Νέα

Κάθε πότε θα κάναμε μπάνιο αν δεν υπήρχαν οι γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gravatakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.428
Κριτικές
21
Like
9.929
Πόντοι
3.346
Η καθαριότητα είναι η μισή αρχοντιά, τι σημαίνει δηλαδή ότι πλενόμαστε για τις γυναίκες;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.900
Κριτικές
1
Like
30.620
Πόντοι
8.006
κάθε μέρα αλλαγή εσώρουχα ( εγώ το κάνω 2 φορές την μέρα ..) μπάνιο κάθε βράδυ ... και πριν το γαμηση καλό μπάνιο στο κάτω μέρος του σώματος πολύ κωλονια πολλά αποσμητικά για μασχάλες και σώμα κτλ...!! Εννοείται ξύρισμα πόδια εφηβαιο ορχής κωλο κάθε 15 μέρες !!! Εγώ αυτά κάνω και καβλωνουν τα μουνακια !!!
Καβλωνουν τα μουνακια με τους ξυρισμενους αντρικους κωλους και τα ξυρισμενα ποδια?

O tempora, o mores
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ότι δηλαδή αν δεν ήταν για τις γυναίκες,κάποιοι θα μένατε άπλυτοι...
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.654
Like
23.113
Πόντοι
6.256
στο στρατο πχ μετα απο μερες μεσα μου ειπαν να κανω μπανιο γιατι κολουσε μπλουζα και χιτωνιο μετα τα καλοκαιρινα ιδρωματα και οταν υπερηφανα και αντρικια τους αρνηθηκα με σειρανε μεχρι τα μπανια τα δουλακια του μουνιου και του καθωσπρεπισμου

Απο εκει ξεκινησες τα πουστριλικια τυπε....επαιξε gangbang στις Τουρκικες; :S :S :S
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
κει επιβεβαιωνω δεν εχεις αφησει μουνι για μουνι αγαμητο...
Δεν  αμφιβάλω για το αν γαμαει καλά ο τύπος πιο πάνω !!  Εγώ γουστάρω να είμαι clean  να μου γλύφει τα αρχιδια η άλλη και να αναδύεται η Calvin clain  κωλονια που χρειαημοποιω !! Στην εφηβεία μου που είμουν  έτσι όπως περιγράφει η φίλος πιο πάνω πίστεψε με σε μια φάση καθώς μου εγλυφε τα αρχιδια μια γκομενα .. τότε τριχωτός εγώ και άπλυτος με μια εσάνς σκασίλας με το αποκορυφομα μια δυνατή κλανια ( τυχαία τέλειος και αυθόρμητα ) η τύπησα έκανε εμμετο πάνω στο καβλι μου
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Καβλωνουν τα μουνακια με τους ξυρισμενους αντρικους κωλους και τα ξυρισμενα ποδια?

O tempora, o mores
ναι πολλές μου γλύφουν τα πόδια ...αλλά και τον κωλο !!!ξεκιαννε γλύψιμο στα πόδια μετά αρχιδακια και καταιβενουν πιο κάτω ...Περιναιο και μετά κωλο !!
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
στο στρατο πχ μετα απο μερες μεσα μου ειπαν να κανω μπανιο γιατι κολουσε μπλουζα και χιτωνιο μετα τα καλοκαιρινα ιδρωματα και οταν υπερηφανα και αντρικια τους αρνηθηκα με σειρανε μεχρι τα μπανια τα δουλακια του μουνιου και του καθωσπρεπισμου
Τυπε μου δεν είναι τυχαίο που η τύπισσα που είχες σου αρνιόταν παρτουζα. Που να σε παρουσιάσει σε άλλη γυναίκα; Χώρια τη ντροπή πως γαμιοταν με τον Ε.Β. "ο αχόρταγος"....
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.565
Like
26.429
Πόντοι
5.506
ναι πολλές μου γλύφουν τα πόδια ...αλλά και τον κωλο !!!ξεκιαννε γλύψιμο στα πόδια μετά αρχιδακια και καταιβενουν πιο κάτω ...Περιναιο και μετά κωλο !!
οαταν λες πολλες?
γαμεις αβερτα και εσυ τυπε ε?
οπως ολοι εδω
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Μου θυμίζει ένα παλιό Λουκυ Λουκ
που επειδή στο χωριό στο west
δεν υπήρχαν γυναίκες

Οι άντρες κυκλοφορούσαν όλη μέρα
Μέσα-έξω
Και στο σαλούν

Με πυτζάμες :)

Σκελέες σώβρακα ήταν.

Ο Λούκυ είχε πει τρελές ατάκες σε αυτό !!!

Π.χ. ο γάμος είναι ένας υπέροχος θεσμός που επιτρέπει σε δύο ανθρώπους να λύσουν από κοινού
τα προβλήματα που δεν θα υπήρχαν , αν δεν ήταν μαζί .

Αμερικάνα σύζυγος θεωρώ, ότι είναι από τις καλύτερες εθνικότητες νομίζω.
Αρκετά ξηγημένες και ανεξάρτητες.
ΟΙ κανονικές ... όχι οι ... wags .


Αυτές είναι για το βόθρο .
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.233
Πόντοι
24.596
στο στρατο πχ μετα απο μερες μεσα μου ειπαν να κανω μπανιο γιατι κολουσε μπλουζα και χιτωνιο μετα τα καλοκαιρινα ιδρωματα και οταν υπερηφανα και αντρικια τους αρνηθηκα με σειρανε μεχρι τα μπανια τα δουλακια του μουνιου και του καθωσπρεπισμου
μαλακια που σε ξεβρωμισαν τυπε :headbang:
επρεπε να σε αφησουν ετσι με την λεπρα και την βουβωνικη πανωλη πανω σου, σε περιπτωση που μπουκαραν οι Τουρκοι,να σε πεταξουν με κανα καταπελτη πανω τους,χημικος πολεμος φαση,τι ναπαλμ και πορτοκαλι παραγοντας και μαλακιες :S :S :S
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.654
Like
23.113
Πόντοι
6.256
μαλακια που σε ξεβρωμισαν τυπε :headbang:
επρεπε να σε αφησουν ετσι με την λεπρα και την βουβωνικη πανωλη πανω σου, σε περιπτωση που μπουκαραν οι Τουρκοι,να σε πεταξουν με κανα καταπελτη πανω τους,χημικος πολεμος φαση,τι ναπαλμ και πορτοκαλι παραγοντας και μαλακιες :S :S :S

:2funny: :2funny: :2funny:

Τυπε θα τους εκανε επιθεση κατα κωλον....βαι βαι!!! :grin:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.233
Πόντοι
24.596
:2funny: :2funny: :2funny:

Τυπε θα τους εκανε επιθεση κατα κωλον....βαι βαι!!! :grin:
τυπε 3-4 τετοιους να χε καθε ουλαμος θα στρατιωτικοποιουσαμε και την Αγκυρα :takethis:
μπορει να μας βομβαρδιζαν βεβαια οι ΗΠΑ σαν τον Σανταμ για παρανομα χημικα οπλα :-
:S :S :S
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.654
Like
23.113
Πόντοι
6.256
τυπε 3-4 τετοιους να χε καθε ουλαμος θα στρατιωτικοποιουσαμε και την Αγκυρα :takethis:
μπορει να μας βομβαρδιζαν βεβαια οι ΗΠΑ σαν τον Σανταμ για παρανομα χημικα οπλα :-
:S :S :S

Ναι τυπε αλλα μετα θα τους βαζαμε σε αεροπλανα και θα τους ριχναμε σε ολες τις μεγαλουπολεις και θα πεθαινε καθε μορφη ζωης για τα επομενα 200 χρονια... :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.233
Πόντοι
24.596
Ναι τυπε αλλα μετα θα τους βαζαμε σε αεροπλανα και θα τους ριχναμε σε ολες τις μεγαλουπολεις και θα πεθαινε καθε μορφη ζωης για τα επομενα 200 χρονια... :S :S :S
τυπε επιμενω,δεν επρεπε να τον ξεψωριασουν :dunno:
το πολυ πολυ κανα πετρελαιωμα για τους ψυλλους μαζι με τα κρεβατια απο την εποχη του Τρωικου πολεμου :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom