Νέα

Ηρωίδες του λαρυγγωτού..!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kilburn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

simos40

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2011
Μηνύματα
79
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
πωωωω αυτα ειναι... :pipa2:
 

simos40

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2011
Μηνύματα
79
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
:cum: ειναι τρελη καυλα
 
OP
OP
Kilburn

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Νεο ταλεντο, δυστηχως ασχημη, Μαρινα Ιασωνος 2 πρωινα στο πανω ή στο κατω. Γαμηστε της το λαρυγγι ευγενικα και πειτε της ποσο σας αρεσει να το πει και στις φιλες της να γινουν πολλες !!! :2funny: :rockon: :pipa1: Με εξτραδακι κανει και ακαποτο. Μην στραβωσετε που πρεζονοφερνει ειναι πολυ ευγενικη μεσα και προθυμη να σε ευχαριστησει. ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΟΝΤΕΛΟΜΠΗΧΤΕΣ !!!
 
OP
OP
Kilburn

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Το κορυφαιο λαρυγγι Μαρια μετακομισε μονιμα στο γατοσπιτο Ιασωνος απο Κολωνου 53.
 

agelos_25

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
133
Like
2
Πόντοι
1
Δώστε κοπέλες!!! Αυτή που εχω να προσθέσω εγω είναι η μαρίνα απο κασσανδρας 8γ!!!!
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Αυτή που εχω να προσθέσω εγω είναι η μαρίνα απο κασσανδρας 8γ!!!!
Έχω ακούσει να την κράζουν για τράβελο όμως αυτή.
(Οι οποίοι btw είναι πολύ καλοί στην πίπα - λένε - δεν έχω ίδια πείρα, και - λένε - ότι αυτό συμβαίνει επειδή κάποτε είχαν πουλί και ξερουν τι του αρέσει να του κάνουν...)
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
680
Πόντοι
96
Οι εχοντες αποριες περι ολοκληρωτικου και υποδειγματικου deepthroat, googlαρετε Cathy Heaven για μια ενημερωση...
Ενταξει γαμω τα τσιμπουκια κανει! Αλλα και η sasha grey εχεις δει τι σπαθια καταπινει? Αν ψαξεις θα δεις επικα τσιμπουκια με φτυσιματα κλπ!
Τη Heather Brooke (Ideepthroat) τη θυμαστε?  :pipa2: :pipa2: :pipa2:
Ωραιο θεμα ανοιξες παντως καυλιαρη!!! Δυσκολο κ σπανιο να τον παιρνει οοοολο μεσα κ να τον εξαφανιζει! Μην συγχεουμε το βαθυ τσιμπουκι με το οοοολο μεσα λαρυγγωτο "η μυτη σου να ακουμπησει στην κοιλια μου"!!!

Μετα τιμης,
ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ, ο χυστης της φαρυγγιτιδας  :pipa2:
 

_Σατράπης_

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2014
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6
Γεια σου Πουσταλεκο καραμπουζουκλη που χεις τη πουτσα σαν σφυρι και τον κωλο σαν λεμονι και κανενας δεν ζυγωνει
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
680
Πόντοι
96
Γεια σου Πουσταλεκο καραμπουζουκλη που χεις τη πουτσα σαν σφυρι και τον κωλο σαν λεμονι και κανενας δεν ζυγωνει
Ειμαι σφιχτοκωλης τυπε! Μονο σκατο βγαινει απο τον κωλο μου και ο ψωλος μου σφυροκοπα μονο πουτανακια της κακιας ωρας!!!
Μη νομιζεις οτι ειμαι καμια λουγκρα επειδη με λενε ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟ!!!  :tickedoff:

Με απεριοριστο σεβασμο κ εκτιμηση,
ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_2:
 

_Σατράπης_

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2014
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6
Ειμαι σφιχτοκωλης τυπε! Μονο σκατο βγαινει απο τον κωλο μου και ο ψωλος μου σφυροκοπα μονο πουτανακια της κακιας ωρας!!!
Μη νομιζεις οτι ειμαι καμια λουγκρα επειδη με λενε ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟ!!!  :tickedoff:

Με απεριοριστο σεβασμο κ εκτιμηση,
ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_2:

Ετσι Πουσταλεκαρα δωσε πονο στα καριολια
 

agelos_25

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
133
Like
2
Πόντοι
1
Ωραίο ωραίο το θέμα αλλα κοπέλες κ ονόματα δεν βλέπω να πέφτουν στο τραπέζι,,,και δεν μιλάω για πορνοστάρ,,,
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Δύσκολα τα πράγματα.
Οτι κυκλοφορεί το έχουμε γράψει ,αλλά ψάχνουμε όσο μπορούμε (οικονομικά εννοώ)
 
OP
OP
Kilburn

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Ενταξει γαμω τα τσιμπουκια κανει! Αλλα και η sasha grey εχεις δει τι σπαθια καταπινει? Αν ψαξεις θα δεις επικα τσιμπουκια με φτυσιματα κλπ!
Τη Heather Brooke (Ideepthroat) τη θυμαστε?  :pipa2: :pipa2: :pipa2:
Ωραιο θεμα ανοιξες παντως καυλιαρη!!! Δυσκολο κ σπανιο να τον παιρνει οοοολο μεσα κ να τον εξαφανιζει! Μην συγχεουμε το βαθυ τσιμπουκι με το οοοολο μεσα λαρυγγωτο "η μυτη σου να ακουμπησει στην κοιλια μου"!!!

Μετα τιμης,
ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ, ο χυστης της φαρυγγιτιδας  :pipa2:
Φιλε Πουσταλεκο τις ξερω ΟΛΕΣ.Την Cathy την εχω παρει στο Λονδινο, εμπειρια ζωης !!!.
Απο ονοματα ξαναπαραθετω τα εξης.

CALL GIRLS (Μονο ανεξαρτητα)
Μαρινα60
Angela
Angelina Ind
ΠαολαMilf

ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ
Μαρια Ουκρανα/Τουρκαλα τωρα Γατοσπιτο πρωην Κολωνου 53
Μαρινα απο Ιασωνος 2 πρωινη, Ουκρανα πολυ λεπτη λιγο ασχημουλα καρε μαλλακι

ΠΙΑΤΣΕΣ
Αλεξανδρα μεταφυσικο λαρυγγι και προστυχο, Σωκρατους και Σατωβριανδου γωνια το κακο ειναι οτι δε ξεκολαει απο τη πρεζα οποτε αστα λα βιστα απο μενα

ΦΥΛΗΣ
Δεν ξερω κατι...εσεις?

ΜΑΣΑΖ
Βικυ κουδουνι ΑΦΡΟΔΙΤΗ απο Χευδεν Πλ. Βικτωριας
Ξερετε κατι αλλο?
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Οπως τα περιγράφει ο σύντροφος Kilburn είναι πάνω κάτω τα κορίτσια.

Να προσθέσω την Πωλίνα από Καλύμνου που κι αυτή ξέρει να καταπίνει καθώς και την Ευα  (Δυδίμου-Αλκαμένους).

Την Αλεξ'ανδρα που αναφέρεις δεν την ξέρω και δε νομίζω να πάρω ποτέ για τους λόγους που ανέφερες. Επίσης κάτι με πιάνει μόλις βλέπω όλες αυτές τις φυλές που γυρνούν στο Μεταξουργείο αλλά τι να κάνουμε. Ολοι να πηδήξουμε θέλουμε - έτσι κι αυτοί.

Η Βικυ χάθηκε αν και η πίπα της ήταν μονότονη. Και μια Μαρία χοντρή που δουλέυει εκεί το παλεύει.
 
OP
OP
Kilburn

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Επιβεβαιώνω.
Τη δοκίμασα σήμερα.
Όλο το πράμα μέσα, και διάφορα άλλα κόλπα.
Χωρίς αναγούλες και σιχαμάρες.
Θα την δοκιμασω φιλε αλλη μια φορα γιατι την τελευταια φορα ηταν εμφανεστατος ο κοφτης στις αμυγδαλες. Δεν εμπαινε παραπερα...
 
OP
OP
Kilburn

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Νεες προσθηκες αφου ξεπεραστηκαν οι αμφιβολιες, Αλεξανδρα πρωι Διδυμου 8 και Φλωρη Φωκαιας 27 οροφος πρωι. Και οι δυο ακα κατευθειαν στο λαρυγγι. Στην Αλεξανδρα το νιωθεις το "κλακ" οταν διακορευεις τις στενες αμυγδαλες της !!!  :pipa1:  :pipa1:
 

XRISTOS(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
1
το λατρευω και εγω αλλα λογω αλλων παραμετρων δεν μπορω να μπω σε μπουρδελλα.
Αν καποιος συναγωνιστης γνωριζει καποια αματερ κυρια που τον καταπινη ολο και τα πινη με εξτρα δωρακι ας ενημερωσει.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Γκόμενα που είχα γνωρίσει θυμάμαι παλιά έκανε λαρυγγωτό μόνο όταν ήταν πλάγια σε μένα.

Εγώ ξαπλωμένος και εκείνη πλάγια σε μένα σα να κάνουμε Γ.

Μήπως έτσι παίρνεται πιο μέσα το σπαθί?
 
OP
OP
Kilburn

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Γκόμενα που είχα γνωρίσει θυμάμαι παλιά έκανε λαρυγγωτό μόνο όταν ήταν πλάγια σε μένα.

Εγώ ξαπλωμένος και εκείνη πλάγια σε μένα σα να κάνουμε Γ.

Μήπως έτσι παίρνεται πιο μέσα το σπαθί?
Ειναι πως βολευει την καθε μια αλλα και τι κλιση εχει αν εχει ο πουτσος σου. Αλλα αν μπορει η γκομενα να καταπιει, το καταπινει οπως και να την βαλεις !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom