Νέα

Καθαρίστρια και Σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jok1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 301
  • Εμφανίσεις 79K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1361 άτομα (118 μέλη και 1243 επισκέπτες)

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Επειδή μένω μόνος μπας και ξέρετε καμιά καλή κοπέλα οποιαδήποτε εθνικότητας (κατά προτίμηση ανατολικό μπλοκ) που να έρχεται να καθαρίζει το σπίτι και να μου κάθετε κιόλας ; Δεν ζητάω πολλά έτσι;

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.

Κύριε πρέσβη, τί θα λέγατε για ένα στουντιάκι;

Με 50 ευρουλάκια, μπορεί να μη σας καθαρίσει το σπίτι, αλλά θα μαμήσετε μια χαρά :dancing:
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
αμα δε τη δω να σκουπιζει κ να πλενει δε μου σηκωνεται ασε μεγαλο προβλημα σου λεω  :2funny: :uglystupid:
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Επειδή μένω μόνος μπας και ξέρετε καμιά καλή κοπέλα οποιαδήποτε εθνικότητας (κατά προτίμηση ανατολικό μπλοκ) που να έρχεται να καθαρίζει το σπίτι και να μου κάθετε κιόλας ; Δεν ζητάω πολλά έτσι;

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.

Πάντως στείλε και ένα γραμμα στον Αϊ Βασίλη...Δεν χάνεις και τίποτα.. :grin:...Εμένα τα περασμένα Χριστούγεννα μου έστειλε την www.almightyzeus.com/babes/r/ritafaltoyano/pictures/rita_faltoyano_06.jpg]Rita Faltoyano[/url]...αλλά ημουν καλό παιδί...  :grin:
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Δε θα μιλήσω για καθαρίστριες, αλλά για baby sitters. Έχουμε ένα μωρό - αριστούργημα για το οποίο προέκυψε η ανάγκη να βρούμε baby sitter και δεχτήκαμε η γυναίκα μου και 'γώ διάφορες ενδιαφερόμενες, αλλοδαπές και ημεδαπές. Παιδιά, τι να σας πώ... όποιος από μάς είναι λάτρης των MILF και τις έβλεπε, μία προς μία, θα μαλακιζόταν και θα έχυνε μέχρι και στην επόμενη ζωή του. Να μιλήσω για σύμπτωση; Να μιλήσω για πρόκληση; Να μιλήσω για πειρασμό; Βρε παιδιά, στο λόγω της τιμής μου, οι εννιά στις δέκα, ήταν για να πάρουν τίτλο σε καλλιστεία MILFs (αν υπήρχαν τέτοια).

Υ.Γ.: Δεν ξέρω αν τελικά η γυναίκα μου επέλεξε την καλύτερη baby sitter για το μωρό μας. Αλλά όπως οι πιο έμπειροι και υποψιασμένοι από 'σας έχετε ήδη καταλάβει, η γυναίκα μου διάλεξε τη λιγότερο fuckable απ' όλες τις υποψήφιες. Δε σας είπα πριν πώς οι εννιά στις δέκα ήταν μουνάρες; Ε, η γυναίκα μου επέλεξε τη δέκατη!! :2funny: :2funny: :2funny:!
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
αδερφε τι περιμενες? να της δανισει και τις :boobies: ζαρτιερες της για να σε καυλωσει περισσοτερο?
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
270
Like
14
Πόντοι
1
Και η δική μου η γυναίκα διαλέγει πάντοτε τα ποιό μπάζα για καθαρίστριες. Μια φορά μόνο είχε φέρει ένα μαυράκι από Κένυα το οποίο ήταν σκέτη καύλα όταν έπεφτε στα τέσσερα και σφουγκάριζε που όλως τυχαίως δεν την ξαναείδα...
 

mgreek

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
369
Like
0
Πόντοι
1
Βρε παιδιά οι γυναίκες που καθαρίζουν παίρνουν 5-6 ευρώ την ώρα...

Και θέλετε με αυτά τα χρήματα να σας κάνουν και κάτι παραπάνω???? :grin: :grin: :grin:
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Βρε παιδιά οι γυναίκες που καθαρίζουν παίρνουν 5-6 ευρώ την ώρα...
Και θέλετε με αυτά τα χρήματα να σας κάνουν και κάτι παραπάνω???? :grin: :grin: :grin:
/quote]

Εάν προκύψει τέτοια κατάσταση, θα δώσουμε κάτι τι παραπάνω
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
[size=10pt]Υ.Γ.: Δεν ξέρω αν τελικά η γυναίκα μου επέλεξε την καλύτερη baby sitter για το μωρό μας....[/size]

To έχω δει το έργο.

Και ΠΟΤΕ δε θα μάθεις αν διάλεξε ΚΑΛΗ baby sitter (Όχι την καλύτερη!).
Όταν προέκυψε το πρόβλημα (προ ετών - τώρα μεγάλωσαν τα παιδιά) είχα κάνει την εξής πουστιά:
Σφήνωσα μια βιντεοκάμερα στη βιβλιοθήκη να μη φαίνεται, την άναψα (rec), κάλυψα το φωτάκι της και την άφησα να γράφει σε LP.
Το απόγευμα είδα τι έκανε η baby sitter. Παράταγε το μωρό στο πάρκο, και άραζε με καφέ και τσιγάρο στο χαζοκούτι να βλέπει όλα τα πρωϊνάδικα.

Πήρε πόδι σε 2 μέρες, και βρέθηκε μια καλύτερη.

Τα περί fucking the baby sitter έρχονται σε δεύτερη μοίρα.
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Σκέφτομαι να καλωδιώσω και 'γώ το σπίτι. Με συμβουλεύεις να το κάνω;
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Σκέφτομαι να καλωδιώσω και 'γώ το σπίτι. Με συμβουλεύεις να το κάνω;

ΝΑΙ! Κι όχι μόνο για την baby sitter, αλλά γενικότερα σαν ένα επιπλέον μέτρο ασφαλείας-προστασίας με τόσα που γίνονται...
Αλλωστε το κόστος για την αγορά κάποιας ασύρματης κάμερας είναι τόσο μικρό (γύρω στα 50 ευρώ) που εύκολα μπορείς να βάλεις περισσότερες από μια κ να καλύψεις έτσι ολοκληρωμένα όλους τους χώρους σου! (εγώ το έχω κάνει εδώ και καιρό, και για την εγγραφή χρησιμοποιώ έναν μεγάλο σκληρό δίσκο και μια ειδική κάρτα X4 video-in, συνδεδεμένη σ' ενα παλιό pc) ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ΝΑΙ! Κι όχι μόνο για την baby sitter, αλλά γενικότερα σαν ένα επιπλέον μέτρο ασφαλείας-προστασίας με τόσα που γίνονται...
Αλλωστε το κόστος για την αγορά κάποιας ασύρματης κάμερας είναι τόσο μικρό (γύρω στα 50 ευρώ) που εύκολα μπορείς να βάλεις περισσότερες από μια κ να καλύψεις έτσι ολοκληρωμένα όλους τους χώρους σου! (εγώ το έχω κάνει εδώ και καιρό, και για την εγγραφή χρησιμοποιώ έναν μεγάλο σκληρό δίσκο και μια ειδική κάρτα X4 video-in, συνδεδεμένη σ' ενα παλιό pc) ;)

σωστος, αλλα καλο θα ειναι να μη βαλει ασυρματη, αλλα ενσυρματη..
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
σωστος, αλλα καλο θα ειναι να μη βαλει ασυρματη, αλλα ενσυρματη..

Eξαρτάται τους χώρους... αν γίνεται να περαστούν εύκολα τα καλώδια, χωρίς να φαίνονται κλπ!

Εγώ πάντως όταν το είχα ψάξει πριν ένα χρόνο περίπου, είχα βρει στην στοά Φέξη (πλατεία Κάνιγγος) super πακέτο με 4 ασύρματες κάμερες ΜΑΖΙ με Δέκτη SPLITTER + ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΣΗ σήματος, για 300 ευρώ! Και με άλλα 200 πήρα από Στουρνάρα την ειδική κάρτα πολλαπλών video-in κι έναν μεγάλο σκληρό δίσκο... τα σύνδεσα ΟΛΑ σε 2 ώρες σ' ένα παλιό pc που μου περίσσευε κι από τότε το σύστημα λειτουργεί ΑΨΟΓΑ !!!
Πρόσφατα πρόσθεσα κι ένα UPS ;)
 

mgreek

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
369
Like
0
Πόντοι
1
Τις ασύρματες μπορεί εύκολα να τις εντοπίσει κάποιος και να τις παρακολουθεί κι αυτός, έτσι δεν είναι?
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
To έχω δει το έργο.

Και ΠΟΤΕ δε θα μάθεις αν διάλεξε ΚΑΛΗ baby sitter (Όχι την καλύτερη!).
Όταν προέκυψε το πρόβλημα (προ ετών - τώρα μεγάλωσαν τα παιδιά) είχα κάνει την εξής πουστιά:
Σφήνωσα μια βιντεοκάμερα στη βιβλιοθήκη να μη φαίνεται, την άναψα (rec), κάλυψα το φωτάκι της και την άφησα να γράφει σε LP.
Το απόγευμα είδα τι έκανε η baby sitter. Παράταγε το μωρό στο πάρκο, και άραζε με καφέ και τσιγάρο στο χαζοκούτι να βλέπει όλα τα πρωϊνάδικα.

Πήρε πόδι σε 2 μέρες, και βρέθηκε μια καλύτερη.

Τα περί fucking the baby sitter έρχονται σε δεύτερη μοίρα.

Ένας φίλος έκανε το ίδιο για την Ρωσίδα που τους καθάριζε, αλλά στο μπάνιο, και έπιασε ένα αυθεντικό στριπτιζάκι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom