Νέα

Ίος.....το νησί των σεξο-περιπτύξεων?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nightwish1975
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
πηγα το 2008 για πρωτη και τελευταια φορα ηταν να μεινουμε 7 μερες αλλα την 4η την κοπανισαμε.  
τα παλια χρονια δεν ξερω τι παιζοτανε,αλλα θα σας πω τι επαιζε οταν πηγα,για το πουτσο εντελως.
απο γκομενες ειχε κατι ιταλιδες-αγγλιδες και κατι γαλλιδακια,σε γενικες γραμμες τα μουνια ητανε χαλι,εκεινες με τα ξεθωριασμενα δερματα,και τιγκα στις φακιδες αισχος εντελως,τις πετυχαινα το μεσημερι με κατι πιτογυρα,και μπυρες στο χερι.το βραδυ γυρνουσαν εξω,και οταν τις καμακωνε κανενας μαλακας,τον γλυκοκοιτουσαν μηπως και τις κερασει τιποτα.παντως πετυχα το βραδυ και κατι καλα μουνια σε κατι μπαρακια,αλλα δεν ειδα κανενα απο αυτα τα μουνια το πρωι σε καμια παραλια για μπανιο.επισης ειχε και κατι μαλακες καχεκτικους,και καλα κουλτουριαριδες,με καμια κιθαρα στην πλατη,και πανω σε ενα ποδηλατο συνεχεια.γενικα το νησι δεν προσφερετε για καμακι και σεξ,αν εισαι κανενας αναρχοκομμουνας,η κανενας κολλημενος με το χασισι ειναι καλα.
παντως απο τιμες το νησι ηταν καλα,και σε ποτα και σε φαγητο.
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Δηλαδή για να καταλάβω έχει κυριλέψει πλέον το νησί???Δεν αξίζει??Ας μας πει κάπιος εντυπώσεις πάνω στο θέμα που την έχει επισκεφτεί πρόσφατα

τι εχει κυριλέψει ρε μαν?.σου λεμε ειναι ψωλαρια.μακρια!
 
OP
OP
N

nightwish1975

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
192
Like
1
Πόντοι
1
Πάει και το τελευταίο οχυρό των σεξοκαταστάσεων!!! :headbang: :headbang:
Ρε σεις η Ίος ήταν το μόνο νησί που και τις 2 φορές που πήγα "έσπρωξα"!Είναι δυνατόν να έχει καταντήσει ΚΨΜ?? Ίσως το μόνο καλό πλεόν είναι οι λογικές τιμές.
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Φιλε,ειχα παει τελευταια φορα πριν 4 χρονια 15Αυγουστο και ορκιστηκα να μη ξαναπατησω το ποδι μου.
Αναλογια αντρων-γυναικων,10 αντρες προς ΜΙΑ γυναικα...Ψωλαρια-ψωλαρο...
Περισσοτερο ΚΨΜ του στρατου μου εμοιαζε,παρα νησι για σεξο-περιπτηξεις...
Εκτος και αν εισαι πουστης...Εκει θα βρεις το παραδεισο σου... :grin:

Μακρια...[size=10pt][size=10pt][size=10pt]ΜΑΚΡΙΑ ΛΟΙΠΟΝ[/size][/size][/size]... :headbang: :headbang: :headbang:
Pipinomaniac μην μου πεις ότι από τότε ξεκίνησες το τάι sex trip σε απαγοήτευσε τόσο η Ιος που το γύρισες στην Ασία :2funny: πλάκα κάνω ε!
 

Mikros

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2006
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν,

αν και έχω να πάω αρκετά χρόνια, έχω δουλέψει στο νησί σε μπαρ, δωμάτια κλπ 6-7 χρόνια πίσω.

Σωστή περίοδος είναι ο Ιούλιος ή τέλη Αυγούστου - αρχές Σεπτέμβρη λιγότερος κόσμος και καλύτερη στόχευση και καλύτερε τιμές....

Παραδοσιακά Ιρλανδία, Ιταλία (φθηνοιταλοί, όμορφες ιταλίδες που δεν μιλάνε αγγλικά συνίθως), Ισραήλ, Αυστραλία (για δουλειά & διακοπές συνίθως).

Το βράδυ όλα γίνονται στην Χώρα, ποτό εμετοί γυναίκες κλπ. Για μένα το καλύτερο νησί αν είσαι <25 ετών. Αν είστε μεγαλύτεροι μην πάτε εκτός αν πηγαίνατε μικρότεροι και το έχετε καθιερώσει όπως πολλοί ξένοι π.χ θα συναντήσεις 40ριδες που πάνε Ίο κάθε χρόνο και έρχονται από Καναδά, Αυστραλία κλπ.

Μπορεί να πετύχετε και τον Διακογιάννη να μιλήσετε για mundial.... :-)
 
OP
OP
N

nightwish1975

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
192
Like
1
Πόντοι
1
Πέείτε ρε παιδιά καμιά ενδιαφέρουσα εμπειρία  :fuck2:από Ίο!!ποιά είναι η καλύτερη μέθοδος προσέγγισης για τις Ιταλίδες (μιλάω Αγγλικά), τις Ισραηλίτισες και τις Ιρλανδές??
 

Επισκέπτης
αρκετες ελληνιδες 17 21 που μαλλον λογο της φημης που εχει το νησι (απο ιστοριες σα και αυτες που περιγραφεις) πηγαν ετοιμες για ολα. αλλα εχω την εντυπωση οτι προτιμανε τους ιταλους

Ντάξει ...
όχι μόνο ...
γουστάρουν και τους εφοπλιστές ...
και τους οδηγούς ferrari/lamborghini/pagani/aston martin ...

Και μετά από μερικές μέρες συρτά και χασαποσέρβικα
γυρνάνε αγάμητες και ανανεωμένες στην αφίσσα του Μπραντ Πίτ που έχουν στο δωμάτιο τους , στο πατρικό 2άρι στο Χαλάνδρι , αγάμητες , να αλλάξουν Vapona στο μουνί τους που επειδή δεν αερίζεται , κινδυνεύει από σκώρο ,
όπως κάθε ... αγνό ΠΑΡΘΕΝΟ ΜΑΛΛΙ !!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
εσύ μιλάς, αυτες δε μιλάνε.
ισραηλίτισσες φορέβα  :rockon: :rockon:

οχι και ισραηλιτισες.πειτε οχι στο ματι του δαυιδ.

ιταλιδες για παντα..

σκεφτομαι να πω στην γκομενα μου να παμε ιο. το προηγουμενο καλοκαιρι ειχε αρνηθει. :2funny:
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
οι ιταλιδες ομως ρε φιλε δε μιλανε γρι. πως να συνενοηθεις να πας στην παραλια και να αρχισεισ να γλυφεις τα τελεια γυμνα (συνηθως) βυζακια τους? μονο αν το παιξεις προταγωνιστης σε τσοντα τις γαμας αυτες
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
οι ιταλιδες ομως ρε φιλε δε μιλανε γρι. πως να συνενοηθεις να πας στην παραλια και να αρχισεισ να γλυφεις τα τελεια γυμνα (συνηθως) βυζακια τους?


μονο αν το παιξεις προταγωνιστης σε τσοντα τις γαμας αυτες


εγω φιλε ξερω ιταλικα.


οι υπολοιποι βλαχοι που ξερουν μονο αγγλικα ας κλαψουν. η ας πανε σε καμμια αγγλιδα. ;)
 

Επισκέπτης
εγω φιλε ξερω ιταλικα.


οι υπολοιποι βλαχοι που ξερουν μονο αγγλικα ας κλαψουν. η ας πανε σε καμμια αγγλιδα. ;)

Ιταλικά ...
Πφ ....
Ισπανικά μετράνε ΠΟΛΥ περισσότερο .........
Τα μιλάνε εκατοντάδες μύρια μουνάρες
 

panagiotis3

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
72
Like
9
Πόντοι
0
οπως ακριβος τα λετε ειναι παιδια ιο πηγα περσι γεματο ψολες τα μαγαζια μεσα ενας χαμος αναλογια 1 προς 20 και λιγα λεω μεσα τα μαγαζια γεματο ιταλιδες που ειναι πολυ σνομπ και δεν σε μιλανε καν μονο κανενα τσιγαρο σε ζητανε τα γυφτακια και χορευουν ολο το βραδυ στο club 69 επανω στο μπαρ για ενα σφηνακι τζαμπα..!!τελικα το οτι θα πηγενα ιο και θα πηγενα τελικα να κανω παιχνιδι στο bulldog που ειναι ελληνιδακο δεν το περιμενα.....
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
εγω εχω παει 2-3 φορες ιο λογω φιλων καπου στις αρχες 2000 2000 και κατι.αθλια ηταν.φτηνολετσοτουριστοκοσμο ειχε και ξενες για τα μπαζα.ιταλοι λυγουρια του κερατα που εκανα χοντρες μαλακιες ησραηλιτες που με ξενερωναν καιελληνιδες πρεζογκομενες νεαρης ηλικιας που φαινοταν και αυτες λετσες και μαλιστα την χειροτερη παστα ελληνιδων την ειδα εκει.ξενερωσα πολυ ασχημα που αν και δεν ειμαι με τιποτα ψυχρος υπηρξαν στιγμες που σιχαθηκα το γυναικειο φυλο.φυσικα και πολλοι ελληνες αξυριστοι απλυτοι μεθυσμενοι συνεχως και βρωμοκοπαγε ο τοπος απο ξερατα μαυρα και γενικως δυσωδια.χιλιες φορες μυκονο σαντορινη που εκει τουλαχιστον βλεπεις και γυναικαρες ελληνιδες και οτι αλλο θελεις.τις χειροτερες λετσογκομενες ελληνιδες τις ειδα στην ιο.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
οπως ακριβος τα λετε ειναι παιδια ιο πηγα περσι γεματο ψολες τα μαγαζια μεσα ενας χαμος αναλογια 1 προς 20 και λιγα λεω μεσα τα μαγαζια γεματο ιταλιδες που ειναι πολυ σνομπ και δεν σε μιλανε καν μονο κανενα τσιγαρο σε ζητανε τα γυφτακια και χορευουν ολο το βραδυ στο club 69 επανω στο μπαρ για ενα σφηνακι τζαμπα..!!τελικα το οτι θα πηγενα ιο και θα πηγενα τελικα να κανω παιχνιδι στο bulldog που ειναι ελληνιδακο δεν το περιμενα.....
ρε φιλλλλλλλλλλαρακι.. τί να ΣΕ πω τωρα για ????
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
12
Like
347
Πόντοι
2.297
ρε παιδια γιατι τοση αρνητικοτητα για ιο? δεν εχω παει ποτε και λεω επειδη θα ειμαι εκει κοντα να πεταχτω για 2-3 βραδυα να δω τι παιζει

BTW εχω βρει το παρακατω link για οποιον ενδιαφερεται


[URL unfurl="true"]http://sex.in2life.gr/Article.aspx?mid=184999[/url]
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
εγω εχω παει 2-3 φορες ιο λογω φιλων καπου στις αρχες 2000 2000 και κατι.αθλια ηταν.φτηνολετσοτουριστοκοσμο ειχε και ξενες για τα μπαζα.ιταλοι λυγουρια του κερατα που εκανα χοντρες μαλακιες ησραηλιτες που με ξενερωναν καιελληνιδες πρεζογκομενες νεαρης ηλικιας που φαινοταν και αυτες λετσες και μαλιστα την χειροτερη παστα ελληνιδων την ειδα εκει.ξενερωσα πολυ ασχημα που αν και δεν ειμαι με τιποτα ψυχρος υπηρξαν στιγμες που σιχαθηκα το γυναικειο φυλο.φυσικα και πολλοι ελληνες αξυριστοι απλυτοι μεθυσμενοι συνεχως και βρωμοκοπαγε ο τοπος απο ξερατα μαυρα και γενικως δυσωδια.χιλιες φορες μυκονο σαντορινη που εκει τουλαχιστον βλεπεις και γυναικαρες ελληνιδες και οτι αλλο θελεις.τις χειροτερες λετσογκομενες ελληνιδες τις ειδα στην ιο.

:thumbsup:

αν δεν ήταν και το μαγγανάρι.......
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
166
πολλους ιταλους μαζευει..
ορισμενες ιταλιδες πολυ ωραια μουνια,αλλα σπανια ασυνοδευτα...
τα λοιπα αναρχολιγουρα ειναι αναξια σχολιασμου..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom