Νέα

Κασσάνδρας 4

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 159K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

SG_mns

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Οκ τότε...Ευχαριστώ σύντεκνε!
 

SG_mns

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Την πρόλαβα και την τίμησα δεόντως!...Τι Μούναρος ήταν!!!... απίστευτη! και απο περιποίηση, σκέτη ποίηση !.. ;)
 

Peugeot206

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Την πρόλαβα και την τίμησα δεόντως!...Τι Μούναρος ήταν!!!... απίστευτη! και απο περιποίηση, σκέτη ποίηση !.. ;)
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
βλεπω σε χρονο ρεκορ πηγες και ηρθες παντως!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εκτός απο την Μονικα που τιμησες τι ειχε απεναντι?
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Την πρόλαβα και την τίμησα δεόντως!...Τι Μούναρος ήταν!!!... απίστευτη! και απο περιποίηση, σκέτη ποίηση !.. ;)

στο προσωπο δεν ειναι ομορφη ομως.ετσι δεν ειναι?

απλα εχει πολυ ωραιο σωμα. ;) και σιλικονη.
 

SG_mns

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Ναι, την είχα δει και έγω απο τις φωτό που έχει και είχα τρελαθεί! Ας είναι καλά ο pitsirikos! :grin:
... Πρόσωπο έχει καλό, δεν είναι καμιά πανέμοφη άλλα μιαα χαρά!..Και Χειλάρες!!...
Η σιλικόνη δεν με πειράζει, ίσα ίσα που αν είναι καλή την προτιμώ ... και στη συγκεκιμένη είναι απο τις καλύτερες πιστεύω!..
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Ναι, την είχα δει και έγω απο τις φωτό που έχει και είχα τρελαθεί! Ας είναι καλά ο pitsirikos! :grin:
... Πρόσωπο έχει καλό, δεν είναι καμιά πανέμοφη άλλα μιαα χαρά!..Και Χειλάρες!!...
Η σιλικόνη δεν με πειράζει, ίσα ίσα που αν είναι καλή την προτιμώ ... και στη συγκεκιμένη είναι απο τις καλύτερες πιστεύω!..
:-* :-* :-* :-* :-* :-*

τίποτα φίλε μου!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

maximq1

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
39
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Τι γινεται με το προγραμμα σε αυτο το studio? αλλα ανταλων, ενω τωρα βαση προγραμματος πρεπει να ειναι η Αντζελα ειναι καποια Νατασα μου ειπαν στο τηλεφωνο, προχθες ηταν στο προγραμμα η Μονικα και ηταν παλι αυτη η Νατασα! και μια τελευταια ερωτιση, την εχει παρει καποιος συναγωνιστης την Νατασα να μας δωσει μερικες πληροφοριες αν αξιζει? ηλικια περιπου στα 30 απο Ρωσια μου ειπε η τσατσα. Ευχαριστω.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Τι γινεται με το προγραμμα σε αυτο το studio? αλλα ανταλων, ενω τωρα βαση προγραμματος πρεπει να ειναι η Αντζελα ειναι καποια Νατασα μου ειπαν στο τηλεφωνο, προχθες ηταν στο προγραμμα η Μονικα και ηταν παλι αυτη η Νατασα! και μια τελευταια ερωτιση, την εχει παρει καποιος συναγωνιστης την Νατασα να μας δωσει μερικες πληροφοριες αν αξιζει? ηλικια περιπου στα 30 απο Ρωσια μου ειπε η τσατσα. Ευχαριστω.

μήπως είναι η Νατάσσα με την πεταλούδα?
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Λαθος μου φιλε Ναταλι την λενε την κοπελα και οχι Νατασα αν ξερει κατι γι αυτην?
τι σου είπαν τελικά στο τηλέφωνο? Νατάσσα, Ναταλι ή κατι άλλο?  :think: :think: :think: με μπερδεύεις
 

P0l0

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Πριν λιγο που περασα απο κει ειχε την Άντζελα.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Η οποια τι λεει !!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom