Νέα

Ηρωίδες του λαρυγγωτού..!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kilburn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Φιλε ζορρο τι εννοεις ακριβως λεγοντας "να τον καταπιει"?
Να τον βαλει ολο μεσα στο στομα υποθετω?
Ακριβώς, μην πάει το μυαλό σου αλλού...Θα μου πεις με τόσα που διαβάζουμε ,όλα μέσα είναι.
 

Giorgos 1972

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2014
Μηνύματα
437
Κριτικές
3
Like
108
Πόντοι
1
Φιλε taxidiari παρε να'χεις αγορι μου το top10  :grin:
1. Annette Schwartz
2. Cathy Heaven
3. Sasha Grey
4. Audrey Hollander
5. Belladonna
6. Maya Hills
7. Jeanna Fine
8. Michele Raven
9. Amber Rayne
10.Angelina Valentine

Παιδια αξεχαστη ειναι η Victoria απο το Planet Dreams.Παλαιμαχος πλεον λογικα εχει κρεμασει την....φανελλα αλλα...τυφλα να'χει η σκουπα hoover
 
OP
OP
Kilburn

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
η heather brooke μαστορα δεν αξιζει μια θεση στο τοπ 10 ? ή ειναι απλως εμπορικια ? ρωταω γιατι δεν τις ξερω ολες που εγραψες..
Δεν την εβαλα επειδη ειναι σε φαση αματερ. Απο αματερ κορυφη παντως ΔΕΝ ειναι αυτη αλλα η Cynical Angel...!!!
 
OP
OP
Kilburn

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Δοκίμασα την Αλεξανδρα, πρωι Διδυμου 8, καθώς με τον Kilburn έχουμε καλή 'χημεία'.
Η πίπα της δεν με ενθουσίασε και απ' ότι μου είπε και ή ιδια όσο και αν προσπάθησε δεν γίνετε να τον καταπιεί. Παρ' όλα αυτα επειδή είχαμε και καλή επαφή μεταξύ μας πέρασα αρκετά καλά στα υπόλοιπα...
Φιλε σου μιλαω εν τιμη, αν την "φτιαξεις" με λογακια αγαπουλιστικα και παπαριες θα στον καταπιει. Και εμενα που με ξερει μερικες φορες μου λεει "δε μπορω" αλλα την ψηνω λεγοντας της οτι γι'αυτο ηρθα. Και δεν ειναι θεμα μεγεθους γιατι δεν ειμαι μικρος. Αν δεν ενιωσες το ¨κλακ" που κανει το λαρυγγι της οταν μπαινει μεσα το πουτσοκεφαλο, πρεπει να ξαναπας...!!!
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Φιλε σου μιλαω εν τιμη, αν την "φτιαξεις" με λογακια αγαπουλιστικα και παπαριες θα στον καταπιει. Και εμενα που με ξερει μερικες φορες μου λεει "δε μπορω" αλλα την ψηνω λεγοντας της οτι γι'αυτο ηρθα. Και δεν ειναι θεμα μεγεθους γιατι δεν ειμαι μικρος. Αν δεν ενιωσες το ¨κλακ" που κανει το λαρυγγι της οταν μπαινει μεσα το πουτσοκεφαλο, πρεπει να ξαναπας...!!!
ok
θα το επισκεφθώ πάλι αλλά όπως έγραψα είχαμε καλή χημεία.
 

analjunkie

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
4.240
Κριτικές
32
Like
1.636
Πόντοι
1.086
tumblr_mdo7f1CnKx1r31e8oo1_400.gif
 
OP
OP
Kilburn

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Στην οδο Ρεμουνδου φαινεται σκασανε μαζεμενες ολες οι λαρυγκορουφηχτρες !!!
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Ακολουθώντας την περιγραφή του εγκυρότατου N.Smirni επισκέφτηκα την Καρολίνα στο Διδύμου 18, μόνο και μόνο για να δοκιμάσω την πίπα της. Λοιπόν η κοπέλα είναι νέα στη δουλειά και αυτό έχει τα καλά της αλλά και τα κακά της. Καταρχήν είναι ψηλή, ευχάριστη στο δωμάτιο και άπειρη. Στην πίπα προσπαθεί φιλότιμα να σε ευχαριστήσει, δεν δυσανασχετεί αλλά δεν κατάφερε να τον καταπιεί (στο μέγεθός μου πάντα). Την δοκίμασα σε αρκετές παραλλαγές χωρίς να δυσφορεί και χωρίς θέμα χρόνου. Εκατσα 20' και όλα αφιερώθηκαν σε mouthfucking. Επαναλαμβάνω είναι νέα στο χώρο οπότε με τον καιρό κάποιες υπηρεσίες και ο χρόνος θα κοπούν.
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Πολλή καλή περίπτωση είναι η Αννα-Ανυ στην Φιλιππίδου, πρωινή βάρδια.
Τον καταπίνει άνετα και είναι και ωραία κοπέλα.Το έχει που λέμε...
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Επίσκεψη στην Ζακλύν Λεωνίδου 28 αφού γράφτηκαν κα΄ποια σχόλια...
Η κοπέλα μπαίνει άνετα στην λίστα μας. Μου τον κατάπιε άνετα χωρίς να με πονέσει καθόλου.Γλυκό ρούφηγμα θα έλεγα.¨οταν της ζήτησα να της γαμ..το στόμα μου είπε ευγενικά ότι την έχω μεγάλη και της γδέρνει το λαιμό. Θα ξαναπάω με μεγαλύτερο αντίτοιμο και βλέπουμε.
Πάντως μου κα΄νει εντύπωση ότι έχει γυρίσει τόσα μαγαζιά και κανείς δεν είχε γράψει τίποτα.
Αγαπητοί συναγωνιστές τα κορίτσια είναι δημοσίας χρήσης.Μοιραστείται τις πληροφορίες...
 

Photographer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
1
Έχει κάτι άγνωστες ηρωίδες που λέει και ο τίτλος. ( Το δεύτερο έχει ξαναμπεί κάπου )


 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Εντυπωσιακές όντως!!!
Στην πράξη δεν βλέπω να γράφει κανείς
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Ο συναγωνιστής Επιρρεπής μας ενημέρωσε για την επιστροφή της Μαρίας στο Ιάσονος 46 (πρωινή).
Την επισκέφτηκα χθες και παίρνει εύσημα στον τομέα του deepthroat (τα έχω ξαναγράψει αναλυτικότερα).
Το μόνο μείον είναι ότι βρίσκεται στο Μετάξι...
 

nikki_sixx

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2010
Μηνύματα
13
Κριτικές
8
Like
57
Πόντοι
0
Αλιονα η απολυτη τσιμπουκαρα..αλλα δουλευει ακομα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom