Νέα

Καθαρίστρια και Σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jok1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 301
  • Εμφανίσεις 79K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1078 άτομα (112 μέλη και 966 επισκέπτες)

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127
Ε ρε παιδιά τι μου θυμήσατε:
Πριν μερικά χρόνια έχω κάνει φιλική σχέση με call girl Ρωσίδα που θέλει να φέρει στην Ελλάδα την αδερφή της (28 ετών τότε πρώην μοντέλο στην Σ.Ε, που έμεινε  στην πέινα γιατί ο άνδρας της έχει μπει φυλακή για φοροδιαφυγή).
Φυσικά προσφέρομαι να της δώσω δουλειά ως καθαρίστρια -εάν φυσικά έρθει - στο σπίτι μου.
Μετά δύο μήνες (το είχα ήδη ξεχάσει μιας και με την Ρωσίδα είχαμε χαθεί) χτυπάει το τηλ. και μου λέει ξέρεις η αδερφή μου που σου έλεγα ήρθε και κάθεται στο σπίτι εδώ και ένα μήνα και μήως μπορείς να την δεις κλπ.
Να μην τα πολυλέω βλέπω μπροστά μου ένα παιδί 1,80 μελαχροινό με γκρίζα σχιστά μεγάλα μάτια και κορμί φίδι να μου ζητάει να αναλάβει το σπίτι (καθαριότητα ,πλύσιμο ρούχων,σίδερο κλπ)
Στο 3-4 ρανεβού μας (ερχόταν 1 φορά την εβδομάδα) και ενώ της έχω δώσει κλειδιά γιατί έμενα μόνος και επέστρεφα σπίτι μεά τις 8 κάθε βράδυ την πετυχαίνω σπίτι να είναι στην κουζίνα και να με περιμένει.
- Ενοιωθα μοναξιά μου λέει και ήθελα κάποιον να μιλήσω 
- Ενα λεπτό λέω να κάνω ένα ντους και εντω μεταξυ δεν βάζεις και δύο ποτάκια να τα πούμε πιο χαλαρά.
- Με το που βγαίνω μου κάνει πρόταση να μου κάνει μασάζ για να χαλαρώσω και έτσι πέφτουμε στο κρεβάτι.
Λίγο το ποτό λίγο η μουσική ,λίγο το μασάζ ,ε δεν θέλει και πολύ ο άνθρωπος (καθότι και εργένης τότε και μέγας ...ντανιάρης).
Μου κάνει ρε παιδιά ένα κρεβάτι θεϊκό ενώ τα είχα δει όλα και με το σώμα και με το πρόσωπο της.
Μετά από ένα μήνα και αφού είδε και απόειδε με εμένα που μόνο κρεβάτι της έκανα ,ενώ εκείνη ήθελε και βόλτες και σχέση και δέσμευση και εξασφάλιση τελικά (είχε μυριστεί χρήμα φαίνεται) μου λέει παραιτούμαι γιατί βρήκα άλλη δουλειά.
Λεω Οκ καλή τύχη να προσέχεις .Μετά από μήνα περίπου περιμένω - ως συνήθως -  call girl και σκάει μύτη η τύπησα ανανεωμένη ,με τα αρρώματά της κλπ και όπως καταλαβαίνεται λόγω της πρότερης θητείας της έτυχα ειδικής περιποίησης με συνοδεία βίντεο παρακαλώ!!!.
Για κάποιους από εδώ ίσως το όνομά της να λέει κάτι : Αϊντα (δεν δούλευε με αυτό όμως)
     



Πάρτε και μια σέξυ σχετική ιστοριούλα...

 

astrofisikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
155
Like
26
Πόντοι
1
Γεια σου ρε NITRO με τις ιστορίες σου! Καλά περνούσες βλέπω! ;)
Κάνε και σε μας κανένα Conne! :grin: Μην είσαι μονοφαγάς! :cheesy: :cheesy:

Ε ρε παιδιά τι μου θυμήσατε:
Πριν μερικά χρόνια έχω κάνει φιλική σχέση με call girl Ρωσίδα που θέλει να φέρει στην Ελλάδα την αδερφή της (28 ετών τότε πρώην μοντέλο στην Σ.Ε, που έμεινε  στην πέινα γιατί ο άνδρας της έχει μπει φυλακή για φοροδιαφυγή).
Φυσικά προσφέρομαι να της δώσω δουλειά ως καθαρίστρια -εάν φυσικά έρθει - στο σπίτι μου.
Μετά δύο μήνες (το είχα ήδη ξεχάσει μιας και με την Ρωσίδα είχαμε χαθεί) χτυπάει το τηλ. και μου λέει ξέρεις η αδερφή μου που σου έλεγα ήρθε και κάθεται στο σπίτι εδώ και ένα μήνα και μήως μπορείς να την δεις κλπ.
Να μην τα πολυλέω βλέπω μπροστά μου ένα παιδί 1,80 μελαχροινό με γκρίζα σχιστά μεγάλα μάτια και κορμί φίδι να μου ζητάει να αναλάβει το σπίτι (καθαριότητα ,πλύσιμο ρούχων,σίδερο κλπ)
Στο 3-4 ρανεβού μας (ερχόταν 1 φορά την εβδομάδα) και ενώ της έχω δώσει κλειδιά γιατί έμενα μόνος και επέστρεφα σπίτι μεά τις 8 κάθε βράδυ την πετυχαίνω σπίτι να είναι στην κουζίνα και να με περιμένει.
- Ενοιωθα μοναξιά μου λέει και ήθελα κάποιον να μιλήσω 
- Ενα λεπτό λέω να κάνω ένα ντους και εντω μεταξυ δεν βάζεις και δύο ποτάκια να τα πούμε πιο χαλαρά.
- Με το που βγαίνω μου κάνει πρόταση να μου κάνει μασάζ για να χαλαρώσω και έτσι πέφτουμε στο κρεβάτι.
Λίγο το ποτό λίγο η μουσική ,λίγο το μασάζ ,ε δεν θέλει και πολύ ο άνθρωπος (καθότι και εργένης τότε και μέγας ...ντανιάρης).
Μου κάνει ρε παιδιά ένα κρεβάτι θεϊκό ενώ τα είχα δει όλα και με το σώμα και με το πρόσωπο της.
Μετά από ένα μήνα και αφού είδε και απόειδε με εμένα που μόνο κρεβάτι της έκανα ,ενώ εκείνη ήθελε και βόλτες και σχέση και δέσμευση και εξασφάλιση τελικά (είχε μυριστεί χρήμα φαίνεται) μου λέει παραιτούμαι γιατί βρήκα άλλη δουλειά.
Λεω Οκ καλή τύχη να προσέχεις .Μετά από μήνα περίπου περιμένω - ως συνήθως -  call girl και σκάει μύτη η τύπησα ανανεωμένη ,με τα αρρώματά της κλπ και όπως καταλαβαίνεται λόγω της πρότερης θητείας της έτυχα ειδικής περιποίησης με συνοδεία βίντεο παρακαλώ!!!.
Για κάποιους από εδώ ίσως το όνομά της να λέει κάτι : Αϊντα (δεν δούλευε με αυτό όμως)
       
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Ε ρε παιδιά τι μου θυμήσατε:
...ένα παιδί 1,80 μελαχροινό με γκρίζα σχιστά μεγάλα μάτια και κορμί φίδι να μου ζητάει να αναλάβει το σπίτι (καθαριότητα, πλύσιμο ρούχων, σίδερο κλπ)

ΩΡΑΙΑ φάση συνάδελφε NITRO... φαντάζομαι το κορίτσι θα στα είχε κάνει ΟΛΑ λαμπίκο... κι εσυ θα την είχες συνέχεια στο πλύσιμο (+στο σκίσιμο φυσικά) χαχαχα
 

Συνημμένα

  • sexy-maid.jpg
    sexy-maid.jpg
    51,2 KB · Εμφανίσεις: 46

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Πλάκα-πλάκα και εμένα μου άρεσε μια καθαρίστρια που ήχαμε όταν ήμουν μικρός. Δυστηχώς όμως ήμουν πολύ μικρός τότε για να της την πέσω...πάντως είχε κωλάρα!!
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Λοιπόν είμαι στο ξενοδοχείο στις διακοπές μου και κοιμάμαι τον ύπνο του δικαίου... Η ώρα είναι 11:00 και η γυναίκα μου έχει κατέβει στην πισίνα και διαβάζει το βιβλίο της.

Ξαφνικά ανοίγει η πόρτα και εγώ νομίζω οτι είναι η γυναίκα μου και δεν ασχολούμαι... Γυρνάω και ανάσκελα γιατί το κοντάρι μου εν τω μεταξύ είχε ζωηρέψει με εμποδίζε να κοιμηθώ μπρούμυτα (κοιμώμουν γυμνός...).

Οπότε παιδιά βλέπω τον χάρο με τα μάτια μου ! Απέναντι μου κάθονταν μια χοντρή βουβάλα Ελληνίδα καθαρίστρια η οποία προφανώς μετά απο πολλά χρόνια ξανάβλεπε καβλωμένη πούτσα και με κοίταζε σαν χαζή και μου λέει "ωχ συγνώμη, νόμιζα οτι έχετε φύγει απο το δωμάτιο !" και φεύγει τρέχοντας...

Και εγώ λέω γαμώ την τύχη μου, δεν μπορούσε να γίνει σαν τις τσόντες να μπεί μέσα καμιά δίμετρη καμαριέρα και να με αρχίσει στα κλαρίνα ....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Λοιπόν θέλω τα φώτα σας:εδώ κ 3 μήνες ερχεται σπίτι μου μια Μολβαδή κορμάρα - καθαρίστρια.Η κοπέλα έχει Τ Ο  Σ Ω Μ Α.Λοιπόν τι κάνω;της την πέφτω στα ίσα(κοινώς στρίμωγμα) ή λάου - λάου;σημειώνω ότι μένω με τους δικούς μου κ όσο να ναι κωλύομαι,γιατί αν αντιδράσει θα εκτεθούμε.
Σημ:η κοπέλα με τέτοιο κορμί άνετα θα δούλευε σε στριπτητζάδικο.
 

astrofisikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
155
Like
26
Πόντοι
1
κάνε μια κίνηση να δεις γουστάρει? Θα σου δείξει δεν μπορεί. Αν θέλει. Εγώ πιστεύω λάου-λάου. Πές της να την πας κάπου, για καφέ ή να την γυρίσεις σπίτι της. Βρες μια αφορμή.

Λοιπόν θέλω τα φώτα σας:εδώ κ 3 μήνες ερχεται σπίτι μου μια Μολβαδή κορμάρα - καθαρίστρια.Η κοπέλα έχει Τ Ο  Σ Ω Μ Α.Λοιπόν τι κάνω;της την πέφτω στα ίσα(κοινώς στρίμωγμα) ή λάου - λάου;σημειώνω ότι μένω με τους δικούς μου κ όσο να ναι κωλύομαι,γιατί αν αντιδράσει θα εκτεθούμε.
Σημ:η κοπέλα με τέτοιο κορμί άνετα θα δούλευε σε στριπτητζάδικο.
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
σημειώνω ότι μένω με τους δικούς μου κ όσο να ναι κωλύομαι,γιατί αν αντιδράσει θα εκτεθούμε.

Μια χαρά σε βρίσκω !
Αν δεν της την πέσεις εσύ ποιός θα της την πέσει, εγώ που μένω με την γυναίκα μου ???  :o

Εξάλλου εγώ αν έβλεπα τον γιό μου να ξεσκίζει την καθαρίστρια στο σπίτι μας, θα καμάρωνα για τις επιδόσεις του κανακάρη μου  ;)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
κάνε μια κίνηση να δεις γουστάρει? Θα σου δείξει δεν μπορεί. Αν θέλει. Εγώ πιστεύω λάου-λάου. Πές της να την πας κάπου, για καφέ ή να την γυρίσεις σπίτι της. Βρες μια αφορμή.

Ευχαριστώ αστροφυσικέ.Αυτό λέω κ εγώ να κάνω.Τα χε κ πριν με έναν μαλάκα Αλβανό που την βάραγε κ τελικά την παράτησε.Οπότε το λάου - λάου θα το εκτιμήσει.
 

Επισκέπτης
Συναδελφος, γαμησε προσφατα στο Χαγιατ του Βελιγραδίου καθαριστρια. Εντελως στρειτ, ρωτησε τιμη, συμφωνησαν, πηδηξε. Δεν ηταν Σερβα, ηταν Μολδαβη. 30 €, την κρατησε για 2 γαμησακια, κανα 90λεπτο. Ηταν λεει νοστιμουλα (σαν νορμαλ καθημερινη γυναικα). Την εβαλε πρωτα να κανει ενα καλο ντους.
 

astrofisikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
155
Like
26
Πόντοι
1
Dark περιμένουμε νέα σου. Κίνηση και αποτέλεσμα...

Ευχαριστώ αστροφυσικέ.Αυτό λέω κ εγώ να κάνω.Τα χε κ πριν με έναν μαλάκα Αλβανό που την βάραγε κ τελικά την παράτησε.Οπότε το λάου - λάου θα το εκτιμήσει.
 

Photographer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
1
.... και ενώ της έχω δώσει κλειδιά γιατί έμενα μόνος και επέστρεφα σπίτι μεά τις 8 κάθε βράδυ ..... 


Αυτό είχε κάνει ένας φίλος μια φορα και γύρισε μια μέρα και βρήκε το σπίτι άδειο.Γα..τα
 

Photographer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
1
Ευχαριστώ αστροφυσικέ.Αυτό λέω κ εγώ να κάνω.Τα χε κ πριν με έναν μαλάκα Αλβανό που την βάραγε κ τελικά την παράτησε.Οπότε το λάου - λάου θα το εκτιμήσει.

Μήπως την λένε Ολγα την κοπέλα..?
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
τοτε πως να μας λεει ρε φιλε?αφου δεν δουλευε μ αυτο???
 

Presvis

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
103
Like
0
Πόντοι
1
Επειδή μένω μόνος μπας και ξέρετε καμιά καλή κοπέλα οποιαδήποτε εθνικότητας (κατά προτίμηση ανατολικό μπλοκ) που να έρχεται να καθαρίζει το σπίτι και να μου κάθετε κιόλας ; Δεν ζητάω πολλά έτσι;

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
401
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
1
Αν ξεραμε θα την κραταγαμε για μας
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Επειδή μένω μόνος μπας και ξέρετε καμιά καλή κοπέλα οποιαδήποτε εθνικότητας (κατά προτίμηση ανατολικό μπλοκ) που να έρχεται να καθαρίζει το σπίτι και να μου κάθετε κιόλας ; Δεν ζητάω πολλά έτσι;

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.

Υπάρχουν και cg που έχουν στις υπηρεσίες τους και role play...Ντύνετε καθαρίστρια φτιάχνει στιφάδο και σιδερώνει με τσάκιση..Και αν βαρεθείς ....Την επομένη τη ντύνεις Χιονάτη.. :grin:
 

Επισκέπτης
Επειδή μένω μόνος μπας και ξέρετε καμιά καλή κοπέλα οποιαδήποτε εθνικότητας (κατά προτίμηση ανατολικό μπλοκ) που να έρχεται να καθαρίζει το σπίτι και να μου κάθετε κιόλας ; Δεν ζητάω πολλά έτσι;

... και να είναι ψηλή, αδύνατη, με μεγάλα βυζιά και στρογγυλό κωλαράκι, έτσι? Τίποτα δεν ζητάς, τα αυτονόητα!!!
lol-057.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom