Νέα

Κασσάνδρας 4

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 159K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Μαυρομαλλούσα, ρουμάνα, με πιασιματάκια...(αν θυμάμαι καλά  :think:)...είναι τόσες πολλές πλέον  :headbang: :headbang: :headbang:
 

Tiger_

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
κοντούλα, παχουλούλα, μελαχρινούλα με σκουλαρίκι στη μύτη
τσαχπίνα αλλά όχι όμορφη
εμενα μια χαρα μου φανηκε για τα γουστα μου. πιασιματα, σκυλοφατσα. θα συμφωνησω στο οτι δεν ειναι κουκλα. μεσα ξερουμε τι κανει?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Κυρα Λιτσα το προγραμμα του ιδρυματος το ξερουμε?
Υ.Γ Παρε κι ενα δωρακι να βαλεις για αβαταρ :grin:
 

Συνημμένα

  • logo_litsa.png
    logo_litsa.png
    33 KB · Εμφανίσεις: 51

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σήμερα:

Κασσανδρας 4:  Ερρικα-Μονικα- ?
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σήμερα 13/07,

Κασσάνδρας 4: τώρα εχω τη Ρενατα
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Βάλτε τα και στίς βάρδιες του Site, κυρία Λίτσα μας, να μπορούμε και μείς να προγραμματίζουμε τις δουλειές μας!!!
Αγάπη μου γλυκιά δεν ειναι στο χερι μου να βαζω εγω τα προγραμματα στο αντιστοιχο σαιτ γι αυτο προσπαθω ναμπαινω κθημερινα και να σας ενημερωνω.
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
27
Like
1.755
Πόντοι
5.235
ρε μαγκες χωρις να ειμαι σιγουρος, επειδη δεν τις εχω δει απο κοντα, αλλα απο τις φωτογραφιες, νομιζω πως η Μονικα και η Ευα ειναι οι ιδιες κοπελες που δουλευαν στην Κεφαλληνιας. Η μεν Μονικα ως Σοφια (και στο Αχαρνων) βουλγαρα μελαχρινη και παλαιοτερα ξανθια, πολυ αδυνατη με βυζι σιλικονη καλο, και επισης δουλευε και Καρεα 30 πριν απο 1-2 χρονια ως Μελινα και τοτε δεν ειχε βαλει ακομα το στηθος, το οποιο το εβαλε λιγο πριν σταματησει απο Καρεα! Οσο για την Ευα δουλευε ως Ευα και στο Κεφαλληνιας και κατα την γνωμη μου ειναι αδιαφορο, εμφανισιακα τουλαχιστον, αφου δεν την εχω παρει την κοπελα και μην την αδικω! Το "Μονικακι" ομως το εχω παρει πολλες φορες και νομιζω πως αν αρεσει σε καποιον αυτος ο σωματοτυπος (η κοπελα ειναι πολυ στενη στο σωμα,εμενα μου αρεσει) τοτε δεν θα απογοητευθει και απο τα υπολοιπα ;)

τα λεω καλα? ή μηπως κανω λαθος για το παρελθον των κοριτσιων? :think:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Σωστος!Την Ευα την θυμαμαι κι εγω απο Κεφαλληνιας κλπ ενω για την Μονικα εχει αναφερθει απο τον Heellover αν δεν κανω λαθος οτι ειναι αυτη που λες ;)
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
ρε μαγκες χωρις να ειμαι σιγουρος, επειδη δεν τις εχω δει απο κοντα, αλλα απο τις φωτογραφιες, νομιζω πως η Μονικα και η Ευα ειναι οι ιδιες κοπελες που δουλευαν στην Κεφαλληνιας. Η μεν Μονικα ως Σοφια (και στο Αχαρνων) βουλγαρα μελαχρινη και παλαιοτερα ξανθια, πολυ αδυνατη με βυζι σιλικονη καλο, και επισης δουλευε και Καρεα 30 πριν απο 1-2 χρονια ως Μελινα και τοτε δεν ειχε βαλει ακομα το στηθος, το οποιο το εβαλε λιγο πριν σταματησει απο Καρεα! Οσο για την Ευα δουλευε ως Ευα και στο Κεφαλληνιας και κατα την γνωμη μου ειναι αδιαφορο, εμφανισιακα τουλαχιστον, αφου δεν την εχω παρει την κοπελα και μην την αδικω! Το "Μονικακι" ομως το εχω παρει πολλες φορες και νομιζω πως αν αρεσει σε καποιον αυτος ο σωματοτυπος (η κοπελα ειναι πολυ στενη στο σωμα,εμενα μου αρεσει) τοτε δεν θα απογοητευθει και απο τα υπολοιπα ;)

τα λεω καλα? ή μηπως κανω λαθος για το παρελθον των κοριτσιων? :think:
Η Μόνικα όντως είναι η πρωην Μελίνα απο καρεα και πρωην σοφία απο κεφαλληνιας.Για την άλλη δεν γνωρίζω.
 

Tiger_

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Μολις διαβασα την κριτικη για ρεννατα και με εφτιαξε αφανταστα ο συναγωνιστης doctore!
ξερει κανεις ποτε παιζει το μωρο να παμε να το δουμε και να το  :fuck2: :fuck2: :fuck2: ?
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Το προγραμμα για σημερα

Ρουσλανα - Μονικα- Χριστινα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom