Νέα

Καλό sex στην Θεσσαλονίκη ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 861
  • Εμφανίσεις 147K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gone

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
γεια!

τις προαλλες μου εδωσε ενας απτο chat το τηλ. μιας 42αρας πορνης που το κανει στο σπιτι της. ειναι απεναντι απτην παναγια φανερωμενη προς νεαπολη. γεματουλα με μεγαλα βιζια μου ειπε και εχει και αγγελια στο ειδα. Ελενη ειναι το ονομα της και περνει 20ευρο.
Εχει κανεις εμπειριες με αυτην ? σκεφτομαι να παω.
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Παιδιά, πολύ ενδιαφέρον βλέπω από πολλούς συναγωνιστές για τις mature περιπτώσεις! Κι εγώ είμαι mature fan, πάντως. Νομίζω ότι ιδιαίτερα αν φτάσαμε στο σημείο να ενδιαφερόμαστε για περιπτώσεις άνω των 40 και μάλιστα γεματούλες, αντί να ψάχνουμε κατάλληλες κυρίες του επαγγέλματος, θα μπορούσαμε να μαζευτούμε 3-4 άτομα που ενδιαφέρονται και να κάνουμε μια εξόρμηση προς τα μπαρ γνωριμιών (ή σωστότερα μπουζουκτσίδικα γνωριμιών) της Γιαννιτσών. Έχω αναφέρει το θέμα σε άλλο τόπικ εδώ μέσα, στο καινούργιο forum. Η αλήθεια είναι ότι όταν έκανα ένα γρήγορο πέρασμα απογοητεύτηκα γιατί τα μαγαζιά είναι πολύ παρακμιακά και πολλές από τις "κυρίες" που βγαίνουν εκεί για να ψωνιστούν είναι άθλιες και θα έπρεπε να βρίσκονταν κάτω απ το χώμα (χωρίς να θέλω να γίνω κακός) αλλά μπορεί κανείς να βρει και καλά κομμάτια, σίγουρα τουλάχιστον αντίστοιχα της ξανθιάς που ανέφερα εγώ στο κέντρο και της 42άρας που αναφέρει ο φίλος (όχι ότι την έχω δει, αλλά έτσι το κόβω). Και επιπλέον, για όσους από εμάς είμαστε και στην ηλικιακή κατηγορία των 20-30 ακόμα και 30-40 βαριά-βαριά, οι εν λόγω κυρίες θα μας κοιτάνε σαν ξερολούκουμα! Εγγυημένα πράγματα! Τι λέτε?
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Johnwoo σε ποιά από τα παρακάτω πήγες και πες μας τι παίζει σε αυτά!
-Παρατράγουδα (Γιαννιτσών 110)
-Ζορμπάς (Αλκμήνης & Τσορλίνη 23)
-Μεταξύ μας (Γιαννιτσών 43)
-Όπα-όπα (Οδυσσέως 5)
-Εγώ & Εσύ (Τσορλίνη 26)
-Κραγιόν (Γιαννιτσών 110)
-Ρεφρέν (Τσορλίνη 28 & Γιαννιτσών)
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Συναγωνιστές ..

Μπορουμε κάλιστα να κανονίσουμε να βρεθούμε να γνωριστούμε , να πιουμε κανα ξύδι και μετα να κάνουμε tour στην πόλη μας να δουμε τι πραγματικά πέζετε.. Αχχχχ παλιά καλά χρόνια με τις μπουρδελότσαρκέ μας .... Μουχλιάσαμε ρεεεε...
 
OP
OP
B

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
Σιγουρα αξίζει μια δοκιμη για όποιον έχει το τηλ της Πόπης...κι εμένα αν μου το δινε κάποιος θα δοκίμαζα, ίσως είναι πιο απλό απο όσο νομίζουμε.γι αυτο για τον φίλο που το έχει κανε την δοκιμή σου και ενημέρωσε σχετικά!!!Στο site υπάρχουν οι παρακάτω αγγελίες:
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 25χρονη εκρηκτική μελαχρινή με πλούσιο στήθος ζητεί γνωριμία με όμορφο κύριο για μια σοβαρή σχέση 694

ΑΓΡΙΑ μελαχροινή ομορφιά με έντονη προσωπικότητα και τρελή φαντασία και διάθεση περιμένει τηλέφωνο σου...μπορείς να ΄ρθείς; 697

ΑΕΡΙΝΗ ψηλή κορμάρα με μακριά καστανοξανθα μαλλιά μεγάλος πειρασμός σε αναμένει. Απόλυτη εχεμύθεια 694

ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ γοητεία γλυκό χαμόγελο μάτια που πλανεύουν κορμί που ξετρελαίνει ζητώ την παρέα σου θα μου αρνηθείς; 697

ΑΥΣΤΗΡΗ κυριά επιβλητική δυναμική αναζητά γνωριμία με κύριο χαμηλών τόνων 697

ΕΙΜΑΙ εμφανίσιμη 30χρονη βιολόγος και αγαπώ την ζωή ζητώ γνωριμία με αξιόλογο κύριο 697

ΕΛΛΗΝΙΔΑ ξανθιά κουκλάρα σε περιμένει στον χώρο της για αξέχαστες στιγμές. Δεκτά τα ιδιαίτερα γούστα. Οχι απόκρυψη 697

ΚΟΠΕΛΕΣ 2 κουκλάρες δέχονται κυρίους με ιδιαιτερότητες σε πολυτελή χώρο 26ης Οκτωβρίου 52 699

ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ 29χρονη εμφανίσημη με διάθεση για κάθε είδους αποδράσεις ζητεί κύριο από 30-40 ετών 697

ΧΡΙΣΤΙΝΑ μία κοπέλα με όμορφο καλλίγραμο σώμα επιθυμώ γνωριμία με σοβαρό και ευχάριστο κύριο 699

και μια σειρά απο άλλες αγγελιες...εχει δοκιμάσει κανεις κατι απο τα παραπάνω;;;Και μια παρατήρηση που έκανα....γεμισε ο τοπος απο τρανς και γκευ...οι περισσοτερες αγγελιες αυτους αφορούσαν...Τρομαξα...ΒΡΕ ΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΙΟ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΩΣ ΧΑΘΗΚΑΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ;;;
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Johnwoo σε ποιά από τα παρακάτω πήγες και πες μας τι παίζει σε αυτά!
-Παρατράγουδα (Γιαννιτσών 110)
-Ζορμπάς (Αλκμήνης & Τσορλίνη 23)
-Μεταξύ μας (Γιαννιτσών 43)
-Όπα-όπα (Οδυσσέως 5)
-Εγώ & Εσύ (Τσορλίνη 26)
-Κραγιόν (Γιαννιτσών 110)
-Ρεφρέν (Τσορλίνη 28 & Γιαννιτσών)

Μαζί το συζητούσαμε, Vanzel, είμαι ο πρώην SalonikiosPsaxnei (ξενέρωτο name βασικά). Αν και δεν ήμουν συγκεκριμένος τότε που το συζητούσαμε. Αν θυμάμαι καλά, οπλισμένος με την λίστα των μπαρ στο χέρι, είχα δοκιμάσει κυρίως στο Μεταξύ Μας (μάλιστα είχα μπει μέσα και είχα τσεκάρει). Το Εγώ & Εσύ, το Ρεφρέν και το Ζορμπάς ήταν εκεί δίπλα σε ένα στενάκι κάθετο στην Γιαννιτσών αλλά αν θυμάμαι καλά είχαν είσοδο με κουρτίνα (μπουζουκτσίδικο φάση) και επιπλέον έμοιαζαν ακόμα πιο σκυλέ απ το Μεταξύ Μας. Πιο συμπαθητικό και μάλιστα μπαρ αντί για μπουζουκτσίδικο ήταν το Παρατράγουδα, αλλά όταν πέρασα ήταν τελείως άδειο, ούτε 1 παρέα, μόνο 4 γκαρσόνια καθόντουσαν απ έξω και κάπνιζαν. Με το Κραγιόν δεν κατάλαβα τι παίζει, μου φάνηκε ότι είναι το ίδιο με τα Παρατράγουδα... Απ το Όπα-Όπα δεν πέρασα γιατί ήταν λίγο πιο πέρα. Αυτά εν ολίγοις. Παρά την απογοήτευσή μου, πάντως, πιστεύω ότι με λίγη επιμονή και διάθεση μπορεί να βρεθεί κάτι αποδεκτό! Δεν ξέρω αν ψήνεται κανείς για μια έρευνα...?
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Και για τις αγγελίες που παραθέτεις, φίλε band, αρκετές τις είχα δοκιμάσει, εννοώ δηλαδή τις είχα δει και παλιότερα και πήρα τηλέφωνο για να μάθω τι παίζει, αλλά χωρίς να θυμάμαι ποια είναι ποια, θυμάμαι ότι γενικά είχα συναντήσει αγενή αντιμετώπιση και παρανοϊκά ψηλές τιμές, οπότε δεν επέμεινα...
Τότε ήταν που απογοητεύτηκα. Ελάχιστες αγγελίες της προκοπής, πολλές αγγελίες με γκέυ και τραβέλια, πολλές αγγελίες για ροζ τηλέφωνα. Καμία σχέση με παλιότερα. Γι' αυτό δεν έχω την υπομονή να ψάξω στα τυφλά από εφημερίδα...!
 

panos_gg

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
"ΚΟΠΕΛΕΣ 2 κουκλάρες δέχονται κυρίους με ιδιαιτερότη τες σε πολυτελή χώρο 26ης Οκτωβρίου 52 699"
πρόκειται για το γνωστο μπουρδελο πριν το βιλκα . διαθετει δυο κοπελες . η μια , που δοκιμασα, ηταν "βραζιλιανα" ψηλή , ωραιο προσωπο. να πω την αληθεια μπηκα για απλο 30Ε αλλά μέσα ζητησα γλυψιμο εδωσα αλλά 10Ε ( τα εβαλε μεσα στο σουτιεν της !! ) και η φαση εξελίχθηκε πολύ καλά .  το μονο που μπορει να ξενερωνει καποιους ειναι οτι αν δεν ζητησεις γλυψιμο πλακωνεται στην κρεμες.

"ΧΡΙΣΤΙΝΑ μία κοπέλα με όμορφο καλλίγραμο σώμα επιθυμώ γνωριμία με σοβαρό και ευχάριστο κύριο 699"
αν δεν κανω λαθος είναι μια περίπτωση στο κέντρο . τηλεφωνησα μου ειπε οτι θελει 80Ε . οταν ομως δοκιμασα ξανα δεν απαντουσε ....

"ΕΛΛΗΝΙΔΑ ξανθιά κουκλάρα σε περιμένει στον χώρο της για αξέχαστες στιγμές. Δεκτά τα ιδιαίτερα γούστα. Οχι απόκρυψη 697"
αυτη η περιπτωση πρεπει να ειναι το τραβελι στην τσιμισκη !!!!

οποιοι θελουν να βρεθουμε για καφεδακι ας στειλουν pm !!


 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
"ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 25χρονη εκρηκτική μελαχρινή με πλούσιο στήθος ζητεί γνωριμία με όμορφο κύριο για μια σοβαρή σχέση 694...."

Μακριά....τραβέλι μελαχροινό 150 κιλά
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Να υπάρχουν αγγελίες που λένε trans αυτό, trans το άλλο κλπ. το καταλαβαίνω, οκ! Να καλύπτονται και τα ειδικά γούστα. (Αν και απ' όσο έχω μάθει, έχω δει και το έχω ψάξει τα τραβέλια που βρίσκεις εδώ είναι τελείως άθλια, με πλάτες μεγαλύτερες κι απ τις δικές μου και σκατόφατσες...)
Όμως το να βάζει αγγελία τραβέλι και να μην αναφέρει στην αγγελία τι παίζει είναι μεγάλο σπάσιμο! Τζάμπα όλος ο κόπος και ο χρόνος! Πας και ξενερώνεις την ζωή σου. Τι νομίζουν δηλαδή? Ότι θα πάει κανένα βλαχάκι και δεν θα καταλάβει ότι η άλλη είναι τραβέλι και όχι γκόμενα (βασικά κράζω, αλλά μου έτυχε κι εμένα όταν ήμουν μικρός, αλλά ήμουν άβγαλτος και είχε σκοτάδι) ή ότι θα πάει κάποιος και αν βρει το τραβέλι θα βαρεθεί να ψάξει άλλη αγγελία οπότε θα το γαμήσει για να τελειώνει...? Απαράδεκτο!
 
OP
OP
B

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
Ευχαριστω τους συναγωνιστες που εκαναν τον κόπο να πουν τις εμπειρίες τους απο καποιες απο τις αγγέλιες.....νομίζω Johnwoo πως καπως έτσι θα κάνουμε μια λίστα με αξιολογες περιπτώσεις......όσο για αυτο που λες με τα τραβέλια είναι απαράδεκτο και δεν ξερω πια θα πρεπει να είναι η αντιδρασή μας αν μας τυχη καποια στιγμη και παλι....
 
OP
OP
B

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
Στα μπαρ του είδους που συζηταμε παιζουν διαφορα παιχνίδια με γυναικες...δυσκολα βρείς κάτι "δωρεαν"!!κι εκει παιζετε παιχνίδι κονσομασιον με ίσως όχι και τόσο αξιόλογες γκόμενες.Παλαιοτερα είχε καποιες εμπειριες απο μαγαζιά τύπου Ζυγος κτλ. όπου υπήρχαν γυναικοπαρεες που φαινοταν απο χιλιόμετρα οτι "ψάχνουν",έπρεπε όμως να μπεις στο παιχνίδι με κερασμα, λουλούδια κτλ κι έπειτα σου έσκαγε και το παρασύνθημα....δυστυχώς δεν έχω προσφατες εμπειρίες για να μιλήσω για το τώρα....αν κάποιος συναδελφος έχει περάσει κι απο Ζυγό κτλ τελευταία ας κάνει μια τοποθέτηση......Με το τηλ της Πόπης ακόμη κανείς τίποτα;;;Περίμενα πως μεχρι τώρα θα είχε φτάσει και σε μένα απο καποιον συναγωνιστή....
 
OP
OP
B

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
......απο την Σοφη κατι νεότερο;;;;... μαλλον θα επαληθευτή η θεωρία περι μούφας.....
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
......απο την Σοφη κατι νεότερο;;;;... μαλλον θα επαληθευτή η θεωρία περι μούφας.....

Ας της δώσουμε λίγο καιρό ακόμα! ʼλλωστε θα ήταν πολύ ηλίθιο να μπει κάποιος φαρσέρ, να πει ότι και καλά είναι κοπέλα που ενδιαφέρεται και μετά να μην ξαναεμφανιστεί... Μόνο κάποιος πολύ κρετίνος θα διασκέδαζε έτσι! Όπως να 'χει, εδώ θα είμαστε και θα δούμε!

Α, και όσο για τα μαγαζιά που αναφέρω, δεν νομίζω οι παρέες των ώριμων γυναικών που αναφέρω να είναι κονσομασιόν περιπτώσεις... Μερικές ήταν τόσο χάλια που δεν θα της γαμούσε ούτε ο πιο άθλιος και παρακμιακός τύπος! Σίγουρα ψάχνονται κανονικά! Δεν μπορεί...
 

polpasa

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
  παιδια γειαον σας, ειμαι νεος στο site αλλα παλιος στην πιατσα.
εζησα και εγω τις παλιες εποχες απο τις αρχες του ΄90 και συμφωνω μαζι σας για την τωρινη μιζερια.
  κατ' αρχην οποιος θελει να παει στην βουλγαρια και θελει βοηθεια ας με ρωτησει μιας και διατηρω επιχειρηση τα τελευταια 3 χρονια εκει. παντως και εκει τα πραγματα χειροτερευουν απο οικονομικης αποψης, ζητανε οτι θελουν.
  στην θεσσαλονικη τωρα, εδω και αρκετους μηνες δεν ξερω γιατι αλλα περνουμε πολυ ευκολα εγω και καποιοι φιλοι τηλεφωνα απο κοπελες που δουλευουν σε κωλομπαρα η σε στριπτητζαδικα. και για να γινω πιο συγκεκριμενος εχω παρει δυο τηλεφωνα τον τελευταιο μηνα απο ενα κωλομπαρο που πηγαινω στην λητη. με καποια καταναλωση παντα την πρωτη φορα αλλα μετα δεν χρειαζεται να πηγαινεις στο μαγαζι απλα περνει τηλεφωνο και κανονιζεις ραντεβου.
  το μαγαζι λεγεται decibel. πηγα πριν μια εβδομαδα και ηταν κλειστο αλλα μαλλον ηταν τυχαιο γιατι ηταν καθημερινη και καποιες μερες δεν δουλευουν. παντος πριν απο λιγο καιρο πηγα με ενα φιλο και παιζαμε με δυο κοπελες εγω με μια μαυρη και αυτος με μια απο καπου στη ρωσια.  πηρε το τηλεφωνο και κανονισανε την αλλη μερα να την παρει οταν αυτη σχολαει και πηγε σε κοντινο ξενοδοχειο και την γαμησε. δεν ξερω λεπτομεριες γιατι εχω καιρο να τον δω.
εγω πηρα το τηλεφωνο της μαυρης η οποια ηταν κορμαρα 1,75 με εναν απιστευτο κωλο, αλλα πολυ μετριο προσωπο.
συμφωνησαμε την αλλη μερα που ειχε ρεπο να την παω στο σπιτι της (καπου στην κασσανδρου) και να περασουμε ολο το βραδυ μαζι με 150€.  την αλλη μερα πηρα τηλεφωνο και κλεισαμε το ραντεβου αλλα μετα θ&#9
65;μηθηκα οτι μου ειπε οτι ειναι απο την ακτη ελεφαντοστου και κωλοσα, πολυ aids εκει ρε παιδια και δεν πηγα την εστησα.
θα σας ενημερωνω για αλλες εξελιξεις.

 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Καντε λιγο υπομονη. Θα ανεβει ο gayboy. Φυλατε σπερμα παιδια, τοσα χιλιομετρα θα κανει.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Αντε ας τα ξαναπω.

Το γραφειο της Ποπης ΔΕΝ εχει τις καλυτερες..εχει 2-3 καλες..υπαρχει αλλο γραφειο καλυτερο.
Οι αγγελειες ειναι ολες ΜΑΠΑ..και ρωταω??δλδ τι θελετε να γαμησετε με 20 ε??ελεος.Παιζει πολυ τραβελι και πολυ μπαζο...ΜΑΚΡΙΑ.
Για το body free ταπαμε και αλλου.
Τωρα οσον αφορα τα τηλ. απο τα διαφορα γραφεια...απο την στιγμη που στην θεσσαλονικη ζητουνε συστασεις το ρπαγμα κολαει..δυσκολα νομιζω καποιος θα εγγυηθει για καποιον απο το ιντερνετ..επισεις οι καφεδες δεν λενε κατι...δλδ αν ερθω εγω στον καφε θα καταλαβετε αν ειμαι στημενος μπατσος η αν ειμαι βιτσιοζος που γουσταρει να χτυπα τις κοπελες η αν ειμαι μαλακας και δεν  θα κανω προβληματα στις κοπελες??
Αυτος ειναι και ο λογος που δυσκολα προχωραει η φαση με τα γραφεια..πιο ευκολα ειναι με τα μασαζ τα οποια ομοως και αυτα κινουνται σε μετρια επιπεδα με ελαχιστες εξερεσεις,οι οποιες ομως θελουν "Δουλεια για να βγουνε".
Καταλαβαινω καποια παιδια που θελουν να βγαλουν καμια ακρη αλλα πιστευω οτι τα προβληματα ειναι μεγαλα.
Γενικα θελω να πω οτι παρα τα οσα αντιθετα νομιζει ο κοσμος στην Θεσσαλονικη υπαρχουν πολυ καλα c.g.και ειναι και σχετικα φθηνοτερα απο της Αθηνας..δλδ για να φερουμε ενα μετρο συγκρισης η γνωστη ΑΛΙΣΙΑ στην Αθηνα θα ηταν με το 150 τιμη εκινησης..εδω ειναι με το 120 με ακαποτη πιπα..μεγαλη διαφορα.
ΑΥΤΑ.
 

polpasa

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
  Προτιμηστε ενα πακετο απο ενα πρακτορειο ταξιδιων για την περιοχη που θελετε. Χωρις αγχος για τον τροπο μετακινησης σας και με πολυ καλυτερες τιμες απο οτι μεμονομενα. Οποιος θελησει να παει μενονομενα δεν υπαρχει κανενα προβλημα να παρει ιχ μαζι του αρκει το βραδυ να το βαζει σε παρκινγκ. Εγω κυκλοφορω 3 χρονια εκει με καινουργια BMW και δεν αντιμετωπησα το παραμικρο.
  Για καποιους που θελουν να πανε για να περασουν καλα προτεινω την Σοφια, εκει μπορειτε να βρειτε οτι θελετε και σε φυσιολογικες τιμες.
Οταν μιλαμε για τιμες υπολογιστε 70-80? την ωρα, 90-100? τις δυο ωρες και ~150? ολο το βραδυ. Τις κοπελες παντα να ζητατε να ερθουν εκει που καθεστε να πιουν εναν καφε σε διπλανο τραπεζι και μετα διαλεγετε, αν δεν σας αρεσουν ζητηστε αλλες απο αυτον που εκανε το κονε, (πχ σερβιτορος, ρεσεψιονιστ, ταξιτζης...) μην κωλοσετε να ζητησετε απο καποιον να σας βρει κοπελες ολοι ειναι μεσα στο κολπο και περνουν ποσοστα, σε μερικες περιπτωσεις πηδας την γκομενα του, εμενα μου εχει τυχει αλλα σε μερη οχι τουριστικα.
  Υπαρχουν και αυτες που δουλευουν σε μαγαζια του στυλ σπτριπτιζαδικου, αυτες ειναι ως συνηθως οι καλυτερες αλλα ανεβαινουν και οι τιμες αναλογα το μαγαζι και την κοπελα, υπολογιστε περιπου τα διπλα απο τις παραπανω.
  Εγω προτεινω Σοφια, τωρα αν θελετε να πατε πχ σαντανσκι η μπασκο αποφυγετε αυτους που θα σας την πεσουν στο δρομο για κοπελες το 90% ειναι μπαζα.
Πατε εκει βολευτητε στο ξενοδοχειο και βγειτε εξω το βραδυ, ρωτηστε να πατε σε κανενα μαγαζι που εχει κοπελες η πειτε καποιον να σας φερει εκει που διασκεδαζετε, διαλεξτε αυτη που σας αρεσει και παρτε την για δυο ωρες και εαν ειναι καλη κρατηστε την ολο τα βραδυ. Μην παρετε απο την αρχη κοπελα για ολο το βραδυ, πολλοι την πατανε αν βγει ξενερωτη και εχουν δωσει 150? ,  με τα ιδια χρηματα περνεις δυο για 4 ωρες.
  Τωρα τελευταια εχω ακουσει και για τα καζινο-ξενοδοχεια στα σκοπια, το φλαμιγκο και ενα αλλο που δεν θυμαμαι.
Εκει για να πιασουν πελατεια εχουν πολυ καλες κοπελες σε καλες τιμες αλλα δεν ξερω λεπτομεριες, εχει παει φιλος φιλου και μου ειπαν οτι ειναι πολυ καλα. Εκει ειναι πιο ευκολα να πας και νε ερθεις, εχει καθε βραδυ λεωφορεια που σε πανε απο την θεσσαλονικη και σε φερνουν δωρεαν.
Αν ξερει καποιος ας πει.
Τωρα αν θελετε πιο πολλες λεπτομεριες για βουλγαρια πειτε.
 

panos_gg

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
"επισεις οι καφεδες δεν λενε κατι...δλδ αν ερθω εγω στον καφε θα καταλαβετε αν ειμαι στημενος μπατσος η αν ειμαι βιτσιοζος που γουσταρει να χτυπα τις κοπελες η αν ειμαι μαλακας και δεν  θα κανω προβληματα στις κοπελες??"
φίλε kompaiasi σε αυτό δεν έχεις άδικο . εγω όταν μιλάω για καφέ δεν εννοω ότι θα πιουμε μια φορά ένα καφεδακι και τελείωσε . απλα θα γινει μια πρωτη γνωριμια οσων θα συμμετεχουν και μετα " οτι προκυψει " .

και μια σημειωση : τελικά η πέτρα στην ανδ.γεωργιου ειναι μακραν η καλυτερη περιπτωση που έχει η πόλη μας - σε "σπίτι" φυσικά. 
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
σορρυ μαγκες αλλα αν η πετρα ειναι η καλυτερη περιπτωση εγω την κανω μεταναστης στη βουλγαρια,η τυπισσα ειναι εντελως ξεπετα μονο εμφανιση λεει κατι αλλα στο σεξ ξενερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom