Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 277K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
ρε παιδια το αριγκατο που ειναι? εκει στο αναχωμα τα 2 σπιτακια εννοειται?
δεν ειμαι απο κομοτηνη αλλα την επισκεφτομαι συχνα...αν μπορει καποιος συναγωνιστης ασ με κατευθυνει λιγο...
Εχω κανει φοιτητης στη λαρισα και φαντάρος στην κύπρο .Ενταξει εχω γκρεμισει πολλους μυθους των ευκολων κυπρίων κοριτσιων που χυνουν κουβάδες με φαντάρους και όλοι οι φαντάροι γαμανε αβερτά . επίσης στη λάρισα αλλα και αλλου φαντάζομαι δεν είναι όλες με ανοικτά ποδια να περιμενουν μουνί έχει παντου αλλα πρε΄πει να έχεις λεγειν λιγα λεφτα να βγαινεις και κοινωνικο κύκλο να κανεις γνωριμιες. σε ένα τριήμερο σε ξένη πολη ποιος γάμησε ?
 

elihakos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2015
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Επισκεψη στο αριγκατο πριν λιγες μερες και συγκεκριμενα πηγα για την κοκκινομαλα αλλα βρηκα στη θεση της μια τζουλιε καπως ετσι,μαυρομαλλα,οχι αδυνατη αλλα ουτε και χοντρη οπως την ειδα..μεσα πραγματα..Για την περιεργια και επειδη την ειδα ψιλο τουρμπο ,περασα αλλα δυστυχως το 30αρι το κλαιω μεχρι και σημερα..Δεν ξερω αν ηταν πατατα επειδη την εριξα ακυρο για να δω τι παιζει και στο διπλα,οπου ηταν μια συνηθησμενη ,ξεχναω το ονομα της ,πρεπει να εβαψε και τα μαλλια της ,δεν την πανε ομως...Η ειναι γενικα πατατα,ας πει καποιος συναδελφος που την εχει παρει γιατι πρεπει αν ειναι καιρο αυτη....Στο αναχωμα εχω να παω πολυ καιρο..Μια ξανθομαλλα οχι νεα,γυρω στα 30 απο οσο θυμαμαι,σχετικα κοντη και κανονικη σε βαρος προς γεματουλα,γνωριζει κανεις αν ειναι ακομα εκει?
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Τι λέει ρε παίδες η Κομοτηνή? Καιρό έχει να γράψει κάποιος
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Ποιες είναι τώρα στο Αριγκάτο και στο λαστιχάδικο?

Έχω να πάω πολύ καιρό μιας και τελευταία όλο τα ίδια μπάζα είχαν...
Στο λαστιχάδικο κάτω κλασσικά η χοντρή... και πάνω μια θεία 50 χρονών...
Στο αριγκάτο μια μαυρομάλλα στο μέσα και στο δεξια μια αλεξάνδρα
που δουλευε και ανάχωμα... τραγική κατάσταση...
 

boss84

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
ενα μαγαζι FEVER οπως μπαίνεις στην πολη τί φάση είναι;
 

dingomanfree

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Aναγνωριστική βόλτα στο στούντιο έξω από Ροδίτη πριν από λίγο.
Λοιπόν...στο κάτω ένα ξανθο, ψιλό, λιγνό. Δεν με τρέλανε. Ανέβηκα επάνω κ βγήκε ένα ζουμερό μωρό, 24 χρονών από Ρουμανία. Η Νικόλ, με πλούσιο στήθος, ομιλιτική, σπαστά ελληνικά, ούτε νταρντάνα, ούτε κ στυλιάρι...κ κυρίως, δεν βιάζεται! Κατέθεσα 30€ κ δεν τα έκλαψα καθόλου. Μου είπε πως από τις 13:00 έως τις 03:00 θα βρίσκεται εν υπηρεσία. Τώρα αυτά είναι γούστα, εμένα πάντως μου άρεσε κ θα ξαναπάω!
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
385
Κριτικές
2
Like
104
Πόντοι
1
Πέρασα χθες μετά τη δουλειά και τις είδα.. κάτω καινούρια κοπέλα ψηλή και τέρμα αδύνατη με αδιάφορο μέτριο πρόσωπο και πάνω όπως τα λέει ο φίλος απο πάνω..ωραίο  σώμα και ΒΥΖΑΡΕΣ φυσικές, αλλά με μια φάτσα  :headbang:... Δεν είχα σακούλα ( να της βάλω στο κεφάλι να μη βλέπω τη φάτσα της) οπότε κ δεν πέρασα μέσα.
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
534
Like
51
Πόντοι
6
στο αριγκατο ενα εχει ερθι μια κενουργια με το ονομα ναταλια η νατασα δεν θιμαμε καλα  δεν την ειδα καν επερεπε να περιμενω 20 λεπτα .αν παει κανεις ας ενιμεροσει .οχι στο δεξια ευθια ηταν.  η αλλη.. που ηταν δεξια δεν μου αρεσε και τοσο .
 

gormitis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2015
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Παιζει τιποτε ρε παιδια  ή  να την πεσω για υπνο το βράδυ?
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Παιζει τιποτε ρε παιδια  ή  να την πεσω για υπνο το βράδυ?

Εχθές που πέρασα από ροδίτη στο επάνω είχε μια κοκκινομάλλα αδύνατη που είναι αρκετά καλή μέσα στο δωμάτιο. Ελλάτωμα το μικρό στήθος αλλά δε βαριέσαι... δε μπορούμε να τα έχουμε και όλα!!
 

gormitis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2015
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Εχθές που πέρασα από ροδίτη στο επάνω είχε μια κοκκινομάλλα αδύνατη που είναι αρκετά καλή μέσα στο δωμάτιο. Ελλάτωμα το μικρό στήθος αλλά δε βαριέσαι... δε μπορούμε να τα έχουμε και όλα!!

Επειδη δεν ειμαι απο τα μερη  .....κατα που πεφτει ο ροδιτης?
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Τι γίνετε με την Κομοτηνή μάγκες?Καμία αλλαγή?
 

Arxontas-man

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Γάμα Κομοτηναία που την έχει πάρει όλη η παρέα!
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Γιατί δεν πας να μας ενημερώσεις;

Τύπε πρέπει να με περίμενες πολύ καιρό με το πουλί στο χέρι για να μου τη πεις γιατί ας πούμε σε κανέναν άλλο δεν έδωσες τέτοια απάντηση.
 

CLS200

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
62
Like
18
Πόντοι
0
νεος στο σαιτ γεια σε ολους.... το παρακολουθω χρονια και σας ευχαριστω για τις πληροφοριες που ανεβαζετε.....
εχω πολυ καιρο να παω στα σπιτια αν παω θα γραψω ενημερωση εν τω μεταξυ καμια πληροφορια απο καποιον που πηγε προσφατα υπαρχει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom