Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 277K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Κακώς δεν πήγες στο μεσαίο δεξιά μιας και το κορίτσι εκεί ασχολείται με το άθλημα που έψαχνες.
Πάντως η αλήθεια είναι ότι η ποιότητα είναι είδος εξαφανισμένο στην Κομοτηνή.
δεν θυμομουν οτι δινει και αυτη κουλουρι φιλε,ειναι καλη;αντεχει το αθλημα;  τιμη ειναι στα 40 ευρω;
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
δεν θυμομουν οτι δινει και αυτη κουλουρι φιλε,ειναι καλη;αντεχει το αθλημα;  τιμη ειναι στα 40 ευρω;

Η τιμή στα 40 κλασσικά. Τώρα για τα υπόλοιπα μπορώ να πω ότι δε παίρνει και άριστα.
Πίπα άτεχνη και γενικά από συμπεριφορά πολύ κρύα. Αλλά αν θέλεις κουλούρι είναι η μόνη που το δίνει αυτή τη στιγμή.
Εγώ προσωπικά πήγα 2 φορές...
Είπα μήπως την πρώτη έτυχε και ήταν κουρασμένη ας το πω... αλλά μπα έτσι είναι γενικά, κρύα.
Το σκληρό σφυροκόπημα πάντως το αντέχει αν και στην αρχή μου έλεγε σιγά σιγά, αλλά εγώ έκανα τα δικά μου.
Δεν θα την ξανατιμήσω.
 

al1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Πηγα σημερα στο αναχωμα για να επιβεβαιωσω τα λεγομενα των συναθλητων για την Ειρηνη.
Παιδια ενα εχω να πω........οποιος γουσταρει πιπα ......στην Ειρηνη, στο πρωτο δεξια σπιτι στο αναχωμα.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Στο αριγκάτο είναι ακόμη οι γνωστές 3?Η Αντριάννα, η μαύρη και το άλλο το μπαζάκι?
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
:dancing: το μαυρακι και το μπαζο
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Αν δεν ρίξουν τις τιμές θα βαράνε μύγες το καταχείμωνο!!!
30€ είναι πολλά για 10-12' και για απλό πρόγραμμα
Αθήνα έχεις λοκο με 15-20€ και Σαλονικα έχεις γυμνό και ισπανικό με 25-30 και από πολύ καλύτερες κυρίες.
θα μου πεις οτι εδω έχουν λιγότερη πελατεία ... ναι αλλά γίνεται όλο και λιγότερη και η ποιότητα και οι προσφερόμενες υπηρεσίες παραμένουν το ίδιο χαμηλές
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Αν δεν ρίξουν τις τιμές θα βαράνε μύγες το καταχείμωνο!!!
30€ είναι πολλά για 10-12' και για απλό πρόγραμμα
Αθήνα έχεις λοκο με 15-20€ και Σαλονικα έχεις γυμνό και ισπανικό με 25-30 και από πολύ καλύτερες κυρίες.
θα μου πεις οτι εδω έχουν λιγότερη πελατεία ... ναι αλλά γίνεται όλο και λιγότερη και η ποιότητα και οι προσφερόμενες υπηρεσίες παραμένουν το ίδιο χαμηλές
Δεν είναι μόνο οι τιμές που πρέπει να αλλάξουν.
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
ΜΑΓΚΕΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟ ΑΝΑΧΩΜΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ??? ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΝΕΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΔΥΝΑΤΟ ΑΠΟ ΡΟΥΜΑΝΙΑ...
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
Κανείς που να έχει πάει ως τώρα στα ευαγή ιδρύματα να καταθέσει εμπειρία ή κριτική υπάρχει ή λόγω αφραγκίας δεν...?
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Προχθές που επιχείρησα μια επίσκεψη προς ανάχωμα ήταν εκεί δυο μηχανές της ομάδας ΔΙΑΣ και ένα περιπολικό οπότε δεν σταμάτησα και την έκανα....
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Με το τέλος της εβδομάδας περνωντας απο Κομοτηνή είπα να δοκιμάσω το νέο αίμα. Έκανα την υπέρβασή μου καθότι το ταμείον είναι μειον και πλησιάζει απειλητικά η έξτρα μείωση μισθών και δώρων.
Ονοματάκι, Εύα απο Ρουμανία, ετών 25 (ίσως έκρυβε 2-3 χρόνια), μέτρια προς κοντή, ξανθιά με ωραία φάτσα αλλά χωρις κάποιο βάψιμο και τα μαλλιά ατημέλητα. Εχει ωραία χαρακτηριστικά και με ένα φτιάξιμο θα είναι κούκλα. Κορμί ωραίο ψιλογυμνασμένο αλλά το βυζί απογοήτευση... μικρό και σαν μισογεμάτο πουγκί, αλλά η ρώγα σταφύλι! και ακρως ανταποκρίσιμη, το δέρμα σχετικά απεριποίητο γιατί και τα πόδια και το μμμννν είχαν αρχίσει να βγάζουν τριχούλες (δεν τις αισθάνεσαι τόσο αλλά τις βλέπεις).
Στα του αγώνα το ματς ήταν αρκετά καλό, για ζέσταμα πήγε να με ξαπλώσει αμέσως για πιπα αλλα την κράτησα όρθια να την θωπεύσω και ανταποκρίθηκε αρκετά καλά. Στα προφορικά δεν φοίτησε μάλλον στην μεγάλη της πίπας σχολή της Ρουμανίας γιατί ήταν ερασιτεχνική αλλα για κάποιο λόγο μου άρεσε γιατί έφερνε σε gfe φάση. Στο κρεβάτι σαν καουγκερλ απλά περνάει τη βάση αλλά είχε πάλι αυτό που είπα πριν (ερασιτεχνισμό-gfe). Αφού με δέχτηκε από πάνω της σε 3-4 παραλλαγές τη γύρισα στα 4 και σφυροκόπησα με τελείωμα στη αγαπημένη μου σταση αυτή μπρούμητα με ενωμένα τα πόδια και έξω τον κώλο σε στάση λόρδωσης που έκανε φιλοτιμη προσπάθεια το κορίτσι να φχαριστηθώ και να τελειώσω.
Συμπερασματικά , εμφάνιση όμορφη και με φτιάξιμο θα γίνει σίγουρα πολύ κουκλί και αν βάλει σιλικόνη θα μοιάζει την Αφρούλα στη Σαλονίκη (ιδια κοψιά έχει). Πρέπει να είναι νέα στη δουλειά γιατί όλα έμοιαζαν ερασιτεχνικά (μέχρι που της έβαζα εγώ το χέρι της στα @@ μου να τα χαϊδεύει), η συμμετοχή της θέλει βελτίωση αλλά είναι φιλότιμη και δεκτική σε όλες τις στάσεις και αντέχει στο σφυροκόπημα. Δεν τα εκλαψα τα 30 που ειναι ποοοολλά στις μέρες μας αλλά ούτε και ενθουσιάστηκα να πώ ότι ήρθε κάτι σπέσιαλ στη πόλη της Κομοτηνής.

Στα άλλα 2 από τα 4 ήταν η γνωστή Μολδαβή-ΙΚΕΑ και η μιλφΕιρήνη, το τελευταίο κλειστό.
Δεν είχε κίνηση και είδα ότι δεν είχε σεκουριτι, ίσως κάνω και λάθος αλλά ενα δωματιάκι που είχε μπροστά με σεκιουριτά και CCTV monitor μου φάνηκε εγκαταλελειμμένο. Τα φώτα-λάμπες έξω ήταν κλειστά?!? τα μέσα ομως ανοικτα.

καλές γιορτές και άϊντε και καλά γ@μήσια
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Τη Ρουμάνα τη δοκίμασα κι εγώ πριν 2 βδομάδες.Δε ξετρελάθηκα κιόλας αλλά οκ.Καιρός να φέρει και το Αριγκάτο καμιά καινούρια της προκοπής γιατί έχει χάσει πολύ.
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Δυστηχως εχουμε πιασει πατο καμια αλλαγη στα γνωστα μερη, κριμα οι ιδιες εδω και πολυ καιρο με χαλια σερβις.ΚΡΙΜΑ.....
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Κομοτηνή και Ξάνθη, όσο υπάρχουν γύφτοι, μουσουλμάνοι και φαντάροι που σκάνε το ζεστό χρήμα στην κάθε μπαζομετριότητα, δεν θα αλλάζει τίποτα. Ιδίως οι πρώτοι μόλις πάρουν απο τα παζάρια, τα ακουμπάνε ΚΑΙ σε αυτές τις διασκεδάσεις.  Ενώ όλος ο κόσμος ζορίζεται αυτοί στο 30άρι επιμένουν.
Πού πήγε ο κόσμος που βγαίναν και δίναν αναφορές και αναφορές για την κίνηση και τώρα χαθήκανε? πχ μπακλαβατζίογλου 
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Ρε παιδιά άσχετο λίγο να το βάλω εδώ αλλά επειδή είναι το θρεντ για Κομοτηνή κι αυτή λέει ότι είναι απο Κομοτηνή ξέρετε τίποτα γιαυτήν? Παίζει να είναι fake?Απότι κατάλαβα μηνύματα δε διαβάζει αν κρίνω απο σχόλια που έχει στις φωτό της.Παίζει να κάνει βίζιτες?
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
την πηρα και εγω αυτην την ευα πριν μια εβδομαδα.πηγα για λοκο εκει,αλλα μου ειπε οτι αυτη δεν κανει,και επειδη τισ αλλεσ δυο τισ ειχα παρει ειπα να δοκιμασω.φατσα ναι αλλα φοραει ειδικο σουτιεν οταν μπαινεις και νομιζεις οτι ειναι νο 5 αλλα οταν το βγαζει γινεται σαν της θειας μου που ειναι 70 χρονων,χαλια παιδια,μαραζωμενο και αδειο οταν το επιασα,κριμα γιατι ειναι νεα κοπελα.το ξερει οτι ειναι το αδυνατο σημειο τησ και δεν ανταποκρινεται οταν το πιανεις,αλλα εγω συντροφοι δεν τις ξαναδινω 30 ευρω.ειναι πολυ μετρια και σε ολα τα υπολοιπα
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Καλησπέρα και καλή χρονιά. Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση μιας και είπα να κάνω την πρώτη επίσκεψη της χρονιάς σε ανάχωμα αλλά και τα τρία σπίτια ήταν κλειστά. Ξέρει κανείς τίποτα;
Στο αριγκάτο τι παίζει; έχω καιρό να πάω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom