Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 277K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

wiz

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
116
Like
10
Πόντοι
1
Στα άλλα 2 δεν παίζει κάτι ενδιαφέρων?
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Στα άλλα 2 δεν παίζει κάτι ενδιαφέρων?

Στο αριγκάτο οι ίδιες εδώ και πολύ καιρό δε μου κινούν το ενδιαφέρον. (γούστα είναι αυτά)
Στο ανάχωμα δεν πηγαίνω λόγω κάποιον περιστατικών που ακούστηκαν με σπασμένα αυτοκίνητα κτλ.
 

NickMag

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Δεν εκατσε να παω προς κομοτηνη τελικα μαγκες στα ιδια ειναι η κατασταση ?
 

elihakos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2015
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Στο αριγκατο στο δεξιο σπιτακι επισκεψη προ ημερων οπου υπαρχει αλλαγη..ειναι μια τζουλιε ,μετρια πραγματα εμφανσιακα αλλα και στο κρεβατι.προσωπικη αποψη....το σπιτακι το αλλο ηταν κλειστο,αρα μαλλον εχει ερθει αλλη κοπελα...μακαρι να ειναι καλυτερη γιατι δεν βλεπω προοπτικη ..,.θα πρεπει η να φερουν με μεταγραφη  καμια απο θεσσαλονικη η να κατεβασουν τις τιμες...
 

elihakos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2015
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Δεν εκατσε να παω προς κομοτηνη τελικα μαγκες στα ιδια ειναι η κατασταση ?

Στο αριγκατο στο δεξια εχει ερθει μια καινουργια..μετρια..γουστα ειναι αυτα...μαλλον θα ερθει και στο αλλο σπιτακι αν δεν εχει ερθει ειδη..τωρα για τα αλλα τι να σου πω..
 

elihakos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2015
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Στο αριγκατο στο δεξια εχει ερθει μια καινουργια..μετρια..γουστα ειναι αυτα...μαλλον θα ερθει και στο αλλο σπιτακι αν δεν εχει ερθει ειδη..τωρα για τα αλλα τι να σου πω..

Τελικα εγινε η αλλαγή στο σπιτάκι αλλα μαπα το καρπούζι ,εμφανισιακα....παλι αλλαγή στο δεξί σπιτάκι του αριγκατο με μια πολυ ωραία κοπέλα ,με ονομα λαουρα
 

elihakos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2015
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Οι αλλαγες συνεχιζονται στις κοπελες συντροφια..
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ.....
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
385
Κριτικές
2
Like
104
Πόντοι
1
την προηγουμενη βδομαδα ηρθε παντρεμενο φιλαρακι και ηθελε να τον παω να γαμησει.
Πηγαμε διπλα στο Λασσα το λαστιχαδικο, μονο το κατω ηταν ανοιχτο κ μεσα μια νταρντανουλα που αν δεν κανω λαθος ειναι μηνες εκει..

Φυγαμε και πηγαμε στο αριγκατο, στο αριστερα μια αδιαφορη κοπελα ουτε καν θυμαμαι πως ηταν και στο δεξια, οπου και γαμησε το φιλαρακι, ηταν μια κοκκινομαλλα αδυνατη με ωραια αφρατη κωλαρα. Καινουρια κοπελα με μια βδομαδα στην πολη ειπε η τσατσα και το ονομα της Ξενια. Παντως το φιλαρακι περασε καλα λεει απλα ηταν λιγο αγχωμενος επειδη ηταν η πρωτη του φορα σε μπουρδελο..
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Αυτή η νταρντανούλα που λες στο λασα δίπλα είναι χρόνια εκεί όχι μηνες!!  :2funny: :2funny:
Τώρα για την Ξένια δεν έχω άποψη μιας και δεν την ξέρω αλλά μου κίνησες το ενδιαφέρον και ίσως
κάνω καμια καταδρομική!!
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
385
Κριτικές
2
Like
104
Πόντοι
1
Τελικά την έκανες την καταδρομική?? είδες τπτ καινούριο?
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Μετά από πολύ σκέψη τελικά έκανα ενα πέρασμα από τα ιδρύματα της περιοχής όπου υπάρχει ανανέωση εκτός από την τσουβάλα στο ροδίτη στο κάτω.
Ήθελα να δοκιμάσω την Ξένια αλλά λόγω πολυκοσμίας (πρώτη φορά πετυχα 4 άτομα να περιμένουν για να περάσουν) τελικά την έκανα
για ροδίτη. Πήγα στο επάνω σπίτι όπου ήταν μια κοκκινομάλλα μιλφ. Είχα θολώσει όταν την είδα από τις βυζάρες αλλά τελικά
αποδείχτηκε μάπα το καρπούζι. Κλαμμένα χρήματα!!
Αυτα προς το παρών.
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Ξεκινησε το ποστ με φιδια τύπου γαμαμε φοιτήτριες αβερτα και ευκολακ ι μετά όλοι μπουρδέλο! Καταρριπτεται ένας ακομα μύθος των φοιτητριων!
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Ξεκινησε το ποστ με φιδια τύπου γαμαμε φοιτήτριες αβερτα και ευκολακ ι μετά όλοι μπουρδέλο! Καταρριπτεται ένας ακομα μύθος των φοιτητριων!

Εγώ φίλε μου ποτέ δε μίλησα για φοιτήτριες αβέρτα και ευκολάκια.
Βέβαια το ότι κυκλοφορουν πολλές φοιτήτριες στην πόλη είναι αλήθεια αλλά δεν
μίλησα ποτέ για αυτές. Άλλωστε τίποτα δεν είναι ευκολο σε αυτή τη ζωή!!
:hi: :hi:
 

axortagos3

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2013
Μηνύματα
49
Like
14
Πόντοι
0
ρε παιδια το αριγκατο που ειναι? εκει στο αναχωμα τα 2 σπιτακια εννοειται?
δεν ειμαι απο κομοτηνη αλλα την επισκεφτομαι συχνα...αν μπορει καποιος συναγωνιστης ασ με κατευθυνει λιγο...
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
385
Κριτικές
2
Like
104
Πόντοι
1
Δεν είναι τα σπιτάκια στο ανάχωμα αλλά είναι κοντά.
Δες στη δεύτερη σελίδα αυτού του thread, έχει ένα χάρτη.
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
385
Κριτικές
2
Like
104
Πόντοι
1
Πριν μερικές μέρες πέρασα από ροδίτη, μόνο το πάνω ανοιχτό και ψιλοχάλια η τύπισα..
Πήγα στην Ξένια στο αριγκάτο όπου και πέρασα με το απλό των 30.
Κοκκινομάλλα αδύνατη, με αφράτη κωλάρα, μικρό κ λίγο πεσμένο βυζί και τέλεια επιδερμίδα.. 
Ένα τέταρτο έκατσα στο δωμάτιο αλλά η πούτσα δεν έλεγε να σηκωθεί με τπτ  :headbang: :headbang: (3 φορά σε ένα μηνα το κέρατό μου..με διαφορετικές κοπέλες πουτάνες και μη, ενώ με τη γκόμενά μου σηκώνεται για πλάκα.. WTF  :headbang:) τέσπα..
Πάντως η κοπέλα έκανε φιλότιμες προσπάθειες στο δωμάτιο, δάχτυλα κτλ δεν άφησε, πίπα σχετικά αδιάφορη αλλά γενικά σε ότι της ζήτησα δεν δυσανασχέτησε..Μάλιστα μου πρότεινε ΑΝ καταφέρει να σηκωθεί ο λεβέντης να την χύσω στα βυζιά..( ούτε καν  :( )
Γενικά μου φάνηκε ότι είναι για light και αγαπουλήστικες καταστάσεις χαδάκια αγκαλίτσες κτλ..
Τζάμπα το 30άρι, πάλι στη γκόμενα μου κατέθεσα ( δεν τα έπινα σφηνάκια  καλύτερα.. )
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom