Νέα

Κόρινθος - Κωλόμπαρα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
δεν πειραζει υπουργε ειμαστε και των αλωνιων (κωλομπαρα κορινθιας) και των σαλονιων(πραγα)
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Αφήστε παιδιά χάλια μαύρα η Κόρινθος...Στα Κακά Κορίτσια πήγατε να δείτε τι παίζει?
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
Αφήστε παιδιά χάλια μαύρα η Κόρινθος...Στα Κακά Κορίτσια πήγατε να δείτε τι παίζει?
οχι φιλε δεν πηγαμε εκει / δεν το χω δει ποτε αυτο που ειναι ακριβως να παμε μια βολτα αν ειναι να σου πουμε το αλλο σκ
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
δε βαζετε μυαλο λεμεεεε
 
OP
OP
Υπουργός

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
δε βαζετε μυαλο λεμεεεε

εγω βαζω / ο DIKY δεν βαζει που παιρνει και χορους στο Sexyland / αλλα αν δεν επαιρνε δεν θα ξεραμε τι γινεται / θυσιαζεται το παιδια για μας / να τον εχει η Παναγια καλα ....
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Στην περιοχή του Αγίου Νικολάου.Ένα τετράγωνο πιο κάτω από τον σιδηροδρομικό σταθμό.Απέναντι απο το fuego είναι οι Αμαζόνες.Τι λέει αυτό έχει κλείσει?
 
OP
OP
Υπουργός

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Αμαζονες κλειστο / DIKY σημειωσε : Κακα Κοριτσια να παμε .....
 

gamikulas

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Δεν γαμ..νε , αφου όλοι μας τρέχουμε Αθήνα (Λουτρακιώτης είμαι)
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Εχω δει κοσμο που ψαχνετε να γαμησει, αλλα κοσμο που ψαχνετε να ΜΗ γαμησει, πρωτη φορα βλεπω.
 

Επισκέπτης
DIKY σημειωσε : Κακα Κοριτσια να παμε .....
Κακά κορίτσια:  Μερικά καλά κορίτσια, απάτη μόνο για μασούλημα των Γιουρο. Η Βάνα που κάνει κουμάντο( παλιά καραβάνα) δίνει μόνο σε μερικούς, μετά από κατάθεση πορτοφολιού. Πολιτική του μπαρ είναι, δίνουμε τηλ. Στους πελάτες για κάνα καφέ και τους φέρνουμε στο μαγαζί. Απογοήτευση.
Ψιψίνες: Αλλαγή αφεντικού και κάτι άρχισε να δείχνει προς το καλύτερο, μερικά πράγματι όμορφα κορίτσια έκαναν την εμφάνιση τους. Χθες έκανα την πρώτη περατζάδα από εκεί, εντός της εβδομάδας θα έχω καταλήξει σε ασφαλές συμπέρασμα, θα ενημερώσω αν ενδιαφέρεστε.
Αβάνα: (δίπλα από κακά κορίτσια), το πήρε ο Θανάσης για όσους ξέρουν, τα κορίτσια φόλα καμιά καλή, ο Θανάσης είναι εντάξει μόλις τον γνωρίσεις και σπρώχνει την δουλειά!!!
Μάσκα ( Λουτράκι) : Ρουμάνα αφεντικό, Ρουμάνες κοπέλες 2-3 πολύ καλές, κάνω κονέ με το αφεντικό και θα ενημερώσω.
Σαφάρι( Κοκωνι): Τα καλύτερα κορμιά είναι εκεί, θέλει υπομονή και επιμονή, αξίζει τον κόπο!!!
Έλενα (Κιάτο): Αρκετά καλά μωρά αλλά και φόλες, απόλυτο κουμάντο κάνει η Έλενα και με αυτή θα συνεννοηθείτε.
Αυτά προς το παρόν.
 

petcross

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1

Σαφάρι( Κοκωνι): Τα καλύτερα κορμιά είναι εκεί, θέλει υπομονή και επιμονή, αξίζει τον κόπο!!!
Έλενα (Κιάτο): Αρκετά καλά μωρά αλλά και φόλες, απόλυτο κουμάντο κάνει η Έλενα και με αυτή θα συνεννοηθείτε.
Αυτά προς το παρόν.

[/quote]
Συναγωνιστή στο Σαφαρι και στην Έλενα θα πρεπει να ματώσεις για να κάνεις κάτι.......... Θα πρέπει να γίνεις πολύ καλός πελάτης για να "γλύψεις κόκκαλάκι" σε αυτά τα μπαράκια. Πάντα έτσι ήταν και πάντα έτσι θα είναι. Δεν αλλάζουν αυτοί. fuego έχεις πάει καμια βολτα τελευταία?
 

petcross

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Κακά κορίτσια:  Μερικά καλά κορίτσια, απάτη μόνο για μασούλημα των Γιουρο. Η Βάνα που κάνει κουμάντο( παλιά καραβάνα) δίνει μόνο σε μερικούς, μετά από κατάθεση πορτοφολιού. Πολιτική του μπαρ είναι, δίνουμε τηλ. Στους πελάτες για κάνα καφέ και τους φέρνουμε στο μαγαζί. Απογοήτευση.
Ψιψίνες: Αλλαγή αφεντικού και κάτι άρχισε να δείχνει προς το καλύτερο, μερικά πράγματι όμορφα κορίτσια έκαναν την εμφάνιση τους. Χθες έκανα την πρώτη περατζάδα από εκεί, εντός της εβδομάδας θα έχω καταλήξει σε ασφαλές συμπέρασμα, θα ενημερώσω αν ενδιαφέρεστε.
Αβάνα: (δίπλα από κακά κορίτσια), το πήρε ο Θανάσης για όσους ξέρουν, τα κορίτσια φόλα καμιά καλή, ο Θανάσης είναι εντάξει μόλις τον γνωρίσεις και σπρώχνει την δουλειά!!!
Μάσκα ( Λουτράκι) : Ρουμάνα αφεντικό, Ρουμάνες κοπέλες 2-3 πολύ καλές, κάνω κονέ με το αφεντικό και θα ενημερώσω.
Σαφάρι( Κοκωνι): Τα καλύτερα κορμιά είναι εκεί, θέλει υπομονή και επιμονή, αξίζει τον κόπο!!!
Έλενα (Κιάτο): Αρκετά καλά μωρά αλλά και φόλες, απόλυτο κουμάντο κάνει η Έλενα και με αυτή θα συνεννοηθείτε.
Αυτά προς το παρόν.
Τωρα το πρόσεξα............εφυγε ο boss από τις ψιψινες? έφυγε ο Γιώργαρος? απίστευτο. Για λεγε λεπτομερειες. Τι έγινε? Παρεπιπτόντως το εμαθες για Κιατο διπλα απο ελενα στο boca ότι εγινε πεσιμο και βρηκανε διαφορα "καλουδια"? από πρέζα μεχρι κοκα λενε οι κακες οι γλώσσες. Ξερεις τιποτα?
 

Επισκέπτης
Όντως τα έχει παρατήσει ο Γιωργαρος, χθες το βράδυ όμως ήταν εκεί σαν; πελάτης. Ρώτησα και μου είπε ότι τα άφησε. Υποψιάζομαι όμως ότι είναι κάτι σαν μάνατζερ γιατί άρχισαν να έρχονται καλουλια μωρά στο μπαρ. Ξέρεις ότι ο boss είχε και γαμω τα γούστα!!!
Βγαίνοντας ένα βράδυ από την Έλενα διπλά ήσαν τα στρουμφακια και έκαναν διάφορα, έκοψα λάσπη γιατί δεν με παίρνει (παντρεμένος γαρ).

fuego δεν έχω πάει άλλα για χάρη της ενημέρωσης θα κάνω μια βόλτα αύριο και θα ποστάρω. Είναι και πάνω στο δρόμο αδελφέ μου και όλοι γνωστοί εκεί γύρω.
Σωστά στο Σαφάρι και στην Έλενα πρέπει να ματώσεις άλλα μετά το πρώτο αίμα έχει ωραία πράγματα, έτσι;
 

petcross

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
εχει καλα τεμαχια οντως και το ενα και το αλλο. Απλως ειδικα στην ελενα επ[ειδη ειναι χρονια οι γκομενες (οι περισσοτερες) στο Κιατο, εχουν "αποκατασταθει" τα κοριτσια............ Φουεγκο που λες οντως ειναι μειων οτι ειναι επανω στο δρομο αλλά ηταν πιο χαλαρη η ρενα παλαιοτερα τουλαχιστον. Το προβλημα εκει μεσα ηταν παντα η ποιοτητα. Αν ησουν τυχερος και εβρισκες κατι καλο οκ. Αλλιως τον πουλο. Κατα τα λοιπα συμπασχουμε φιλε.......παντρεμενος και εγω οποτε οι εξοδοι μου ειναι ελαχιστες......
 

Επισκέπτης
Ετσι ακριβως, νεωτερα αυριο μεθαυριο.
 

petcross

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
ελεγα οτι στην ελενα οι γυναικες ειναι χρονια εδω και εχουν "αποκατασταθει".......... Οπότε ειναι λίγο δύσκολο εκ των πραγματων να πάιξεις μπαλα άνετα εκεί μεσα. Ειδικα για εμενα που ειμαι από το Κιατο ειναι αδυνατον..... Όλο και καποιος γνωστος θα πηδαει το καθε μωρακι. Καταλαβαινεις φανταζομαι. Κατα τα λοιπα που λες, στο φουεγκο γουσταρα καποτε οταν ημουν ανυπαντρος........ γιατι ηταν χυμα το μαγαζι. Ηταν η Ρενα super και καναμε καλες φασεις εκει μεσα. ειναι βεβαια μειων οτι ειναι επανω στο δρομο και ολο και καποιος μπορει να σε δει αλλα τελος παντων. Απλως δεν ειχε συνηθως ποιοτητα . επρεπε να ησουν τυχερος και να επεφτες επανω σε κανενα καλο τεμαχιο. Αφησε και πολλους αλβανους σε καποια φαση να πηγαινοερχονται και ψιλοχαλασε η φαση.
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.743
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
παιδες καλησπερα,

επειδη το thread εχει πανω απο χρόνο να γινει update και προγραμματιζω μια 2ημεη εκδρομη στην Κορινθο, ηθελα να ρωτησω εαν ξερει κανεις που να παω. δεν εχει γινει τιποτα τα τελευταια χρονια? οτι διαβασα και παραπανω??
please για πειτε κατι... θα ειμαι εκει την Παρασκευη
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
παιδια το μονο που υπαρχει ειναι το στουντιο κοντα στην αντιπροσωπεια της πεζω-σκοντα.αυτα τα κωλομπαρα που αναφερουν οι συναθλητες ειναι καθαρα για αρμεγμα.ευτυχως ειναι διπλα η αθηνα.
επειδη μενω κοντα στο φουεγκο βλεπω κατι βλαχους να μπαινουν και φανταρους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom