Νέα

Κονέ με Βουλγάρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Τα χρήματα είναι 130 ευρώ για τα αεροπορικά της, δηλαδή δε καταστρέφομε οικονομικά αλλά θα τα κλάψω αν τα χάσω  :(

Ειναι πολύ κάβλα το μωρό  :erection: αλλα σκέφτομε μήπως είναι καινούργιο κόλπο για να μασάνε χρήματα.

Λεει για σεξ και σχέση μετά αν βρει δουλειά εδω κτλ.

Εχει μπλέξει κανείς με Βουλγάρα;  :huh:
τυπε μην κάνεις μαλακια να στείλεις λεφτά θα τα κλαις...100%
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.520
Like
2.179
Πόντοι
606
καλησπερα. Αδερφε το μουνι φαινεται μουναρα  :) Πιστευω εμεις σαν ελληνες ειμαστε με το μυαλο στο κατω το κεφαλι :) Οπου λειτουργουμε με παθος χωρις γνωση γιατι την γνωση την εχει το πανω το κεφαλι :grin: Στην ζωη μου δεν εχω δει μουνι καλο να θελει να κανει κατι ετσι απο ενα μιλιτο στο ιντερνετ και ιδιως με εναν ξενο ανθρωπο απο αλλη χωρα. Καλλιστα  οπως ειπαν οι συναδελδφοι εδω.. :) αυτη η γκομενα θα μπορουσε να ηταν καβατζωμενη ηδη εκει στην βουλγαρια στο πολυ χαλαρο και οχι να μηλαει μεσο ιντερνετ(καμια η εστω πολυ σπανια καλο μουνη να την ψαχνει μεσο τσατ και μαλιστα για δηθεν ερωτες δεν γινονται αυτα εκτος αν ειναι πορνη αλλα και παλι μπορει μουνι να μην δωσει :grin:) κτλ. Στο ρεζουμε.. πρεπει να ειναι 1τρισ τις 100% μουφα :grin: δηλαδη το τρις ειναι καπως ετσι 1.000.000.000.000 τις 100 ψεματα :)   Τωρα αυτα τα  130  ευρω αν θες να πιασουν τοπο φαε κανα σαντουιτς πιες καμια μπυρα με κανα 5ευρω και τα υπολοιπα βαλτα πισω παλι να κοιμηθουν μαζι με τα αλλα αγκαλιτσα :)
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
εγω εχω μια κακη εμπειρια με βουλγαρα.λοιπον σκαω ενταση στην πατησιων λιγο πριν τον 15αυγουστο φετος. την πεφτω σε μια βουλγαρα 47 ετων αλλα φαινοταν πολυ πιο νεα και ηταν μια κουκλα! με τα πολλα πηρα το τηλ της αφου πρωτα με αφησε διακριτικα να την χουφτωσω στα μπουτια. ε λοιπον απο τοτε μεχρι τις 24 δεκεμβριου μιλαγαμε στο τηλ και δεν μπορουσε ποτε να βγουμε(μιλαγαμε 3 φορες την βδομαδα για κανα 10λεπτο και κα8ε φορα σχεδον παρακαλουσα να βγουμε) . τελικα μιλησαμε ανημερα χριστουγεννων και μου ειπε οτι 8α ειναι στο ενταση μαζι με μια φιλη της. πηρα 2 φιλους μου και πηγαμε εντελως με8υσμενοι κατα τις 2 στο ενταση. εγω ημουν τοσο λιωμα που ισα ισα περπαταγα. αφου εφαγα τον τοπο να την βρω μεσα στο ενταση την ειδα να κα8εται με 2 αντρες και την φιλη της. εγω πανω στο με8υσι μου δεν υπολογισα κα8ολου τους αντρες και πηγα και της μιλησα. ειδα οτι ηταν υπερβολικα ψυχρη και ειδα επισης πως κανενας απο τους αντρες δεν ξαφνιαστικε απο τον ερχομο μου. μου εριξαν ενα απαξιωτικο βλεμμα και συνεχισαν να χορευουν . αρχισα να της μιλαω και καποια στιγμη αρχισα να της φιλαω τον λαιμο και αυτη δεν εκανε τιποτα, ουτε να μ απο8ησει ουτε να δειξει οτι της αρεσει. τελος παντων ειδα οτι ηταν ψυχρη και οτι ειχα κλασει τους φιλους μου και τελικα φυγαμε . την επομενη την πηρα και δεν το σηκωνε . την πηρα και τις επομενες μερες αλλα τιποτα . περιεργη ιστορια αν και δεν εχει αμεση σχεση με το 8εμα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Πας εσύ Βουλγαρία. Αν δεχτεί καλώς. Σε καμιά περίπτωση δεν την βάζεις να μείνει σπίτι σου. Μπορεί μέχρι και να σε ληστέψουν δικοί της!
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Καλησπέρα τύποι, εδω και μια εβδομάδα μιλάω με το εικονιζόμενο μωρό το οποίο ειναι Βουλγαρία και μου ζητάει να της στείλω χρήματα για να ταξιδέψει μέχρι Αθήνα και να βρεθούμε  :knockinb: και γενικότερα φάση  :zfuck:  :fuck1:  :cum:  :fuck2: αλλα θέλει λεεί σχέση υποτίθετε.  :s&m_2:

Τι πιθανότητες δίνετε να στείλω χρήματα και να μείνω με το  :jerking:

Ανάλογη εμπειρία κανείς;

Δώσε μου τα διπλάσια από αυτά που σου ζητάει να της τα πάω εγώ.

:grin:
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
εγω εχω μια κακη εμπειρια με βουλγαρα.λοιπον σκαω ενταση στην πατησιων λιγο πριν τον 15αυγουστο φετος. την πεφτω σε μια βουλγαρα 47 ετων αλλα φαινοταν πολυ πιο νεα και ηταν μια κουκλα! με τα πολλα πηρα το τηλ της αφου πρωτα με αφησε διακριτικα να την χουφτωσω στα μπουτια. ε λοιπον απο τοτε μεχρι τις 24 δεκεμβριου μιλαγαμε στο τηλ και δεν μπορουσε ποτε να βγουμε(μιλαγαμε 3 φορες την βδομαδα για κανα 10λεπτο και κα8ε φορα σχεδον παρακαλουσα να βγουμε) . τελικα μιλησαμε ανημερα χριστουγεννων και μου ειπε οτι 8α ειναι στο ενταση μαζι με μια φιλη της. πηρα 2 φιλους μου και πηγαμε εντελως με8υσμενοι κατα τις 2 στο ενταση. εγω ημουν τοσο λιωμα που ισα ισα περπαταγα. αφου εφαγα τον τοπο να την βρω μεσα στο ενταση την ειδα να κα8εται με 2 αντρες και την φιλη της. εγω πανω στο με8υσι μου δεν υπολογισα κα8ολου τους αντρες και πηγα και της μιλησα. ειδα οτι ηταν υπερβολικα ψυχρη και ειδα επισης πως κανενας απο τους αντρες δεν ξαφνιαστικε απο τον ερχομο μου. μου εριξαν ενα απαξιωτικο βλεμμα και συνεχισαν να χορευουν . αρχισα να της μιλαω και καποια στιγμη αρχισα να της φιλαω τον λαιμο και αυτη δεν εκανε τιποτα, ουτε να μ απο8ησει ουτε να δειξει οτι της αρεσει. τελος παντων ειδα οτι ηταν ψυχρη και οτι ειχα κλασει τους φιλους μου και τελικα φυγαμε . την επομενη την πηρα και δεν το σηκωνε . την πηρα και τις επομενες μερες αλλα τιποτα . περιεργη ιστορια αν και δεν εχει αμεση σχεση με το 8εμα.

Λογική αντίδραση από μέρους της αν οι "φίλοι" σου ήταν τράβελοι.    :-
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
εγω εχω μια κακη εμπειρια με βουλγαρα.λοιπον σκαω ενταση στην πατησιων λιγο πριν τον 15αυγουστο φετος. την πεφτω σε μια βουλγαρα 47 ετων αλλα φαινοταν πολυ πιο νεα και ηταν μια κουκλα! με τα πολλα πηρα το τηλ της αφου πρωτα με αφησε διακριτικα να την χουφτωσω στα μπουτια. ε λοιπον απο τοτε μεχρι τις 24 δεκεμβριου μιλαγαμε στο τηλ και δεν μπορουσε ποτε να βγουμε(μιλαγαμε 3 φορες την βδομαδα για κανα 10λεπτο και κα8ε φορα σχεδον παρακαλουσα να βγουμε) . τελικα μιλησαμε ανημερα χριστουγεννων και μου ειπε οτι 8α ειναι στο ενταση μαζι με μια φιλη της. πηρα 2 φιλους μου και πηγαμε εντελως με8υσμενοι κατα τις 2 στο ενταση. εγω ημουν τοσο λιωμα που ισα ισα περπαταγα. αφου εφαγα τον τοπο να την βρω μεσα στο ενταση την ειδα να κα8εται με 2 αντρες και την φιλη της. εγω πανω στο με8υσι μου δεν υπολογισα κα8ολου τους αντρες και πηγα και της μιλησα. ειδα οτι ηταν υπερβολικα ψυχρη και ειδα επισης πως κανενας απο τους αντρες δεν ξαφνιαστικε απο τον ερχομο μου. μου εριξαν ενα απαξιωτικο βλεμμα και συνεχισαν να χορευουν . αρχισα να της μιλαω και καποια στιγμη αρχισα να της φιλαω τον λαιμο και αυτη δεν εκανε τιποτα, ουτε να μ απο8ησει ουτε να δειξει οτι της αρεσει. τελος παντων ειδα οτι ηταν ψυχρη και οτι ειχα κλασει τους φιλους μου και τελικα φυγαμε . την επομενη την πηρα και δεν το σηκωνε . την πηρα και τις επομενες μερες αλλα τιποτα . περιεργη ιστορια αν και δεν εχει αμεση σχεση με το 8εμα.



ξεροχυνω με οτι να ναι ακυρη ιστορια απο ιακυνθο  :rockon: :rockon: :rockon:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Είναι 100% απατη, μην ασχολείσαι , χανεις χρονο και αν συνεχισεις θα χασεις και χρημα. ο φιλος popov  γνωριζει και που είναι ο Αετος και ότι υπαρχει σχετικο κύκλωμα στην βουλγαρια και στην ρουμανια με ατομα που βγαζουν μεροκαματο από αυτό.ΠΟΤΕ μην στελνετε χρηματα από γνωριμίες στο ιντερνετ,ειναι 100% σιγουρο ότι θα τα χασετε και θα συγχιστείτε κιολας από την χαζομαρα που κανατε.εχω φωτος αναλογες αν θες να σου στειλω από παρομοια αιτήματα από την ιδια πολη.Keep the good job Popov, save the money of our people.

Ευχαριστώ για τα καλά λόγια συνάδελφε  :hi:. Ό,τι μπορεί προσφέρει ο καθένας, ανάλογα με τις εμπειρίες του. Αλλοίμονο,
αν κάποιος συνάδελφος ρωτούσε κάτι ουσιαστικό για Latin America, και δεν του προσέφερες, ειδικά εσύ, χείρα βοηθείας.
Γι' αυτό υπάρχουν τα φόρα  ;)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Παράθεση από: Ampelales στις χθες στις 22:37
Ελα ρε τύπε μα μου λέει Αετος και σκέφτηκα σαν ελληνικο χωριό ακουγεται. Ακου να δεις πεσαμε σε ελληνικη πόλη  Headbaning!

Παντως η γκόμενα φαινετε παρα πολυ ντελικατη για αυτο που περιγραφεις.. δηλαδη αν ειναι ετσι παιζει να μη κυκλοφορει μονη της εξω για να μη τη βιάσουν οι Τουργκοβουλγαροι.

ΠΡΟΧΤΕς ΗΜΟΥΝ ΑΗΤΟς δοτ δουλλευω βουλγαρια από το 1998 και είμαι ιδιοκτητης μαγαζιου στο μπουργκας οποτε σου λεω είναι γυφτοχωρι και απατη-τελος

Φίλε Ampelales, όπως βλέπεις και ο έμπειρος συνάδελφος sex volcano επιβεβαιώνει τα ίδια. Γι' αυτό σου είπα ότι μου έκανε εντύπωση
το εμφανησιακό-περιποιημένο θέμα της τύπισσας σε σχέση με το μέρος που ζεί. Το "Τουρκοβούλγαροι" δεν το είπα με
αρνητική έννοια. Μια χαρά νοικοκύρηδες είναι οι άνθρωποι, και πολύ δουλευταράδες. Το ανέφερα, για να καταλάβεις ότι στο μέρος
αυτό οι κανονικοι Βούλγαροι, δεν είναι και στην καλύτερη μοίρα.

ΥΓ. συνάδελφε sex volcano, πολύ ξέρα έχει πέσει, γενικώς, στο Μπουργκάς. Ρίξε σε ΠΜ καμμιά πρόσφατη, καλή πρόταση για να την έχω στα
υπόψη. Είσαι παλιός στα μέρη. Παίζει και να βρούμε τίποτα κοινούς γνωστούς - ίσως γνώριζες και τον Σωτηράκη τον Καρδιτσιώτη (βίος και πολιτεία). Αλητεύαμε παλιότερα στο Интрига (τώρα, έχει κλείσει).

 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.313
Πόντοι
1.706
Σιγουρα θα σε δαγκωσει

Ακομη κ αν δεν το σκεφτηκε αν δει το μετρητο τοτε σαν βουλγαρα που ειναι θα το σκεφτει
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.832
Κριτικές
8
Like
1.365
Πόντοι
216
Ρε μη ασχολείστε με τους γύφτο-βούλγαρους ... θα πλήρωνες λεφτά σε γύφτισσα εδώ να κατέβει με ταξί αθήνα από τα τσαντίρια ??? χαχα  :grin: :grin:
 

godar23

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2011
Μηνύματα
45
Like
1
Πόντοι
0
Εχω ακριβως την ιδια ιστορια με Ρουμανα η οποια δεν ειναι απλα ομορφη ειναι καραμουναρος.Εδω και  πολυ καιρο τωρα μου ζηταει 100 ευρω για να ερθει στην Ελλαδα αλλα και εγω πιστευω οτι δεν μου λεει αληθεια.
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Εχω ακριβως την ιδια ιστορια με Ρουμανα η οποια δεν ειναι απλα ομορφη ειναι καραμουναρος.Εδω και  πολυ καιρο τωρα μου ζηταει 100 ευρω για να ερθει στην Ελλαδα αλλα και εγω πιστευω οτι δεν μου λεει αληθεια.
στριλτα φιλε ..ρουμανα αποκλειεται να σε δουλευει
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Εχω ακριβως την ιδια ιστορια με Ρουμανα η οποια δεν ειναι απλα ομορφη ειναι καραμουναρος.Εδω και  πολυ καιρο τωρα μου ζηταει 100 ευρω για να ερθει στην Ελλαδα αλλα και εγω πιστευω οτι δεν μου λεει αληθεια.

Θες να τις κάνουμε τραμπα, να πάρεις εσύ τη Βουλγάρα και εγώ τη ρουμανα? Έχω αδυναμία στα Ρουμανακια γιατί ειναι πονηροκαβλιτσες.  :wanker:

Μουνα ή Βουλγάρα τυπε αλλά από βλαχοχώρι. Τον Αετό κοντά στο Μπουργκάς.  :sunglasses:
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Κι εγώ πιστεύω ότι είναι μούφα...αν ήθελε πραγματικά να έρθει να σε γνωρίσει, θα ερχόταν και με...τα πόδια που λέει ο λόγος...Επίσης, το σκηνικό πρώτα...σεξ και μετά σχέση αν βρει δουλειά εδώ, είναι επίσης μούφα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom