Νέα

Κονέ με Βουλγάρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Συνάδελφε, το γεγονός ότι η Βουλγαρία είναι γενικώς φτωχή χώρα, αυτό δεν σημαίνει ότι κάποια κοπέλα που επιθυμεί
διακαώς να εξασφαλίσει 260 λβ. για μεταφορικά, εφόσον τάχα παίζει προοπτική, δεν μπορεί να τα βρεί. Και η κοπέλα
στη φώτο μου φαίνεται καλοβαλμένη και περιποιημένη. Το σίγουρο είναι, ότι και στη Βουλγαρία, μια τέτοια εμφανίσιμη κοπέλα
μπορεί να βρεί κάποιο σχετικά άνετο, οικονομικώς, παλληκάρι χωρίς να χρειαστεί να ζητάει μεταφορικά για να τραβηχτεί
κάπου, αναζητώντας δήθεν καλύτερη μοίρα και προοπτική. Το ποσό αυτό, θα είχε κάποια σημασία αν μιλούσαμε για κάποιον φουκαρά
συνταξιούχο, που παίρνει 180 λβ τον μήνα, αλλά, πίστεψε με, τέτοια мацки, δίνουν αυτά τα ποσά για косметика και κομμωτήρια
μέσα σε μια εβδομάδα, και δεν βρείς σχεδόν καμμιά, χωρίς πανάκριβο κινητό.
Γιατί δεν περνάς στην αντεπίθεση γερά, για να κόψεις κίνηση; Δεν είναι τα 130 ευρώ αλλά το δούλεμα. Εννοώ, να προτείνεις,
να πας εσύ σε αυτήν στη Βουλγαρία (Σόφια μένει;) να γνωριστείτε από κοντά, εκεί να τεστάρεις τις προθέσεις της, και καλά στον γυρισμό,
ότι κατεβαίνετε μαζί, για επανάληψη της φιλοξενίας στα μέρη σου. Αυτό που σου προτείνει ο Μπακάλης, είναι επίσης πολύ σωστό, με το ηλεκτρονικό εισιτήριο. Τσέκαρέ την έξυπνα, ώστε να μην φανείς καχύποπτος, αλλά για
να βγάλεις σωστά συμπεράσματα, από την γενική αντίδρασή της. Εχε υπόψη σου, ότι με περίπου 80 ευρώ, κλείνεις αλέ-ρετούρ ανοιχτό εισιτήριο
λεοφορείου με την χλιδάτη Tourist Service (αν δεν θες να μπαίνεις σε ιδιαίτερα έξοδα με αεροπορικά) και κόβεις κίνηση.
Μάλλον πρόκειται για απάτη, και σε συμβουλεύω να μην στείλεις χρήματα. Κάνε καλύτερα το άνοιγμα που σου προτείνω, ή το άλλο με το ηλεκτρονικό εισιτήριο, λάβε τηλέφωνα, διευθύνσεις και ό,τι άλλο στοιχείο "δένει" το γλυκό, και κόψε κίνηση. Το σέξ που μπαίνει μπροστά, να το εκλάβεις σαν δόλωμα.
Καμμία κοπέλα Βουλγάρα ή μή, δεν υπόσχεται με το καλημέρα και στο μιλητό, σεξ, όταν τάχα έχει στόχο τη σχέση. Δεν δουλεύει έτσι
το σύστημα. Γι' αυτό έχε τον νού σου, και έσω επιφυλακτικός και πολυμήχανος. Αν πάλι, έχεις την περιέργεια και δεν σε πειράζει
να σκοτώσεις ένα 130άρι, τότε δοκίμασε, αλλά το πιθανότερο, να σου το φάει και να μην την δείς. Για ό,τι άλλο πρακτικό χρειάζεσαι,
στείλε μου ΠΜ.  :hi:

Τύπε πάρα πολύ σωστός σε οσα λές. Η συγκεκριμένη εχει μείνει 4 χρόνια ελλάδα και τώρα δεν εχει χρήματα αλλά απο Μάρτιο πιάνει δουλειά εκεί.
Θα της τα προτείνω όλα αυτά που λες και για το ηλεκρονικό αλλά και να πάω εγώ εκεί. Να πάω εγώ το σκέφτηκα αλλά δε ξέρω τι μπορεί να συναντήσω εκεί. Κάπου στο Μπούργκας λέει οτι βρίσκετε. Πάντως αμα λεεί μούφες για να πάρει τα λεφτά είναι ηθοποιάρα η γκόμενα. Επίσης οταν στη αρχή της μίλησα λίγο καχύποπτα μου είπε οτι δε θα μίλαγε τόσες ώρες μαζί μου για 130 ευρώ. Αλλα αυτό μπορεί να είναι το επαγγελμα της στη τελική.
 

TheStranger

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Εγω θα σου ελεγα να μην ασχοληθεις....Καλως η κακως οι βουλγαρες ειναι πολυ ψυχρες γυναικες.....Εγω εβγαινα με καποια εδω για λιγο καιρο, γυριζει βουλγαρια, συνεχισαμε να μιλαμε να μου στελνει φωτος να λεει πως θελει να ειμαστε μαζι κλπ κλπ και μετα απο 5 μηνες στο χασιμο βλεπω φωτο στο προφιλ της με μια κοιλια να.....Ο μπαμπας την ειχε γυρισει σε ολο τον κοσμο και φυσικα δεν ηξερε τι ειχε.....
Μακρια.

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Τύπε πάρα πολύ σωστός σε οσα λές. Η συγκεκριμένη εχει μείνει 4 χρόνια ελλάδα και τώρα δεν εχει χρήματα αλλά απο Μάρτιο πιάνει δουλειά εκεί.
Θα της τα προτείνω όλα αυτά που λες και για το ηλεκρονικό αλλά και να πάω εγώ εκεί. Να πάω εγώ το σκέφτηκα αλλά δε ξέρω τι μπορεί να συναντήσω εκεί. Κάπου στο Μπούργκας λέει οτι βρίσκετε. Πάντως αμα λεεί μούφες για να πάρει τα λεφτά είναι ηθοποιάρα η γκόμενα. Επίσης οταν στη αρχή της μίλησα λίγο καχύποπτα μου είπε οτι δε θα μίλαγε τόσες ώρες μαζί μου για 130 ευρώ. Αλλα αυτό μπορεί να είναι το επαγγελμα της στη τελική.

Φίλε, τα χρήματα που σου ζητάει, δεν επαρκούν για αεροπορικό ταξίδι από Μπουργκάς-Αθήνα. Και ο λόγος είναι, διότι η σύνδεση
Μπουργκάς-Σόφια δεν συμπίπτει με το δρομολόγιο Σόφια-Αθήνα (αν μιλάμε για Bulgarian Air) οπότε αναγκαστικά, μιλάμε για επιλογή
Aegean, που και πάλι, δεν νομίζω ότι επαρκούν τα 130 ευρώ και ειδικά για round trip. Αυτό, σου το δίνω σαν φιλικό tip, για να το
χρησιμοποιήσεις αναλόγως, και να κόψεις κίνηση από την απάντηση. Μάθε επίσης, αν μένει όντως στο Μπουργκάς, σε ποιά συνοικία μένει.
Αν σου αναφέρει π.χ. Меден Рудник (Μέντεν Ρούντνικ) τότε μιλάμε για την πλέον υποβαθμισμένη και φτωχή συνοικία της πόλης. Αν όμως,
σου αναφέρει π.χ. Лазур (Λαζούρ), τότε μιλάμε για την πιο χλιδάτη και φραγκάτη συνοικία (δεν είναι τυχαίο, ότι εκεί, αγοράζουν διαμερίσματα σχεδόν όλοι οι φραγκάτοι Ρώσοι της πόλης). Σε κάθε περίπτωση, μάθε που ακριβώς μένει και ενημέρωσέ με, για να σου κάνω
"σκανάρισμα". Αν δεν μένει Μπουργκάς, αλλά στην Βάρνα ή σε άλλη πόλη της Μαύρης Θάλασσας, και πάλι, μάθε που ακριβώς μένει, για να
σε κατατοπίσω. Σε λίγο θα σου στείλω ΠΜ με μια ζωτική πληροφορία. Να είσαι καλά  :hi:
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Φίλε, τα χρήματα που σου ζητάει, δεν επαρκούν για αεροπορικό ταξίδι από Μπουργκάς-Αθήνα. Και ο λόγος είναι, διότι η σύνδεση
Μπουργκάς-Σόφια δεν συμπίπτει με το δρομολόγιο Σόφια-Αθήνα (αν μιλάμε για Bulgarian Air) οπότε αναγκαστικά, μιλάμε για επιλογή
Aegean, που και πάλι, δεν νομίζω ότι επαρκούν τα 130 ευρώ και ειδικά για round trip. Αυτό, σου το δίνω σαν φιλικό tip, για να το
χρησιμοποιήσεις αναλόγως, και να κόψεις κίνηση από την απάντηση. Μάθε επίσης, αν μένει όντως στο Μπουργκάς, σε ποιά συνοικία μένει.
Αν σου αναφέρει π.χ. Меден Рудник (Μέντεν Ρούντνικ) τότε μιλάμε για την πλέον υποβαθμισμένη και φτωχή συνοικία της πόλης. Αν όμως,
σου αναφέρει π.χ. Лазур (Λαζούρ), τότε μιλάμε για την πιο χλιδάτη και φραγκάτη συνοικία (δεν είναι τυχαίο, ότι εκεί, αγοράζουν διαμερίσματα σχεδόν όλοι οι φραγκάτοι Ρώσοι της πόλης). Σε κάθε περίπτωση, μάθε που ακριβώς μένει και ενημέρωσέ με, για να σου κάνω
"σκανάρισμα". Αν δεν μένει Μπουργκάς, αλλά στην Βάρνα ή σε άλλη πόλη της Μαύρης Θάλασσας, και πάλι, μάθε που ακριβώς μένει, για να
σε κατατοπίσω. Σε λίγο θα σου στείλω ΠΜ με μια ζωτική πληροφορία. Να είσαι καλά  :hi:

Φιλε μου ειπε οτι μενει σε ενα μερος "Αετος" αν θυμαμαι καλα..

Υπαρχει τετοιο μερος στο Μπούργκας; Αετος κιολας; Πολυ ελληνικο ακουγεται.

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Φιλε μου ειπε οτι μενει σε ενα μερος "Αετος" αν θυμαμαι καλα..

Υπαρχει τετοιο μερος στο Μπούργκας; Αετος κιολας; Πολυ ελληνικο ακουγεται.

Φίλε, τσέκαρε τα ΠΜ σου. Λοιπόν, μιλάμε για την μικρή πόλη Айтос, γύρω στην μισή ώρα, έξω από το Μπουργκάς, προς Σόφια.
Το όνομα σου θυμίζει Ελλάδα, ε; Είναι η πόλη "Αετός", ελλημνική επί Βυζαντίου. Ακολουθεί η πόλη Καρνομπάτ (το επίσης βυζαντινό
Καρναβάτιον). Τα μέρη αυτά, είναι γενικώς πίκρα και φτώχια. Πλεον στον Αετό, κάνουν κουμάντο οι Τουρκόφωνοι Βούλγαροι.
Μιλάμε όντως για μιζέρια. Σκέψου, ξέρω ότι οι άνθρωποι εκεί κοιτάζουν ζώα, έχουν κηπευτικά, και τραβιώνται με το λεοφορείο
στο Μπουργκάς, για να πουλάνε υπαίθρια, τα λαχανικά, τα ζαρζαβατικά και τα αυγουλάκια τους. Έχει τύχει να τους δώ.
Τέτοια δυστυχία, μιλάμε. Δεν ξέρω, τώρα για την τύπισσα, τι παίζει. Μπορεί και να λέει αλήθεια.
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Φίλε, τσέκαρε τα ΠΜ σου. Λοιπόν, μιλάμε για την μικρή πόλη Айтос, γύρω στην μισή ώρα, έξω από το Μπουργκάς, προς Σόφια.
Το όνομα σου θυμίζει Ελλάδα, ε; Είναι η πόλη "Αετός", ελλημνική επί Βυζαντίου. Ακολουθεί η πόλη Καρνομπάτ (το επίσης βυζαντινό
Καρναβάτιον). Τα μέρη αυτά, είναι γενικώς πίκρα και φτώχια. Πλεον στον Αετό, κάνουν κουμάντο οι Τουρκόφωνοι Βούλγαροι.
Μιλάμε όντως για μιζέρια. Σκέψου, ξέρω ότι οι άνθρωποι εκεί κοιτάζουν ζώα, έχουν κηπευτικά, και τραβιώνται με το λεοφορείο
στο Μπουργκάς, για να πουλάνε υπαίθρια, τα λαχανικά, τα ζαρζαβατικά και τα αυγουλάκια τους. Έχει τύχει να τους δώ.
Τέτοια δυστυχία, μιλάμε. Δεν ξέρω, τώρα για την τύπισσα, τι παίζει. Μπορεί και να λέει αλήθεια.

Ελα ρε τύπε μα μου λέει Αετος και σκέφτηκα σαν ελληνικο χωριό ακουγεται. Ακου να δεις πεσαμε σε ελληνικη πόλη  :rockon:

Παντως η γκόμενα φαινετε παρα πολυ ντελικατη για αυτο που περιγραφεις.. δηλαδη αν ειναι ετσι παιζει να μη κυκλοφορει μονη της εξω για να μη τη βιάσουν οι Τουργκοβουλγαροι.

 

el gato volador

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2011
Μηνύματα
104
Like
4
Πόντοι
1
Είναι 100% απατη, μην ασχολείσαι , χανεις χρονο και αν συνεχισεις θα χασεις και χρημα. ο φιλος popov  γνωριζει και που είναι ο Αετος και ότι υπαρχει σχετικο κύκλωμα στην βουλγαρια και στην ρουμανια με ατομα που βγαζουν μεροκαματο από αυτό.ΠΟΤΕ μην στελνετε χρηματα από γνωριμίες στο ιντερνετ,ειναι 100% σιγουρο ότι θα τα χασετε και θα συγχιστείτε κιολας από την χαζομαρα που κανατε.εχω φωτος αναλογες αν θες να σου στειλω από παρομοια αιτήματα από την ιδια πολη.Keep the good job Popov, save the money of our people.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.683
Κριτικές
178
Like
39.159
Πόντοι
21.896
Ελα ρε τύπε μα μου λέει Αετος και σκέφτηκα σαν ελληνικο χωριό ακουγεται. Ακου να δεις πεσαμε σε ελληνικη πόλη  :rockon:

Παντως η γκόμενα φαινετε παρα πολυ ντελικατη για αυτο που περιγραφεις.. δηλαδη αν ειναι ετσι παιζει να μη κυκλοφορει μονη της εξω για να μη τη βιάσουν οι Τουργκοβουλγαροι.
ΠΡΟΧΤΕς ΗΜΟΥΝ ΑΗΤΟς δοτ δουλλευω βουλγαρια από το 1998 και είμαι ιδιοκτητης μαγαζιου στο μπουργκας οποτε σου λεω είναι γυφτοχωρι και απατη-τελος
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
751
Κριτικές
10
Like
652
Πόντοι
2.357
Τα χρήματα είναι 130 ευρώ για τα αεροπορικά της, δηλαδή δε καταστρέφομε οικονομικά αλλά θα τα κλάψω αν τα χάσω  :(

Ειναι πολύ κάβλα το μωρό  :erection: αλλα σκέφτομε μήπως είναι καινούργιο κόλπο για να μασάνε χρήματα.

Λεει για σεξ και σχέση μετά αν βρει δουλειά εδω κτλ.

Εχει μπλέξει κανείς με Βουλγάρα;  :huh:

Αν και 99,99% είναι απάτη, αν ψήνεσαι να δοκιμάσεις, απλά βγάλε το εισητήριο εσύ και στείλε της τον αριθμό κράτησης για να έρθει... ΜΗΝ στείλεις χρήματα εκεί...
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
τυπε κλεισε της εισιτηριο και προχωρα μη μασας
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.284
Κριτικές
15
Like
5.785
Πόντοι
1.496
Καλησπέρα τύποι, εδω και μια εβδομάδα μιλάω με το εικονιζόμενο μωρό το οποίο ειναι Βουλγαρία και μου ζητάει να της στείλω χρήματα για να ταξιδέψει μέχρι Αθήνα και να βρεθούμε  :knockinb: και γενικότερα φάση  :zfuck:  :fuck1:  :cum:  :fuck2: αλλα θέλει λεεί σχέση υποτίθετε.  :s&m_2:

Τι πιθανότητες δίνετε να στείλω χρήματα και να μείνω με το  :jerking:

Ανάλογη εμπειρία κανείς;
Φιλε,μιλαγα καμποσο καιρο με μια 35αρα Βουλγαρα απο Φιλιππουπολη.Χρονια στην Ελλαδα,με δυο παιδια,χωρισε και γυρισε προσωρινα στους δικους της στη Βουλγαρια.Μαλιστα οταν τη πηρα τηλεφωνο στο σταθερο που μου ειχε δωσει,το σηκωσαν οι δικοι της.Φτψχεια,δυστυχια οπως μου ελεγε.Επειδη ενιωθε την Ελλαδα σαν πατριδα της πλεον,μετα απο λιγο ,μου ειπε οτι θα κατεβει με το λεωφορειο.Δε μου ζητησε λεφτα ομως ουτε για τα οδοιπορικα ουτε γενικως.Μεγαλο παιδι εισαι,σκεψου και πραξε.Απλως σου ειπα την εμπειρια μου.
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Καλησπέρα τύποι, εδω και μια εβδομάδα μιλάω με το εικονιζόμενο μωρό το οποίο ειναι Βουλγαρία και μου ζητάει να της στείλω χρήματα για να ταξιδέψει μέχρι Αθήνα και να βρεθούμε  :knockinb: και γενικότερα φάση  :zfuck:  :fuck1:  :cum:  :fuck2: αλλα θέλει λεεί σχέση υποτίθετε.  :s&m_2:

Τι πιθανότητες δίνετε να στείλω χρήματα και να μείνω με το  :jerking:

Ανάλογη εμπειρία κανείς;
Να πας εσυ βουλγαρια να τη συναντησεις.Αν φερει αντιρρηση ξεχνα το
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Καλησπέρα τύποι, εδω και μια εβδομάδα μιλάω με το εικονιζόμενο μωρό το οποίο ειναι Βουλγαρία και μου ζητάει να της στείλω χρήματα για να ταξιδέψει μέχρι Αθήνα και να βρεθούμε  :knockinb: και γενικότερα φάση  :zfuck:  :fuck1:  :cum:  :fuck2: αλλα θέλει λεεί σχέση υποτίθετε.  :s&m_2:

Τι πιθανότητες δίνετε να στείλω χρήματα και να μείνω με το  :jerking:

Ανάλογη εμπειρία κανείς;
στειλε φιλε ,θαρθει σιγουρα
πηγαινε πρωι μην στην φαει κανας αλλος!!! :o
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.126
Κριτικές
493
Like
61.121
Πόντοι
39.662
σιγα που θελει και αεροπλανο να ερθει... τρενο αμα γουσταρει.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.126
Κριτικές
493
Like
61.121
Πόντοι
39.662
το σιγουρο ειναι οτι θελει νΡΘΕΙ Κ ΤΗΝ ΕΜΠΟΔΙΖΟΥΝ ΤΑ 50Ε... :grin:

για να ζηταει να ερθει με το ακριιβοτερο μεσο και μαλιστα όχι από καπου ιδιαιτερα μακρια βρωμάει.. αμα ειχε και κονκορντ θα ζηταγε να ερθει και με αυτό ?
 

Συνημμένα

  • Concorde1.jpg
    Concorde1.jpg
    71,8 KB · Εμφανίσεις: 82

gpap59

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα
231
Κριτικές
18
Like
1.014
Πόντοι
91
Καλησπέρα τύποι, εδω και μια εβδομάδα μιλάω με το εικονιζόμενο μωρό το οποίο ειναι Βουλγαρία και μου ζητάει να της στείλω χρήματα για να ταξιδέψει μέχρι Αθήνα και να βρεθούμε  :knockinb: και γενικότερα φάση  :zfuck:  :fuck1:  :cum:  :fuck2: αλλα θέλει λεεί σχέση υποτίθετε.  :s&m_2:

Τι πιθανότητες δίνετε να στείλω χρήματα και να μείνω με το  :jerking:

Ανάλογη εμπειρία κανείς;
Να σου πω παραπλήσια εμπειρία πάλι απο skype γιατι μου μοιάζει η περιπτωση.Μου εγραψε αυτή και μιλουσαμε μερικές μερες.Μου έλεγε επίσης οτι θέλει να έρθει Ελλάδα.Της έκλεισα λοιπόν ειστήρια ηλεκτρονικά όπως πρότεινε ένας φιλος έδω.Και τι έγινε?...Με παίρνει λιγες ωρες ταχα απο αεροδρόμιο,πως δεν την αφήνουνε να φυγει γιατι χρωσταει λεφτα,και να της στείλω με western union 200 ευρω να πληρωσει.Μαλιστα εβαλε και μια άλλη ταχα της αεροπορικής εταιρείας να μου μιλησει...μπουρδες...μουφα ολα...πρόσεχε
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Καλησπέρα τύποι, εδω και μια εβδομάδα μιλάω με το εικονιζόμενο μωρό το οποίο ειναι Βουλγαρία και μου ζητάει να της στείλω χρήματα για να ταξιδέψει μέχρι Αθήνα και να βρεθούμε  :knockinb: και γενικότερα φάση  :zfuck:  :fuck1:  :cum:  :fuck2: αλλα θέλει λεεί σχέση υποτίθετε.  :s&m_2:

Τι πιθανότητες δίνετε να στείλω χρήματα και να μείνω με το  :jerking:

Ανάλογη εμπειρία κανείς;
Απατεωνιά 100% Πράγμα που το κάνουν πολύ συχνά στην Βουλγαρία
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.126
Κριτικές
493
Like
61.121
Πόντοι
39.662
πριν 3-4 καλοκαιρια ειχα γνωρισει μια ροδιτισα 19χ μουναρα, από το βαδοο και την εψησα και ανεβηκε αθηνα με δικα μου εξοδα οπου την καταγαμησα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom