Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 275K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Χτεσινή επίσκεψη στην Αλεξάνδρα-Σαντρα: Ωραιο βυζι, 2 με 3 στο μέγεθος (γέμιζε τη χουφτα) και στητό, μπουτια και πιασίματα για δάγκωμα, και ωραία φατσούλα, ετών 23 απο Ρουμανία, μελαχροινό μαλί. Δεν αφήνει δάκτυλο δεν αφήνει φιλιά δεν δίνει κώλο. Η πίπα απο μακριά να μην πιάνεις και υπήρχε μια τάση για ξεπέτα καθ όλη τη διάρκεια του ματς, οχι έντονη αλλά έχει τη βιασύνη της και φαίνεται άλλες φορές λίγο και άλλες πολύ ... που τρέχεις κυρά μου, αφού δεν έχεις άλλο πελάτη, τι βιάζεσαι να φύγεις?
Καλό ξεχαρμάνιασμα αλλά τίποτα παραπάνω... τα θετικά είναι ότι σαν φατσα και σώμα είναι στα γούστα μου και ίσως αν ξαναπεράσω και δεν έχει κάτι άλλο να της δώσω αλλη μια ευκαιρία.

και κάτι για να γελάσουμε... καθώς ανέβαινα τα σκαλοπατάκια να μπώ στο σπιτάκι, ακούω τρεχαλιτό απο πίσω μου και δεν πρόλαβα να δω πίσω μου και πετάχτηκε ξαφνικά μπροστά μου ένας τύπος 40άρης περίπου και άνοιξε την πόρτα πρώτος!!! Πηγα να του πω κύριος περίμενε σειρά σου αλλά είπα να δώ πρωτα την κοπέλα μόλις βγήκε η κοπέλα εκανα 1-2 ερωτήσεις στον τσάτσο κι αυτός είχε είδη πληρώσει το παράβολο και μπήκε μέσα στο δωμάτιο. Τεσπα μπηκα εγώ στο άλλο και δεν πρόλαβα να ξεντυθώ και να πλύνω τα χέρια μου και ακούω την πόρτα να ανοίγει και να βγαίνει η κοπέλα!!! Οπως μπήκε έτσι τελείωσε και έτσι βγήκε! Τι έκανε ο τύπος δεν κατάλαβα, κόψιμο είχε? :2funny:

 

lover_boy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
62
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
0
Τα πράγματα είναι ακριβώς όπως τα λέει ο φίλος armenistis. Κι εγώ για Κωνσταντίνα πήγα αλλά βρήκα την αλεξάνδρα.
Δεν με εντυπωσίασε στο δωμάτιο. Το μόνο για το οποίο θα βάλω θετικά σχόλια είναι το ισπανικό για το οποίο προσφέρεται
το στήθος της και το εκμεταλεύεται!
Κατα τα άλλα μέτρια πράγματα. Αν ξέρει κανείς κάτι για κωνσταντίνα αν επιστρέψει ας ενημερώσει. Επίσης στο αριγκάτο τι
παίζει; Τέλος αυτή που ήρθε στη θέση της ειρήνης μάλλον θα έπρεπε να μας πληρώσει για να μπούμε στο δωμάτιο....

Χωρίς να λέω υπερβολές, η συγκεκριμένη αναλογικά με το ιστορικό της Κομοτηνής ήταν πολύ καλή για να μείνει...  ΕΜάλλον δεν την σήκωσε το κλίμα...! Εκτός αν πήγατε συνεχόμενες μέρες armenistis & MAGOYLIS και είχε περίοδο το κορίτσι  :crazy:
 

lover_boy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
62
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
0
και κάτι για να γελάσουμε... καθώς ανέβαινα τα σκαλοπατάκια να μπώ στο σπιτάκι, ακούω τρεχαλιτό απο πίσω μου και δεν πρόλαβα να δω πίσω μου και πετάχτηκε ξαφνικά μπροστά μου ένας τύπος 40άρης περίπου και άνοιξε την πόρτα πρώτος!!! Πηγα να του πω κύριος περίμενε σειρά σου αλλά είπα να δώ πρωτα την κοπέλα μόλις βγήκε η κοπέλα εκανα 1-2 ερωτήσεις στον τσάτσο κι αυτός είχε είδη πληρώσει το παράβολο και μπήκε μέσα στο δωμάτιο. Τεσπα μπηκα εγώ στο άλλο και δεν πρόλαβα να ξεντυθώ και να πλύνω τα χέρια μου και ακούω την πόρτα να ανοίγει και να βγαίνει η κοπέλα!!! Οπως μπήκε έτσι τελείωσε και έτσι βγήκε! Τι έκανε ο τύπος δεν κατάλαβα, κόψιμο είχε? :2funny:

vicepresident μπορεί να είχε φάει πολύ κατσίκι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Χωρίς να λέω υπερβολές, η συγκεκριμένη αναλογικά με το ιστορικό της Κομοτηνής ήταν πολύ καλή για να μείνει...  ΕΜάλλον δεν την σήκωσε το κλίμα...! Εκτός αν πήγατε συνεχόμενες μέρες armenistis & MAGOYLIS και είχε περίοδο το κορίτσι  :crazy:

Δεν ξέρω αν δε σήκωνε το κλίμα αλλά ξέρω ότι είχα περάσει καλά μαζί της και όντως ήταν καλή για τα δεδομένα της κομοτηνής. Κρίμα πάντως αν έφυγε οριστικά.
Και ξανά πάλι με τις σαβούρες....
Αυτό το αγγούρι στο τέρμα αριστερά πότε θα πάρει απόφαση να φύγει; δεν βλέπω κίνηση αλλά αυτή μόνιμα εκεί!!!
GRI KOP ξέρεις για αριγκάτο τίποτα;
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
:dancing: Επισκεψη στους οικους στις 14/05 , ειπα αφου γιαρταζει η πολη να το γιορτασω και εγω. Στο δεξια ( εκει που ηταν η ΕΙΡΗΝΗ )ηρθε ενα κοριτσι απο τα παλια (ΓΚΑΛΙΝΑ ) ψιλο- αδυνατο -μελαχρινο τοτε , τωρα μαλλον περουκα -τατου στο αριστερο ωμο .
Εχει διαθεση για παιχνιδι  αλλα οχι οπως παλια.
Εκανε την εμφανιση της  στην πολη και η Σισσυ (ψιλη ξανθια)πρωην πεταλουδα και τωρα τσατσα .Αυτη φερνει παντα καλα κομματια οποτε μαγκες στην αναμονη για κατι καλυτερο....
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Στην αναμονή για κάτι καλύτερο είμαστε εδώ και πολύ καιρό αλλά δε βλέπουμε φως στο τούνελ...
Και αν το δούμε ελπίζω να μην είναι το τρένο που έρχεται!!
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
659
Like
261
Πόντοι
26
Παίδες τι έγινε τίποτα καινούριο έχουμε?Το αριγκάτο τι λέει?
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
:jerking: :jerking: :jerking: εχει ξεμεινει με την ουγγαρεζα το ξανθο που κανει αγκαρια φουλ
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Γενικώς οι ίδιες μαλακίες από ότι καταλαβαίνω. Καιρό έχω να κάνω κάποια επίσκεψη αλλά δεν νομίζω ότι άλλαξε και τίποτα.
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
:rockon: :rockon: :rockon:
Επιτελους ηρθε ενα καλο μωρο. Στο αρεγκατο (στο πισω σπιτι) ηρθε ενα τεκνο ψηλο ,ξανθο μεγαλο στηθος  τατου στο κωλο γενικα ενας μουναρος τι να λεμε περισσοτερα πηγαινετε να δειτε . Και απο γουστα τρελα ορεξη να εχεις και χρημα , διοτι το μαγαζι εχει καταλογο (ενα μειον).Ελπιζω να μεινει καιρο να το χαρουμε και να μην κανει αρπαχτη και φυγει γιατι μετα παλι  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

      ΜΑΓΚΕΣ ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΣΕΤΕ.................
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
:rockon: :rockon: :rockon:
Επιτελους ηρθε ενα καλο μωρο. Στο αρεγκατο (στο πισω σπιτι) ηρθε ενα τεκνο ψηλο ,ξανθο μεγαλο στηθος  τατου στο κωλο γενικα ενας μουναρος τι να λεμε περισσοτερα πηγαινετε να δειτε . Και απο γουστα τρελα ορεξη να εχεις και χρημα , διοτι το μαγαζι εχει καταλογο (ενα μειον).Ελπιζω να μεινει καιρο να το χαρουμε και να μην κανει αρπαχτη και φυγει γιατι μετα παλι  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

      ΜΑΓΚΕΣ ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΣΕΤΕ.................
Είναι γυναίκα εκ γενετής;
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Διάβασα λοιπόν για μια ξανθιά καινούργια κοπέλα και ειπα να κάνω τη στάση μου στην Κομοτηνή. Ώρα επίσκεψης: λαντς μπεϊκ ακα 12.30-13.00
Ειχε πελάτη μέσα και γενικά για το περίεργο της ώρας είχε κίνηση γιατί όσο περίμενα ήρθαν 2-3 και όταν έφυγα πάλι είχε πελάτη.
Μόλις τη βλέπω ... λέω που την ξέρω, που την ξέρω. Το βάψιμό της ήταν ήπιο και έτσι λίγο με μπέρδεψε αλλά τελικά λέω θα τη ρωτήσω. "Μηπως δούλευες πριν στην Σαλονίκη;"
- Ναι Νικ Ουρανού.
Με το ίδιο όνομα; στην "εκκλησία";
- Ναι Αναστασία στο άσπρο με τα σκαλιά, αλλά για εκκλησία ήρθες εδώ; γιατί εδώ δεν είναι!!!
τεσπα για το ίδιο πράγμα μιλούσαμε, και το ίδιο ρεπερτόριο σχεδόν έκανε οπότε σίγουρα είναι η Αναστασία που δουλευε στην "Εκκλησία" Νικ Ουρανού.
Ηρθε, μου είπε, για αλλαγή να δοκιμάσει και εδώ τη τυχη της και κάνει και τα προγράμματα που εκανε και κει- 69 και ακαποτο.
Για όσους δεν την ξέρουν είναι κλασική ξανθιά ρωσίδα όχι τοσο ψηλή όσο λένε οι άλλοι σε ηλικία προμιλφ-μιλφ, έχει αυτη τη προστυχη φάτσα αλλά με ύφος και συμπεριφορα που ισως σε κάποιους δεν αρέσει. (μιλάει απότομα και στο σοσιαλ επιβάλεται και φλυαρει ξεχνώντας ότι ο πελάτης δεν πληρώνει για να ακούει τη γνώμη της). Το σώμα της ειναι πολύ καλό και σε αναλογίες και σε υφή (άσπρο, απαλό, μυρωδάτο και περιποιημένο). Το βυζί της είναι 2,5 με 3 πολύ καλό και ανταποκρίνεται με επάρκεια αφού το προσφέρει με μαεστρία σε όσους του φερθούν απο την αρχή ευγενικά!
Στα του αγώνα τώρα μπορώ να πω ότι έχει μεταπτυχιακό στην πίπα. Τι φτυσίματα, τι γλυψίματα, τι με τη γλώσσα κόλπα... 10΄ άριστα. Ξέχασα να πω ότι προηγήθηκαν προκαταρκτικά και ένα μικρό σεσιον καλαμπαλικινγκ. Με έβαλε πάλι στα όρθια και αυτή πάνω στο κρεβάτι με πίπωνε και γω να έχω θέα τις καμπύλες της και τη κωλλάρα της (τέλεια φάση). Δεν δέχεται φιλιά στο στόμα, ούτε στα επίμαχα σημεία (τα κρατάει για τα προγράμματα). Γαμιέται επαγγελματικά και βαστάει στο σφυροκόπηπα , όμως αμέσως καταλαβαίνεις ότι θέλει να επιβάλει το ρυθμό της και το ρεπερτόριό της (απο την αρχή πίπα "ετσι" , τώρα έλα από πίσω, κλπ) και μιλάει απότομα=ξεκαβλωτικά όταν κάτι δεν της πάει (πχ όταν πήγα για γλωσσόφιλο μόνο που δε με μάλωσε).
Είναι μια κοπέλα που ξέρει πολύ καλά τη δουλειά της και σχεδόν είναι για PSE. 
Συμπερασματικά αν βγάλεις έξω την ιδιαίτερη συμπεριφορά, είναι ότι καλύτερο έχει περάσει από την Κομοτηνη μπορεί και από τη Θράκη.  Στο γυρισμό θα καταθέσω 50αρι να πάρω πρόγραμμα, με τέτοια κοπέλα αξίζει...(πιστεύω ότι θα με θυμηθεί αυτή τη φορά και θα έχουμε καλύτερη περιποίηση - δεν με θυμήθηκε αυτή στην αρχή, πράγμα λογικό παρ' όλο που επέμενε ότι θυμάτε όλους τους πελάτες της και ότι κάνω λάθος)
καλό βόλι!
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
659
Like
261
Πόντοι
26
Τι λέει Η Κομοτηνή?Τα ίδια?Η καινούρια στο αριγκάτο όσα λέτε στις κριτικές πάνω είναι όλα εύστοχα.Το μόνο που δε μου άρεσε πάντως είναι ότι έχει αγριόφατσα. Και όντως είναι λίγο απότομη στη συμπεριφορά της.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Στο Αλάν Κογιού δεν γαμάμε τζάμπα το μουνί


black dragon aka john aleksiou

φεβρουαριος 2013
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Εχω ακουσει οτι θα εχουμε συντομα αλλαγες........
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Προς το παρών πάντως τα ίδια και τα ίδια οπότε από εμένα τους ρίχνω ένα άκυρο μέχρι να αλλάξουν τίποτα!!
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Επισκεφτηκα παιδια το arigato το πισω σπιτι μιας και διαβασα τις κριτικες.Οντως το μωρο εχει ωραιο σωμα,αλλα τα εχει πατησει τα 40.
Εχει καταλογο παιδια το μωρο για ολα τα γουστα,βεβαια λιγο ακριβως,λοιπον εχουμε και λεμε
1, 30 το απλο
2, 40 ευρω αν κατσεις 10 λεπτα παραπανω??????????(θα μας κουφανει ο νταβας)
3, 50 ευρω το πακετο παραμονη + ακαποτο????
4, 60 ευρω ακαποτο+χυσιμο στα βυζια
5, 70 ευρω λοκο........
καναμε παζαρι και πηραμε κουλουρι με 60 ευρω.
εντυπωσεις........δεν ειχαν λιπαντικο και η γκομενα ηρθε στο δωματιο και εβαλε στην σουφρα της BEBANTHOL ????????
αλλα ετσι και αλλιως δεν χρειαζοταν γιατι ο λοκος της ειναι δουλεμενος πολυ και το καταλαβαινεις μολις γυρναει στα 4 και σου χαμογελαει.
Ακομα κλαιω τα λεφτα μου...............
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
534
Like
51
Πόντοι
6
μα η αναστασια έχει φύγει και έχει έρθει άλλη κοπέλα ένα αυτό και όσο για το ανάχωμα ξανάρθε η ειρινη ,
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom