Νέα

Κόρινθος - Κωλόμπαρα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Υπουργε υπομονη μια δυο μερες να ξεσκονισω την ατζεντα μου.
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.872
Κριτικές
6
Like
387
Πόντοι
316
Μαγκες μην τρελλαινεστε με την Ελενα. Μεγαλυτερη απάτη μπαρακι δεν υπάρχει. Εχω φαει πολυ χρημα εκει μεσα και το ξερω καλα. Οι περισσοτερες γυναικες που εχει η Ελενα ειναι ζευγαρωμενες με ντόπιους αφου δουλευουν πολλα χρονια οι ιδιες. Το καλοκαιρι αν κατεβαινατε για ποτακι νωρις κατα τις 10:00 σε καφε στο Κιατο θα τις βλέπατε με τους γκόμενους (ή χορηγούς που λεει και ενας φιλος) να πινουν το ποτακι τους πριν πανε για δουλειά. Εν τω μεταξύ το αστειο ειναι οτι εχουν περισσοτερους απο εναν χορηγούς η κάθε μία και ο ένας κοροιδεύει τον αλλον συνηθως. Ξέχασα να σας πω ότι ειμαι απο το Κιάτο και γνωριζω καποιους που κανουν τους.........  χορηγούς.
Και αν πας κατά τις 10 το βράδυ στο parking έξω από το Athens queen θα δείς ένα βανάκι επταθέσιο να τις μεταφέρει στο Έλενα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

petcross

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
οχι βρε. Ποιο athens queens? Όλες αυτες που δουλευουν στην Ελενα μενουν μονιμα ή στο Κιατο ή στην Κορινθο ή Λουτράκι. Εχουν νοικιασμενα σπίτια (χορηγοι.........) και μενουν μονιμα εδω. Αυτο με το "πουλμανακι" το συναντας σε ολα τα κωλομπαρα της περιοχης εκτος απο αυτο της ελενας. ΑΑΑΑΑ τωρα που το θυμηθηκα. Φορτωνεις στο Κιατο στο μπαρακι της αντωνίας όπως και σε αυτο του Μπουζουκα (πλησιον της Αντωνίας). Μην ξεχνατε ομως οτι πρεπει να σας ξερουν καλα για να παρετε γυναικα. Μην περιμενετε με την 1η.
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.872
Κριτικές
6
Like
387
Πόντοι
316
οχι βρε. Ποιο athens queens? Όλες αυτες που δουλευουν στην Ελενα μενουν μονιμα ή στο Κιατο ή στην Κορινθο ή Λουτράκι. Εχουν νοικιασμενα σπίτια (χορηγοι.........) και μενουν μονιμα εδω. Αυτο με το "πουλμανακι" το συναντας σε ολα τα κωλομπαρα της περιοχης εκτος απο αυτο της ελενας. ΑΑΑΑΑ τωρα που το θυμηθηκα. Φορτωνεις στο Κιατο στο μπαρακι της αντωνίας όπως και σε αυτο του Μπουζουκα (πλησιον της Αντωνίας). Μην ξεχνατε ομως οτι πρεπει να σας ξερουν καλα για να παρετε γυναικα. Μην περιμενετε με την 1η.
Φιλαράκι επειδή τυχαίνει από τα μισά αυγούστου να παρασημοφώ μια κοπέλα που δουλεύει στο έλενα με το πουλμανάκι ανεβοκατεβαίνει. Τώρα αν το πουλμανάκι είναι γενικής χρήσης δεν ξέρω (θα μάθω). Συμφωνώ πάντως ότι κάποιες έχουν νοικιασμένα σπίτια εκεί.
 

Επισκέπτης
Φιλαράκι επειδή τυχαίνει από τα μισά αυγούστου να παρασημοφώ μια κοπέλα που δουλεύει στο έλενα με το πουλμανάκι ανεβοκατεβαίνει. Τώρα αν το πουλμανάκι είναι γενικής χρήσης δεν ξέρω (θα μάθω). Συμφωνώ πάντως ότι κάποιες έχουν νοικιασμένα σπίτια εκεί.
αλλου πηγαινει εκεινο το πουλμανακι που φορτωνει εξω απ'το αθενς κουινς...κοντα στην περιοχη...αλλα σε διαφορετικο μερος....;)
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.872
Κριτικές
6
Like
387
Πόντοι
316
αλλου πηγαινει εκεινο το πουλμανακι που φορτωνει εξω απ'το αθενς κουινς...κοντα στην περιοχη...αλλα σε διαφορετικο μερος....;)
Ok, υπέθεσα ότι είναι του έλενα, γιατί το παίρνει και η κοπέλα.
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Λοιπον για να σοβαρευτουμε τωρα... >:( >:(
Τελικα που πηγαινει το πουλμανακι ? :2funny: :2funny:
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Λοιπον για να σοβαρευτουμε τωρα... >:( >:(
Τελικα που πηγαινει το πουλμανακι ? :2funny: :2funny:
Εδω το πουλμανακι
εκει το πουλμανακι
που ειναι το πουλμανακι?


Τερμα τα πουλμανακια.
Προαστιακος.
Εφτασε ο πολιτισμος. Και τωρα με τη νεα εθνικη η Κορινθια θα γινει ενα απεραντο μπουρδελο απο κωλομπαρο που ειναι.
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
κατοπιν εκτακτου υπουργικου συμβουλιου εληφθη η αποφαση να μεταβουμε μετα των αξιοτιμων υπουργωνς κωλομπαρων και πιπας επειτα απο αποψινη εξορμηση εις Lidoν εις διημερον κωλομπαροεκδρομην με δωρεαν διαμονη και πρωινο σε ολα τα mini midi και maxy κωλομπαρα του ν.κορινθιας για να δουμε πως εχει η εκει κατασταση και αν υπαρχουν καποια σημαδια βελτιωσης στα αθηναικα προαστεια με σκοπο την καλυτερη ενημερωση σας και την διευρυνση του κωλομπαρισμου. ευχηθειτε μας καλη τυχη στα ιεραποστολικα μας καθηκοντα. αναμενεται σχετικο post κυριακη βραδυ. :boobies:
 

petcross

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
κατοπιν εκτακτου υπουργικου συμβουλιου εληφθη η αποφαση να μεταβουμε μετα των αξιοτιμων υπουργωνς κωλομπαρων και πιπας επειτα απο αποψινη εξορμηση εις Lidoν εις διημερον κωλομπαροεκδρομην με δωρεαν διαμονη και πρωινο σε ολα τα mini midi και maxy κωλομπαρα του ν.κορινθιας για να δουμε πως εχει η εκει κατασταση και αν υπαρχουν καποια σημαδια βελτιωσης στα αθηναικα προαστεια με σκοπο την καλυτερη ενημερωση σας και την διευρυνση του κωλομπαρισμου. ευχηθειτε μας καλη τυχη στα ιεραποστολικα μας καθηκοντα. αναμενεται σχετικο post κυριακη βραδυ. :boobies:
καθε περσι και καλυτερα φιλε. Μενω κορινθο και ξερω καλά..... πίστεψέ με. Ηττα μεγαλη
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
καθε περσι και καλυτερα φιλε. Μενω κορινθο και ξερω καλά..... πίστεψέ με. Ηττα μεγαλη

μολις γυρισαμε απο νομο κορινθιας οπου δεν κατσαμε σε κωλομπαρο πανω απο μερικα δευτερολεπτα..οντως μεγαλη ηττα και το πραγμα βρισκεται στην απολυτη παρακμη, κριμα και παλι κριμα..βλεφαριασαμε λιγο τους πελατες τι καναν κ αυτο που ειδα ηταν οτι δεν αγγιζε κανεις,μονο στο μιλητο κ φυσικα για φορτωμα ουτε κουβεντα να γινει..παρακμιακοι χοροι με τσιφτετελια, ζειμεκικα και απογοητευτικης εμφανισης πορνιδια. τετοια κλοπη δεν εχω ξαναδει!τα μαγαζια που επισκεφτηκαμε ηταν fuego,ψιψινες,ciao,ξημερωματα,σαφαρι,stork,goa,μασκα. δεν συνισταται κανενα!!φυσικα δεν ακουμπησαμε ουτε cent, μονο η βενζινη που καψαμε για την βολτα. πολυ ωραιες γυναικες ειχε το σαφαρι αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν προσφερουν χορους,πριβε η εστω ποτο με μπαλαμουτιασματα. εχουν δικιο οι ντοπιοι που κατεβαινουν αθηνα να πιασουν λιγο καλο κρεας. πριν 4 χρονια κατι λεγανε τα κωλομπαρα αυτα, τωρα τιποτα. και ειδικα αυτο το σεξυλαντ ημαρτον πια καναμε το λαθος να μπουμε και φαγαμε τρελλη ηττα.  αυτη η ξανθια που με κοιτουσε επι μια ωρα γιατι δεν ηρθε να μου ζητησει χορο τι περιμενε? τοσο υπερανω χρηματων ειναι..??εμενα με πηρε ο υπνος και το μονο καλο ηταν το Respect στον υπουργο που επειδη ημασταν οι τελευταιοι πελατες περιμενανε να γυρισει απο χεσιμο για να παρουν τις κοπελες και να κλεισουν. βουρ ολοι για εξωτερικο, τσεχια, βαλκτικη και παταγια!!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.395
Like
290
Πόντοι
36
Ναι τους αρεσουν οι λουτσοι ....  / εγω θελω κρεας να κρεμεται απο το τσιγκελι και να βρομαει κωλομπαριλα και τσιγαρα / κατι κωλομπαρα μεσα στην Κορινθο Fuego και ενα απεναντι απο το Fuego λενε τιποτα ????
..se μεγάλες ανεργίες μπορεί να πεταχτείς με κανένα τεμάχιο από το fuego στο διπλανό ξενοδοχείο (επικοινωνεί το μπαρ...)..αλλά οι περισσότερες είναι μπάζα. Καλά τεμάχια έχει του Παύλου τον συνοικισμό..αμα γίνεις τακτικός υπάρχει πιθανότητα να βρεις κάτι...
 
OP
OP
Υπουργός

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
μολις γυρισαμε απο νομο κορινθιας οπου δεν κατσαμε σε κωλομπαρο πανω απο μερικα δευτερολεπτα..οντως μεγαλη ηττα και το πραγμα βρισκεται στην απολυτη παρακμη, κριμα και παλι κριμα..βλεφαριασαμε λιγο τους πελατες τι καναν κ αυτο που ειδα ηταν οτι δεν αγγιζε κανεις,μονο στο μιλητο κ φυσικα για φορτωμα ουτε κουβεντα να γινει..παρακμιακοι χοροι με τσιφτετελια, ζειμεκικα και απογοητευτικης εμφανισης πορνιδια. τετοια κλοπη δεν εχω ξαναδει!τα μαγαζια που επισκεφτηκαμε ηταν fuego,ψιψινες,ciao,ξημερωματα,σαφαρι,stork,goa,μασκα. δεν συνισταται κανενα!!φυσικα δεν ακουμπησαμε ουτε cent, μονο η βενζινη που καψαμε για την βολτα. πολυ ωραιες γυναικες ειχε το σαφαρι αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν προσφερουν χορους,πριβε η εστω ποτο με μπαλαμουτιασματα. εχουν δικιο οι ντοπιοι που κατεβαινουν αθηνα να πιασουν λιγο καλο κρεας. πριν 4 χρονια κατι λεγανε τα κωλομπαρα αυτα, τωρα τιποτα. και ειδικα αυτο το σεξυλαντ ημαρτον πια καναμε το λαθος να μπουμε και φαγαμε τρελλη ηττα.  αυτη η ξανθια που με κοιτουσε επι μια ωρα γιατι δεν ηρθε να μου ζητησει χορο τι περιμενε? τοσο υπερανω χρηματων ειναι..??εμενα με πηρε ο υπνος και το μονο καλο ηταν το Respect στον υπουργο που επειδη ημασταν οι τελευταιοι πελατες περιμενανε να γυρισει απο χεσιμο για να παρουν τις κοπελες και να κλεισουν. βουρ ολοι για εξωτερικο, τσεχια, βαλκτικη και παταγια!!

Συμφωνω απολυτως με τον DIKY / η Κορινθος ειναι καθολα εγκαταλελειμμενη / μου εκανε εντυπωση μαλιστα στο Ciao που καθως εμπαινες βρωμαγε κατρουλιο στην εισοδο αλλα προσφερει συμφωνα με τον αναρτημενο τιμοκαταλογο στην εισοδο Nescafe με 2 Ευρω !!!! / Safari πολυ δυνατο αλλα ντροπη / και βεβαιως να αναφερθω στη μεγαλη απωλεια που λεγεται Playboy το οποιο εκλεισε / εκει ο DIKY ειχε περασει στιγμες πολυ τρυφερες με milfεϊγ ....

Συναδελφοι παραθετω παρακατω τις φοτο της ντροπης / φωτογραφησα με κινδυνο τη σωματικη μου ακεραιοτητα ολα τα κωλομπαρα της ντροπης / αισχος ....
 

Συνημμένα

  • Ciao.jpg
    Ciao.jpg
    25,2 KB · Εμφανίσεις: 90
  • Fuego.jpg
    Fuego.jpg
    29,7 KB · Εμφανίσεις: 101
  • Safari.jpg
    Safari.jpg
    26,1 KB · Εμφανίσεις: 94
  • Stork.jpg
    Stork.jpg
    17,2 KB · Εμφανίσεις: 95
OP
OP
Υπουργός

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Και το Ψιψινες μια απο τα ιδια ...
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.872
Κριτικές
6
Like
387
Πόντοι
316
Γειά σου ρε Υπουργέ με τις ανταποκρίσεις σου :dancing:.......Τίποτα από λουτράκι και κιάτο έχεις?
 
OP
OP
Υπουργός

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Γειά σου ρε Υπουργέ με τις ανταποκρίσεις σου :dancing:.......Τίποτα από λουτράκι και κιάτο έχεις?

Κιατο - Ελενα δεν πηγα / για Λουτρακι δες το ποσταρισμα μου για Sexyland και περιμενω απαντηση / γενικα τζιφος το Σαββατοκυριακο ....
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Τα θελει ο πωπως σας. Καλα να παθετε. Δεν παιζει τπτ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 
OP
OP
Υπουργός

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Τα θελει ο πωπως σας. Καλα να παθετε. Δεν παιζει τπτ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Ναι ρε gobr ειμαστε και λιγο  :idiot: :idiot: :idiot: εγω μαζι με το DIKY αλλα πηγαμε να δουμε μετα απο 2 μηνες και βαλε να δουμε μηπως αλλαξε τιποτα αλλα χαλια μαυρα / ο Νομαρχης Κορινθιας πρεπει να ξηλωθει παραυτα και να βαλω τους δικους μου ....
 

munch

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2006
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ολοι οι κορινθιοι, κιατανιωτες κτλ ανεβαινουμε αθηνα για να παρουμε τις τζουρες μας απο στριπ, στουντιο και λοιπα ευαγη ιδρυματα.
τα κολομπαρα της κορινθιας ειναι για τους μεγαλοαγροτες απο τα ορεινα του νομου, κατεβαινουν φορτωμενοι με πενηντοευρα και γυρνανε πισω ρεστοι, απο λεφτα και απο μ@@νι.
 
OP
OP
Υπουργός

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
ολοι οι κορινθιοι, κιατανιωτες κτλ ανεβαινουμε αθηνα για να παρουμε τις τζουρες μας απο στριπ, στουντιο και λοιπα ευαγη ιδρυματα.
τα κολομπαρα της κορινθιας ειναι για τους μεγαλοαγροτες απο τα ορεινα του νομου, κατεβαινουν φορτωμενοι με πενηντοευρα και γυρνανε πισω ρεστοι, απο λεφτα και απο μ@@νι.

Ωρε DIKY ποσο χαμηλα πεσαμε αυτο το ΣΚ / ποιος εγω ο Υπουργος και εσυ ο milfεϊγ να συναναστρεφομαστε με τη μεσαια ταξη ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom