίο: κάποιος μοντ ή ο Αντισθένης πρέπει ν'αλλάξει το χάρτη γιατί είναι τελείως παραπλανητικός. To στούντιο βρίσκεται σχεδόν ένα χιλιόμετρο μακριά και στην αντίθετη πλευρά της Εθνικής από αυτή που δείχνει. 
Προσωπικα έφαγα τον κόσμο να το βρω αλλά τζιφος... Px75 μπορεις να δωσεις οδηγίες-κατευθυνσεις??
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Ρε παιδιά, δεν ανανεώνει κάποιος γνώστης τους χάρτες λίγο, να δούμε και εμείς που είμαστε αυτόν τον καιρό στη Κόρινθο;

λοιπον για το private vila studio με κατευθηνση προς αθηνα απο την παλια εθνικη οδο με το που περνας την αερογεφυρα πριν τα τζαμπο εχει ενα στενο δεξεια στριβεις εκει και στο τελος του αριστερα περνας την αλλη εισοδο των τζαμπο και 50 μετρα πιο κατω εχει στροφη
ακριβως στην στροφη επανω εχει στα δεξεια σου την ταμπελα η οποια ειναι τεραστεια θα την δεις
εαν χασεις την εξοδο στην γεφυρα μπες απο το παρκιν στα τζαμπο βαρα ευθεια στο παρκιν και στο τελος του θα δεις την αλλη εισοδο βγαινεις απο αυτην και δεξεια 50 μετρα πιο κατω ειναι η στροφη που ειπα με την ταμπελα

Α, κατάλαβα. Βρίσκεται εύκολα το στούντιο εκεί;

Το άλλο στην Ε.Ο. Αθηνών - Πατρών 133 χλμ λειτουργεί ακόμα; Ξέρουμε περίπου που είναι;


το αλλο ειναι
ειναι λιγο πιο δυσκολο στον εντοπισμο του
πας στον προαστειακο και επιτε φευγεις με κατευθηνση την αρχαια κορινθο(δρομο για νεα εθνικη η εξοδο για τριπολη)
η απο την εξοδο της αρχαιας κορινθου προς προαστειακο.

στην πρωτη περιπτωση με το που περνα τα βενζιναδικα στο δεξι σου χερι κανεις αριστερα στον παλιο δρομο για σπαρτη περνας την πεζο
και αμεσω μετα την στροφη στο δεξι σου χερι ειναι το στουντιο εχει μεγαλο παρκιν και τζαμαρια με κουρτινες

απο κατω φοτο
αναλυτηκοτερα δεν μπορω να βοηθησω
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.997
Κριτικές
27
Like
1.773
Πόντοι
5.235
και τα δυο της Κορινθου τροφοδοτουνται με κοπελες απο Πειραιως 193.Αυτο ισχυει παντως.
το private villa εχει κοπελες απο Πειραιως 193, Κηφισου 30 κλπ αυτο ειναι σιγουρο!
το αλλο στουντιο στην Κορινθο φερνει κοπελες απο την ιδια αλυσιδα? Μπορει να απαντησει καποιος υπευθυνα?

επισης ποιο ειναι το τηλ απο αυτο το μαγαζι? δεν ειναι καταχωρημενο στο bou.
αν το εχει καποιος παιχτης ας το δωσει παρακαλω γιατι δεν μας πεφτει και διπλα η Κορινθος... :rolleyes:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
private villa studio και οι δυο διαδρομες που ειπα
 

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο (800x450).jpg
    Χωρίς τίτλο (800x450).jpg
    305,5 KB · Εμφανίσεις: 137

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
που στριβετε για το αλλο στουντιο και απο τις 2 διαδρομες που προειπα
απο αρχαια και προαστειακο
 

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο 2 (800x450).jpg
    Χωρίς τίτλο 2 (800x450).jpg
    302,1 KB · Εμφανίσεις: 95

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
το στουντιο μετα την στροφη περνωντας την πεζοτ
 

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο 3 (800x450).jpg
    Χωρίς τίτλο 3 (800x450).jpg
    313,3 KB · Εμφανίσεις: 151

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom