Νέα

Isabelly Strayt στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα abreal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Τι άλλες μαλακίες θα διαβάσουμε....
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Στην περίπτωση που ο φίλος David έχει ένα σπυράκι στο στήθος η ξύστηκε και έχει ένα μικρό τραύμα που με γυμνό μάτι δεν το πρόσεξε, η έχει ουλίτιδα και δεν το ξέρει και η συγκεκριμένη τρανς είναι οροθετική τότε ο φίλος David αγόρασε τον ιό για 200ευρω!!!
Λόγω του ότι η συγκεκριμένη είναι ξένη και από μια χώρα εκτός Ευρωπαϊκής Ένωσης θα συνιστούσα προσοχή.  Επίσης καλό θα ήταν ο φίλος David να κάνει ανάλυση το συντομότερο δυνατό, όσο και μετά από 6 μήνες για να είναι σιγουρος ότι δεν πήρε κάτι από την συγκεκριμένη τρανς.

Αδερφέ καλή η ενημέρωση, εποικοδομητική η αφιλοκερδής προσφορά γνώσεων περί ιατρικών θεμάτων, σεβαστή η άποψή σου,
ΑΛΛΑ η μαυρισμενουπογραμμισμένη φράση σου δεν παίζεται με τίποτα!!!  :rockon: :rockon:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.099
Like
5.624
Πόντοι
1.206
Ρε δόκτωρα, για πες μας κι εμάς που δεν ξέρουμε τί πιθανότητες έχει κάποιος άνδρας που κάνει φυσιολογικό σεξ, στοματικό και κολπικό με οροθετική γυναίκα (δεν το ξέρει υποθέτουμε, αλλά αυτό δεν έχει σχέση στη στατιστική), χωρίς κανένας από τους δύο να έχει άλλο ΣΜΝ, να γίνει κι αυτός οροθετικός;
Έτσι απλά!

Καλή η προφύλαξη, αλλά όχι και η υστερία!
Θα κολλήσεις AIDS από ουλίτιδα, από το σπυρακι που έξυσες κλπ!! :o :o
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Παιδιά ΠΡΟΣΟΧΗ!!
Ας χαλαρώσουν οι κινδυνολόγοι και καταρχήν με το να επιλέγετε να γράφετε για τόσο σοβαρά θέματα πάνω σε εμένα χωρίς να με γνωρίζετε
και στο όνομα μιας επαγγελματίας που έχει προσωπική ζωή, σχέση, οικογένεια κλπ κλπ είναι μεγάλη βλακεία...

Αν θέλετε να μιλήσετε για αυτές τις φοβερές αρρώστιες και πως μεταδίδονται επιλέξτε άλλο θρεντ, το συγκεκριμένο σίγουρα δεν είναι το κατάλληλο.

Από τις χιλιάδες κριτικές που έχουν γραφεί εδώ μέσα είτε για γυναίκες είτε για τρανς, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ σε ποσοστό 80% ο στοματικός έρωτας γίνεται χωρίς προφύλαξη.

Οπότε μην γράφετε άλλα εδώ μέσα, γιατί πρώτον θίγετε εμένα και μετά και κάποια άλλη χωρίς κανένα λόγο.

Ας επιληφθεί κάποιος αντμιν από εδώ μέσα και ας σοβαρευτούμε λίγο, γιατί η κατάσταση έχει ξεφύγει τελείως....

Με τα ΑΝ και ΑΝ και ΑΝ και ΑΝ δεν βγαίνει άκρη...ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ και αναλύστε μια άλλη κριτική κάποιου άλλου φίλου και όχι την δική μου.
 

Lamborghina

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2012
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
που το είδες αυτό? αναφέρεσαι σε κάποια στατιστική? Γιατί επίσημες έρευνες άλλα δείχνουν.
Επίσης λένε ότι στην Ελλάδα σπάνια κάνουν εξετάσεις ΣΜΝ.
Ναι στην ενημέρωση , ναι στην προφύλαξη , οχι στη βλακία.
www.zougla.gr/sexuality/article/sexuality-ta-smn-eksakolou8oun-na-ine-ena-megalo-provlima]http://www.zougla.gr/sexuality/article/sexuality-ta-smn-eksakolou8oun-na-ine-ena-megalo-provlima[/url]





Το 90% τουλαχιστον του ΠΛΑΝΗΤΗ κανει καθημερινα μη ασφαλες σεξ (στοματικο, κανονικο κ.α).
Συμφωνα με την λογικη της Λαμποργκινι και του "ντοκτορα" το ειδος μας θα επρεπε να ειχε αφανιστει απο σεξουαλικα νοσηματα.
Παρολα αυτα παμε στα 7 δις και οι περισσοτεροι ειμαστε υγιεις.

Ναι στην ενημερωση , ναι στην προφυλαξη , οχι στην τρομοκρατια.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.099
Like
5.624
Πόντοι
1.206
που το είδες αυτό? αναφέρεσαι σε κάποια στατιστική? Γιατί επίσημες έρευνες άλλα δείχνουν.
Επίσης λένε ότι στην Ελλάδα σπάνια κάνουν εξετάσεις ΣΜΝ.
Ναι στην ενημέρωση , ναι στην προφύλαξη , οχι στη βλακία.
www.zougla.gr/sexuality/article/sexuality-ta-smn-eksakolou8oun-na-ine-ena-megalo-provlima]http://www.zougla.gr/sexuality/article/sexuality-ta-smn-eksakolou8oun-na-ine-ena-megalo-provlima[/url]

Εκπρόσωπος του Υπουργείου Υγείας στο bou.com, να υποθέσω, ή μήπως της Εκκλησίας της Ελλάδος; :cheesy: :cheesy:
 

Dr.Fisher

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2011
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε δόκτωρα, για πες μας κι εμάς που δεν ξέρουμε τί πιθανότητες έχει κάποιος άνδρας που κάνει φυσιολογικό σεξ, στοματικό και κολπικό με οροθετική γυναίκα (δεν το ξέρει υποθέτουμε, αλλά αυτό δεν έχει σχέση στη στατιστική), χωρίς κανένας από τους δύο να έχει άλλο ΣΜΝ, να γίνει κι αυτός οροθετικός;
Έτσι απλά!

Καλή η προφύλαξη, αλλά όχι και η υστερία!
Θα κολλήσεις AIDS από ουλίτιδα, από το σπυρακι που έξυσες κλπ!! :o :o

Αρκετές φορές θα έχεις διαβάσει σε διάφορα ενημερωτικά έντυπα τους διάφορους τρόπους μετάδοσης του HIV σε γενικές γραμμές χωρίς την ουσιώδη περιγραφεί η ανάλυση. Υπάρχει βέβαια ένας λόγος και σκοπός που δεν παραθέτουν αυτή την ανάλυση η περιγραφεί, και αυτός είναι  να μην πανικοβληθεί το κοινό. Βέβαια απλά ανάφερα κάποια παραδείγματα μίας λεπτομερέστατης κριτικής ενός μέλους με ένα τυχαίο ψευδές όνομα που δεν είναι υπαρκτό και έδωσα κάποια στοιχεία που γνωρίζω.  Την στιγμή που ένα άτομο διαφημίζετε και την στιγμή που ένα άτομο με ψευδές όνομα γράφει μια κριτική έχω κάθε δικαίωμα να γράψω ένα σχόλιο. Άλλωστε αυτός είναι ο σκοπός αυτού του σαιτ. Δεν έκανα κριτική, σχόλιο έκανα που πιστεύω είναι σοβαρό και όχι για γέλια και βέβαια ΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ.
 

ChevChelios

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
152
Like
3
Πόντοι
1
Παιδιά ΠΡΟΣΟΧΗ!!
Ας χαλαρώσουν οι κινδυνολόγοι και καταρχήν με το να επιλέγετε να γράφετε για τόσο σοβαρά θέματα πάνω σε εμένα χωρίς να με γνωρίζετε
και στο όνομα μιας επαγγελματίας που έχει προσωπική ζωή, σχέση, οικογένεια κλπ κλπ είναι μεγάλη βλακεία...

Αν θέλετε να μιλήσετε για αυτές τις φοβερές αρρώστιες και πως μεταδίδονται επιλέξτε άλλο θρεντ, το συγκεκριμένο σίγουρα δεν είναι το κατάλληλο.

Από τις χιλιάδες κριτικές που έχουν γραφεί εδώ μέσα είτε για γυναίκες είτε για τρανς, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ σε ποσοστό 80% ο στοματικός έρωτας γίνεται χωρίς προφύλαξη.

Οπότε μην γράφετε άλλα εδώ μέσα, γιατί πρώτον θίγετε εμένα και μετά και κάποια άλλη χωρίς κανένα λόγο.

Ας επιληφθεί κάποιος αντμιν από εδώ μέσα και ας σοβαρευτούμε λίγο, γιατί η κατάσταση έχει ξεφύγει τελείως....

Με τα ΑΝ και ΑΝ και ΑΝ και ΑΝ δεν βγαίνει άκρη...ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ και αναλύστε μια άλλη κριτική κάποιου άλλου φίλου και όχι την δική μου.


Ο φιλτατος εχει απολυτο δικιο. Και λιγος σεβασμος δε βλαπτει. Μπραβο David.  :rockon: :rockon:
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
δεν ειναι η πρωτη φορα που διαβαζουμε τοσες μαλακιες εδω μεσα
για μενα ειναι τουλαχιστον υποπτα τα ποστς και των 2
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
Αγχονουν ανθρώπους κάποιοι επιτήδειοι ,και φαντάζομαι το γιατι,ειδικά όταν αναφέρθηκε η καταγωγή,απορώ πως δεν απάντησε ο hot,πάλι σε σκέψεις μπαίνω ,David και εγω πήγα με isabel ,ΤΕΛΕΙΑ  ΗΤΑΝ
 

Lamborghina

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2012
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Να πάτε και να ξαναπάτε απλά μην εκτροχιάζεστε γενικά και με προφυλάξεις είτε είναι Ελληνίδα είτε ξένη.
URL]]
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
ενταξει εγινες κατανοητη (και κουραστικη)
συρε σε αλλο θρεντ τωρα να πουλησεις την πραμματια σου
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.099
Like
5.624
Πόντοι
1.206
Να πάτε και να ξαναπάτε απλά μην εκτροχιάζεστε γενικά και με προφυλάξεις είτε είναι Ελληνίδα είτε ξένη.
http://w[URL unfurl="true"]www.menshealth.gr/photos/sex-pin.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Τί απίστευτη μαλακία είναι αυτός ο πίνακας; Και επικίνδυνος ταυτόχρονα!

Δηλαδή τί να την γλύψεις την γκόμενα-πουτάνα τί να την πάρεις από πίσω χωρίς προφύλλαξη, ο κίνδυνος μια φορά "μεγάλος" είναι, για HIV, σύφιλη, γονόρροια!

Το οποίο μπορεί να οδηγήσει κάποιον στον αφελή συλλογισμό "Τώρα που την έγλυψα κινδυνεύω που κινδυνεύω, ας της γαμήσω και τον κώλο ακάποτα!"  :banghead: :banghead:

Το ότι ο "μεγάλος" κίνδυνος στην πρωκτική συνουσία είναι για το HIV 1.000(!!) φορές μεγαλύτερος, από ότι στην κολπική και 10.000(!!!) από ότι στην στοματική δεν αναφέρεται πουθενά! Όλοι "μεγάλοι".





Οι σοβαροί Πανεπιστημιακοί δάσκαλοι της Επιδημιολογίας μας έλεγαν, όταν ήμουν φοιτητής, πως δεν είναι σωστό να "βομβαρδίζεις" το κοινό με κάθε ενδεχόμενο κίνδυνο για την υγεία του, διότι τότε δεν θα προσέχει τίποτα, αλλά θα εστιάσεις στους πραγματικά σοβαρότερους κινδύνους.

Αυτός που έφιαξε αυτόν τον πίνακα, προφανώς δεν ήταν σοβαρός!  
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Lamborgina θες να σου ανοίξω ένα θρεντ για να ενημερώσεις το κοινό,γιατί βλέπω ότι σε ενδιαφέρει πολύ το θέμα?

Κατάλαβε ότι δεν είναι το κατάλληλο θρεντ για να ενημερώσεις το κοινό για τόσο σοβαρά θέματα.  

Αναρωτήθηκες ποτέ αν υπήρχε ένα θρεντ  με το ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΟΝΟΜΑ σου και με αληθινές φωτογραφίες σου και κάποιος σαν εμένα έγραφε μια κριτική για σένα
και μετά πεταγόταν μια ιερόδουλη (όπως εσύ) και μιλούσε για τόσο σοβαρές ασθένειες και κινδυνολογούσε και έκανε πολλές υποθέσεις?

Έχεις σκεφτεί πως θα ένιωθε και αυτός που έγραψε την κριτική, αλλά και πως θα ένιωθες και εσύ?

Φιλικά στα λέω, ελπίζω να καταλαβαίνεις τι εννοώ.
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
ρε παιδες μην ανοιγετε συζητηση μαζι της γιατι θ απαντησει ξανα

μπορει να ειναι και ο ιδιος ο Λοβερδος παντως
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Niced τελευταίο μου μήνυμα ήταν για αυτό το θέμα, αλλά κάπου πρέπει να κρατάμε κάποιες ισορροπίες.

Πάμε παρακάτω.

SLK200GR άσε τις γενικότητες και γράψε καμία κριτική για το πως πέρασες μαζί της  ;)

Αγχονουν ανθρώπους κάποιοι επιτήδειοι ,και φαντάζομαι το γιατι,ειδικά όταν αναφέρθηκε η καταγωγή,απορώ πως δεν απάντησε ο hot,πάλι σε σκέψεις μπαίνω ,David και εγω πήγα με isabel ,ΤΕΛΕΙΑ  ΗΤΑΝ
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Niced τελευταίο μου μήνυμα ήταν για αυτό το θέμα, αλλά κάπου πρέπει να κρατάμε κάποιες ισορροπίες.

Πάμε παρακάτω.

SLK200GR άσε τις γενικότητες και γράψε καμία κριτική για το πως πέρασες μαζί της   ;)

Μην πιέζεις τον τράβελλο και μας γράψει καμια κοπυ πέϊστ!!!

:2funny: :2funny:
 

Dr.Fisher

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2011
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά είναι αλήθεια ότι φέυγει πιο νωρίς η Isabelly;
 

abla24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
141
Like
74
Πόντοι
1
μεχρι της 24 θα ειναι θεσσαλονικη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom