Νέα

Κάθε πότε θα κάναμε μπάνιο αν δεν υπήρχαν οι γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gravatakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Δεν  αμφιβάλω για το αν γαμαει καλά ο τύπος πιο πάνω !!  Εγώ γουστάρω να είμαι clean  να μου γλύφει τα αρχιδια η άλλη και να αναδύεται η Calvin clain  κωλονια που χρειαημοποιω !! Στην εφηβεία μου που είμουν  έτσι όπως περιγράφει η φίλος πιο πάνω πίστεψε με σε μια φάση καθώς μου εγλυφε τα αρχιδια μια γκομενα .. τότε τριχωτός εγώ και άπλυτος με μια εσάνς σκασίλας με το αποκορυφομα μια δυνατή κλανια ( τυχαία τέλειος και αυθόρμητα ) η τύπησα έκανε εμμετο πάνω στο καβλι μου
και επειδή εκανε εμετο επρεπε να ενδωσεις στα κελευσματα του φεμινισμου και της γυναικοκρατίας μουνοδουλε?
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.878
Like
23.217
Πόντοι
6.056
στο στρατο πχ μετα απο μερες μεσα μου ειπαν να κανω μπανιο γιατι κολουσε μπλουζα και χιτωνιο μετα τα καλοκαιρινα ιδρωματα και οταν υπερηφανα και αντρικια τους αρνηθηκα με σειρανε μεχρι τα μπανια τα δουλακια του μουνιου και του καθωσπρεπισμου
τρολλαρεις ρε μαλακα νικολα η εισαι αληθεια τετοιος τυροβρωμικουλας?
 

eridon1877

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Μαρ 2011
Μηνύματα
560
Κριτικές
48
Like
4.415
Πόντοι
5.866
κάθε μέρα αλλαγή εσώρουχα ( εγώ το κάνω 2 φορές την μέρα ..) μπάνιο κάθε βράδυ ... και πριν το γαμηση καλό μπάνιο στο κάτω μέρος του σώματος πολύ κωλονια πολλά αποσμητικά για μασχάλες και σώμα κτλ...!! Εννοείται ξύρισμα πόδια εφηβαιο ορχής κωλο κάθε 15 μέρες !!! Εγώ αυτά κάνω και καβλωνουν τα μουνακια !!!

Τύπε μήπως είσαι shemale;  :grin:
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
ρε μπιχλες τι σχεση εχει το μπανιο με τις γυναικες;
δυο και τρεις φορες την μερα μπορει να χρειαστει να κανεις μπανιο αναλογα με τις δραστηριοτητες σου
το ελαχιστο ειναι μια φορα την ημερα
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Μπάνιο πάνω από μια φορά το μήνα μόνο τον Δεκέμβριο που έχει και Χριστούγεννα και Πρωτοχρονιά. Και το καλοκαίρι βέβαια κάθε μέρα λένε ότι τα αλάτια καθαρίζουν τα μικρόβια πρέπει να μένουν αλάτια από τον Ιούνιο μέχρι αρχές Σεπτέμβρη.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Τύπε μήπως είσαι shemale;  :grin:
χαχαχα !! Καλό !! Όχι ρε πριν αρχίσω να ξυρίζομαι οι τρίχες κρεμόντουσαν έξω από το σώβρακο και είχα μεγάλο θέμα έτσι αποφάσισα από κάποια φάση και μετά να ξυρίζομαι τακτικά για θέμα υγιεινής !!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
και επειδή εκανε εμετο επρεπε να ενδωσεις στα κελευσματα του φεμινισμου και της γυναικοκρατίας μουνοδουλε?
Έτσι ξεκίνησε αλλά στην πορεία κατάλαβα πως αυτό είναι και το σωστό !!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Και γαμω τα θεματάκια. Αν δεν ήταν το γαμησι στη μέση θα έκανα μπανιο μία φορά στις 10 μέρες  :grin:  δόντια θα συνέχιζα κάθε μέρα επειδή είναι θέμα υγείας.
Ενώ το να κανείς μπάνιο δεν είναι θέμα υγείας ? Τι ακούω ; Χαχαχ !!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
    Γιατί άρρωστοι θα είμασταν για να κάνουμε μπάνιο;;
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.563
Like
2.873
Πόντοι
506
Mια φορά το μήνα είναι οκ


images

 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Δεν περίμενα να έχει τόσους τυροβρομίκουλες το φόρουμ!!!
 
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
68
Κριτικές
3
Like
142
Πόντοι
0
Είχα συνάδελφο πριν μερικά χρόνια που δεν τον άντεχε κανένας στη δουλειά, βρωμαγε σε σημείο αηδίας.
Εμετική μυρωδιά, που όση ώρα και να περνούσε δε μπορούσες να τη συνηθίσεις.
Εργένης, 40+
Συνεννοοουμαστε με μερικούς ακόμα να του μιλήσουμε.
Με απόλυτα φυσικό τρόπο μας δήλωσε ότι από μικρός έμαθε από τη μάνα του να κάνει μπάνιο 2 φορές τι μήνα για να μην καταστρέψει το πεχα του δέρματός του.
Ανίατη περίπτωση.
Ο τύπος τελικά βρήκε μέσω «προξενειου» μια τυπισσα αλλοδαπή, παραιτήθηκε και απ όσο μάθαμε πήγε Βουλγαρία και έκανε μαγαζί εστίασης σε ένα χωριό!
 

hlektrop

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
211
Κριτικές
25
Like
1.724
Πόντοι
2.411
Είχα συνάδελφο πριν μερικά χρόνια που δεν τον άντεχε κανένας στη δουλειά, βρωμαγε σε σημείο αηδίας.
Εμετική μυρωδιά, που όση ώρα και να περνούσε δε μπορούσες να τη συνηθίσεις.
Εργένης, 40+
Συνεννοοουμαστε με μερικούς ακόμα να του μιλήσουμε.
Με απόλυτα φυσικό τρόπο μας δήλωσε ότι από μικρός έμαθε από τη μάνα του να κάνει μπάνιο 2 φορές τι μήνα για να μην καταστρέψει το πεχα του δέρματός του.
Ανίατη περίπτωση.
Ο τύπος τελικά βρήκε μέσω «προξενειου» μια τυπισσα αλλοδαπή, παραιτήθηκε και απ όσο μάθαμε πήγε Βουλγαρία και έκανε μαγαζί εστίασης σε ένα χωριό!

Ναι χαλάει το ph του δέρματος! Χαχαχα

Ελπίζω να μην βρεθούμε βουργαρία στο μαγαζί του...
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Ενώ το να κανείς μπάνιο δεν είναι θέμα υγείας ? Τι ακούω ; Χαχαχ !!

ΠΡΟΦΑΝΩΣ και δεν ειναι πιο υγιής ένας που κάνει μπάνιο κάθε μέρα.

Αν δεν πλύνεις δόντια ήδη από τις πρώτες 2-3 μέρες αρχίζεις να έχεις θέματα με ούλα και πέτρα. Οπότε είναι θέμα υγείας να τα πλένεις καθημερινά.

Μετά ας πούμε πάνε πούτσος και κωλος, ίσως και μασχάλες, ειναι περιοχές που μαζεύουν μικρόβια πιο εύκολα, οποτε για λόγους υγείας θέλουν καθαρισμό πιο συχνά, ισως μία φορά τη βδομαδα.

Το υπόλοιπο σώμα μπορεί και χωρίς πλύσιμο για περισσότερο χρόνο.

Μιλάμε καθαρά για λόγους υγείας. Το θέμα είναι χιουμοριστικό και υποθετικό, μιλαμε να μη μας ενδιέφερε εμφάνιση, μυρωδιά.

Τέλος, δεν είναι όλα τα σώματα ίδια, άλλοι μυρίζουν άσχημα στη μέρα πάνω, αλλοι όχι. Επίσης, αλλιώς ειναι ενας που κανει χειρωνακτική δουλειά, αλλιώς ένας που δουλεύει σε ενα γραφείο ολη μέρα.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Παίζουν ρόλο και τα ρούχα,κάτι  μπλουζάκια απο  ανακυκλωμένο κινεζικο πλαστικό βρωμάνε στα 10 λεπτά.
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.378
Πόντοι
1.011
Και φυσικά τα κιλά του καθενός.
Άλλος μυρίζει επειδή είναι εύσωμος.
Συνήθως οι πιο γεμάτοι ας το θέσουμε έτσι μυρίζουν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom