Νέα

Kωλόμπαρο στην Κομοτηνή

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
95
Like
106
Πόντοι
0
Σε ευχαριστώ πολύ συναγωνιστή ! Που έχει για να γαμησουμε τίποτα καλό ξέρουμε ;
Έχει studio από όσο γνωρίζω πηγαινοντας για Ροδίτη, αλλά δεν ειμαι του αθληματος για να σου πω περισσοτερα
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Μόνο κοσομασιόν από όσο γνωρίζω. Οι κυρίες πάντως ειναι πρωην στριπτζουδες
Αν είσαι φορτωμένος ίσως γαμησεις κ εκεί.....όλες εκεί μέσα έχουν γκόμενους που τις συντηρούν.....απλά οι γκόμενες έχουν αποκτήσει κ τουπε λόγω χρημάτων κ καλής ζωής που κάνουν....αν είσαι λίγο μάγκας κ το παίξεις ανοιχτοχερης νομίζω θα φάς......
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Παίδες ξερει κάνεις τίποτα για το plateia το κωλομπαρο ; Μόλις μετακόμισα Κομοτηνή οποίος ξέρει τίποτα ας πει . ευχαριστώ συναγωνιστές!!
Τζάμπα πετάς τα λεφτά σου εκεί. Κάνε μια βόλτα από το σμολ. Τώρα τελευταία έκανε κάτι δυνατές μεταγραφές λόγω κλεισίματος αλλου μαγαζιού.
Αν θες και άλλες πληροφορίες στείλε μου μήνυμα.
 

dimitriso211

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
29
Like
4
Πόντοι
0
Τζάμπα πετάς τα λεφτά σου εκεί. Κάνε μια βόλτα από το σμολ. Τώρα τελευταία έκανε κάτι δυνατές μεταγραφές λόγω κλεισίματος αλλου μαγαζιού.
Αν θες και άλλες πληροφορίες στείλε μου μήνυμα.
Καλησπέρα επειδή θα πάω την Κυριακή για πρώτη φορά Κομοτηνή έχεις να μου δώσεις οποιαδήποτε πληροφορία για να περάσω καλά το βράδυ ; Ευχαριστώ πολύ
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
95
Like
106
Πόντοι
0
Καλησπέρα επειδή θα πάω την Κυριακή για πρώτη φορά Κομοτηνή έχεις να μου δώσεις οποιαδήποτε πληροφορία για να περάσω καλά το βράδυ ; Ευχαριστώ πολύ
2 υπάρχουν, το ένα ειναι έξω απο την πόλη, πηγαινοντας προς Ροδιτη, ονομάζεται Fever.
To άλλο είναι μέσα στην πόλη, ονοματι small (όπως γράφουν και πιο πάνω), πολύ κοντα στο κέντρο, οδος Ηροδοτου.
Εχει και στην πλατεία το plateia, με προσωπικό που δούλευε παλιοτερα σε ανάλογα μαγαζιά, αλλά κολομπαρο δεν το λες
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
2 υπάρχουν, το ένα ειναι έξω απο την πόλη, πηγαινοντας προς Ροδιτη, ονομάζεται Fever.
To άλλο είναι μέσα στην πόλη, ονοματι small (όπως γράφουν και πιο πάνω), πολύ κοντα στο κέντρο, οδος Ηροδοτου.
Εχει και στην πλατεία το plateia, με προσωπικό που δούλευε παλιοτερα σε ανάλογα μαγαζιά, αλλά κολομπαρο δεν το λες
Για τους πιο ψαγμένους υπάρχουν και στα χωριά τριγύρω μερικά μαγαζιά!
 

asdfbox

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
38
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα επειδή θα πάω την Κυριακή για πρώτη φορά Κομοτηνή έχεις να μου δώσεις οποιαδήποτε πληροφορία για να περάσω καλά το βράδυ ; Ευχαριστώ πολύ
πηγες πουθενά τελικά; τσίμπησες τίποτα;
 

Aris_31

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
23
Like
14
Πόντοι
0
Ενημέρωση για Κομοτηνή μετά από πρόσφατη βολτα...επίσκεψη σε 2 κατάστημα....πρώτη στάση στο χωριό Καλλιστη....πολύ χάλια κατάσταση καμία δεν βλεπόταν για να γίνει κατάσταση παρόλα αυτά κάτσαμε γιατί είχε χαβαλέ η φάση. Στην συνέχεια απόβαση στο κέντρο της πόλης και small παρούσες 4 κοπέλες μέτριας εμφάνισης οι 3 η τέταρτη τούμπανο.....δίνουν τηλέφωνο άνετα για να περάσεις καλά εκτός μαγαζιού και αν είσαι μάγκας τρως και στο μαγαζί. Αυτά από μενα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom