Νέα

Kωλόμπαρο στην Κομοτηνή

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
50 μέτρα πιο κάτω από το ξενοδοχείο Anatolia.
Για "έκτροπα" μέσα δεν έχω προσωπική άποψη. Τηλέφωνα πάντως, ως συνήθως, δίνουν άνετα (ό,τι κι αν σημαίνει αυτό...)
Οι εργαζόμενες καλές μου φάνηκαν.
ευχαριστώ αδερφέ.θα κάνω επιδρομή μια από αυτές τις μέρες.χθες βράδυ πέρασμα από χωριό αρατο είδα ένα μαγαζί αβάνταζ λεγοτανε πονηρό μου φάνηκε ξέρουμε τίποτα περισσότερο; αλλά λόγο σφοδρής βροχής και ψωλοκρυου την πουλεψα.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
655
Like
254
Πόντοι
26
Παιδιά στο Έλα κι εσύ παίζει όντως κάτι η είναι μούφα???
 
OP
OP
baklavatzioglou

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
στο έλα και εσύ έχει μουναρες !τώρα για βίζιτες δεν ξέρω. και στον άρατο το ίδιο. :rockon: :rockon: :tits2: :s&m_3:  :cum: :cum:
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
καλημερα συναγωνιστες!!περασμα σημερα απο αρατο στο αβανταζ για να μαθαινουμε τα μερη.ωραιο το μαγαζακι και ολες μουνες μεσα.κερασμα ενα ποτακι σε μια βουλγαρα φατσα τσοντα :zfuck: :zfuck: τελειως μου βγηκανε τα ματια με τις βυζαρες της :o :o.παντως εχει δικιο ο φιλος μπακλαβατζιογλου εκει μεσα δε γαμας με τιποτα.για να γαμησεις πρεπει να γινεις αορατος
 

man_50

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς τι παίζει στη χαβαη ???

στη  Κομοτηνή ????
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Ξέρει κανείς τι παίζει στη χαβαη ???

στη  Κομοτηνή ????

Υπάρχει χώρος στο μαγαζί για πριβέ καταστάσεις  :pipa1: και αν θέλεις μπορείς να πάρεις και κάποια κοπέλα έξω για  :zfuck:
Βέβαια από τιμές είναι λίγο φαρμακείο για να τα κάνεις αυτά. Υπολόγιζε ότι κάτω από 100 ευρώ δεν κάνεις τίποτα και στις εποχές
που ζούμε είναι πολλά για μια  :pipa1: ή ένα  :fuck1:
Αυτά τα λίγα ξέρω. Τώρα αν άλλαξε κάτι δεν μπορώ να γνωρίζω μιας και έχω να πάω 3 με 4 μήνες.
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
ξερει κανεις τι παιζει στο the one?
περαστικος απο κομοτηνη ειδα το εν λογω μαγαζι.. πανω στον δρομο της εισοδου πριν το δημαρχειο-παρκο..
φαινοταν σκοτεινο απο τον δρομο με χαμηλο φωτισμο.
Γνωριζει κανεισ κατι τι παιζει..
αξιζει.. παιζει :pipa1: :fuck1: και αν ναι ποσο..
θα βρισκομαι αρχες της αλλης εβδομαδας στην πολη και οποια ενημερωση θα βοηθουσε
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
Παιδια το the one αυτην την περιοδο ειναι ανοιχτο και που βρισκεται περιπου?.Τα αλλα κωλομπαρα μεσα στην πολη τι λενε?Γιατι μεταφορικο για Αρατο,Κιμωνα και Χαβαη δεν παιζει...
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
Το περασμένο Σάββατο έκανα μιά μίνι περιοδεία σε κωλόμπαρα/στρίπ στην Κομοτηνή.Ξεκίνημα από Χαβάη.Απλά απαράδεκτο 3 εντελώς μπάζα που ήθελαν 60 ευρώ για πριβέ.Εννοείται πώς την έκανα με ελαφρά.Επίσκεψη στο Πλάτινουμ.Αν την παλεύεις με τα ελληνικά είναι καλό.Λίγα σόου οι κοπέλες με άριστα το 10 παίρνουν ένα τίμιο εφταράκι.Επόμενος σταθμός μου το Έλα κι Εσύ.Εκεί έχει πιο πολλές κοπέλες από τα άλλα 2 μαγαζιά ενώ ειχε και νταούλια μέσα στο μαγαζί.Ωραίες κοπέλες και πρόθυμες να σε "εξυπηρετήσουν",αλλά δεν είχα τα απαιτούμενα τάλαρα για αυτές τις εξυπηρετήσεις...Απο τ'άλλα μαγαζιά στην πόλη τα καλά είναι το Small και το Κυβερνείο πίσω απο τη Λέσχη Κομοτηναίων.Το Τεκίλα είναι η ρωσοφωλιά της πόλης ενώ το πρώην Κυβερνείο είναι η Ρουμανοφωλιά.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
655
Like
254
Πόντοι
26
Το περασμένο Σάββατο έκανα μιά μίνι περιοδεία σε κωλόμπαρα/στρίπ στην Κομοτηνή.Ξεκίνημα από Χαβάη.Απλά απαράδεκτο 3 εντελώς μπάζα που ήθελαν 60 ευρώ για πριβέ.Εννοείται πώς την έκανα με ελαφρά.Επίσκεψη στο Πλάτινουμ.Αν την παλεύεις με τα ελληνικά είναι καλό.Λίγα σόου οι κοπέλες με άριστα το 10 παίρνουν ένα τίμιο εφταράκι.Επόμενος σταθμός μου το Έλα κι Εσύ.Εκεί έχει πιο πολλές κοπέλες από τα άλλα 2 μαγαζιά ενώ ειχε και νταούλια μέσα στο μαγαζί.Ωραίες κοπέλες και πρόθυμες να σε "εξυπηρετήσουν",αλλά δεν είχα τα απαιτούμενα τάλαρα για αυτές τις εξυπηρετήσεις...Απο τ'άλλα μαγαζιά στην πόλη τα καλά είναι το Small και το Κυβερνείο πίσω απο τη Λέσχη Κομοτηναίων.Το Τεκίλα είναι η ρωσοφωλιά της πόλης ενώ το πρώην Κυβερνείο είναι η Ρουμανοφωλιά.

Στο τεκίλα και στο Κυβερνείο δηλαδή κάνουν βίζιτα αυτές εκεί?
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Το ΧΑΒΑΗ αλλαξε αφεντικο και σε λιγες μερες θα εχει καινουργια κομματια.Στο ΚΥΒΕΡΝΕΙΟ ακουσα πως εχει και τσεχες , οσο για το SMALL ψαχνει νεο αιμα εβγαλε και πινακιδα ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΚΟΠΕΛΕΣ.
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
Το ΧΑΒΑΗ αλλαξε αφεντικο και σε λιγες μερες θα εχει καινουργια κομματια.Στο ΚΥΒΕΡΝΕΙΟ ακουσα πως εχει και τσεχες , οσο για το SMALL ψαχνει νεο αιμα εβγαλε και πινακιδα ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΚΟΠΕΛΕΣ.
Στο Χαβάη πήγα κι ήταν άθλιο.Στο Κυβερνείο είχε κάτι μουνάρες Ρουμάνες παλιότερα δεν ξέρω βέβαια αν δουλεύουν όλες.Στο Small αν θυμάμαι εδώ και μήνες υπάρχει η πινακίδα.
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Καμια ενημέρωση παιδιά; Αξίζει να επισκεφθούμε κάτι αυτόν τον καιρό;
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
επειδη το εχετε αφησει το θεμα ας το ξαναζεστανουμε!!!!!αυτη τη στιγμη που μιλαμε και απο αυτα που ξερω!!!!!!ελα κ εσυισως οτι  καλυτερο στην πολη αρκετα κοριτσια προθυμα με 3-4 ποτακια σπεσιαλ παιζει τσιμπουκακι και γαμησακι στα πριβε στο platinym εχει καλα μουνια αλλα μονο ποτα μεσα στο μαγαζι στο one εχει δυνατα κομματια αλλα δε ξερω τι παιζει εκει....το χαβαη εχω ακουσει αλλαξε και παλι αφεντικο και ετοιμαζεται να ανοιξει για αρατο δεν εχω ιδεα...επισης  λειτουργουν και το small και κανα 2 αλλα που δε ξερω τι παιζει επισης...ελπιζω να βοηθησα
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Στο one δεν παίζει κάτι εκτός από μπλα μπλα....
Ανοίγει το χαβάη; Έχουμε να ρίξουμε λιώσιμο!!!  :grin:
Για άρατο δεν έχω ιδέα.
Θα συμφωνήσο ότι το έλα κι εσύ είναι ότι καλύτερο υπάρχει στην πόλη...
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
αν ξερει καποιος κατι καλο ας βοηθησει την κατασταση γιατι τα μπουρδελα της πολης αλλα και των γυρω περιοχων απο οτι ακουω ειναι :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
πρεπει να βρεθει λυση γρηγορα
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Στο Χαβάη πήγα κι ήταν άθλιο.Στο Κυβερνείο είχε κάτι μουνάρες Ρουμάνες παλιότερα δεν ξέρω βέβαια αν δουλεύουν όλες.Στο Small αν θυμάμαι εδώ και μήνες υπάρχει η πινακίδα.

Το κυβερνείο που είναι;
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
Το κυβερνείο που είναι;
Στο στενό που είναι πίσω ακριβώς απ'το μητροπολιτικό μέγαρο αλλά άλλαξε όνομα(είναι λίγο παραδίπλα απ'την λέσχη μοτοσυκλετιστών Κομοτηνής).
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Στο στενό που είναι πίσω ακριβώς απ'το μητροπολιτικό μέγαρο αλλά άλλαξε όνομα(είναι λίγο παραδίπλα απ'την λέσχη μοτοσυκλετιστών Κομοτηνής).

Ευχαριστώ. Για το τι παίζει εκεί έχουμε καμια ιδέα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom