Νέα

Isabelly Strayt στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα abreal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Πριν λίγο πήγα από την ΘΕΑ!! Απλά απίστευτη...

Ανεβάζω εδώ την κριτική μου, γιατί παίζει να μην δημοσιευθεί άμεσα.

ΠΡΟΛΟΓΟΣ :

Είμαι παλιός στο σάιτ. Είχα πάνω από 5 χρόνια να πάω με τρανς. Οι μόνες μου απόπειρες την τελευταία πενταετία ήταν με 2 Ελληνίδες, που με ξενέρωσαν και δεν μου άρεσε η όλη φάση.
Ωστόσο έβαλα το ΑΠΟΛΥΤΟ 10 στην Ισαμπέλλυ επειδή στο παρελθόν είχα αρκετές εμπειρίες και το 10 ξέρω ότι γενικώς δεν μπαίνει, αλλά η συγκεκριμένη  το ΑΞΙΖΕΙ και με το παραπάνω.

ΚΥΡΙΩΣ ΘΕΜΑ:

Διάλεξα το πρόγραμμα των 200 ευρώ της 1 ώρας, τα οποία φράγκα τα τιμάει και με το παραπάνω...
Δεν τα λυπήθηκα στιγμή, γιατί ματώνει τη φανέλα κυριολεκτικά και της βγάζω το καπέλο!

Άψογη συμπεριφορά, ευγενέστατη, καθαρή, άτριχη, με καταπληκτικό δέρμα.
Ο χώρος καθαρός, μικρός και ιδανικός.

Είναι πάρα πολύ όμορφη. Καμία σχέση με πολλές άλλες με τις οποίες έχω πάει ξένες και μη. Φανταστικό πρόσωπο και θεϊκό κορμί.
Μεγάλο και πολύ σκληρό βυζί.

Τα προσόντα της είναι τα ιδανικά (ούτε μεγάλα ούτε μικρά), όσο πρέπει για να μην πονέσεις.
Ξέρει να γαμάει και να σε φροντίζει για να το γουστάρεις.
Με χαλάρωσε απίστευτα και με έκανε να μην ντρέπομαι καθόλου που της έκατσα, γιατί γενικά είμαι πιο πολύ του γάμα και παίζε απλά με το καυλί της άλλης,
αλλά εδώ οι ρόλοι αντιστράφηκαν, γιατί η γκόμενα ξέρει να σου γαμεί το μυαλό πρώτα.

Βλέμμα μαγικό, που δεν σε αφήνει λεπτό να μην καυλώσεις...
Πόδια γυμνασμένα, όπως λέει και ο φίλος μου ο Βάζο34 ΜΠΟΥΤΑΡΕΣ!!!
Λίπος πάνω της 0 ! Και κοιλιακούς κορυφαίους όσους πρέπει να έχει. Σολάριουμ όλο το κορμί  


Επειδή ήμουν σίγουρος ότι θα χύσω κατευθείαν, έχυσα το πρωί, για να αντέξω..χαχαχαχαχα!!
Ενώ ήθελα να είμαι εγώ ενεργητικός, αυτή τα έφερε από εδώ και από εκεί και τελικά της έκατσα...
Στάνταρ είναι more active και δεν το γράφει για διαφήμιση..
Για να μην σας τα ζαλίζω η γκόμενα είναι ΘΕΑ, επαγγελματίας 100%, ξέρει τι και πως να το κάνει.
Και το κυριότερο δεν βιάζεται, είναι υπομονετική, τρυφερή και νιώθεις σαν να είναι η γκόμενά σου.

Έχυσα στα 20 περίπου λεπτά. Μετά κουβεντούλα  5-10 λεπτά, τα αγγλικά της δεν είναι καλά (πολλές φορές καταλάβαινε άλλα από αυτά που της έλεγα,
αλλά της βάζω και εδώ 10 με την ευρεία έννοια του όρου της επικοινωνίας, γιατί αξίζει μόνο 10 στο σύνολο).

Μετά άρχισε ο δεύτερος γύρος, ξανακαύλωσα, αλλά με έπιασε το άγχος ότι δεν χύνω με τίποτα τρίτη φορά σε μια μέρα..
Αυτή δεν άντεξε και έχυσε πάνω στο στήθος μου αρκετή έως πολύ ποσότητα.
Η γκόμενα μετά άρχισε να με φιλάει με γλώσσα και εγώ να τον παίζω για πάρτη της. Η απόλυτη καύλα ήταν η στιγμή που της ζήτησα να μιλάει πορτογαλικά ενώ τον έπαιζα και με φιλούσε παράλληλα.
Αφού λέω μαλάκα χέστο δεν ξαναχύνεις βγάζω τη σφυρίχτρα και το λήγω. Κάνω το μπανάκι μου και μετά αρχίζουμε την κουβεντούλα.
Έκατσα περίπου 1 ώρα και 10 λεπτά. ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ....

ΕΠΙΛΟΓΟΣ:

Μετά από αυτή την εμπειρία 2 πράγματα κόλλησαν στο μυαλό μου.

1. Να ξαναπάω με άλλη τρανς στο μέλλον ή δεν αξίζει μετά από αυτή την θεϊκή εμπειρία με μια καταπληκτική επαγγελματία, που γεννήθηκε για να ΤΙΜΑΕΙ τα λεφτά της?
2. Να ξαναπάω με Ιζαμπέλλυ? Είναι πολλά τα λεφτά Άρη...όπως λέει και ο φίλος μου ο Βάζο και ίσως τέτοιες γκόμενες είναι καλό να τις βλέπεις 1 φορά το χρόνο,
έτσι απλά για να ξεφεύγεις από την καθημερινότητα.

Για να προλάβω κάποιους παπάρες εδώ μέσα....
Η κριτική μου δεν είναι ούτε διαφήμιση, ούτε υπερβολική. Υπερβολικό μόνο είναι το 10 της επικοινωνίας, αλλά με χαλάει να μην της βάλω 10 στο σύνολο.
Για την Ιsa οι Ισπανοί στο rincon και στο taiaka την βγάζουν και την παίζουν κανονικά....γράφονται διθυραμβικοί ύμνοι!!
Ελπίζω να βοήθησα.  
 

Lamborghina

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2012
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
επειδή δεν έκανες τελείως ασφαλή πράγματα μαζί της, σου έδειξε τίποτα εξετάσεις για AIDS και όλα τα άλλα που μεταδίδονται.?
οι σωστές επαγγελματίες πρέπει να το κάνουν αυτό

Πριν λίγο πήγα από την ΘΕΑ!! Απλά απίστευτη...

Ανεβάζω εδώ την κριτική μου, γιατί παίζει να μην δημοσιευθεί άμεσα.

ΠΡΟΛΟΓΟΣ :

Είμαι παλιός στο σάιτ. Είχα πάνω από 5 χρόνια να πάω με τρανς. Οι μόνες μου απόπειρες την τελευταία πενταετία ήταν με 2 Ελληνίδες, που με ξενέρωσαν και δεν μου άρεσε η όλη φάση.
Ωστόσο έβαλα το ΑΠΟΛΥΤΟ 10 στην Ισαμπέλλυ επειδή στο παρελθόν είχα αρκετές εμπειρίες και το 10 ξέρω ότι γενικώς δεν μπαίνει, αλλά η συγκεκριμένη  το ΑΞΙΖΕΙ και με το παραπάνω.

ΚΥΡΙΩΣ ΘΕΜΑ:

Διάλεξα το πρόγραμμα των 200 ευρώ της 1 ώρας, τα οποία φράγκα τα τιμάει και με το παραπάνω...
Δεν τα λυπήθηκα στιγμή, γιατί ματώνει τη φανέλα κυριολεκτικά και της βγάζω το καπέλο!

Άψογη συμπεριφορά, ευγενέστατη, καθαρή, άτριχη, με καταπληκτικό δέρμα.
Ο χώρος καθαρός, μικρός και ιδανικός.

Είναι πάρα πολύ όμορφη. Καμία σχέση με πολλές άλλες με τις οποίες έχω πάει ξένες και μη. Φανταστικό πρόσωπο και θεϊκό κορμί.
Μεγάλο και πολύ σκληρό βυζί.

Τα προσόντα της είναι τα ιδανικά (ούτε μεγάλα ούτε μικρά), όσο πρέπει για να μην πονέσεις.
Ξέρει να γαμάει και να σε φροντίζει για να το γουστάρεις.
Με χαλάρωσε απίστευτα και με έκανε να μην ντρέπομαι καθόλου που της έκατσα, γιατί γενικά είμαι πιο πολύ του γάμα και παίζε απλά με το καυλί της άλλης,
αλλά εδώ οι ρόλοι αντιστράφηκαν, γιατί η γκόμενα ξέρει να σου γαμεί το μυαλό πρώτα.

Βλέμμα μαγικό, που δεν σε αφήνει λεπτό να μην καυλώσεις...
Πόδια γυμνασμένα, όπως λέει και ο φίλος μου ο Βάζο34 ΜΠΟΥΤΑΡΕΣ!!!
Λίπος πάνω της 0 ! Και κοιλιακούς κορυφαίους όσους πρέπει να έχει. Σολάριουμ όλο το κορμί  


Επειδή ήμουν σίγουρος ότι θα χύσω κατευθείαν, έχυσα το πρωί, για να αντέξω..χαχαχαχαχα!!
Ενώ ήθελα να είμαι εγώ ενεργητικός, αυτή τα έφερε από εδώ και από εκεί και τελικά της έκατσα...
Στάνταρ είναι more active και δεν το γράφει για διαφήμιση..
Για να μην σας τα ζαλίζω η γκόμενα είναι ΘΕΑ, επαγγελματίας 100%, ξέρει τι και πως να το κάνει.
Και το κυριότερο δεν βιάζεται, είναι υπομονετική, τρυφερή και νιώθεις σαν να είναι η γκόμενά σου.

Έχυσα στα 20 περίπου λεπτά. Μετά κουβεντούλα  5-10 λεπτά, τα αγγλικά της δεν είναι καλά (πολλές φορές καταλάβαινε άλλα από αυτά που της έλεγα,
αλλά της βάζω και εδώ 10 με την ευρεία έννοια του όρου της επικοινωνίας, γιατί αξίζει μόνο 10 στο σύνολο).

Μετά άρχισε ο δεύτερος γύρος, ξανακαύλωσα, αλλά με έπιασε το άγχος ότι δεν χύνω με τίποτα τρίτη φορά σε μια μέρα..
Αυτή δεν άντεξε και έχυσε πάνω στο στήθος μου αρκετή έως πολύ ποσότητα.
Η γκόμενα μετά άρχισε να με φιλάει με γλώσσα και εγώ να τον παίζω για πάρτη της. Η απόλυτη καύλα ήταν η στιγμή που της ζήτησα να μιλάει πορτογαλικά ενώ τον έπαιζα και με φιλούσε παράλληλα.
Αφού λέω μαλάκα χέστο δεν ξαναχύνεις βγάζω τη σφυρίχτρα και το λήγω. Κάνω το μπανάκι μου και μετά αρχίζουμε την κουβεντούλα.
Έκατσα περίπου 1 ώρα και 10 λεπτά. ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ....

ΕΠΙΛΟΓΟΣ:

Μετά από αυτή την εμπειρία 2 πράγματα κόλλησαν στο μυαλό μου.

1. Να ξαναπάω με άλλη τρανς στο μέλλον ή δεν αξίζει μετά από αυτή την θεϊκή εμπειρία με μια καταπληκτική επαγγελματία, που γεννήθηκε για να ΤΙΜΑΕΙ τα λεφτά της?
2. Να ξαναπάω με Ιζαμπέλλυ? Είναι πολλά τα λεφτά Άρη...όπως λέει και ο φίλος μου ο Βάζο και ίσως τέτοιες γκόμενες είναι καλό να τις βλέπεις 1 φορά το χρόνο,
έτσι απλά για να ξεφεύγεις από την καθημερινότητα.

Για να προλάβω κάποιους παπάρες εδώ μέσα....
Η κριτική μου δεν είναι ούτε διαφήμιση, ούτε υπερβολική. Υπερβολικό μόνο είναι το 10 της επικοινωνίας, αλλά με χαλάει να μην της βάλω 10 στο σύνολο.
Για την Ιsa οι Ισπανοί στο rincon και στο taiaka την βγάζουν και την παίζουν κανονικά....γράφονται διθυραμβικοί ύμνοι!!
Ελπίζω να βοήθησα.  
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
επειδή δεν έκανες τελείως ασφαλή πράγματα μαζί της, σου έδειξε τίποτα εξετάσεις για AIDS και όλα τα άλλα που μεταδίδονται.?
οι σωστές επαγγελματίες πρέπει να το κάνουν αυτό

:huh:
Τι απο οσα εκανε δεν ηταν ασφαλες?
 

Lamborghina

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2012
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
το στοματικό χωρίς που είναι μύθος ότι δεν κολλάς κάτι, aids δύσκολο, αλλά υπάρχουν και άλλα μεταδιδόμενα..να λέμε και του στραβού το δίκιο

:huh:
Τι απο οσα εκανε δεν ηταν ασφαλες?
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
το στοματικό χωρίς που είναι μύθος ότι δεν κολλάς κάτι, aids δύσκολο, αλλά υπάρχουν και άλλα μεταδιδόμενα..να λέμε και του στραβού το δίκιο

To 70%(αν οχι παραπανω) οσων πανε με cg θελει και παιρνει στοματικο χωρις προφυλακτικο.
Φαινεται απο τις κριτικες του site. Δεν ξερω τι παιζει με ts και αν ειναι πιο επικινδυνο(και για ποιο λογο) απλα αναρωτηθηκα γιατι δεν εγραψε κατι περιεργο  :P
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
επειδή δεν έκανες τελείως ασφαλή πράγματα μαζί της, σου έδειξε τίποτα εξετάσεις για AIDS και όλα τα άλλα που μεταδίδονται.?
οι σωστές επαγγελματίες πρέπει να το κάνουν αυτό

δεν αναφερει κατι για μη ασφελεις πρακτικες, ουτε στο σεξ ουτε στην πιπα
οποτε εσυ απο πεταχτηκες;
και τελος παντων ο Λοβερδος εισαι;
ο καθενας αναλαμβανει τις  ευθυνες του
 

Lamborghina

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2012
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
αναφέρει στις κριτικές
αυτή που ρισκάρει και κάνει περισσότερα δεν πάει να πει οτι είναι πιο επαγγελματίας απο άλλες γιατί επαγγελματισμός ειναι και να προσεχείς όταν κάνεις αυτή τη δουλειά. Αν εγώ είμαι ιερόδουλη και δεν παίρνω προφυλάξεις η δεν γνωρίζω τι κάνω...τι μου φταίει π.χ ένας οικογενειάρχης που θα έρθει μαζί μου να κολλήσει κάτι? δε καταλαβαίνω τη λογική του πάω με κάποια κι αν την πάθω την έπαθα.. δεν είμαστε όλες ίδιες..και ας έχουν ισοπεδωθεί όλα.

δεν αναφερει κατι για μη ασφελεις πρακτικες, ουτε στο σεξ ουτε στην πιπα
οποτε εσυ απο πεταχτηκες;
και τελος παντων ο Λοβερδος εισαι;
ο καθενας αναλαμβανει τις  ευθυνες του
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
εσυ δλδ ποια εισαι;
 

Dr.Fisher

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2011
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αναφέρει στις κριτικές
αυτή που ρισκάρει και κάνει περισσότερα δεν πάει να πει οτι είναι πιο επαγγελματίας απο άλλες γιατί επαγγελματισμός ειναι και να προσεχείς όταν κάνεις αυτή τη δουλειά. Αν εγώ είμαι ιερόδουλη και δεν παίρνω προφυλάξεις η δεν γνωρίζω τι κάνω...τι μου φταίει π.χ ένας οικογενειάρχης που θα έρθει μαζί μου να κολλήσει κάτι? δε καταλαβαίνω τη λογική του πάω με κάποια κι αν την πάθω την έπαθα.. δεν είμαστε όλες ίδιες..και ας έχουν ισοπεδωθεί όλα.

Στην περίπτωση που ο φίλος David έχει ένα σπυράκι στο στήθος η ξύστηκε και έχει ένα μικρό τραύμα που με γυμνό μάτι δεν το πρόσεξε, η έχει ουλίτιδα και δεν το ξέρει και η συγκεκριμένη τρανς είναι οροθετική τότε ο φίλος David αγόρασε τον ιό για 200ευρω!!!
Λόγω του ότι η συγκεκριμένη είναι ξένη και από μια χώρα εκτός Ευρωπαϊκής Ένωσης θα συνιστούσα προσοχή.  Επίσης καλό θα ήταν ο φίλος David να κάνει ανάλυση το συντομότερο δυνατό, όσο και μετά από 6 μήνες για να είναι σιγουρος ότι δεν πήρε κάτι από την συγκεκριμένη τρανς.
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
ε αφου το λεει ο γιατρος...
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
Στην περίπτωση που ο φίλος David έχει ένα σπυράκι στο στήθος η ξύστηκε και έχει ένα μικρό τραύμα που με γυμνό μάτι δεν το πρόσεξε, η έχει ουλίτιδα και δεν το ξέρει και η συγκεκριμένη τρανς είναι οροθετική τότε ο φίλος David αγόρασε τον ιό για 200ευρω!!!
Λόγω του ότι η συγκεκριμένη είναι ξένη και από μια χώρα εκτός Ευρωπαϊκής Ένωσης θα συνιστούσα προσοχή.  Επίσης καλό θα ήταν ο φίλος David να κάνει ανάλυση σύντομα δυνατό, όσο και μετά από 6 μήνες για να είναι σιγουρος ότι δεν πήρε κάτι από την συγκεκριμένη τρανς.

Τρομοκρατία στο τι θα ψηφίσουμε τρομοκρατία και στο πως θα πηδηξουμε ?
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
Στην περίπτωση που ο φίλος David έχει ένα σπυράκι στο στήθος η ξύστηκε και έχει ένα μικρό τραύμα που με γυμνό μάτι δεν το πρόσεξε, η έχει ουλίτιδα και δεν το ξέρει και η συγκεκριμένη τρανς είναι οροθετική τότε ο φίλος David αγόρασε τον ιό για 200ευρω!!!
Λόγω του ότι η συγκεκριμένη είναι ξένη και από μια χώρα εκτός Ευρωπαϊκής Ένωσης θα συνιστούσα προσοχή.  Επίσης καλό θα ήταν ο φίλος David να κάνει ανάλυση σύντομα δυνατό, όσο και μετά από 6 μήνες για να είναι σιγουρος ότι δεν πήρε κάτι από την συγκεκριμένη τρανς.

Αυτές τις ευρωπαϊκής ένωσης δηλαδή δεν εχουν προβλημα?σαν να μην μου τα λες καλα
 

Dr.Fisher

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2011
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
:pipa2:
Αυτές τις ευρωπαϊκής ένωσης δηλαδή δεν εχουν προβλημα?σαν να μην μου τα λες καλα

και βέβαια έχουν φίλε… απλά γυναίκες (που στην περίπτωση μας δεν είναι γυναίκα αλλά τρανς) από Λατινική Αμερική είναι πιο επικίνδυνες… σύμφωνα με στατιστικές και έρευνες.
 

Lamborghina

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2012
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
www.el.wikipedia.org/wiki/Σεξουαλικώς_μεταδιδόμενο_νόσημα]www.el.wikipedia.org/wiki/Σεξουαλικώς_μεταδιδόμενο_νόσημα[/url]

μα δεν είναι μόνο το AIDS Dr.Fisher, μερικά που κολλάς από το στόμα είναι: βλεννόρροια, σύφιλη, κονδυλώματα, γονόρροια, μύκητες, χλαμύδια, έρπητα των γεννητικών οργάνων και άλλα..
οπότε για μένα Δεν είναι επαγγελματίας αυτή που βάζει σε ρίσκο πελάτες..
 

Dr.Fisher

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2011
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
www.el.wikipedia.org/wiki/Σεξουαλικώς_μεταδιδόμενο_νόσημα]www.el.wikipedia.org/wiki/Σεξουαλικώς_μεταδιδόμενο_νόσημα[/url]

μα δεν είναι μόνο το AIDS Dr.Fisher, μερικά που κολλάς από το στόμα είναι: βλεννόρροια, σύφιλη, κονδυλώματα, γονόρροια, μύκητες, χλαμύδια, έρπητα των γεννητικών οργάνων και άλλα..
οπότε για μένα Δεν είναι επαγγελματίας αυτή που βάζει σε ρίσκο πελάτες..

το ξέρω δεν είναι μόνο το HIV, αλλά αυτό που θέλω να τονίσω είναι τον τρόπο που μπορεί να σου δώσει κάποιο οροθετικό άτομο και πήρα σαν παράδειγμα την εμπειρία του David.
Στην περίπτωση που ο φίλος David έχει ένα σπυράκι στο στήθος η ξύστηκε και έχει ένα μικρό τραύμα που με γυμνό μάτι δεν το πρόσεξε, η έχει ουλίτιδα και δεν το ξέρει και η συγκεκριμένη τρανς είναι οροθετική τότε ο φίλος David αγόρασε τον ιό για 200ευρω!!!
Λόγω του ότι η συγκεκριμένη είναι ξένη και από μια χώρα εκτός Ευρωπαϊκής Ένωσης θα συνιστούσα προσοχή.  Επίσης καλό θα ήταν ο φίλος David να κάνει ανάλυση το συντομότερο δυνατό, όσο και μετά από 6 μήνες για να είναι σιγουρος ότι δεν πήρε κάτι από την συγκεκριμένη τρανς.
Δυστυχώς ο φίλος David δεν ήταν τόσο προσεκτικός και παρασύρθηκε όπως ο ίδιος μας τόνησε!!!
 

Lamborghina

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2012
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Δεν νομίζω το παιδί να κόλλησε AIDS μη τα παραλέμε απλά επειδή το χουμε χάσει λίγο γενικά έκανα αυτά τα σχόλια.
Η κοπέλα δεν έχει επιλογή και δεν υπολογίζει τίποτα για κάποια ευρώ και αμφιβάλλω αν γνωρίζει τους κινδύνους και να περνάει γιατρό.


το ξέρω δεν είναι μόνο το HIV, αλλά αυτό που θέλω να τονίσω είναι τον τρόπο που μπορεί να σου δώσει κάποιο οροθετικό άτομο και πήρα σαν παράδειγμα την εμπειρία του David.
Στην περίπτωση που ο φίλος David έχει ένα σπυράκι στο στήθος η ξύστηκε και έχει ένα μικρό τραύμα που με γυμνό μάτι δεν το πρόσεξε, η έχει ουλίτιδα και δεν το ξέρει και η συγκεκριμένη τρανς είναι οροθετική τότε ο φίλος David αγόρασε τον ιό για 200ευρω!!!
Λόγω του ότι η συγκεκριμένη είναι ξένη και από μια χώρα εκτός Ευρωπαϊκής Ένωσης θα συνιστούσα προσοχή.  Επίσης καλό θα ήταν ο φίλος David να κάνει ανάλυση το συντομότερο δυνατό, όσο και μετά από 6 μήνες για να είναι σιγουρος ότι δεν πήρε κάτι από την συγκεκριμένη τρανς.
Δυστυχώς ο φίλος David δεν ήταν τόσο προσεκτικός και παρασύρθηκε όπως ο ίδιος μας τόνησε!!!
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Το 90% τουλαχιστον του ΠΛΑΝΗΤΗ κανει καθημερινα μη ασφαλες σεξ (στοματικο, κανονικο κ.α).
Συμφωνα με την λογικη της Λαμποργκινι και του "ντοκτορα" το ειδος μας θα επρεπε να ειχε αφανιστει απο σεξουαλικα νοσηματα.
Παρολα αυτα παμε στα 7 δις και οι περισσοτεροι ειμαστε υγιεις.

Ναι στην ενημερωση , ναι στην προφυλαξη , οχι στην τρομοκρατια.
 

Dr.Fisher

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2011
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το 90% τουλαχιστον του ΠΛΑΝΗΤΗ κανει καθημερινα μη ασφαλες σεξ (στοματικο, κανονικο κ.α).
Συμφωνα με την λογικη της Λαμποργκινι και του "ντοκτορα" το ειδος μας θα επρεπε να ειχε αφανιστει απο σεξουαλικα νοσηματα.
Παρολα αυτα παμε στα 7 δις και οι περισσοτεροι ειμαστε υγιεις.

Ναι στην ενημερωση , ναι στην προφυλαξη , οχι στην τρομοκρατια.

Αν ήταν ενημερωμένος, αν έπερνε προφύλαξη ΔΕΝ ΘΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΘΕΙ!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom